Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
ResnaisJanka [04.05.20]: Zorge07 [12:35]: Zvani, nekautrējies.Paldies par izmeļošo info! Šeit neiet runa par konkrētu momentu vai brīdi, kad notiek pārkāpums, tas notiek regulāri no dienas uz dienu, jo ar pāris zvaniem nekas namainīsies. Inspektori zin šīs vietas, vienîgi jautājums, kapēc tur nav pastiprinātas kontroles!?
Pajautā viņiem, vēlams rakstiski, jo tad būs spiesti atbildēt, tikai e pastā parakstīt vajag ar elektronisko parakstu.
4.maijs 2020, 14:18 | links
 
Zorge07 [04.05.20]: Zvani, nekautrējies.
Paldies par izmeļošo info! Šeit neiet runa par konkrētu momentu vai brīdi, kad notiek pārkāpums, tas notiek regulāri no dienas uz dienu, jo ar pāris zvaniem nekas namainīsies. Inspektori zin šīs vietas, vienîgi jautājums, kapēc tur nav pastiprinātas kontroles!?
4.maijs 2020, 13:37 | links
 

Zvani, nekautrējies.
4.maijs 2020, 12:35 | links
 

Nezinīšiem vaimanātājiem.
4.maijs 2020, 12:34 | links
 
ResnaisJanka [04.05.20]: Sveiki!
Cienijamie makšķerēšanas inspektori, lūgums piebraukāt biežāk pie varkaļa kanāla un Bebītes ezera stingrā lieguma zonas. Šeit laikam vienkārša "pakratīšan ar pirkstu" nelīdz, katru reizi auzbraucot tajā rajonā novērojams pilns ar "nezinīšiem" ka tur nevar makšķerēt utt... Pat nesen krastā tīkls manīts. Es zinu ka es neesmu vienîgais kurš šo bardaku ir pamanījis.
Lūdzu pakontrolējiet biežāk un ar reāliem sodiem!
Nezini VVD numuru? Cik te var nīdēt un neko pašam nedarīt.
4.maijs 2020, 12:31 | links
 
Sveiki!
Cienijamie makšķerēšanas inspektori, lūgums piebraukāt biežāk pie varkaļa kanāla un Bebītes ezera stingrā lieguma zonas. Šeit laikam vienkārša "pakratīšan ar pirkstu" nelīdz, katru reizi auzbraucot tajā rajonā novērojams pilns ar "nezinīšiem" ka tur nevar makšķerēt utt... Pat nesen krastā tīkls manīts. Es zinu ka es neesmu vienîgais kurš šo bardaku ir pamanījis.
Lūdzu pakontrolējiet biežāk un ar reāliem sodiem!
4.maijs 2020, 11:27 | links
 
Lauris74 [23.04.20]: Kautkā neredzēju tavas vimbas e-pakalpojumu atskaitēs!!?
Tagad ievietots, paldies par atgadinajumu.
25.aprīlis 2020, 15:21 | links
 
Varkaļu kanālā liegums ir visā garumā no 1. marta līdz 30. aprīlim ( skatīt MN pielikumu 2.1), izņemot licencēto zonu, ar kuras noteikumiem var iepazīties "eloms", atverot aili " Varkaļu kanāls".
23.aprīlis 2020, 19:37 | links
 
bbw [23.04.20]: bbw [6m]: Vai licencētā zona ir tā pati – sanāk, ka ezera pusē nav jāpērk licence, vai arī tur tagad darbojas licencētā makšķerēšana?Vienmēr ir darbojusies arī tur. No tilta uz ezera pusi, apm līdz augstorieguma līnijai.

Artx2, 23.aprīlis 2020, 15:45


Nē, nē, es domāju tā kā jau to Babītes ezera kanāla daļu, kas savienojas ar to plato Varkaļa kanālu. Iepriekš šī daļa nebija licencētajā zonā.
Lai vai kā – zona paliek nemainīga, tikai cena, ja?
Tas jājautā pravietim. Viņš pagajušo gadu klārēja, ka šogad tur vispār būs slēgts.
Bet ofic nekur tāda info pagaidām nav!
23.aprīlis 2020, 15:55 | links
 
bbw [6m]: Vai licencētā zona ir tā pati – sanāk, ka ezera pusē nav jāpērk licence, vai arī tur tagad darbojas licencētā makšķerēšana?Vienmēr ir darbojusies arī tur. No tilta uz ezera pusi, apm līdz augstorieguma līnijai.

Artx2, 23.aprīlis 2020, 15:45



Nē, nē, es domāju tā kā jau to Babītes ezera kanāla daļu, kas savienojas ar to plato Varkaļa kanālu. Iepriekš šī daļa nebija licencētajā zonā.
Lai vai kā – zona paliek nemainīga, tikai cena, ja?
23.aprīlis 2020, 15:50 | links
 
Lauris74 [23.04.20]: Kautkā neredzēju tavas vimbas e-pakalpojumu atskaitēs!!?
E-pakalpojumos ir pieejamas un apskatāmas citu makšķernieku liktas atskaites par noķertajām zivīm?
23.aprīlis 2020, 15:46 | links
 
bbw [23.04.20]: Vai licencētā zona ir tā pati – sanāk, ka ezera pusē nav jāpērk licence, vai arī tur tagad darbojas licencētā makšķerēšana?
Vienmēr ir darbojusies arī tur. No tilta uz ezera pusi, apm līdz augstorieguma līnijai.
23.aprīlis 2020, 15:45 | links
 
Vai licencētā zona ir tā pati – sanāk, ka ezera pusē nav jāpērk licence, vai arī tur tagad darbojas licencētā makšķerēšana?
23.aprīlis 2020, 15:43 | links
 
Kautkā neredzēju tavas vimbas e-pakalpojumu atskaitēs!!?
23.aprīlis 2020, 15:35 | links
 
Šodien bija doma paķert brekšus varkalī, nopirku licenci netā, kura maksā 5 eiro, strunts, meklējot vietas degvielā nobraukšu to pašu. Te nu brīnums, sāka ķerties vimbas.

Feretons, 12.aprīlis 2020, 00:07
23.aprīlis 2020, 15:34 | links
 
makasimka777 [23.04.20]: No tilta konstrukcijas, gandrīz, katru vakaru kāds džigo. Cik esmu tur bijis, instruktoru tik vienu reizi satiku, kurš uzbļāva vai man ir licence un nemaz viņu neparbaudīja :/ un pie tilta jau sen varēja uzlikt kameru.
....inspektoru!
Tur ir savs "klubiņš", kas dienu no dienas tur zandartus makarē! Cik plāksnītes tur tiek atjaunotas, ka makšķerēt aizliegts, tā tūlīt pat tās tiek aizkrāsotas!
23.aprīlis 2020, 15:31 | links
 
No tilta konstrukcijas, gandrīz, katru vakaru kāds džigo. Cik esmu tur bijis, instruktoru tik vienu reizi satiku, kurš uzbļāva vai man ir licence un nemaz viņu neparbaudīja :/ un pie tilta jau sen varēja uzlikt kameru.
23.aprīlis 2020, 14:01 | links
 
spriežot pēc ieraksta e- pakalpojumos- licences Varkaļos izpirktas tālu uz priekšu, ja pat vispār nepiedāvā pat uz maija beigām nopirkt. Toties lomu atskaite tik bēdīga, ka kaķi tik interesētu- kaut kas neiet kopā, visticamāk neatskaitās tā īsti neviens- pēc noteikumiem tādiem bans uz jaunām licencēm pienākas....
23.aprīlis 2020, 10:04 | links
 
Vispārīgajos noteikumos iestrādāts:
26. Visu gadu aizliegta jebkuru zivju ieguve:
26.3. no tiltiem un zem tiltu konstrukcijām;
Tiešam nezinu, kur būtu atļauts makšķerēt no (zem) tiltiem
23.aprīlis 2020, 09:25 | links
 
Jautājums par varkaļa kanālu: licencēta makšķerēšana tas skaidrs, bet kā mekšķerēšanu zem tilta- tas ir atļauts? Jo cik redzu vienmēr kāds cenšas kko piemānīt! Laigan noteikumos ( pie kanāla ), kā arī uz plāksnēm minēts ka tilta zonā makšķerēt aizliegts!
22.aprīlis 2020, 23:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager