Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
Tur nejau sazināties vajag, bet rakstīt realos iesniegumus, vismaz trijām instancēm vienlaicīgi, ganjau kāda noreaģes !
21.oktobris 2015, 20:22 | links
 
Solija ar mani shodien sazinaties, ta ari neviens nesazinajas.
Tagad esmu Igaunija, 5 dien bushu LV un tad jau vareshu kaut ko meiginat noskaidrot kas un ka.
Pec sarunas ar policijas parstavjiem, sajutos kad spesim kaut ko lietas laba darit :).
Vismaz nebushu sedejis mala un bushu velreiz to lietu iekustinajis
PS. Par to ir tik daudz runats un vel jo projams ir ta, kad nevar tik gala, tapec man jau lielas ceribas uz visu nav, bet vismaz paradu, kad visiem nav vienlaga.
21.oktobris 2015, 19:46 | links
 
Sazvanījos ar pašvaldības policijas Jūrmalas priekšnieku, izklāstīju visu situāciju. Pēc sarunas ar viņu sajutos, ka tā lieta aizies un būs risinājums. Vel runāju ar VVD inspektoru, kas man sniedza ļoti noderīgu info. Tā lieta ir iekustināta.

Peteris27, 20.oktobris 2015, 19:18


Būtu labi arī ja Olte savā raidījumā uztaisītu sižetu par šo leģendāro vietu
21.oktobris 2015, 15:41 | links
 
Aplikācija Vides SOS ir bezjēdzīgi izsviesti 30 000 eiro, lielākā daļa nauda snāk no Vides aizsardzības fonda un tiek izlietoti, šīs aplikācijas popularizēšanai. Savukārt inspektoru skaits nepalielinās, degviela inspektoriem papildus netiek piešķirta. Jautājums - kā mārrutka pēc ir vajadzīgs vairāk ziņot par pārkāpumiem vides jomā, ja tik un tā jau uz esošajiem ziņojumiem neviens nereaģē? Un tam bija vajadzīgs izlietot 30 000 naudiņas...
21.oktobris 2015, 14:04 | links
 
Sodīt par makšķerēšanu pie zīmes varēja gan. par cemmerēšanu - nē. Cik saprotu no to cilvēku stāstiem kuri reāli veic reidus, juridiski nav iespējas pierādīt, ka cemmerēšana ir veikta, ja nu tikai pārkāpuma veicējs nav pieķerts izmantojot "12.1. aizciršanas paņēmienu, ja zivi aizķer ar āķi aiz citas ķermeņa daļas, nevis mutes" un zivi inspektoru acu priekšā ir paturējis.
bez videopierādījumiem cīņā zaudēsim...
21.oktobris 2015, 12:49 | links
 
Varēja jau arī MOSP un MRK lietas labā kaut ko izdarīt.Nevis tikai internetā prātuļot
20.oktobris 2015, 19:27 | links
 
Par šo posmu atbild Pašvaldības policija, jo tur ir licenšu zona. Tā kā bija atbraukusi Valsts policija, es pieļauju tādu domu, ka viņi nodomāja, ka tā nav viņu kompetence (dīvaini jau sanāk, kad redz likumu pārkāpumu un nekādi nereaģē, jo tas neesot viņu kompotencē).
Sazvanījos ar pašvaldības policijas Jūrmalas priekšnieku, izklāstīju visu situāciju. Pēc sarunas ar viņu sajutos, ka tā lieta aizies un būs risinājums. Vel runāju ar VVD inspektoru, kas man sniedza ļoti noderīgu info. Tā lieta ir iekustināta.
20.oktobris 2015, 19:18 | links
 
Cemerēšana no tilta konstrukcijām.
Šodien domāju būs diezgan precīza informācija par to kā, jārīkojas šādos gadījumos un kam jāzvana.
Padalīšos ar info, lai nākotnē tā nebūtu kad ierodas policija un aizbrauc, kur zīme ir rakstīts MAKŠĶERĒT AIZLIEGTS. Šobrīd esmu nonācis pie slēdziena kad vainīga ir policija, bet lai tā vairs nebūtu, iešu rakstīt sūdzību, lai nākotnē kad isauksim policiju vis notiktos.
PS. šis nav tas gadījums, kad bija atbraucis bomzis ar riteni utt, bija viens BMW x5 un manuprāt otrs BMW x5 arī bija no tās pašas kompānijas, tāpēc šeit droši varēja sastādīt protokolu un naudu būtu dabūjuši!!!

Peteris27, 20.oktobris 2015, 16:14



Super! Gaidam info!
20.oktobris 2015, 17:48 | links
 
Cemerēšana no tilta konstrukcijām.
Šodien domāju būs diezgan precīza informācija par to kā, jārīkojas šādos gadījumos un kam jāzvana.
Padalīšos ar info, lai nākotnē tā nebūtu kad ierodas policija un aizbrauc, kur zīme ir rakstīts MAKŠĶERĒT AIZLIEGTS. Šobrīd esmu nonācis pie slēdziena kad vainīga ir policija, bet lai tā vairs nebūtu, iešu rakstīt sūdzību, lai nākotnē kad isauksim policiju vis notiktos.
PS. šis nav tas gadījums, kad bija atbraucis bomzis ar riteni utt, bija viens BMW x5 un manuprāt otrs BMW x5 arī bija no tās pašas kompānijas, tāpēc šeit droši varēja sastādīt protokolu un naudu būtu dabūjuši!!!
20.oktobris 2015, 16:14 | links
 
sveiks viiri,secinaajums manupraat ir sekojoshs.ZA VSJO ZAPLACHENO.vainu sodiit driikst visus,,, tikaai ne shitos viirus.bet tas ir tikaai mans viedoklis,,,varbuut es kljuudos.
18.oktobris 2015, 22:24 | links
 
Tā arī izskatās ka tā vieta ir ārpus likuma.Tik daudz ir runāts par to vietu , bet inspektori netiek galā.Laikam jau īpaši negrib tikt galā.
18.oktobris 2015, 20:17 | links
 
Tā ir vieta ārpus likuma!
18.oktobris 2015, 20:07 | links
 
Varkaļu kanāls. Foto ir redzams kad viens makšķerē, bet vēlāk uzradās vel 3, kā arī turpināja aktivi cemerēt.



1. Šorīt braucot makšķerēt uz Varkaļa kanālu, saskāros ar ļoti nepatīkamu situāciju. Novēroju, kā tiek nelegālā veidā iegūtas zivis, kā arī neatļautā vietā. Izmantoju aplikāciju Vides SOS, informāciju nosūtīju 09:52, bet tā arī neviens neieradās.
2. 13:40 sazvanīju Jūrmalas pašvaldības policiju. Izstāstīju, ka tiek iegūtas nelegāli zivis, norādīju, ka ir izvilkti divi zandarti un viena zemmēra līdaka. Policijas pārstāvji nogāja lejā pie makšķerniekiem, pie zīmes makšķerēt aizliegts, minūti aprunājās un aizbrauca. Vīri turpināja savas darbības tālāk.

Fotogrāfijā ir redzams viens virs, bet kopā viņi bija 4 gb. Neuzņēmu vairāk foto, jo cerēju, ka pati policija fiksēs pārkāpumu, arī foto neuzņēmu, ka tur atrodas pašvaldības policija, kopā ar likuma pārkāpējiem, kur redzams ir brīdis, kad blakus stāv makšķeres ar likumpārkāpējiem un policiju. Vēl būtu saprotams, ka svētdienas dienā Vides SOS nestrādā, bet kad ierodas policja, un redzot likumpārkāpumu, nekādi nereaģē, man rodas jautājums, ko esmu izdarījis nepareizi. Cemērēšanu grūti pierādīt, bet kad makšķerē neatļautā vietā, pie zīmes makšķerēt aizliegts?

PS. No noteikumiem- makšķerēt no Varkaļu kanālu šķērsojošās šosejas, stāvvietas, zem šosejas pārvada un no slūžu konstrukcijām;
18.oktobris 2015, 19:25 | links
 
34.2. nodrošināt regulāru licencētās makšķerēšanas teritorijas Varkaļu kanāla un tam piegulošās Lielupes tauvas joslas sakopšanu; ,,

Brusis, 8.oktobris 2015, 15:35




;-) ;-) ;-) Da tur ir tā sakopts, ka nav pat kur

padirst aiziet! :-)

Emils77, 8.oktobris 2015, 15:42[/quote]

DD.;)

Šamie esot atraduši neskartus reģionus-

37. Licencētās makšķerēšanas organizētāja pienākumu ievērošanu un izpildi savas kompetences ietvaros uzrauga Valsts vides dienests un Valsts ieņēmumu dienests.
8.oktobris 2015, 17:08 | links
 
34.2. nodrošināt regulāru licencētās makšķerēšanas teritorijas Varkaļu kanāla un tam piegulošās Lielupes tauvas joslas sakopšanu; ,,

Brusis, 8.oktobris 2015, 15:35[/quote]



;-) ;-) ;-) Da tur ir tā sakopts, ka nav pat kur padirst aiziet! :-)
8.oktobris 2015, 15:42 | links
 
Te laikam dažiem galva tukšums - "pa maz alga, ej prom", "nodokļu maksātāju alga" "vienu nolikt lai atpelna nodokļu maksātāju naudu savu algu"
Tik daudz banālu teicienu, ka es gribētu palūgts izskaidrojumu šīm frāzēm.. kas ar ko bija domāts.?

fish_a_man, 8.oktobris 2015, 14:37

Ar to bija domāts tas, ka ieviešot licenzēto makšķerēšanu Varkalos, skanēja diži sauklji, tipa ieviesīs kārtību u.t.t. nu ok.....ieviesa...un...?! Tukša muldēšana. Es nopērku licenzi, aizbraucu ar savu fīderīti, a tur blakus divi urlas uz "čorķikiem" vālē un zivis bojā un biedē. vai arī pilna tilta apakša ar zandartiņu medniekiem. Aizkrāsotas aizliedzošas plāksnītes ar uzrakstiem. Zvanu uz norādīto nr, bet tur atbild, ka nav jēgas braukt, jo protokoli tiek utilizēti.
Tur zem tilta pat ironiska piemi ņas plāksne uzlikta vietējiem pofigistiem par godu.
Un nestāstiet man, ka tur kāds strādā , uzrauga. Protams, nav benzīna laikam. No jūrmalas dafiga tālu jābrauc.:-)

Emils77, 8.oktobris 2015, 15:21


;)

http://www.jpd.gov.lv/docs/i12/s/i12s020_m.htm

,,33. Licencētās makšķerēšanas vietā darbojas organizētāja ierīkota video novērošana maluzvejniecības novēršanai.
XI. Licencētās makšķerēšanas organizētāja pasākumu plāns zivju resursu saglabāšanai, papildināšanai un aizsardzībai
34. Licencētās makšķerēšanas organizētājs, ievērojot zinātniskās rekomendācijas un zivju uzskaišu rezultātus, izstrādā un īsteno pasākumu plānu zivju resursu atjaunošanai, papildināšanai un aizsardzībai licencētās makšķerēšanas zonā Varkaļu kanālā 2012.-2015.gadam, kas ietver:
34.1. ierobežot malu zvejniecību, kontrolēt normatīvo aktu ievērošanu un pārbaudīt makšķerēšanas licences– no 2012.gada līdz 2015.gada 31.decembrim;
34.2. nodrošināt regulāru licencētās makšķerēšanas teritorijas Varkaļu kanāla un tam piegulošās Lielupes tauvas joslas sakopšanu; ,,
8.oktobris 2015, 15:35 | links
 
Te laikam dažiem galva tukšums - "pa maz alga, ej prom", "nodokļu maksātāju alga" "vienu nolikt lai atpelna nodokļu maksātāju naudu savu algu"
Tik daudz banālu teicienu, ka es gribētu palūgts izskaidrojumu šīm frāzēm.. kas ar ko bija domāts.?

fish_a_man, 8.oktobris 2015, 14:37


Ar to bija domāts tas, ka ieviešot licenzēto makšķerēšanu Varkalos, skanēja diži sauklji, tipa ieviesīs kārtību u.t.t. nu ok.....ieviesa...un...?! Tukša muldēšana. Es nopērku licenzi, aizbraucu ar savu fīderīti, a tur blakus divi urlas uz "čorķikiem" vālē un zivis bojā un biedē. vai arī pilna tilta apakša ar zandartiņu medniekiem. Aizkrāsotas aizliedzošas plāksnītes ar uzrakstiem. Zvanu uz norādīto nr, bet tur atbild, ka nav jēgas braukt, jo protokoli tiek utilizēti.
Tur zem tilta pat ironiska piemi ņas plāksne uzlikta vietējiem pofigistiem par godu.
Un nestāstiet man, ka tur kāds strādā , uzrauga. Protams, nav benzīna laikam. No jūrmalas dafiga tālu jābrauc.:-)
8.oktobris 2015, 15:21 | links
 
Tādos kanālos un caurtekās vienkārši ir jāaizliedz makšķerēšana kā tāda. Kādas varbūt licenzes tādā migrācijas vietā??? Tad varbūt arī līdaku/lašu nārsta vietā izveidojam LM (5EUR dienā un dur vesels)?
8.oktobris 2015, 15:06 | links
 
Te laikam dažiem galva tukšums - "pa maz alga, ej prom", "nodokļu maksātāju alga" "vienu nolikt lai atpelna nodokļu maksātāju naudu savu algu"
Tik daudz banālu teicienu, ka es gribētu palūgts izskaidrojumu šīm frāzēm.. kas ar ko bija domāts.?
8.oktobris 2015, 14:37 | links
 
Tad kokova H-ja tur ierīkoja lic makškerēšanu, gribētu savestu kārtībā visu.
8.oktobris 2015, 11:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager