Laivas un to motori

ne, ar velci nenodarbojos. motors vajadzigs, lai nebutu jaairejas. lidz kaklam jau ta 'vingrosana'. ja par labu benzinam, tad pec postiem var secinat, ka labak nemt ir 5zs, bet vai prieks 'sams' nebus pa lielu?
5.janvāris 2011, 16:43 | links
 
ja nedarbojies, pārsvarā tikai ar velci, tad ņem benzīnnieku, pa visam noteikti :)))
5.janvāris 2011, 16:34 | links
 
divus pirkt kaut ka pa salitu ...
5.janvāris 2011, 16:25 | links
 
atkariigs kur plaano copeet. ja nedomaa braukt uz enguri vai kanjieri, kur tikai ar elektro atljauts, jeb usmas rezervaataa, tad labaak iesaku benziina dzineeju. bet vispaar ir forshi, ja ir abi :) jo katram savi + un -
5.janvāris 2011, 15:56 | links
 
mierīgi vari transportēt arī horizontālā stāvoklī. Tikai jāskatās, lai karburatorā eļļa nesatek, jāliek uz pareizo pusi guļus, un nekādu problēmu.
5.janvāris 2011, 15:37 | links
 
> Baltais62
ka ir ar to benzinieka transportesanu? kaut ko dzirdeju, ka jatransporte obligati vertikala stavokli, kas mana gadijuma nav reali. doma likt sedanam bagaznieka. pec youtube benzinieks ir ari daudz 'plataks', ka elektromotors.
5.janvāris 2011, 15:32 | links
 
mailite
Ar mazo benzīnnieku būs OK.
5.janvāris 2011, 15:25 | links
 
sveiki
gribu iegadaties prieks laivas 'sams' motoriti. tehniskajos parametros ir minets, ka vajag elektromotoriti.

kads butu visspiemerotakais? minnKota 36?
atrums man nav svarigs. galvenais ir vieglums un cik ilgi ar to vares vizinaties no punkta A uz punktu B.
parasti uzturos pierigas udenos. dzirnezers un lilastnieks-dunezers (vai vares ar tadu motoriti aizvilkties no viena lilastes gala uz dunezera pretejo galu un atpakal)?

ir doma ari par MERCURY F2.5 M. kas labaks (salidzinot pec max nobraucamiem km)? nebus ta, ka vispar to merkuru nevar pie ta 'sams' piestellet, vai ari parak jaudigs?
5.janvāris 2011, 15:04 | links
 
Andris1407> pievienojos katram tavam vārdam par Brališa veidoto un loloto Cobru !!!
22.decembris 2010, 23:24 | links
 
Palīdziet izvēlēties kuru laivu ņemt Dulkan 325 vai Bush 330R copēšu viens nu dažreiz puiku paņemšu līdz, bet ja divatā (pieaugušie), tad ir laiva bračkam Outland 420.
22.decembris 2010, 23:18 | links
 
Brālīt, gaidu tavu jauno produktu !
Bet arī bez spārniem laiviņa ir uz goda. Paldies tev un tavai Cobriņai par vienu, otru skaistu lomu.
22.decembris 2010, 22:47 | links
 
Andri nākošgad varēsi gan burtniekā gan jūrā. Man līdz pavasarim būs jau tie stabilizācijas spārni gatavi(šosezon nepaspēju). Savējiem(iepriekšējām un uz priekšu cobrām) taisīšu pa labām cenām .
21.decembris 2010, 22:01 | links
 
Andris1407 paldies par atbildi
20.decembris 2010, 16:14 | links
 
Ghostis 76
Tieši tāds komplekts man ir ( Cobra + Mer 3.5 ).
Mani apmierina, viegla laiviņa ar vieglu motoru. Uz glisi iziet nevar ( tam vajadzētu 5 zs). Par cik pārsvarā makšķerēju vidēja leiluma ūdenstilpnēs, man pārvietošanās ātrums nav noteicošais. Tāpat diez vai būtu prāta darbs dzīt Cobru lielos ūdeņos ( pamēģināju Burtnieka vilnīšus - sajūta ... ).
Lai veicas !
20.decembris 2010, 12:40 | links
 
Kam ir Bralisha laiva Cobra, padalaties luudzu ar atsauceem ? Vinjai pietiks Merk 3.5 dzineja ?
19.decembris 2010, 19:29 | links
 
Tiem, kas nevelcē, ar 5 zirgu motoru 1,2L bākas pietiek visai dienai, 1x tik Rušonā izbraucu visu. Rezervītei ņemu kanniņu 5L, bet bendža 1-2L, lieks svars tik. Mana pieredze. Ir jau gāzētāji, buldozeri u.c. :)
12.decembris 2010, 09:54 | links
 
vot sakās.atkal sāksies viedokļi,par to kā kurš atlej!
nevajag pieradināties pēc katra puslitra atviegloties.tad viss ir bumbās!
:DDD
11.decembris 2010, 17:39 | links
 
Martin, tad jāmiež tazikā.
:)))
11.decembris 2010, 17:37 | links
 
urmaas, gardāku sešpakā līdzi ņemt bīstami, pēc sestās karstā saulē var sagribēt izkāpt vēl nepiebraucot pie malas :) un nenoslāpējot motoru :)
11.decembris 2010, 17:33 | links
 
Vieplis
šamam ar sešpaku visai sezonai jāpietiek nenoslāpējot dzinēju!
:)))
Martins
puslitra puteļukus var ar gardāku ninni līdzi paķert!
:)))
11.decembris 2010, 17:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager