Laivas un to motori

Ar ko RIB labāks par BUSH ?
23.marts 2011, 19:47 | links
 
Pašam ir Krabis 360 kombinācijā ar 15zs motoru. Apmierina jau nu dikti - stabila, vietas pietiek diviem, 4m jau būtu ideāls variants, savādāk ar visiem pričendāļiem - riņķi, vestēm, vizuļu kastēm, uztveramā tīkliņa, bendžas kannas, ja vēl papildus makšķeres, tad vietas pašiem tik katrā galā pietiek (ja copē divatā) :D :)))

Par apmešanos - ir mašķerēts pie diezgan liela vēja Liepājniekā. Lielos viļņos sajūtas diezgan stabilas :) Ir sanācis arī pilnā gaitā (cepuri kārtojot), ka motors sagriežas uz vienu pusi - līdz laivas apkrišanai bija tālu, bet līdz paša izlidošanai ārā bija visai tuvu :))))

Vedu visu vieglajā autiņā, izņemot aizmugurējos sēdekļus. Vietas pietiek :) + vēl uz laivas tranča riteņi, tā kā līdz ūdeņiem aiztransportēt piepūstā veidā pavisam viegli :) Tikai nu - pumpēšana nedaudz apnīk, palēnām sāku ieplānot piekabes iegādi un tad jau jāsāk skatīties būs uz RIB tipa pūsli :D :))))
23.marts 2011, 19:41 | links
 
Par tām tiesībām nav tā, ka čakarē pamatā pierīgā?
Kur Jūs tās laivas tā piekrāmējat...vizuļu soma, sačoks, 2 kāti, enkurelis, ko tad vēl vajag?:-)
Esmu copējis divatā arī mazākā pa 3m ...nav bijušas problēmas. Pat Turistā 3 nav problēmu divatā.
Mačos vienos trijatā 3m vai 3,3m sēdējām ...nekādu problēmu (protams tiesnesis nespiningoja).
23.marts 2011, 19:33 | links
 
Gabis
Es šokā kā tu B4-iekā visu to vari salādēt. Pašam paliek vieta? A ja čoms vēl uz copi līdzi jāpaņem?
Alus četrpakai točna vietas vairs nav... :D
23.marts 2011, 19:32 | links
 
Nu tiesības gan vajadzēs virs 5 zs.
Bet ja nav koka piere, tad pāris nedēļas pa vakariem pašmācības ceļā un CSDD jau drukā papīru!

Mans viedoklis- laivā vietas nekad nav par daudz, tikai jāskatās pārējie faktori- budžets, svars, transportēšana utt...
23.marts 2011, 19:29 | links
 
Es jau domāju kad 4metrīgai vajag piekabi.Nav jau prieks to "mazulīti" pēc labi pavadītas dienas vai divdienīgā locīt kopā.Bet ja rocības nav tad jāiztiek ar to kas ir, pagaidām!
A jā, tiesības...nav man tādas.Gribējās jau nokārtot ziemā, bet piemirsās:).Laivu neesmu reģistrējis, domāju to darīt tad kad nopirkšu piekabi, tas takā ir jāizdara.
23.marts 2011, 19:28 | links
 
un apmierinats esi kopumaa? ka ar registracijaam, tiesibaam, dzirdeju ja motors parsniedz 5zs tad vajag tiesibas, bet cik pats braukaju ar specigakiem nekad neesmu apturets.....nobrauc garam, paskatas, kad ar makskeri seed laivaa un pat karti neprasa-tas protams lidz bridim......
23.marts 2011, 19:19 | links
 
Grillu nevar bet telti ar guļamaisiem un gāzes plītiņa ieiet arī papildus:).Ja biežak brauc tad jau zini ko-kur labāk sakrāmēt, lai vis vajadzīgais salien iekšā.
23.marts 2011, 19:17 | links
 
Pietika, gan motoram (10niekam ar kanu) gan divām spininga somām, apģēbu somai, vizuļu kastēm u.t.t.
23.marts 2011, 19:15 | links
 
Šodien Audi 80 B4, atsviežot aizmugurējos sēdekļus, trasportēju savu laivu , pietiek vietas arī makšķerēm.Protams ,ja neņem grilu un pārējos pričindālus piknikam.
23.marts 2011, 19:15 | links
 
gabis: un parejiem strumiem vietas pietiek, motoram?
23.marts 2011, 19:11 | links
 
Mans 4metrīgais Crabis ar motoru un visiem pārējiem vajadzīgiem štrumiem, ieiet Audi 80 universālim pie nolaistiem sēdēkļiem mierīgi(nu, gandrīz mierīgi)..
Kā arī jaunajā Audi A6 sedanā vis salīda, pie nolaistiem sēdekļiem..
23.marts 2011, 18:54 | links
 
Kāds tur vēl degvielas patēriņš. 2-5 zirgi prakrtiski uz gaisu iet. 5L kanniņu izbraukt grūti pa mēnesi (protams ja sacensībās nebrauc)
23.marts 2011, 18:52 | links
 
eerglis: tas cik lielaa autinjaa laade savu dargumu?:)
23.marts 2011, 18:50 | links
 
un kads degvielas paterins ir pie 2-3zs motora? es ar 2,2 suzuki braucu ar Krimu un itkaa gaja ,,normaali" ja ekur nesteidzaas....paterins ar bij salidzinami pratigs, protams viemeer gribaas jau vairaak, bet ar tik stipru motoru tam laivaam pietiek, jeb prasaas nipraks?:) un kaa isti ar taam registracijaam?Obligati, jeb tas atkarigs ar no motora?
23.marts 2011, 18:47 | links
 
Man ir Buch crab 360 ,diviem vietas pietiekoši un pat kājās stāvot abi var mētāt spini, netraucējot viens otram . 2,3 Honda motorītis apmierina,ja negrib lielus gaisa gabalus skraidīt.
23.marts 2011, 17:34 | links
 
Nu nezinu, man jau liekas ka 3,45m ir jau par mazu priekš diviem, ja uz vleci, tad nu tā, bet ja grib spini pamētāt, tad nwe mazāk par 3,6 -3,8. Kaut gan kā jau saka - ņem kādu izmēru gribi, veinmēr būs par mazu.
Piepūšamā ar CIETO grīdu ir ļoti stabila, mēs divi lieli tēviņi (1,90 un centners katram) varam stabili stāvēt un laiva pat nepašupojās, ko nevar tekt par Pellu, bet Pellai atkal liels pluss ir ekonomija gaitā, tas ir uz velci.
23.marts 2011, 16:28 | links
 
3 metrīgā priekš 2 cilvēkiem un visiem štrumiem ir pilnīgi pietiekoši , tikai jāmet ārā beņķi , tie tikai traucē . Ar to apmesšanu ir tā , mēs 4 metrīgā BUSHā 3 vīri , jūrā liekot tīklus sēžam uz viena borta pārliekušies pāri un vēl ceļam stoderu ārā , nekas , nekur negāžās , man liekās ka šo laivu vispār nevar apgāzt . Pa 2 metrīgiem viļņiem arī ir braukts , šļakstījās virsū gan , izbraucām ārā slpji līdz pēdējai vīlītei , bet tā viss normāli .
23.marts 2011, 16:28 | links
 
četri metrīgajai vajag ļoti lielu bagāžnieku, 3,6 metri jau ir pilns bagāžnieks līdz lūpai ;)
23.marts 2011, 16:16 | links
 
atkarībā no štrumu daudzuma :D
23.marts 2011, 16:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager