Kūpinātavas

V.S.O.P., padalies-kā to pareizi darīt, jo es mēģināju reiz un sanāca štruntīgi. bet esmu Pāvilostā ēdis kūpinātus nēģus-tad jāsaka, ka garša ir vienreizēja!!!!
9.novembris 2012, 18:08 | links
 
Tikko pabeidzu nēģus kūpināt svētku galdam... Ja kāds nav mēģinājis to darīt - REKOMENDĒJU!! Tur ir iekšā :)
9.novembris 2012, 17:46 | links
 
Es kupinu lidakas ta ka parejas zivis. Kiploks, burkans,garsvielas. Tik griez pa muguru lai tiek cauri. Sieva saka baigi labi un visi kas meigina ir stara jo pats zivis needu :) buma muca rullee! Jau vairak ka gadu darbojas un viss cikinieka.
9.novembris 2012, 08:25 | links
 
No tās EILS nerūsējoša tērauda mucas sanāktu smuka kūpinātava :) Tādu varētu likt kā virsējo mucu, būtu mūžīga. Ko spečuki par to saka? Arī ir doma meklēt ko līdzīgu.
8.novembris 2012, 22:53 | links
 
Piedāvā Bumam, tam uz ziemu metāldeficīts:))
3.novembris 2012, 16:06 | links
 
pardodu nerusejošā tērauda armijas ēdiena katlu metala biezums ~1mm jauns nelietots,
nerusējoša tērauda muca bezvaka300l (bija domats udens uzglabašanai)

http://foto.inbox.lv/eemmiillss/03-11-2012

Tālr. 22474405 vai pm!
3.novembris 2012, 15:49 | links
 
skaidrs,paldies!
19.septembris 2012, 18:30 | links
 
kūpini kā breksi, neko nevajag izgudrot...
19.septembris 2012, 18:28 | links
 
tas jau man priece,a to man sievai ceptas lidakas ir piegriezusas,bet kad atnaku no copes un si prasa kur lidakas,es saku ka peld talak!tikai sodien iedomajos ka varetu meginat kadu nokupinat?pirms kupinasanas ka labak vinu sagatavot?lidakas no 1.200 un uz augsu!
19.septembris 2012, 18:27 | links
 
kūpināta 2kg līdaka ir labāka par kūpinātu 2 kg zandartu :), bet sliktāka par 2 kg breksi, asari, līni... kaut kā tā...
19.septembris 2012, 18:12 | links
 
Kas sanak,ja nokupina lidaku?Varbut kads var padalities ar recepti,ka to sagatavot kupinasanai?ieprieks paldies!
19.septembris 2012, 18:09 | links
 
Kaut gan ja visi striķi trūkst var izlīdzēties ar parasto el plītiņu -galvenais būs pareizs toveris kuru likt virsū :DD
5.septembris 2012, 20:56 | links
 
Tinka izčeko pats -man slinkums tur būs visādi diametri
http://www.kurpirkt.lv/rus/result.php?q=elektrisk%C4%81+panna&page=1
5.septembris 2012, 20:52 | links
 
Nu tad meklējam pannas!
5.septembris 2012, 20:52 | links
 
:DDD ņea tauki krāsies vannītē kura būs uz cmukām kājiņām novietota 5 cm virs dūmpagales Tai vannītē tiek iebērtas jūras smiltiņas kuras arī apsorbēs tos taukus Pannīte tauku uztveršanai jābūvē par 30 mm mazāku diametru nekā pannas diametrs Viss jau funicē -tikai uz gāzes liesmas
5.septembris 2012, 20:51 | links
 
Tu to nupat izdomāji vai ir jau provēts? Un kur paliek tauki? Ja pilēs uz pannas - degs un smirdēs ne pa jokam. Bet ja iet tā lieta, varbūt atceries kur redzēji tik lielu pannu.
5.septembris 2012, 20:46 | links
 
To cilindra augstumu var variēt līdz 1m vairāk nesanāks valči neļauj
5.septembris 2012, 20:41 | links
 
To lielo pannu es redzēju Krautā Vai tik tā nebija domāta picu cepšanai Rīt pa ceļam iebraukšu passīšos :DD
5.septembris 2012, 20:41 | links
 
Tinka tas nav joks tas akan ir mans novhou :DD

Uz pannas malas liekas cilindrs 60 cm augstumā/valcējās no ner.tērauda Uz pannas liekam dūmnpagali augšā orģinālo stikla vāku resti un kūpini ar ļekpezdričestvu cik gribi Pēc procesa visu izmazgā un noliec ankambarī
To ņeržas cilindru gan būvēšu pēc tam kad nopirksi pannu Es pat redzēju70 cm diametrā
5.septembris 2012, 20:37 | links
 
Savādi gan, Ālandos katrā otrā mājaelē, pie mumsim nekā. Ja no tautas piedāvājumi tā arī nesekos un Tu to nopietni, būs jāparakstās. Ar elektrisko pannu domāta tā kas el.cepeškrāsnī vai kas īpašs? Vai joks :)))
5.septembris 2012, 20:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager