Laivas un to motori

Cien. kungi!

Gatavojoties vasaras sezonai iepirku Honda BF20 ar el. starteri. Lietotāja rokasgrāmatā minēts, ka akumulatoram jābūt 12V vismaz 35 Ah.
Vai kāds lietpratējs un / vai profs man var izskaidrot, kāpēc nepieciešams tik jaudīgs akumulators? Tiešām nepietiktu ar kādu 20 Ah kārbiņu?
Cik tad strāvas tam starterim vajag, lai pielektu?
9.februāris 2011, 14:41 | links
 
Mazkalns
Uzraksti vēstulē, kā Tu tūristam 3 el-motoru piekarini. Man ar tāds pūslis ir...nav slikts, tik tie airi tracina:-)
6.februāris 2011, 10:28 | links
 
Nu, nezinu. Tad jau labāk navigatoru, kā gumijas laivu. Mētājas man tāda laiva, nekādas pretenzijas nav, priekš savas cenas ir Ok.


P.s. ja kādam vajag varu nopārdot :D Ar visu tranci, 6x lietota, guļ istabas kaktā :)
6.februāris 2011, 02:37 | links
 
Ulds,noteikti nepērc Navigator,elektromotoru var pielikt jebkurai gumijniecei,man ir turists3,ja gribi zināt kā,pastāstīšu,ietaupīsi naudu aķim.
5.februāris 2011, 19:45 | links
 
par 120ls neko praatiigu nenopirksi,, es personiigi skatos uz DULKAN laivaam,, vienu esmu noluureejis,,,DULKAN 290RL.,.,.CENA 370 ls,.,., motors outland par 150 ls,., elektro,.,.vasaraa nemshu ciet,.....
5.februāris 2011, 11:50 | links
 
Es lietoju abus ,gan benzīnnieku un elektrisko,viss atkarīgs no vietas ,kur gribi copēt.Plašos ūdeņos izmanto benzīnu ,lai tiktu līdz zināmai vietai,pēc tam pāreju uz elektrisko ,lai varētu kārtīgi apsekot vietu.Vienīgais ,ka pagrūti; ja esi viens, tos visus pričendālus pārnest.
5.februāris 2011, 11:43 | links
 
Es tam visam esmu izgājis cauri , ieteiktu nepirkt ne Navigātoru , ne elektro motoru . Jā nesanāk tāda tipa laiva ka BUCH vai Dunkan ar cieto grīdu , tad labāk plastikāta . Motoru arī , kaut vai kādu , bet benzinnieku . Pats nobraukāju ar elektro motoru vairāk ka 10 gadus , labs , jā nav vēja , viļņu un nav tālu jābrauc , bet pagājušo gad pārgāju uz benzinnieka , tagad uz elektromotoru atgriezties negribētu .
5.februāris 2011, 11:29 | links
 
Vnk izlasīju SS.LV tādu sludinājumu. man pašlaik ir gumijas airu laivu, bet gribu iegādāties laivu ar piekaramu elektromotoru. Jautājums ir - kādu plastikāta, gumijas? Kuri elektromotori tāda veida laivām ir labāki?
5.februāris 2011, 10:27 | links
 
Navigators nav trīsvietīga. Tas ir tā pat kā pateikt, ka Renault Twingo ir piecvietīgs auto. Sasēsties jau var...
Motors - elektro vai 2zs benzīns. Ta pats ražotājs uzrāda.
5.februāris 2011, 10:21 | links
 
Gribu iegādāties labu laivu spiningošanai. Vai jēga ir pirkt plastikāta laivu? Cik ilgi tās kalpo? Piemēram laiva "Navigator III 400" piepūšama 3-vietīga no PVC materiāla par Ls 120.
Kā var pateikt, kādas jaudas elektromotors tādai laivai ir vajadzīgs?
5.februāris 2011, 10:01 | links
 
nu es jau vienkaarshi gribeeju palieliities, cik man kruts akjis :)
2.februāris 2011, 18:11 | links
 
ctx2,protams ka parastais aķis,un saprotu ka diļizlādes ir labāks(paredzēts),bet cilvēkam paskaidroju ka var arī ar tādiem aķiem braukt un nemaz ne tik slikti,vienkārši ciparos saputrojos:)
2.februāris 2011, 18:06 | links
 
Kvoks, ja tev ir akjis ar palaishanas straavu 760a, tad tas ir parastais mashiinas akjis, kursh kaa reiz shajaa pasaakumaa neder.
Laivu elektromotoriem vajag dziljizlaades akjus, taadus kaa invaliidu ratiem un kam tur veel, bet mashiinu pielaist ar vinjiem nevareesi gan.
Zhelejnieki vareetu buut cits staasts.
Bet bosch kaa taads ir pareiza izveele - man ir 110A bosch dziljizlaades akjis, kursh pagaajshvasar godam nokalpoja jau piekto! sezonu. Gan jau ies arii sesto.Maksaaja gan, ja pareizi atceros kaadi 120 ls.
2.februāris 2011, 17:59 | links
 
Nu protams protam urmaas noņemšu to nuliiti,
man ir šāds aķis
BOSCH S6 001
70 A/H palaišanas strāva 760-A
vienkārši galva nestrādā kā vajag,guļu mājās ar temperatūru,lūk arī rezultāts
2.februāris 2011, 15:37 | links
 
nojem tak to nullīti un nemusini tautu!
:)))
2.februāris 2011, 15:20 | links
 
Veči sorry aizmuldējos:)760 A
2.februāris 2011, 15:09 | links
 
NJaa...nez kā viņš to aķi staipa uz laivu :) Brālīša laivai celtspēja varētu būt par mazu :))))
2.februāris 2011, 14:04 | links
 
eeemmmm mēģinu stādīties priekšā Kvoka akumulatoru....760Ah :):):):)
2.februāris 2011, 13:53 | links
 
Vispār spriežot pēc manas nelielās pieredzes ar elektromotoriem,dikti gribas domāt,ka elektromotoru strāvas ir mērītas pie maximālas slodzes(max laivas svars).Tādejādi,ja laiva ir stipri vieglāka par max pieļauto,tad strāvas arī ir mazākas.Vispār jāmēģina dabūt tik jaudīgs ampermetrs un būs jānomēra,lai visādi mīti pazustu par šo tēmu un būtu nedaudz skaidrības.Citādi cits saka,ka max tik un tik stundas,bet prakse rāda,ka var daudz vairāk.
1.februāris 2011, 20:57 | links
 
man ir laiva 3,60 Qtland,elektromotors priekš velces ideāls,ar bosch aķi 760-ah novelcējis esmu 4h bez pārtraukuma un nēsmu pat jutis ka aķis sāktu ģībt.
1.februāris 2011, 20:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager