Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
nosedeju no 12 lidz 22 :00 rezultaja 3 plici -zaales daudz jo visi tik ker no tilta konstrukcijam un velk uz nebedu mazus zandartelus ,.....
29.jūnijs 2015, 18:45 | links
 
kurās vietās tur ķer zandartus? pie tilta vai tālāk?

chakars, 15.jūnijs 2015, 10:06


Pārsvarā tur ķer no tilta konstrukcijām, tik vietu tur ir tā grūtāk atrast, kur iespraukties.
15.jūnijs 2015, 18:22 | links
 
kurās vietās tur ķer zandartus? pie tilta vai tālāk?
15.jūnijs 2015, 10:06 | links
 
Var, bet tagad tur neka nav, brauc megini, varbut es kko ne ta daru (biju tur 3x ~ nedelu atpakal ar laivu), neka tur nebija :) Tu ar laivu?

janchikz5, 12.jūnijs 2015, 13:32


Bez laivas. Es atkal dzirdēju ka tur labi ņem zandarti.

jegogo, 12.jūnijs 2015, 14:22[/quote] neesmu jau bijis nedelu, bet tad kad biju tas reizes, ne man, ne citiem nekas nebija, protams, varbut ari kads ir kko dabujis, blakus visu laiku neesmu stavejis, bet vismaz tad nekas ipash nebija ne man ne citiem cik parunaju. Iespejams tagad kkas ir mainijies. Ari vajadzes pamaginat. Ja aizbrauksi, pectam uzraksti kas un ka.
12.jūnijs 2015, 19:34 | links
 
Var, bet tagad tur neka nav, brauc megini, varbut es kko ne ta daru (biju tur 3x ~ nedelu atpakal ar laivu), neka tur nebija :) Tu ar laivu?

janchikz5, 12.jūnijs 2015, 13:32[/quote]

Bez laivas. Es atkal dzirdēju ka tur labi ņem zandarti.
12.jūnijs 2015, 14:22 | links
 
Vai šajā kanālā var noķert zandartu uz džiga? Vai tikai uz dzīvo?

jegogo, 12.jūnijs 2015, 13:21

Var, bet tagad tur neka nav, brauc megini, varbut es kko ne ta daru (biju tur 3x ~ nedelu atpakal ar laivu), neka tur nebija :) Tu ar laivu?
12.jūnijs 2015, 13:32 | links
 
Vai šajā kanālā var noķert zandartu uz džiga? Vai tikai uz dzīvo?
12.jūnijs 2015, 13:21 | links
 
Ja valstij būtu naudiņa, iespraustu kameru(as)zivju migrācijai sāpīgajās vietās (Varkalis), līdzīgi kā ...putnu, valsts ceļu vērošanai noteiktās vietās. Bet šis izskatās ir dārgs un nekam nederīgs prodžekts ...

skutans, 24.maijs 2015, 22:33



Ir jau "VAA" licencētās copes nolikumā, vismaz "uz papīra", uzstādītas video kameras...!? Bet diemžēl, tās netraucē, ne Varkalī cemmerēt, ne šobrīd Ķegumā zandartus spiningot, gan no laivas, gan no krasta, un ķeselē bast...!?
25.maijs 2015, 15:26 | links
 
uzliekat vel publiskiem udeniem maksu un tad tiesam visi paries uz cemmeri hahaha pamulki :)))
24.maijs 2015, 23:41 | links
 
pamulkiem likas ja uzliks maksu tad vis bus afigenna :))))))
24.maijs 2015, 23:41 | links
 
Ja valstij būtu naudiņa, iespraustu kameru(as)zivju migrācijai sāpīgajās vietās (Varkalis), līdzīgi kā ...putnu, valsts ceļu vērošanai noteiktās vietās. Bet šis izskatās ir dārgs un nekam nederīgs prodžekts ...
24.maijs 2015, 22:33 | links
 
Labrīt! Gribu vērsties pie jums pēc padoma! Man gribētos aizbraukt uz Varkali un kopā ar pārējiem no tilta konstrukcijām un zem tām pacemmerēt kādu zivi, protams, ja atradīšu kur mašīnu nolikt, jo vismaz vakar tur piebraukt bija grūti. Nu tad lūk..sakiet lūdzu, cik lielu trīsžuburi jāliek un kādu svinu labāk tā lai labāk varētu aizcemmerēt zivi?? un otrs jautājums....ar kādu krāsu labāk aizkrēsot tos tos muļķīgos uzrakstus "makšķerēt aizliegts"? Vienā pusē veči jau ir aizkrāsojuši, bet otrai laikam krāsa pietrūkās.
Jau iepriekš pateicos par padomu!

Emils77, 30.aprīlis 2015, 09:18

w.t.f, 24.maijs 2015, 22:07

diez vai tev pietiks krunkas, šodien viens onka zem elektro linijas acis izbolijis aiz pārslodzes vicoja ,laikam paprāvi trīsžuburi sakārti ! inspektori tomēr ir bezzobaini !
24.maijs 2015, 22:20 | links
 
Labrīt! Gribu vērsties pie jums pēc padoma! Man gribētos aizbraukt uz Varkali un kopā ar pārējiem no tilta konstrukcijām un zem tām pacemmerēt kādu zivi, protams, ja atradīšu kur mašīnu nolikt, jo vismaz vakar tur piebraukt bija grūti. Nu tad lūk..sakiet lūdzu, cik lielu trīsžuburi jāliek un kādu svinu labāk tā lai labāk varētu aizcemmerēt zivi?? un otrs jautājums....ar kādu krāsu labāk aizkrēsot tos tos muļķīgos uzrakstus "makšķerēt aizliegts"? Vienā pusē veči jau ir aizkrāsojuši, bet otrai laikam krāsa pietrūkās.
Jau iepriekš pateicos par padomu!

Emils77, 30.aprīlis 2015, 09:18
24.maijs 2015, 22:07 | links
 
Labrīt! Gribu vērsties pie jums pēc padoma! Man gribētos aizbraukt uz Varkali un kopā ar pārējiem no tilta konstrukcijām un zem tām pacemmerēt kādu zivi, protams, ja atradīšu kur mašīnu nolikt, jo vismaz vakar tur piebraukt bija grūti. Nu tad lūk..sakiet lūdzu, cik lielu trīsžuburi jāliek un kādu svinu labāk tā lai labāk varētu aizcemmerēt zivi?? un otrs jautājums....ar kādu krāsu labāk aizkrēsot tos tos muļķīgos uzrakstus "makšķerēt aizliegts"? Vienā pusē veči jau ir aizkrāsojuši, bet otrai laikam krāsa pietrūkās.
Jau iepriekš pateicos par padomu!

Emils77, 30.aprīlis 2015, 09:18
24.maijs 2015, 22:06 | links
 
Labrīt! Gribu vērsties pie jums pēc padoma! Man gribētos aizbraukt uz Varkali un kopā ar pārējiem no tilta konstrukcijām un zem tām pacemmerēt kādu zivi, protams, ja atradīšu kur mašīnu nolikt, jo vismaz vakar tur piebraukt bija grūti. Nu tad lūk..sakiet lūdzu, cik lielu trīsžuburi jāliek un kādu svinu labāk tā lai labāk varētu aizcemmerēt zivi?? un otrs jautājums....ar kādu krāsu labāk aizkrēsot tos tos muļķīgos uzrakstus "makšķerēt aizliegts"? Vienā pusē veči jau ir aizkrāsojuši, bet otrai laikam krāsa pietrūkās.
Jau iepriekš pateicos par padomu!
30.aprīlis 2015, 09:18 | links
 
tautas diezgan bet mazak ka parasti ap so laiku chali ar spiningiem staigaa- tipa tikai uz asari u.t.t ar to licenzi viss sacakarets! apmeram taa samaksaa un dari ko gribi
29.aprīlis 2015, 22:04 | links
 
Un tautas daudz?

Eglis, 29.aprīlis 2015, 14:17



Ja gribi Varkalī, tad drošāk licenci kārtot uz vietas ī-netā, jo vietas tur ierobežotas!
Bet miskaste tur baigā, sargā savus kātus un mantu....!?
29.aprīlis 2015, 15:44 | links
 
Un tautas daudz?
29.aprīlis 2015, 14:17 | links
 
netalu no varkala copes daudz bet visas tuksas -laikam sikie jo diezgan lieli āķi bija ( gruntene + barotava)
29.aprīlis 2015, 11:35 | links
 
Biju 17.04.
Divus fīderus apkalpot bija apgrūtinoši, bet mikrobu armija jau ir modusies. Neviena lielāka par plaukstu.
28.aprīlis 2015, 14:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager