Laivas un to motori

Kas kaut ko var pakomentēt par Parsun motory. Bribu pirkt,bet kā tas iet,kas labs ,kas slikts?
17.oktobris 2010, 12:44 | links
 
Pa ziemu glabāju savu Bush laivu salocītā veidā, istabā. Pirms tam protams rihtigi izmazgāju ar parastām veļas ziepēm. Negribās riskēt un atstāt garāžā piepūstā veidā, jo tur ir peles. Peles ir vislielākais bieds laivām. Pie temperatūras svārstībām NEDRĪKST laivu aiztikt, tās ir BUSH rekomendācijas. http://www.bushboats.com/lv/technicheskie-materiali/piep-samas-laivas-glab-sana.html
16.oktobris 2010, 10:25 | links
 
varbūt nevajg dzīvot garāžā:)
15.oktobris 2010, 23:02 | links
 
Un vēl tās gumijenes jāglabā tālāk no papagaiļu būdām.Akm papagailis reiz sagrauza gumijeni.Pat nevis sagrauza sasmalcināja pulverī...tā kā grauzēji pat nestāv papagaiļiem klāt :)
15.oktobris 2010, 22:59 | links
 
grauzejiem po materiāls, šamie tusē ap to, kas pielipis pie tā un pie reizes rrrrrrrrrrrrrr :))))
15.oktobris 2010, 22:50 | links
 
Es par glabāšanu runāju ar BUSH ražotājiem....
Glabāt var abos veidos ieteicamāk piepūstu bet ja saliktā veidā tad gan drošā no pelēm vietā jo grauzējiem garšojot šis materijāls
15.oktobris 2010, 22:32 | links
 
Es prasīju par Dulkanu ražotājam, un sekojoši - viņu laivas var glabāt gan piepumpētas gan salocītas, gan mīnusa gan plusa grādos. Man čomakam arī ir ši laiva un viņš glabā visu ziemu saliktu oriģinālajā somā
15.oktobris 2010, 22:22 | links
 
Runa jau iet par ziemas uzglabāšanu (ilgstoša atrašanās salocītā veidā) un nav tur nekā laba.
15.oktobris 2010, 22:04 | links
 
Par uzvalkiem nezinu. Bet laivas kurām nav cietās grīdas lielākā daļa staipa somās. Man ar grīdu, bet materiāls taču tas pats. Aktuāli, jo pa ziemu tā būtu ērtāk.
15.oktobris 2010, 21:58 | links
 
Locījuma vietas plīst, lūzt u.tt
Kas notiek ar uzvalku, ja tas glabāts salocīts? :)))
15.oktobris 2010, 21:45 | links
 
eMKa- kāpēc nevar glabāt salocītu?
15.oktobris 2010, 21:43 | links
 
porto
liec kaut autiņa(jo motora palaisšanai ar biku A atdevi vajag)!un riņķī tak ar visu negāzīsi.
:)
15.oktobris 2010, 21:09 | links
 
Skaidris kā dienā,ka ne salocītu,bet vēl ir priekšā copes dienas.Ne asakas jums vīri, paldies par padomiem.
15.oktobris 2010, 20:42 | links
 
urmaas
vai nav kaut kāds,populārākais kuru izmanto un pietiek? ziemassvētku eglīti nededzinot un vai tie ir parastie auto aķi vai tie ko lieto elektromotoriem?
15.oktobris 2010, 20:40 | links
 
skrejejs- kādreiz piepušamajām laivām pirms ziemas vēl iemočīja borskābi iekšā (var arī kartupeļu miltus nedaudz), bet tas ja uzglabā izpūstu. Mājai bēniņos var glabāt mierīgi, t neko īpaši nemaina, galvenais neglabāt laivu salocītu :)
15.oktobris 2010, 20:38 | links
 
porto,tas par to viesistabu bija:)))D
15.oktobris 2010, 20:37 | links
 
skrejejs
man čomaks bušeni kopš nopirka(kādi četri gadi būs), nav gaisu nolaidis. Glabā garažā (nekurinātā) piekārtu pie griestiem. Viņš pat grīdu nav izņēmis apskatīties, kas tur notiek.Nesaku, ka tā ir pareizi, bet laikam viesistabā ari gluži nevajag.
15.oktobris 2010, 20:33 | links
 
akumulatora tilpums ir atkarīgs tikai no patērētāja.tobiš jo vairāk lampiņas un visādu pribambasu,jo jaudīgāku vajag.bet pārcensties ar aķa tilpumu gan tākā nevajadzētu!!!visi dzinēji dod vienādu zarjadku.tākā Z/S nav nozīmes.nozīme ir pareizi pielāgot aķi patērētājiem un vajadzībām!
:)
15.oktobris 2010, 20:28 | links
 
Sveiki kungi!
Palīdziet man tikt skaidrībā, kā pareizi laivai sakrāmēt elektrību. Nevaru saprast, vai visus elektriskos sūdiņus (eholots, starteris, el. trims motoram, gaitas ugunis, vēl kāds apgaismojums, ūdens pumpis utt.) slēdz uz vienu akulumatoru un cik jaudīgu tad viņu vajag. Kā ar lādēšanu? Vai akulumatora jauda atkarīga nomotora jaudas(30z.s.) Nu kaut kā tā, iesākumam pietiks.
15.oktobris 2010, 20:22 | links
 
Ok,kā jau sakāt ar visu motoru uz podesta un Alkoholu blakus lai blaktis neķož:)))
15.oktobris 2010, 20:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager