Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
Vakar varkalī 15kg jātrod īstā ēsma uz kā copē un viss notiet,viena ēsma ilgi nesträda jāmaina ik pa laikam.
Maza piebildīte-daudz,daudz gaļas...
Pārējie 5 blakus kaimiņi s#käja.kurš vispār neizvika zivi,pat neredzēja copi,man viss notika pēc plāna.
Ja tu iemet feederi un gaidi kad pieķersies zivs pārmetoot feeder ik pēc 30min tad jau tas vairs nav feederis,bet sevi sauc pa feederētāju,jo uz kāta rakstīts

Leinis, 8.septembris 2018, 11:22



Leini, cik smaga barotava bija ok?
8.septembris 2018, 16:57 | links
 
Vakar varkalī 15kg jātrod īstā ēsma uz kā copē un viss notiet,viena ēsma ilgi nesträda jāmaina ik pa laikam.
Maza piebildīte-daudz,daudz gaļas...
Pārējie 5 blakus kaimiņi s#käja.kurš vispār neizvika zivi,pat neredzēja copi,man viss notika pēc plāna.
Ja tu iemet feederi un gaidi kad pieķersies zivs pārmetoot feeder ik pēc 30min tad jau tas vairs nav feederis,bet sevi sauc pa feederētāju,jo uz kāta rakstīts
8.septembris 2018, 11:22 | links
 
Pārāk mierīgi....., šodien Lielupē neviena brekša vai pliča, Toties līdaka paņēma uz tārpa un vēl labs asaris uz dzīvo. Apkārtējie palika vispār gribot, man paveicās. Kas notiek ar brekšiem.....

Pravietis, 6.septembris 2018, 20:41

Vakar Varkaļos trīs brekšus dabūju,tiesa gan ņēma negribīgi uz maza āķa un slieku,baltais kopā ar slieku vispār nestrādāja.
7.septembris 2018, 21:09 | links
 
Pārāk mierīgi....., šodien Lielupē neviena brekša vai pliča, Toties līdaka paņēma uz tārpa un vēl labs asaris uz dzīvo. Apkārtējie palika vispār gribot, man paveicās. Kas notiek ar brekšiem.....
6.septembris 2018, 20:41 | links
 
Varkaļos viss mierīgi! Pat ļoti mierīgi!:(
6.septembris 2018, 19:35 | links
 
FederFishing [16:43]: Varkalos viss notiek, tas baumas nak no tiem kuri nemak makskeret, svetdien biju tur redzeju 3-4 cilvekus kuri neko nenokera, a man gan bija 3gb pari kilogramam u daudz mazako. keru 45-50m ja pagruti no turienes izvilkt zivi, bet tas ir ta verts.A tas skaitās, ka ķeras? :)
Neķeru brekšus, bet cik zinu, labi lomi sākās no 20kg zivju ķeseles :)

Tieši tā, lomi sakās vismaz no 10 kg. brekšu. 3 gab,. tas nav nekas.
Abavnieks, 3.septembris 2018, 16:56
3.septembris 2018, 20:38 | links
 
FederFishing [03.09.18]: Varkalos viss notiek, tas baumas nak no tiem kuri nemak makskeret, svetdien biju tur redzeju 3-4 cilvekus kuri neko nenokera, a man gan bija 3gb pari kilogramam u daudz mazako. keru 45-50m ja pagruti no turienes izvilkt zivi, bet tas ir ta verts.
Viss pareizi, viss tur notiek, sestdien no rīta līdz pusdienlaikam 2 ap 2 kg un 3 ap 1 kg. Tiem, kas cer dabūt 20 kg, ir drusciń jāuzgsida, līdz decembrim :)))
3.septembris 2018, 18:20 | links
 
FederFishing [03.09.18]: Varkalos viss notiek, tas baumas nak no tiem kuri nemak makskeret, svetdien biju tur redzeju 3-4 cilvekus kuri neko nenokera, a man gan bija 3gb pari kilogramam u daudz mazako. keru 45-50m ja pagruti no turienes izvilkt zivi, bet tas ir ta verts.
A tas skaitās, ka ķeras? :)
Neķeru brekšus, bet cik zinu, labi lomi sākās no 20kg zivju ķeseles :)
3.septembris 2018, 16:56 | links
 
Varkalos viss notiek, tas baumas nak no tiem kuri nemak makskeret, svetdien biju tur redzeju 3-4 cilvekus kuri neko nenokera, a man gan bija 3gb pari kilogramam u daudz mazako. keru 45-50m ja pagruti no turienes izvilkt zivi, bet tas ir ta verts.
3.septembris 2018, 16:43 | links
 
Nu , ko trešā nedēļa iet, kad Varkalī ir iestājies pilnīgs besis. Kāds kaut ko pa vienai lielākai un tas ir viss.... Tagad prognozēju, ka breksis ienāks septembra otrajā pusē......, tāda tā dabas nobīde.
3.septembris 2018, 13:58 | links
 
Marcis356 [02.09.18]: Paldies. Jums.
Pirmkārt, ne viens te nezin kas kur un kad sāksies. Otrkārt, ne viens nesteigsies par to paziņot!
Breksis Varkaļos jau mēnesi kā ir sācies, tikai tg jau divas nedēļas ir klusums. Vai atsāksies? Domāju ka jā. Kad.? Fig viņu zin. Vai es par to paziņošu? Var būt! :) Šogad viss ir citādi kā iepriekšejos gadus. Tā kā iesaku Tev nevis gaidīt kad kāds paziņos par sākšanos, bet vnk šad tad piebraukāt un mēģināt!
Ne asakas!
2.septembris 2018, 15:50 | links
 
Garām braucot biju piestājis nesen. Tautas ka biezs. Kurš sauļojas, kurš telefonā spēlītes spēlē. Vienu vārdu sakot, tauta atpūšas. Tīkliņu tik vienam ūdenī redzēju ar pārs pusbrekšiem.
2.septembris 2018, 15:28 | links
 
Paldies. Jums.
2.septembris 2018, 12:02 | links
 
Marcis356 [01.09.18]: Zinu, ka prasu daudz. Bet varat paziņot, kad sāksies breksis? Gribas darbu ar copi sakomplektēt.
Breksis šogad sāksies 05.09. pl. 18.45
2.septembris 2018, 09:46 | links
 
Zini kā šogad ir ar to sākšanos- es tagad kādas 5 reizes esmu bijis ( runa gan par Daugavu). Un tik viená reizē bij copes un lomi. Nākamreiz vairs melasi nelikšu. Ir tā, ka nevajag neko sarežğīt copē. Es visu ņemu pārāk nopietni un cenšos uz rezultātu. Bet nu tomēr šai veidā ir daudz kas atkarīgs no niansēm.
2.septembris 2018, 00:17 | links
 
Zinu, ka prasu daudz. Bet varat paziņot, kad sāksies breksis? Gribas darbu ar copi sakomplektēt.
1.septembris 2018, 21:33 | links
 
Paziņa bija, vienu palielu dabūja un tas arī viss. Visi sēž Lielupē....
1.septembris 2018, 11:28 | links
 
Tresdien pilnigs klusums.
1.septembris 2018, 07:10 | links
 
Bija kāds pēdējajās dienās varkaļu kanālā? Kā tur ar breksi, joprojām klusums?
31.augusts 2018, 22:55 | links
 
Biju pirmdien pilnigs klusums....
29.augusts 2018, 10:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager