Kūpinātavas

Labrīt visiem :)

Briest "ziepes" un vajag jūsu ieteikumus par sama kūpināšanu..

Mani lielpilsētas radi padzirdējuši, ka esmu kūpinatavu izveidojis piezvanīja un teica, ka vedīs samu, lai kopīgi nokūpinātu....

Kauns atzīties, bet neesmu ne reizi kūpinātu ēdis kur nu vēl kūpinājis....

Kādas lielākās nianses būtu jāievēro, lai iznāktu smeķīgs sams?
Paspēju atrast infu, ka sams ir jāgriež pa muguru, lai karstums vairāk tiek pie biezās puses.
Vai vienkārši kūpināt kā butis un līņus?
Paldies
7.augusts 2010, 10:40 | links
 
Es ar 'sodien a'sukus kúpiná'su. Pirmá varka bij garda.
Bums
Vai nevarétu man ar atmest to grámatu gudro uz edgars07@inbox.lv ? Iepriek's senkuju.
7.augusts 2010, 10:21 | links
 
Priecē ,ka izdodas:)) Pašlaik kūpinu asarus un alus arī ir sagādāts .Brīvdienās atkal būs lērumi ar svītrainiem žuļikiem.
6.augusts 2010, 23:06 | links
 
Buma muca ir ideala . Pagaidām esmu kūpinājis tikai līņus . Sams , tāds normāls , šogad vēl nav. Bet cerība mirst pēdējā...
6.augusts 2010, 22:56 | links
 
Puiši, Bumsis ir Usmā, pie interneta tiks labi ja piekdien
3.augusts 2010, 14:04 | links
 
Visu cieņu Bumam, kaut arī personīgi nepazīstu, bet ja jau
sūti visiem to grāmatu un neturi grāmatu zem pūra, tad labprāt publicēšu viņu šeit CL un būs pieejama visiem kūpinātājiem un voblistiem.
Nosūti man e-pasts info@indicar.lv
3.augusts 2010, 13:47 | links
 
bums
Ja jūs neapŗūtina ,tad lūdzu izsūtiet grāmatu par zivju sālīšanu un kūpināšanu uz manu E pastu.
edgars19542@inbox.lv
Nekad nēesmu bijis Usmas ezerā makšķērēt,vai pastāv kāda iespēja sakontaktēties un sniegt padomus par copi šai ezerā?
3.augusts 2010, 13:26 | links
 
Bums,atmet ludzu to literaturu par tam slavu receptem,lai kadu zivi var pareizi izzavet :) dsks@inbox.lv
3.augusts 2010, 12:47 | links
 
..nedēļas nogalē ar" uzkūpināju vistiņas pēc Buma receptes.visu pa punktiņiem tikai vistu vietā bij akcijas stilbi&šķiņķi..vienalga sanāca super..
..nu nebaidos šī vārda...............PALDIES!!!
31.jūlijs 2010, 09:19 | links
 
To maymay2
Eh bērnība....i luči bija lielāki un butes dabūt nebija problēmas :)

Interesanti, ka gandrīz visiem apkārtnes zvejniekiem bija taisnā koka kūpinātava, kur uguns bija tieši apakšā, šie uzskatīja, ka tad vislabāk zivis sanāk, aizdegās parasti ja pie uguns uzpasēšanas satikās vairāki zvejnieki vienlaicīgi un tad kad beidzās līdzpaņemtais un visi kur kurais nolūza :)DDDD
22.jūlijs 2010, 13:26 | links
 
To Spura. Es arī bērnību pavadīju Saulkrastos, un arī lasīju čiekurus kūpināšanai.Vecīši parasti kūpināja lučus. Es kad tagad kūpināju reņģes, tad čiekurus liku uz izdegušām oglēm.Arī ar butēm mēģināju,bet kaut kā nepatika...
22.jūlijs 2010, 13:04 | links
 
bums
Paldies
22.jūlijs 2010, 12:41 | links
 
spulgits
22.jūlijs 2010, 12:35 | links
 
Voblas sālīšanai izmantoju tikai rupjā maluma sāli pērku Lopbarības veikalos.fasēti 30 kg maisos.Ļoti rupja maluma.Der gan sausai sālīšanai gan tuzluka gatavošanai.Jo rupjāka sāls jo ātrāk no zivs tiek atdalīts ūdens.šajā gadījumā sāls netiek izmantota kā garšviela ,bet kā konservants.Ja taisa tuzluku sāls koncentrācijai jābūt tādai lai jēla ola peldētu sāls /ūdens maisījumam pa virsu
22.jūlijs 2010, 12:33 | links
 
bums
Ja vari iesūti man ar.
hincis5@inbox.lv
Paldies
22.jūlijs 2010, 12:28 | links
 
Termometru pirku kuršos ir arī citās saimn pr vietās 3 ls gabalā.
22.jūlijs 2010, 12:27 | links
 
DsKs
atsūti e-mail nosūtīšu grāmatu tur visas voblu būvēšanas receptes/krievu val/ un pagatavošanas tehnoloģijas.
22.jūlijs 2010, 12:25 | links
 
bums ... gribeju jautat par voblam,nevis kupinasanu:) cik dienas jatur un cik stipra salsudeni,lai nesanak shmuce :)
22.jūlijs 2010, 12:16 | links
 
Santehnikas veikalos, ir tādi ko liek apkures kolektoros-mehāniskie. Te pat tēmā L. Cope komentārā (4 lpp ar bildi) var redzēt.
22.jūlijs 2010, 12:08 | links
 
tev jau jāmeklē devējs,ko likt iekšpusē kūpinātavai,un "pulkstenis ko ārpusē uzstādīt.vari izmantot iekārtām paredzētos.var šur tur elektropreču vai auto veikalos iegādāties.tiki nevajag aizmirst,ka tādiem ari barošanu vajag(aķi vai baterijas).
22.jūlijs 2010, 11:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager