Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
Tīri informācijai ja kāds apšauba vai zīmei ir jābūt vai nav jābūt ,un ja nav zīmes tad drīkst copēt , diemžēl tā gluži nebūs.

Likumā skaidri un gaiši rakstīts makšķernieka pienākumos. NOSKAIDROT PIRMS makšķerēšanas vai dotajā teritorijā ir atļauts maķšķerēt.
Savādāk standarta pantiņšs - likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības. Nu un tālāk ar visam tam izrietošām sekām.

P.s kam nepatīk ka kāds atrodas tur kur viņam nevajadzētu būt droši var zvanīt PP (viņu pienākumos tas tagad ietilpst vai vietējam inspektoram) .
Personīgi es neuzskatu ka tā ir stučīšana , ja tu atrodies kur tev nevajadzētu būt un kad to dari APZINĀTI.
20.augusts 2019, 08:51 | links
 
Pravietis [19.08.19]: Muudzi,
Paldies par sapratni un izvērsto stāstījumu par Varkali, kuram es piekrītu par 99,9 %. Diskusiju par kuru uzsāku un kuras laikā jau tiku apliets ar samazgām no "speciālistu" puses. Un nepiekrītu Tev pavisam mazā mazumiņā, proti, pagājušo nedēļu copes laikā sastapos vienlaicīgi ar diviem zalkšiem un pa nakti manu naktsmieru īsināja apgaismojumā 5 vardes. Pa dienu apciemoja zaļā ķirzaka. Vienīgā bēda, ka līdz ar makšķernieku kooperatīvu izveidošanos, kas copē 25 stundas diennaktī, savairojušās ir pilsētas pelēkās žurkas, kas pa nakti ložņā starp kājām. Nebiju slinks un atradu veco videosižetu par Varkali un zīmēm. No sižeta izriet, ka zīmes salikusi kaut kada sabiedriskā organizācija - dabas putnu sargātāji. Varu piebilst Tavam rakstītajam, ka makšķernieki šajā kanāla krastā, par ko ir diskusija, nekādi nevar traucēt putnu ligzdošanai, tadēļ, ka sākot ar gulbju, pīļu ligzdām un citu sīkputniņu ligzdām, viņi ligzdo uz ezera saliņām un meldros. "Kakātaju" opozīcija te ir liela. Te var visu un visi, un barā gan tie kas Varkali pazīst, gan tie kas dzīvē tur nav bijuši. Štruntīgākais ir tas, ka šo bardaku ar zīmēm taisa faktiski sabiedriska organizācija, kurai kāds atļauj jaukties iekšā likumu izpildes procesos. Tā tiek veidots tiesiskais nihilisms. Likumi tiek ražoti, bet izpildvara uz to izpildes procesu uzliek "mīksto". No sižeta var saprast, ka faktiski viss Varkalis (kanāls) ir dabas liegums un redz mums makšķerniekiem politiķi ir pamestuši kā dāvanu kaut kādas nesaprotamas atlaides, tadā veidā ka mēs tur vispār drīkstam daļā no kanāla atrasties. Nu tad jāsaka paldies par šo apžēlošanos un būsim pazemīgi likuma kalpi. Interesanti būtu tikai zināt, kas tas par dokumentu, kas šādas atlaides piešķir. :),:). Atkal šķiet kaut kāds blefs. Bet par to trosi jautājums gan paliek atklāts, kurš kaitnieks līda augšā kokos 6 metru augstumā un to zāģēja un kādēļ jau mēnesi zīmes neatjauno un super centīgie inspektori pazuduši. Nosacīti aizliegtajā zonā pēc maniem novērojumiem jau viss notiek.
https://skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/babites-makskernieki-pukojas-par-aizlieguma-zimi-pie-ezera/
Klau, tu, nekakātāj! Tām zīmēm ir infirmatīva nozīme, un pofig vai viņas iekārtas trosē 6m augstumā vai uz ķeblīša atstutētas. Tās domātas tādiem mudakiem kā tu, kas nemāk likumus lasīt!
Un palaid tik tādus samadurčikus un benčiku mētātājus tur. Pec mēneša tur būs piedirsts, piemetāts ar plastmasas pudelēm, maisiņiem, barību pakām žilkām utt!
20.augusts 2019, 07:08 | links
 
Jāsaka gan, ka tāds varžu koris kāds bija vairākus gadus atpakaļ, sen nav manīts, ne tikai Varkalī, bet tajā pašā Lielupē, vai tas saistīts ar kādām citām sugām, to lai spriež pētnieki. Un jā, par zalkšiem, kādreiz sēdējām kanālā uz dzīvo, kas beidzām copi, mazās zivtiņas palaidām vaļā, kas bija dzīvas aizpeldēja, kas nē, kamēr krāmējam mantas nezin no kurienes saradās pa kādam zalktim, kas nekaunīgi stūķēja zivtiņu rīklē, joprojām atceros šo skatu un skrien šermuļi :), tagad tur neko sen tādu neesmu manījis. Kādēļ? Lai spriež mūsu visgudrie eksperti.
20.augusts 2019, 00:11 | links
 
Muudzi,
Paldies par sapratni un izvērsto stāstījumu par Varkali, kuram es piekrītu par 99,9 %. Diskusiju par kuru uzsāku un kuras laikā jau tiku apliets ar samazgām no "speciālistu" puses. Un nepiekrītu Tev pavisam mazā mazumiņā, proti, pagājušo nedēļu copes laikā sastapos vienlaicīgi ar diviem zalkšiem un pa nakti manu naktsmieru īsināja apgaismojumā 5 vardes. Pa dienu apciemoja zaļā ķirzaka. Vienīgā bēda, ka līdz ar makšķernieku kooperatīvu izveidošanos, kas copē 25 stundas diennaktī, savairojušās ir pilsētas pelēkās žurkas, kas pa nakti ložņā starp kājām. Nebiju slinks un atradu veco videosižetu par Varkali un zīmēm. No sižeta izriet, ka zīmes salikusi kaut kada sabiedriskā organizācija - dabas putnu sargātāji. Varu piebilst Tavam rakstītajam, ka makšķernieki šajā kanāla krastā, par ko ir diskusija, nekādi nevar traucēt putnu ligzdošanai, tadēļ, ka sākot ar gulbju, pīļu ligzdām un citu sīkputniņu ligzdām, viņi ligzdo uz ezera saliņām un meldros. "Kakātaju" opozīcija te ir liela. Te var visu un visi, un barā gan tie kas Varkali pazīst, gan tie kas dzīvē tur nav bijuši. Štruntīgākais ir tas, ka šo bardaku ar zīmēm taisa faktiski sabiedriska organizācija, kurai kāds atļauj jaukties iekšā likumu izpildes procesos. Tā tiek veidots tiesiskais nihilisms. Likumi tiek ražoti, bet izpildvara uz to izpildes procesu uzliek "mīksto". No sižeta var saprast, ka faktiski viss Varkalis (kanāls) ir dabas liegums un redz mums makšķerniekiem politiķi ir pamestuši kā dāvanu kaut kādas nesaprotamas atlaides, tadā veidā ka mēs tur vispār drīkstam daļā no kanāla atrasties. Nu tad jāsaka paldies par šo apžēlošanos un būsim pazemīgi likuma kalpi. Interesanti būtu tikai zināt, kas tas par dokumentu, kas šādas atlaides piešķir. :),:). Atkal šķiet kaut kāds blefs. Bet par to trosi jautājums gan paliek atklāts, kurš kaitnieks līda augšā kokos 6 metru augstumā un to zāģēja un kādēļ jau mēnesi zīmes neatjauno un super centīgie inspektori pazuduši. Nosacīti aizliegtajā zonā pēc maniem novērojumiem jau viss notiek.
https://skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/babites-makskernieki-pukojas-par-aizlieguma-zimi-pie-ezera/
19.augusts 2019, 23:56 | links
 
Runājot par lieguma zonu, manuprāt, taisnība ir kaut kur pa vidu. Likumi var būt dažādi, bet sākumā jānoskaidro likuma loģiskums un pamatotība, vai tas nenodara lielāku skādi nekā labumu. Pie mums ir tāda slimība, ka prot tikai aizliegt, bet neizvērtē sekas. Vīri, kas pieņēma šo likumu, (uzvārdus nesaukšu), manuprāt, neatrodas tik bieži pie šīs ūdenskrātuves un īsti nav lietas kursā. Tā kā es tur copēju jau nedaudz pēc Varkaļu kanāla izrakšanas, tad man šo gadu laikā ir daudz novērojumu un jautājumu. Ja par makšķerēšanu no laivas vēl varētu piekrist, tad par ķeršanu no krasta nē. Saprotams, ka liegums ir lai aizsargātu retas putnu sugas, to neviens neapstrīd, ka tur tādas arī tiešām ligzdo. Bet mani novērojumi liecina, ka pēdējos gados tur fenomenāli ir savairojušās kaijas, aiz Babītes kanāla, kur sākas ezers, bet ir vēl liegums ir milzīgas plantācijas ar šo putnu ligzdām un pašiem putniem, jāsaka, ka proporcionāli vairāk kā citi putni. Kā viņi izkonkurē citas, vērtīgās sugas, pētījumu nav. To pašu es varu pateikt par Pierīgu, kur kādreiz šo putnu nebija nemaz vai bija nedaudz, tagad ir stipri par daudz (sapratīs tie, kas dzīvo Pārdaugavā) ar ko tas ir saistīts, ar šāda tipa liegumiem? Grūti pateikt. Sekas ir apķēzīti auto, izvandīti konteineri, mūžīgā ķērkšana jau četros no rīta, izveidotas ligzdas dzīvojamo māju jumtos, kur pie perēšanas lielās sudrabkaijas reāli apdraud cilvēku veselību un dzīvību (saku no pieredzes), nemaz nerunājot par slimībām, ko, iespējams, šie putni pārnēsā, tāpat tiek izkonkurētas citas, daudz vērtīgākas putnu sugas. Vēl viens novērojums, kādreiz, kad tur devos uz copi regulāri krastos redzēju zalkšus, tagad pēdējos gados neesmu redzējis nevienu, to pašu varu pateikt par vardēm, kādreiz tur bija pamatīgs varžu koris, tagad kluss. Cik liela ir varžu loma kopējā barības ķēdē, domāju teikt ir lieki. Kādreiz reizi pa reizei manīju tur krāšņo putnu pupuķi, tagad nekā. Turklāt, uz velna paraušanu lieguma zonā ir savairojušies bebri, kas cilvēku netraucēti taisa alas un jā, sabojā neskaitāmu daudzumu lielo, vērtīgo koku, viss krasts ir sagāzts ar lieliem bērziem, kuri tur pūst un nevienam nav vajadzīgi. Vai ir bijis kāds pētījums vai novērojumi, kā šis liegums ietekmē apkārtējo faunu gan sugu daudzveidības ziņā, gan citos jautājumos? Vai ir kāda sugu uzskaite? Atbildēšu — nav. Kāpēc,piemēram, kad bija iepriekšējā inspektoru brigāde viņi pievēra acis makšķerēšanai šajā zonā no krasta (nevis no laivām), bet nomainoties kadriem viss pamainījās? Kādēļ šie paši inspektori nevar iztrenkāt cemmeristus un copmaņus pie šosejas no Varkaļu tilta (kas tiešām ir pārkāpums) kad zivis migrē? Bet godīgos copmaņus meža vidū, kur ir kā esot liegums, var? Vai tas kādam ir izdevīgi? Kādreiz uz priekšu tur bija pamatīga maliķu celtne, kur laivas slīdēja iekšā ezerā gandrīz katru vakaru un veda pilnas tašas ārā pa taisno uz tirgu, uz to arī acis pievēra, cik reizes es pats nebiju ziņojis. Tā pat uz priekšu viens biezais tagad pamatīgi būvējas, tauvas josla ir uzrakta, servitūtes ceļš nospostots, dambis aizbērts, krastu dangā smagā tehnika, ezerā praktiski krīt iekšā smilts un akmeņi, un tas arī notiek liegumā. Atbrauca VVD un teica, ka ir kaudzēm pārkāpumu, bet nezin vai ko spēs padarīt. Bet redziet traucē makšķernieks. Piedodiet, ka tādā haosā rakstu, esmu pēc darbā, vienkārši uzdod nervi, ka cilvēki runā par to, ko nezin. Tagad visi variet manai teorijai kakāt virsū :))). Ne asakas.
19.augusts 2019, 23:03 | links
 
cope71 [19.08.19]: kralis [19:27]: Ko jus apspriezat kkadu likumdosanu? Atbildiet kads uz manu ieprieks uzdoto jautajumu- kada straume varkalii, ar cik smagam barotavam var stradat?Straumes Varkalī mainās pa stundām! Ņem 80 gr barotavu un būs ok.
Super, paldies
19.augusts 2019, 22:13 | links
 
Pravietis [19.08.19]: Es gaidu, ka kāds no gudrīšiem mani aizvedīs un paradīs puktu azimutus un atļautās copes robežjoslu nogabalā no pagrieziena līdz ezeram. Man tādu spēju un aparāta nav. Nav te nekāda mana subjektīvisma, jo runa iet par strīdīgo, iespējamo copes joslas garumu aptuveni 300 metru garumā un, manuprāt, nolaidību. No komentiem gan sapratu viedokli, ka haoss un neskaidrības copes noteikumu piemērošanā un iespējamā varas ( nezinu kuras konkrēti, proti, kam jāatjauno zīmes, ja tās vispār ir jāatjauno) nolaidība ir jūsu sabiedrotie un tas tiek atbalstīts. Mani un manu paziņu uzskati gan Varkaļu jautajumā atšķiras. Apķērīgākie jau copē, kas saprot "drēbi". Ja nekas nemainīsies arī jūs tur drīz būsiet... :).
Zilupe (upe)
upe Latvijā, Baltkrievijā un Krievijā
Šis raksts ir par upi. Par citām jēdziena Zilupe nozīmēm skatīt nozīmju atdalīšanas lapu.
Zilupe, arī Sīnupe, Sīnuoja ir Latvijas robežupe Latgales austrumos, Veļikajas pieteka. Plūst caur Baltkrievijas, Latvijas (Zilupes un Ludzas novadu) un Krievijas teritoriju. Upi šķērso autoceļi A12 (Latvijā), M20, A117 (Krievijā).
Sākas purvā austrumos no Asvejas ezera Vitebskas apgabalā Baltkrievijā. 12 km garā posmā upe ir Latvijas un Baltkrievijas un Latvijas un Krievijas robežupe. Tālākos 59 km Zilupe tek pa Latvijas teritoriju līdz Zilezeram, kur, pēc tā noteces uzņemšanas, 9 km garumā atkal ir Latvijas un Krievijas robežupe līdz Rūbeža upei.

Latvijas teritorijā Zilupe tek pa Zilupes līdzenumu, lielākā daļa tās pieteku atrodas Dagdas un Rāznavas paugurainēs. Izņemot nelielu posmu lejpus Plusonas ietekas, kur upei ir izteikta ieleja, Zilupe tek pa līdzenu, purvainu apvidu. Latvijas teritorijā upes platums ir 10-15 m, lejpus Krasnogorodskas - 30 m.[1]
19.augusts 2019, 20:28 | links
 
kralis [19.08.19]: Ko jus apspriezat kkadu likumdosanu? Atbildiet kads uz manu ieprieks uzdoto jautajumu- kada straume varkalii, ar cik smagam barotavam var stradat?
Straumes Varkalī mainās pa stundām! Ņem 80 gr barotavu un būs ok.
19.augusts 2019, 20:19 | links
 
Kas likumos rakstīts vēl jānodrošina ar uzskates līdzekļiem, ka to dara Latvijas meži,

Pravietis, 19.augusts 2019, 13:36
Kurā vietā MN ir rakstīts, ka liegums sākas ar informatīvo zīmi? Paliec smieklīgs :)

Copmanis, 19.augusts 2019, 14:57
Šķiet smieklīgs ,ļoti iespējams, esi tu,. Zināt savas tiesības nav smieklīgi, bet vēlama pašam lieta, ja neesi " atsaldēts". Es runāju par to, ka man galvā nav navigācijas, lai es varētu noteikt smadzēnēs atrašanās koordinātes dabā. Tādēļ vēlreiz saku, ka ja noteikumi darbojās, tad jabūt šīm zīmēm, lai nebūtu nekādi pārpratumi. Varai tas ir jānodrošina. Un šādas zīmes tur stāvēja vismaz pēdējos 5 gadus. Tiesā šī varas nolaidība tiks tulkota par labu pārkāpējam. Protams, ja noštrāfētais nebūs muļķis un nepateiks, ka viņš tur makšķerē katru gadu un zin , ka tur bija aizlieguma zīmē. Pretējo neviens nevar pierādīt, ka maksķerniekam bija jāzin, ka tur agrāk bija zīme, ja viņš liecinās, ka makšķerēt viņš ieradies tur pirmo reizi. Es tautu nemusinu, bet rosinu domāt. Un ne bez pamata, jo par to runā arī MK "Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens notekumu" 10.7.punkts, ka nedrīkst bojāt ūdeņos, vai piekrastes joslā izvietotās informatīvās norādes un zīmes. Šis ir 100 % gadījums, ka normatīvajos dokumentos lieguma zona nav atšīfrēta, bet ir dotas tikai koordinātas ciparos. Babītes ezera Dabas lieguma zonas 1.pielikumā - Funkcionālo zonu shēmā vizuāli ir ievietots zīmējums ar punktiem, bez tuvāka paskaidrojuma par punkta atrašanās vietu. Ir tikai x un Y azimuti. Ja jūs visi esiet tik gudri un varat man ierādīt bez ierīcēm šīs koordinātas, tad es rīt pat dzēšos ārā no CL. Apriešana un apcelšana nav intelekta pazīme. Parasti tā ir vājuma pazīme. Pierādiet kāds, ka es kļūdos. Starp citu, esmu visus šos gadus šaubījies par to vai tām zīmēm vispār tur bija jāatrodas un to atrašanās bija saskaņā ar mērījumiem. Bet tās gan ir manas problēmas. Būtu vismaz likumdošanas aktā noteikto ozollapas zīmi uzlikuši.

Pravietis, 19.augusts 2019, 18:47

Likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības. Inspektors iedos papīrīti, parakstīsies par kopijas saņemšanu un varēsi pie izskatīšanas turpināt demagoģiju. Bet demagoģija nav argumenti, tikai bezjēdzīga vāvuļošana.
19.augusts 2019, 20:19 | links
 
Ko jus apspriezat kkadu likumdosanu? Atbildiet kads uz manu ieprieks uzdoto jautajumu- kada straume varkalii, ar cik smagam barotavam var stradat?

kralis, 19.augusts 2019, 19:27

Kurš Tev uz šo jautājumu var atbildēt, ja straume mainās divas reizes dienā. Kurš zin kāds būs rītdien straumes ātrums un peldošo "puņķu" daudzums ūdenī. Jāpriecājas, ka vēl nepeld šobrīd peldošās salas. Pagājušo reizi zacepā izviku divus fīderus. Vienam bija 20 gr. ,otram 100 gr.svins klāt. Izdari secinājumu.
19.augusts 2019, 19:56 | links
 
Es gaidu, ka kāds no gudrīšiem mani aizvedīs un paradīs puktu azimutus un atļautās copes robežjoslu nogabalā no pagrieziena līdz ezeram. Man tādu spēju un aparāta nav. Nav te nekāda mana subjektīvisma, jo runa iet par strīdīgo, iespējamo copes joslas garumu aptuveni 300 metru garumā un, manuprāt, nolaidību. No komentiem gan sapratu viedokli, ka haoss un neskaidrības copes noteikumu piemērošanā un iespējamā varas ( nezinu kuras konkrēti, proti, kam jāatjauno zīmes, ja tās vispār ir jāatjauno) nolaidība ir jūsu sabiedrotie un tas tiek atbalstīts. Mani un manu paziņu uzskati gan Varkaļu jautajumā atšķiras. Apķērīgākie jau copē, kas saprot "drēbi". Ja nekas nemainīsies arī jūs tur drīz būsiet... :).
19.augusts 2019, 19:45 | links
 
Ko jus apspriezat kkadu likumdosanu? Atbildiet kads uz manu ieprieks uzdoto jautajumu- kada straume varkalii, ar cik smagam barotavam var stradat?
19.augusts 2019, 19:27 | links
 
Pravietis [19.08.19]: Kas likumos rakstīts vēl jānodrošina ar uzskates līdzekļiem, ka to dara Latvijas meži,

Pravietis, 19.augusts 2019, 13:36
Kurā vietā MN ir rakstīts, ka liegums sākas ar informatīvo zīmi? Paliec smieklīgs :)

Copmanis, 19.augusts 2019, 14:57
Šķiet smieklīgs ,ļoti iespējams, esi tu,. Zināt savas tiesības nav smieklīgi, bet vēlama pašam lieta, ja neesi " atsaldēts". Es runāju par to, ka man galvā nav navigācijas, lai es varētu noteikt smadzēnēs atrašanās koordinātes dabā. Tādēļ vēlreiz saku, ka ja noteikumi darbojās, tad jabūt šīm zīmēm, lai nebūtu nekādi pārpratumi. Varai tas ir jānodrošina. Un šādas zīmes tur stāvēja vismaz pēdējos 5 gadus. Tiesā šī varas nolaidība tiks tulkota par labu pārkāpējam. Protams, ja noštrāfētais nebūs muļķis un nepateiks, ka viņš tur makšķerē katru gadu un zin , ka tur bija aizlieguma zīmē. Pretējo neviens nevar pierādīt, ka maksķerniekam bija jāzin, ka tur agrāk bija zīme, ja viņš liecinās, ka makšķerēt viņš ieradies tur pirmo reizi. Es tautu nemusinu, bet rosinu domāt. Un ne bez pamata, jo par to runā arī MK "Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens notekumu" 10.7.punkts, ka nedrīkst bojāt ūdeņos, vai piekrastes joslā izvietotās informatīvās norādes un zīmes. Šis ir 100 % gadījums, ka normatīvajos dokumentos lieguma zona nav atšīfrēta, bet ir dotas tikai koordinātas ciparos. Babītes ezera Dabas lieguma zonas 1.pielikumā - Funkcionālo zonu shēmā vizuāli ir ievietots zīmējums ar punktiem, bez tuvāka paskaidrojuma par punkta atrašanās vietu. Ir tikai x un Y azimuti. Ja jūs visi esiet tik gudri un varat man ierādīt bez ierīcēm šīs koordinātas, tad es rīt pat dzēšos ārā no CL. Apriešana un apcelšana nav intelekta pazīme. Parasti tā ir vājuma pazīme. Pierādiet kāds, ka es kļūdos. Starp citu, esmu visus šos gadus šaubījies par to vai tām zīmēm vispār tur bija jāatrodas un to atrašanās bija saskaņā ar mērījumiem. Bet tās gan ir manas problēmas. Būtu vismaz likumdošanas aktā noteikto ozollapas zīmi uzlikuši.
Tu atradi kur ir rakstīts, ja jānodrošina ar zīmēm?! Nē? Tad ej valdībā un maini, papildini likumdošanu. Demagogs tu esi liels, pierādi sevi darbībā! Bet tikmēr beidz liet ūdeni un runāt muļķības! Tas ir tikai un vienīgi tavs subjektīvais viedoklis, kurš balstās uz pieņēmumiem!
19.augusts 2019, 19:15 | links
 
MK noteikumos viss ir rakstïts. K!das zïmes?! Ja neprotat lasït, tad pėdėjais laiks lai sāktu. Personïgi Varkalï něsmu copějis, tamděļ kaut kådas zïmes vecås neder man. Izlasu un saprotu. Varas pärstävji ierädïs ja kas ne tä... Jebkurä gadïjumä mutisks brïdinåjums arï ir sods. Ne asakas.
P.S. Ap Gauju grïvä arï kilometra rädiuss nav apvilkts.
19.augusts 2019, 19:10 | links
 
Piekrītu cope71, piemēram, Bolderājas molā nav rakstīts ka nevar upē copēt, bet pavasarī pats redzēju, ka tur inspekcija reņģotājus dzenāja. Bet sodus nelika, vnk palūdza pārmest jūrā savus rīkus. Tāpat būs arī Varkalī, tas ka inspekcija nav tagad bieži rādījusies nenozīmē, ka kkas mainījās.
19.augusts 2019, 18:49 | links
 
Kas likumos rakstīts vēl jānodrošina ar uzskates līdzekļiem, ka to dara Latvijas meži,

Pravietis, 19.augusts 2019, 13:36
Kurā vietā MN ir rakstīts, ka liegums sākas ar informatīvo zīmi? Paliec smieklīgs :)

Copmanis, 19.augusts 2019, 14:57

Šķiet smieklīgs ,ļoti iespējams, esi tu,. Zināt savas tiesības nav smieklīgi, bet vēlama pašam lieta, ja neesi " atsaldēts". Es runāju par to, ka man galvā nav navigācijas, lai es varētu noteikt smadzēnēs atrašanās koordinātes dabā. Tādēļ vēlreiz saku, ka ja noteikumi darbojās, tad jabūt šīm zīmēm, lai nebūtu nekādi pārpratumi. Varai tas ir jānodrošina. Un šādas zīmes tur stāvēja vismaz pēdējos 5 gadus. Tiesā šī varas nolaidība tiks tulkota par labu pārkāpējam. Protams, ja noštrāfētais nebūs muļķis un nepateiks, ka viņš tur makšķerē katru gadu un zin , ka tur bija aizlieguma zīmē. Pretējo neviens nevar pierādīt, ka maksķerniekam bija jāzin, ka tur agrāk bija zīme, ja viņš liecinās, ka makšķerēt viņš ieradies tur pirmo reizi. Es tautu nemusinu, bet rosinu domāt. Un ne bez pamata, jo par to runā arī MK "Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens notekumu" 10.7.punkts, ka nedrīkst bojāt ūdeņos, vai piekrastes joslā izvietotās informatīvās norādes un zīmes. Šis ir 100 % gadījums, ka normatīvajos dokumentos lieguma zona nav atšīfrēta, bet ir dotas tikai koordinātas ciparos. Babītes ezera Dabas lieguma zonas 1.pielikumā - Funkcionālo zonu shēmā vizuāli ir ievietots zīmējums ar punktiem, bez tuvāka paskaidrojuma par punkta atrašanās vietu. Ir tikai x un Y azimuti. Ja jūs visi esiet tik gudri un varat man ierādīt bez ierīcēm šīs koordinātas, tad es rīt pat dzēšos ārā no CL. Apriešana un apcelšana nav intelekta pazīme. Parasti tā ir vājuma pazīme. Pierādiet kāds, ka es kļūdos. Starp citu, esmu visus šos gadus šaubījies par to vai tām zīmēm vispār tur bija jāatrodas un to atrašanās bija saskaņā ar mērījumiem. Bet tās gan ir manas problēmas. Būtu vismaz likumdošanas aktā noteikto ozollapas zīmi uzlikuši.
19.augusts 2019, 18:47 | links
 
Pravietis [19.08.19]: .... Kas likumos rakstīts vēl jānodrošina ar uzskates līdzekļiem, ka to dara Latvijas meži,
Vari lūdzu parādīt, kur tieši tas ir rakstīts, ka jānodrošina ar uzskates līdzekļiem?!? Protams, ja tu to neizdomāji pats un kāāāārtējo reizi gvelz muļķības un mulsini tautu!
Kamēr izcilais demagogs domās kā noslīdēt, pārejiem varu teikt, ka nav tāda pienākuma! Tā ir tikai brīva griba un pozitīva prakse! Mums pašiem, pirms dodamies uz copi, jāpārliecinās par to, vai noteikumi atļauj mums to darīt attiecīgajā vietā!
19.augusts 2019, 16:53 | links
 
marcello01 [14:41]: Makaronus vāri apmēram minūtes 10,lai nav galīgi mīksti,tad nokās,un uz karstiem ber virsū mannu,apvārti viņus mannā.atdzesē un gatavs,uz āķa pa kādiem 4gbPaldies, par mannā arī jaunums. :)

Brencis21, 19.augusts 2019, 16:22


Var arī ar vaniļas cukuru, kanēli
19.augusts 2019, 16:26 | links
 
marcello01 [19.08.19]: Makaronus vāri apmēram minūtes 10,lai nav galīgi mīksti,tad nokās,un uz karstiem ber virsū mannu,apvārti viņus mannā.atdzesē un gatavs,uz āķa pa kādiem 4gb
Paldies, par mannā arī jaunums. :)
19.augusts 2019, 16:22 | links
 
Sveiki, kada straume varkalii, ar cik smagam barotavam tagad var stradat?
19.augusts 2019, 15:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager