Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
Bijušais darba kolēga aizvakar neizvilka aptuveni 10kg ščunaku varkalī, minūtes 20it nocīnījās, nedabūja pāri kantij, redzēt, redzēja, adrenalīns plūda.

It kā normāls pipars, copēt māk, ķer labi, ierādīju MJ , naudas tā kā pietiek. Bet Varkalis esot atsevišķs stāsts- " jedem na čerta, takaja tradicija, vsje že cemerjat tam ". Cilvēks labi apzinās ko dara, nedaudz pat raustās no inspekcijas. Bet tomēr mērķtiecīgi vairāku gadu garumā brauc kompānijā pēc lielā kukaiņa (pagaidām lielākā viņa čomam 17kg, pašam lielākas par 9kg neesot bijušas) noteiktā zivju migrācijas periodā.

Ja jau esam tik bezspēcīgi un nevaroši šo lietu sakārtot, novēlu šogad puikam tikt pāri tiem 10kg !



Šķiet tai līdakmammai izdevās izsprukt, daudzām tomēr tā nelaimējas...
5.novembris 2015, 21:52 | links
 
Tas x5, kurš cemerē nemaz tik jauns nav!!! Tas tā starp citu...
šorīt ap 9.20 cemrēja tikai viens onka, pie tam tajā varkaļa pusē, kas tālāk no Rīgas.
2.novembris 2015, 20:47 | links
 
Smieklīgi, jaunā stukaču paaudze, a pienākt un parunāties, aizrādīt - Slabo !:)

opusums, 2.novembris 2015, 15:43



Aizrādīt!? kam? Tam biezajam, kas atbraucis ar jaunu x5 džipu? Tu domā, ka viņš nezin, ka rīkojas nepareizi?! Ko dos mana aizrādīšana!? Ne ko.
2.novembris 2015, 19:09 | links
 
policijai ir jāreaģē uz izsaukumu, Tu iedomājies, ka tanī momentā notiek, kaut, kas krimināli briesmīgāks, piemēram Tevi Jūrmalā aplaupijuši, Tu viņus sauc, bet policija pēc kaut kāda zvana Varkalī, kā ērgļi staigā, bet pat protolu sastādīt nevar, jo nav par, ko.....:)
2.novembris 2015, 16:44 | links
 
Protams ka mērķis ir cēls, bet, kur, tad ir krutie apsaimniekotāji palikuši, vai, tas viņiem nav finansiali izdevīgi....?
2.novembris 2015, 16:36 | links
 
Risinājums viens - sakārtot MN, lai iestādes var reali cīnīties ar to lietu, mūsu valstī viss notiek pamatojoties uz likumiem un MK noteikumiem, kā arī saistošajiem visādiem noteikumiem, bet jēgas nav nekādas.
Man paliek smieklīgi, ja sauc policiju, bet pēc likuma viņa neko nespēj izdarīt......:)

opusums, 2.novembris 2015, 16:16


Tā nav. Visi cemmerētāji ieraugot policiju savācās un nozūd, kad aizbrauc, tad sarodas atpakaļ. Tas pierāda, kad viņi baidās, un ir tāds teiciens - suns zina ko ir ēdis.
Līdz šim esmu sēdējis un tikai raudājis, cik vis ir slikti, neko neesmu darījis, bet nu vis mainās, sākšu to lietu iekustināt. Nesaku kad tas ir viegli, bet šajā cīņā neesmu viens, tas mani priecē. Apzinos, kad tas viss nemaz nav tik viegli panākams, bet kādam tas jādara, inspektori jau arī nav vieni cīnītāji, ja pašiem makšķerniekiem viss vienalga.
2.novembris 2015, 16:26 | links
 
Risinājums viens - sakārtot MN, lai iestādes var reali cīnīties ar to lietu, mūsu valstī viss notiek pamatojoties uz likumiem un MK noteikumiem, kā arī saistošajiem visādiem noteikumiem, bet jēgas nav nekādas.
Man paliek smieklīgi, ja sauc policiju, bet pēc likuma viņa neko nespēj izdarīt......:)
2.novembris 2015, 16:16 | links
 
Smieklīgi, jaunā stukaču paaudze, a pienākt un parunāties, aizrādīt - Slabo !:)

opusums, 2.novembris 2015, 15:43


Atšķirībā no Tevis, mani pasūtīs trīs mājas tālāk, kā arī nedrīkstu nevienu protokolu sastādīt. Pēc visa spriežot, Tev jau vismaz ir juridiskā izglītība, bet es maģistru ieguvu eksaktās zinātnēs.
Bet galvenais nesatraucies, mums abiem ir viens mērķis, lai zivis arī paliek nākamām paaudzēm. Es saukšu policiju, Tu iesi un aizrādīsi.
Es jau arī saprotu, kad visi ir sajutušies, kad viņiem nedrīkst neko aizrādīt, tas jau laikam tagad nāk no skolas laikiem, kad es mācījos skola, tad skolotājiem bija teikšana, tagad jau nemaz nedrīkst pacelt balsi. Tas pats notiek arī pie upes, grūti jau ir kādu sodīt, bet es centīšos, lai vismaz kaut kur var normāli aizbraukt uz copi, un nebūs tā kad kāds zivīm vēderus raus pušu un domās kad ir nesodāms.
2.novembris 2015, 16:05 | links
 
Risinājums viens,:darīt kā to Sula mīl piekopt:-noslēbties krūmos,nogaidīt īsto brīdi,izskrūvēt ventiļus riepām un klusiņām laizties prom...
2.novembris 2015, 16:00 | links
 
Smieklīgi, jaunā stukaču paaudze, a pienākt un parunāties, aizrādīt - Slabo !:)

opusums, 2.novembris 2015, 15:43


Vai ne ? Tie inteliģentie kungi saprotams apmaldījās un ir pilnīgi iesācēji copes lietās, tāpēc nemaz nezina ka neviļus pārkāpj MN :)))
2.novembris 2015, 15:50 | links
 
Smieklīgi, jaunā stukaču paaudze, a pienākt un parunāties, aizrādīt - Slabo !:)
2.novembris 2015, 15:43 | links
 
Cik esu te sapratis tad to safilmēto un safočēto materiālu vienīgais kā var izmantot jēdzīgi, tas ir izprintēt uz tāda plānāka, mīkstāka papīra, un...

Fishmens, 2.novembris 2015, 11:27

Nu tā guluši nav. Uz izsaukumiem reaģē.
Veči cemmerēja uz tilta, izsaucu policiju, atbrauca (izrādījās valsts policija), nogāja lejā, pie zīmes makšķerēt aizliegts, aprunājās, aizbrauca, veči copēja tālāk, sajutos kaut kā jocīgi, it kā no savas puses visu izdarīju pareizi, bet policija nenostrādāja kā nākas.
Tātad ejam tālāk, zvanu pa taisno Jūrmalas policijas priekšniekam, skaidrot kas un kā. Viņš paskaidro kad tur makšķerēt nevar, un tā nevar būt kad neko nesastādīja. Atzvana un pastāsta kad tā esot bijusi valsts policija un par tiem viņš neatbild. Vienojāmies kad nākamreiz saucu pašvaldības policiju un visu filmēju.
Nākamā nedēļā saucu atkal arā (šoreiz uz tilta cemerētāju nav, bet pludiņieki, gribēju redzēt vai sistēma strādā). atbrauc policija izdzenā visus un aizbrauc.
1dien atkal šefam zvanu un prasu kas par lietu, visu nofilmēju. sarunājām 5dien tikties un visu atrādīt, šis man 3dien zvana un saka kad pie zīmes makšķerēt aizliegts drīkst makšķerēt :). Miera nav, zvanu Vides Aizsardzības Asociācijai un prasu kas un kā, šie saka kad nevar tur makšķerēt.
Rīt viņi tiekas savā starpā un vienosies kas un kā. Tad arī došu ziņu. Nevajag būt vienaldzīgiem! Ielikšu arī Jūrmalas pašvaldības Nr, kur jāzvana un kas jāstāsta, lai nav kā man!
2.novembris 2015, 14:48 | links
 
Cik esu te sapratis tad to safilmēto un safočēto materiālu vienīgais kā var izmantot jēdzīgi, tas ir izprintēt uz tāda plānāka, mīkstāka papīra, un...
2.novembris 2015, 11:27 | links
 
To Fishmens
Es braucu copēt, nevis situāciju kontrolēt. Biju no elektrolīnijas uz ezera pusi, vairāk pie bojām. Tur nevienu cemmerējot neredzēju. Var jau būt, ka visi savākušies zem un pie elektrolīnijas. Vienk saku ko pats redzēju.
Un par Tavu "pīpi uz jumta" nezinu. Te gudrīšu, raudulīšu, lielo "dabas draugu" un ar dzīvi neapmierināto ir vairāk nekā vajag. Būtu vismaz uzfilmējis vai nofočējis, ja jau pārkāpumu redzēji...
2.novembris 2015, 11:17 | links
 
Nezinu ko Jūs tur redziet... Var jau būt ka zandartu džigošanu no cemmerēšanas neatšķiriet, bet es visu sestdienu pavadīju Varkaļa kanālā spiningojot. Visi godīgi no laivām mētāja, no krasta sēdēja uz dzīvo. Kad braucu no rīta uz vietu, redzēju pārs vīrus džigojot no krasta. Bet cemmerētāju, nu nevienu neredzēju. Var jau būt ka viņi no manis vairījās, slēpās u.t.t.
Par pārkāpumiem, vienīgais ko novēroju, bija
pārs kadri, kuri ar benzīniekiem braukājās.

Sazaans, 2.novembris 2015, 07:05



"Nu ti blin dajosh.."! Vai tik tu ar tad nebiji viens no tiem "Džigotājiem"!? :)
Ap 2viem, varkaļu kanālā, no Rīgas puses uz ezeru, katrā meldru pudurītī bija pa vienam-diviem sportistiem, kas "džigoja" ar 40-50 gr svinu, aprīkotu ar diviem divžubura ākiem. Zem elektriolīnijas tur vispār bija mašīnas pilns, un darboņu tik pat. Pretējā krastā trīs vīri godīgi džigoja. Uz tiilta abās pusēs maķšķerēja ar gruntenēm.!
Nēsu pirmo dienu ar "Pīpi uz jumta" un ļoti labi atšķiru džigošanu nio klasiskās cemmerēšanas!
Jālaiž uz Daugavu zandartus padzenāt! Vakarā pastāstīšu.
Ne asakas!
2.novembris 2015, 09:09 | links
 
P.S. Pa visu dienu, divatā, pilnīga - 0. Pārējiem spiningotājiem tā pat. Krastā, no paša rīta, redzēju ka uz dzīvo izvelk kādas trīs līdakas. Vēlāk arī klusums.
2.novembris 2015, 07:08 | links
 
Nezinu ko Jūs tur redziet... Var jau būt ka zandartu džigošanu no cemmerēšanas neatšķiriet, bet es visu sestdienu pavadīju Varkaļa kanālā spiningojot. Visi godīgi no laivām mētāja, no krasta sēdēja uz dzīvo. Kad braucu no rīta uz vietu, redzēju pārs vīrus džigojot no krasta. Bet cemmerētāju, nu nevienu neredzēju. Var jau būt ka viņi no manis vairījās, slēpās u.t.t.
Par pārkāpumiem, vienīgais ko novēroju, bija pārs kadri, kuri ar benzīniekiem braukājās.
2.novembris 2015, 07:05 | links
 
Tiko braucu garām varkalim un piestāju paskatīt, kas tur laps darās. Lielupes pusē pils ar makšķerniekiem, kas godīgi zvaniņos klausās, bet ezera pusē iet valā festivāls "Rudens Cemmers". Dalībnieku pilns, kas sabraukuši gan ar velosipēdiem, gan ar glauniem džipiem, ausis vien no meldriem torčī ārā. Par rezultātiem nezinu, jo nebija luste iet vaicāt. Uz tilta ar copmaņu netrūkst.
1.novembris 2015, 15:33 | links
 
Sakiet, lūdzu. Cik lielu trīsžuburi vajadzētu likt un kādu svinu galā? Gribētos rīt ar draugiem aizbraukt atpūsties pie Varkaļu kanāla un pie reizes pacemmerēt. :)

Emils77, 30.oktobris 2015, 12:21
Sāc ar ŠO, un tad jau redzēs vai jāpalielinās!...


Super, paldies! šis būs īstais!:-)
Tonim ar paldies par info!
L_John, 30.oktobris 2015, 19:42
30.oktobris 2015, 20:02 | links
 
Cik sapratu, Varkaļu kanālā tagad ir tā - ja tev ir licence, tu vari kaut vai ar dinamītu...
vakar biju ieskrējis Lielupē, braucot garām Varkalim "vīri" laivās (bija kādas sešas, katrā pa divi) jutās kā mājās uz dīvāna pie televizora un cemmerēja uz nebēdu...
30.oktobris 2015, 19:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager