Laivas un to motori

Izlasot iepriekšējos komentus esmu ar bračku nopircis 2 lietas Bush Crab 360 un motoru Tohatsu 5zs.

Gribēju padalīties savā pirkšanas pieredzē!

Pirku laivu pie ražotāja Ganību dambī pa 480 Ls, kas ir manuprāt ļoti lēti, biju nokaulējis pāris latu bet likās ka tā nav pēdējā cena', ja nu kas - ņemiet vērā. Pirms pirku šo laivu, biju aizbraucis arī pie Dulkan ražotāja un arī tur piedāvāja 370, pa 510 Ls. Teikšu tā, ka vizuāli un tehniski Dulkans pat likās labāks, jo pārdomātākas aizmugurē ručkas laivas nešanai un uz bortiem tie šnori, lai var tentu nostiprināt, bat izvēlējos Bush, jo cena labāka un šuves ir līmētas ar aparātu un esot izturīgākas (garantija 5gadi), bet dulkanam tas nebija.
Par motoru - meklēju 5zs un izvēlējos Tohatsu, jo Tohatsu, Marinier un Mercury laikam arī Nissan nāk no vienas rūpnīcas, tā kā tad starp šiem motoriem izvēli noteica cena. Apbraucu vairākus veikalus un beigās atradu Tohatsu oficiālo dīleri un šim bija pa 660 Ls, nu lētāk vairs nebija. Tad sazvanījos ar viņu un šis saka, jā esot divi motori aizbraucu pēc 2 dienām vairs nebija un tad kā kompromisu šis nopārdeva 2 mēnešus lietotu (ķipa kautkas atdevis atpakaļ, jo nopircis lielāku laivu un šis esot par mazu) pa 540 Ls ar visu atlikušo garantiju 2,5 gadi.
Bet pa motoriem runājot, esot tā ka šādi motori vairs nebūšot un ar pavasari būšot jauni modeļi, kuriem būšot mainīta airodinamika un garāka ručka (vairāk nemācēja teikt) a pa kādu cenu un kas vēl uzlabots nezināja teikt, tad izdomāju ka labāk pirkt šadu - par kuriem veči zin ko teikt un cena zināma un nevis gaidīt, kas sanāks!

Ceru ka kādam noderēs - šis ir īstais laiks, lai pirktu šādas lietas, jo tirgotāji tiešām bija atvērti un vairāk vai mazāk ar pircējiem runāja ar žēlīgām acīm, kas kliedz - nu lūdzu nopērc!! :)
21.janvāris 2011, 17:04 | links
 
Laiva Kaiman 330 tikai viens mīnus - koka grīda, būtu alumīnija būtu ideāls variants.
21.janvāris 2011, 15:17 | links
 
Tā jau Parsunam nav ne vainas, tik līdzi jāvadā kaste ar rezerves svecēm un jābūt labam airētājam, lai katrā brīdī atpakaļceļu būtu gatavs mērot ar roku spēku :)
21.janvāris 2011, 14:52 | links
 
Parsuna lielākais defekts ir tas, ka viņš ir :)
21.janvāris 2011, 12:17 | links
 
Sveiki.
Es te vakar par Tohatsu jautājos.
Netā ieraudzīju Parsun 5 z/s maksā pat lētāk nekā tohatsu 2.5.
Pašam 2 gadi atpakal bija Parsun 2.6 - pārdevu ekonomisko apstākļu dēļ, nobraucu knapi vienu sezonu(gāja labi). Moš kāds ir ilgāku laiku palietojis parsuni...... vai defekti ir?
21.janvāris 2011, 11:41 | links
 
gan jau ar puiku kopā brauksi :)
20.janvāris 2011, 22:07 | links
 
Puika ir sadomājis nopirkt Man tie gumijas pūšļi ir bez emocijām tāpēc prasīju padomu paldies
20.janvāris 2011, 22:06 | links
 
man gan nepieder, bet kolēģim gan!braukājam kopā copēt!man laiva patīk pat ļoti.lietojam kopa ar 5z hondas motorīti, braucam copet pat 3jata laiva!vis ir ok, vietas pietiek!transportējam uz auto jumta, reikas pāri un ar siksnām savelk!2vata nocelt nav nekādu problēmu!tā ir laiva kuru arī es pirktu!
20.janvāris 2011, 21:26 | links
 
bums,
Par BUSHu neteikšu neko, pats noteikti gana daudz esi dzirdējis vai lasījis. Ja domā copēt viens un kādreiz paņemt līdzi arī kolēģi, tad izmērs ir ok. 360 ir jau gan plātāka, gan ar augstākiem bortiem, līdz ar to arī ievērojami smagāka. Manuprāt priekš transportēšanas izjauktā veidā tas ir optimāls izmērs.
20.janvāris 2011, 21:14 | links
 
Gribētos dzirdēt atsauksmes pa Laivu Kaiman 330
20.janvāris 2011, 21:00 | links
 
taa ir, nevajadzeeja atklaat. tagad toch nedabuushu :D
20.janvāris 2011, 15:01 | links
 
marti
Tu tak zin ko saka pa cerību :DDD
20.janvāris 2011, 14:59 | links
 
es jau baigi ceru, ka mans abonements buus tas, kas dabuus vienu no tiem komplektiem, kur elektriskais + puuslis.
20.janvāris 2011, 14:53 | links
 
Zivnieks, ak tu purkšķis :))))
P.S. es gan ar tads pats :)))))
20.janvāris 2011, 14:51 | links
 
pilnīgi piekrītu vai nu 2.5zs vai nākošais ko būtu vērts ņemt ir 5zs, bet ne mazāku :)))
p.s. man ir 2.5 :DDD
20.janvāris 2011, 14:38 | links
 
mierīgi vari ņemt arī 2.5, neticu, ka tā viena mistiskā ķēve tevi stipri talāk aiznesīs. :)
20.janvāris 2011, 14:24 | links
 
mercury 3.5 un tohatsu 3.5 pilnīgi vienādi motori, atšķiras tikai nosaukums.
20.janvāris 2011, 13:38 | links
 
cik zinu tohatsu ir tas pats mercury :) vismaz manam merkury 5hp daljas ir taas pashas kas tohatsu... domaaju, ka nekaada vaina nevar buut tam.
20.janvāris 2011, 13:14 | links
 
Sveiki.
Varbūt kādam ir tohatsu 3.5 z/s dzinējs - varētu padalīties pieredzē. Vai ir vērts ņemt?
20.janvāris 2011, 12:05 | links
 
Ginca,paldies.
17.janvāris 2011, 19:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager