Zivju pagatavošanas receptes

Atbrauc pie manis, parādīšu. Nesen no UK iepirku. Nokāvu dažas lielās foreles un tagad man jau kādu mēnesi saldētavā guļ viņas vakumpakās. Esmu arī dažas atkausējis un gatavojis. Nav ne vainas....
8.jūnijs 2012, 22:02 | links
 
Aprīļa CL numura intervijas rakstā bija pieminēta pārtikas vakumēšanas iekārta-tipa ieliec speciālā kulītē ,izvelc gaisu un saldētavā iekšā. Gaļa sausa nepaliekot. Kādam ir pieredze? Un ja tā ir laba,tad kur var tādu nopirkt?
Es te esmu nolēmis beidzot sākt baigi daudz zivju ķert:)))
8.jūnijs 2012, 21:57 | links
 
Janka.vēdera asakas jau izfilēt nav problēmas,bet ja biku pačakarēsies tad var arī muguras asakas ar nelielu un asu filējamo nazīti izgriezt ,to dara tā:Ar pirkstu pārbrauc pa filejas iekšējo muguras daļu,sajūt kur iziet muguras asaku gali un tad no abām pusēm izgriež tās apmēram 30 grādu leņķī. Fileja gan nebūs tik skaista,toties spļaudīties nevajadzēs...Pēčāk jau vari panēt,iemērk oliņā un cept.Ja gribās var nedaudz pasautēt krējuma mērcē.Mērci var uzfrišināt ar sieru,sinepēm vai ko citu...
Labu ēstgribu!
3.jūnijs 2012, 17:02 | links
 
un taa lai viegli atdalit asakas . Meitene izveliga.
3.jūnijs 2012, 16:13 | links
 
ir lidakas filejas no vakardienas copes Babite. Bet pietrukst ideju ko labu uztaisit ? google ar neko labu neatradu...
3.jūnijs 2012, 16:11 | links
 
Es pārmaiņām izvāru galertu,nelieku nekādu želantīnu-sarec ļoti labi!
1.jūnijs 2012, 21:11 | links
 
Jā sviestiņā ir ņammīgi,bet nju gribās kaut ko savadāku!
1.jūnijs 2012, 16:58 | links
 
@legionars
Viens variants ar ko nekad nekļūdīsies, ir cept sviestā pannētu olā un miltos.
1.jūnijs 2012, 16:46 | links
 
Nju gardummīļi-iesakiet recepti kā garšīgi pagatavot līņus,karūsas?
1.jūnijs 2012, 16:07 | links
 
Es daru tā:
Vakarā, atbraucot no jūras, grunduļus salieku emaljētā katlā un kārtīgi sasālu(līdzīgi kā voblu gatavojot). No rīta, t.i. apm. pēc 12 h ņemu ārā, iztīru iekšas, kārtīgi nomazgāju (vairākos ūdeņos, vai vislabāk zem tekoša ūdens), veru caur acim uz stieples un kūpinātavā iekša. Kad acis paliek dzeltenīgas ar interesantu spīdumu, nemu laukā un pēc tam kopā ar Užavnieku, vai Valmiermuižas bairīti vienk. supper!
21.maijs 2012, 21:50 | links
 
Dodiet kāds labu recepti tiem jūras grunduļiem. :D Sunim garšo svaigi, pašam nē. :D
21.maijs 2012, 11:37 | links
 
www.gafu.lv Garšvielas.
16.maijs 2012, 16:00 | links
 
Jā,var arī citronu,bet man labāk etiķis-lasim,īpaši mūsējam,vecajam, reizēm ir izteikta,diezgan nepatīkama jūras zivs garša. Nu un etiķis labi tiek ar to galā.
27.aprīlis 2012, 11:44 | links
 
Raih, es gan ar etiķi foreli nemaitātu.. Etiķis nosit zivs garšu, un skābe zivīm vajadzīga tāpēc, lai drusku pašķīdinātu taukus, kas lieliski sanāk, nedaudz uzšļakstot citroniņu.
Bet nu, protams, uz garšu un krāsu visi flomasteri ir dažādi :)

-d.
27.aprīlis 2012, 10:21 | links
 
Paldies kungi par padomiem. Atliek tik mazums, atkal noķert karalisko :)
26.aprīlis 2012, 23:41 | links
 
Atbildēšu Vinnija vietā-ideāla recepte cepeškrāsnij,ko pats ļooooti bieži izmantoju:
Folliju liek divās-trīs kārtās,pa virsu taimiņa fileju. Foolijas maliņas uzlokām tā,lai tā veido vanniņu(lai nekas netek laukā). Kaisām sāli,piparus un uzlejam 3-4 vāciņus etiķa. Tad pa virsu majonēzi,pārklājam zivi ar tomāta šķēlītēm,un pa virsu Krievijas sieru. Liekam 200 grādos cepeškrāsnī uz 40 minūtēm.
26.aprīlis 2012, 08:58 | links
 
Lašveidīgajiem uguns vispār jāparāda tikai pa 2 min no katras puses un viss :DD
26.aprīlis 2012, 08:14 | links
 
Necep folijā (tā tu viņu sautē), nepārspīlē ar "zivju garšvielām" - pilnīgi pietiks drusku apsālīt, appiparot, uzšļakstīt drusku citronu, apziest ar eļļu un cept uz karstas uguns, ātri. Ātri - savādāk izkaltīs. Ērtumam var iespiest iespiežamajā redelē. Izceptam uzber virsū svaigas dilles, pasniedz ar svaigiem zaļajiem salātiem, un neaizmirsti 50 gramus ledaina biskvīta. :)
25.aprīlis 2012, 23:32 | links
 
Jautājums Vinnijam: kā garšīgi uz grila vai cepeškrāsnī pagatavot Taimiņu? Šajās brīvdienās Taimiņu mēģināju cept uz grila (folijā) ar laimu, pētersīļiem, pipariem,sāli,zivju garšvielām utt., bet iznāca draņķis :( Vai maz bez mazsālītā Taimja ir iespējama kāda garšīga recepte?
25.aprīlis 2012, 11:28 | links
 
Labas dienas jūras buļļu gatavotāji,
pastāstiet, kā garšīgi šo lopu pagatavot.
25.aprīlis 2012, 09:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager