Zivju pagatavošanas receptes

un mizas kaķim!
mans (kamēr bija dzīvs) ēda ņurdēdams...

daddy_j, 25.janvāris 2023, 08:37


Es jau arī nomirtu, ja mani barotu ar garneļu mizām :))) :(((
25.janvāris 2023, 09:43 | links
 
un mizas kaķim!
mans (kamēr bija dzīvs) ēda ņurdēdams...
25.janvāris 2023, 08:37 | links
 
Ēst garneles pats nevar īsti atļauties, es tās izbaroju vimbām un butēm. :)))
25.janvāris 2023, 08:35 | links
 
Moš tāda recepte jau eksistē, bet izgudroju pats. gribu zināt Jūsu viedokli. Domāta bija mērce garnelēm.

RaimisD, 24.janvāris 2023, 19:28


Gurmāns. Man garneles tāpat tīri labi aiziet... Kad jāsāk piespiesties, tad var pamērcēt majonēzē...
25.janvāris 2023, 08:31 | links
 
andreiko [24.01.23]: Raimim aņuks.

Nelielā lauku veikaliņā ienāk pircējs, redzams, ka pilsētnieks. Klients pienāk pie letes un saka:
"Labdien, sakiet vai jums sortimentā ir Dor Blū siers?"

Pārdevēja izbrīnīta: "A kas ir Dor blū?"

Pircējs: "Nu tas ir tāds zilgans siers, ar pelējumu, ļoti garšīgs!"

Pārdevēja: "Nē, Dor Blū siera mums nav. Varam jums piedāvāt Dor Blū sardeles un Dor blū cīsiņus."
Labs :))
25.janvāris 2023, 08:12 | links
 
RaimisD [24.01.23]: Sven Tu noteikti pazīstams ar Endiju B.
Ja nē ,tad Armands toč viņu zin :)
Baigi gribētu viņa viedokli uzzināt.
Paldies.
Zinu jā, daudzus zinu tā aroda meistarus
24.janvāris 2023, 20:40 | links
 
Raimim aņuks.

Nelielā lauku veikaliņā ienāk pircējs, redzams, ka pilsētnieks. Klients pienāk pie letes un saka:
"Labdien, sakiet vai jums sortimentā ir Dor Blū siers?"

Pārdevēja izbrīnīta: "A kas ir Dor blū?"

Pircējs: "Nu tas ir tāds zilgans siers, ar pelējumu, ļoti garšīgs!"

Pārdevēja: "Nē, Dor Blū siera mums nav. Varam jums piedāvāt Dor Blū sardeles un Dor blū cīsiņus."
24.janvāris 2023, 20:38 | links
 
Sven Tu noteikti pazīstams ar Endiju B.
Ja nē ,tad Armands toč viņu zin :)
Baigi gribētu viņa viedokli uzzināt.
Paldies.
24.janvāris 2023, 19:34 | links
 
Nav īsti zivju pagatavošana, bet tamdēļ, jau neceps jaunu tēmu.
24.janvāris 2023, 19:30 | links
 
Moš tāda recepte jau eksistē, bet izgudroju pats. gribu zināt Jūsu viedokli. Domāta bija mērce garnelēm, bet der arī gaļas ēdieniem, kartupeļiem kā karstā mērce tīri ok.

Saucu to par ,,Užavas tarjaki mērci " :)

Sastāvdaļas uz 350g mērces.
Saldais krējums 250g
Dorblu siers. 30g (50g pēc vajadzības.)
Tariyaki mērce 50g
Pētersīļu pušķītis.
Taizemes vai Itāļu garšvielas.
Sarkanie un melnie pipari.
Ķiploks spiests.


Pagatavošana.

Sarīvējam sieru.
Uz mazas uguns (Indukcijas plītij 2-3)
Uzsildam saldo krējumu.
Izkausējam sieru. Tā ,lai nav kunkuļi.
Pievienojam smalki sagrieztu pētersīli.
Un pārējās garšvielas, pēc garšas un sajūtām.
Uzkarsējam līdz sāk mesties burbuļi.
3 min, lai pastāv un var ēst.

Piezīmes.

Nepārforsējiet ar sieru. Tas dot sāļumu.
Ka nav par traku.
Mērcē sāli jājūt tik minimāli.
Maisiet visu laiku.
24.janvāris 2023, 19:28 | links
 
Ideāls autoklāvs ir elektriskais tipa šāds https://www.aktualaspreces.lv/lv/galas-produktu-razosana-1-1/aprikojumi-2-1/autoklavs-a-16-electro/
Saliec visu iekšā , uzliec temperatūru un laiku un viss notiek bez ''asistēšanas''. Divus gadus atpakaļ nopirku no Ukrainas pa tiešo , pa 250EUR.Mēlā metāla bija lētāki, bet ja perc tad labāk ''visam mūžam'' nevis tādu kas aprūs. Nu nez kā tiem ražotājiem iet šodien, kara laikā. Bet manta ideāla. Es izmantoju kā tvaika ar minimālu ūdens daudzumu un aizskrūvējamiem vācinīem. Tiesa vaciņus vajag speciālus ( domātus sterilizācijai nevis pasterizācija, kādi parasti veikalā) Bet nav problemas nopirkt tara24.lv.
Starp citu laba metode kā ''asakainas'' ( nu ar sīkajām asakām tipa vimba vai karpa, karūsa) izcept lai nebūtu asakas- uztaisīt iegriezumus un pēc uzcepšanas nesajutīsit nevienu sīko asaku nu tipa šādi. https://www.youtube.com/watch?v=fQzkiy9EVT4&t=71s
Protams pēc cepšanas, sterilizējot autoklāvā , nevajag nekādu graizīšanu, jo autoklāvā visas asakas paliek mīkstas. Bet ja gribās tik uzcept kādu ''asaku bunti'', tad metode strādā ideāli
6.janvāris 2023, 16:34 | links
 
Tagad noķertās raudas notīra,izņem iekšas,nogriežu galvas,astes un 3l plastmas spainīšos ar vāku salieku,uzleju ūdeni un saldētavā.Būs vairāk sakrājies,atsaldēšu 0,5 burciņās un autoklāvā pēc Buma kunga ieteikuma.Garšo labi apceptas olīveļļā,ar tomātu mērci,burkāniņiem,sīpoliņiem,var stāvēt gadiem..
6.janvāris 2023, 11:24 | links
 
Sveiki
Sakārojās uz vecgada vakaru svaigs zandarts. Varbūt kāds var ieteikt kādu zivju bodi vai tirgotāju kur tiešam var dabūt svaigu?
26.decembris 2022, 12:53 | links
 
Paldies,un laimīgu Jauno gadu Buma kungs!Sajūsmā par Jūsu meistarību un zināšanām!
1.janvāris 2022, 16:08 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=yoWifiuArLc
Rauda tomātu mērcē
1.janvāris 2022, 15:05 | links
 
Raudu voblu,pēc Buma metodes esmu gatavojis ,izlasīju 50 lapas,nekur neatradu,kā raudu sagatavot tomātu mērcē,stikla burciņās, ilgākai uzglabāšanai.
1.janvāris 2022, 14:22 | links
 
sacept uz pannas un iemarinēt
3.maijs 2021, 14:04 | links
 
Sveiki visiem. Radu bērni saķēra auslejas, daudz. Jautājums, kā viņas varētu pagatavot, un vai vispār ir kautcik ēdamas? iedomājos variantu - iztīrīt iekšas un izkūpināt kā reņģes, vai arī sacept uz pannas un iemarinēt ( pats tā mēdzu darīt ar mazām raudiņām)
3.maijs 2021, 13:57 | links
 

Paslinka jau viņa man uz gatavošanu, ieliku Engures asarīšus iekš marinādes, reņģi arī šķiet līdzīgi gatavo. Ar caurspīdīgo labi aiziet šādi gatavots zibis, bet var arī tāpat:)
1.decembris 2019, 17:19 | links
 
Parasti temperatūru mēğinu turēt 120'-122',bet tā kā ir vēl inerce, temperatūra aiziet līdz 125,bet tas ir īslaicīgi.Medījuma gaļai120 minutes ir normāli.Man līdz šim vēl nav sadegusi.Cik dzirdēju ,gaļa sadeg pie140'.Protams labāk būtu gatavot mazākos grādos,(kvalitāte un garša),bet es nolēmu neriskēt.
30.novembris 2019, 14:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager