Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
Tonis ja Tu esi kā ruksis pie siles tad nenozīme ka citi cenšās but pie viņas, man labāk pie galda.
Un interesanti kas varētu notikt, vienīgi uzskati nesakrīt.
16.februāris 2015, 19:17 | links
 
Juri. Tev ar to lasīšanu tā ir kā ir. :)
16.februāris 2015, 18:26 | links
 
Nu re,kā Varkali piemin,tā vecie kadri klāt...:))
Nazi,kas ta notika,ka nepielaida pie tās siles?
16.februāris 2015, 18:19 | links
 
Šodien sanāca braukt pāri Varkalim, sezona sākusies, kāti lokās, seperātisti jau cemmerē.

15.februāris 2015, 13:22 | citēt | nosūdzēt | links

Ļoti iespējams, ka šamo pievērs pavisam ,noteiktos zivju migrācijas periodos. Esmu tikai par !!!
16.februāris 2015, 18:06 | links
 
Kapracis - kādi jautājumi???
16.februāris 2015, 17:53 | links
 
Aldēns Tev jau gribējās ja!!!????
16.februāris 2015, 17:52 | links
 
Urmas Tu esi idiots vai kā, divi gadi kā man nav sakara ar LM. Nevienu monētiņu nav man maksājuši un nemaksās. Un kā Tu vari zināt kas bija domāts.
Ja mani nēsat redzējuši un dzirdējuši tas nenozīmē ka nestrādāju. vakardienas darbs- http://www.delfi.lv/news/national/criminal/lubanas-mitraja-teritorija-aiztur-maluzvejniekus-ar-astoniem-tikliem.d?id=45583980
16.februāris 2015, 17:51 | links
 
Jūs tik lieli un pasakām ticat? LV ir tikai pārītis, no man zināmajām jo neesmu es kvēls LM vietu apmeklētājs, LM vietu kur tiešām ir kārtība. Pārējās jau pašos pirmssākumos tika veidotas ar domu neko nedarīt betr naudiņu saņemt.
15.februāris 2015, 13:40 | links
 
Jā kaut kad bija tāds, moš par nožiku jau kļuvis :)
15.februāris 2015, 13:31 | links
 
kādreiz te, portālā, bija tāds personāžš- nazis, kas ar putām uz lūpām teicās tur kārtību ieviesīšot:)
15.februāris 2015, 13:26 | links
 
Šodien sanāca braukt pāri Varkalim, sezona sākusies, kāti lokās, seperātisti jau cemmerē.
15.februāris 2015, 13:22 | links
 
Tas kurs sorit ieluza,nebij pie pilna prata,jo lida tur kur liela straume un viens pats.pie izejas ezera ledus vel ok viena mala tik izskalota.cope bij periodiski,no 8:30 lidz 13:00 redzeju kadas 20 lidakas izvelkam,un tikai divas bij zemmeri.pasham 2 ap 1.2kg un 3 copes.
5.decembris 2014, 15:04 | links
 
Varkalja apsaimniekotaajam tagad nav laika,par visiem Latvijas copmanjiem tgd ir jadomaa.bezpredjels Varkalii turpinasies pus gadu!te var palasiit:http://www.copeslietas.lv/site/blogi/1639-pardomas-par-makskernieku-organizaciju-sadarbibas-padomi.htm#comments
3.decembris 2014, 22:49 | links
 
eu, a kur Varkaļu apsaimniekotaaji, atsaucaas un uz priekšu.
3.decembris 2014, 22:42 | links
 
varkalī tā pat kā gātē skalda līdaķeles , zemmēru varonīgi stūķē maksimas maisos un slēpj niedrēs . gadās arī mēra līdakas !
3.decembris 2014, 21:32 | links
 
Šodien braucu garām, kanāls pilns ar bļitkotājiem! Staigā krustu šķērsu ar bļitkām. Vai ko velk, gan nezinu.
3.decembris 2014, 15:25 | links
 
Pēdējo reizi tur biju trīs nedēļas atpakaļ, un laikam, arī, pavisam pēdējo reizi Varkalī!? Arī toreiz tur nekas īpaši neķērās. Ja brauc brīvdienā, vēlams licenci formēt i-netā uz vietas, jo iespējams, ka, ja aizbrauksi ar iepriekš nopirktu licenci, tur vietas copei nebūs!? Citi brauc iepriekšējā dienā, vakarā, lai aizsistu vietu, kaut gan neredzu jēgu, nekā īpaši tur nav, pa retam ņem stipri vidēji brekši, vienīgi, netālu Rīdziniekiem un Jūrmalniekiem!?
Biju tur šoruden reizes četras, kā satumst, tā debīla, paliela lapsa klāt, nezinu, vai pieradināta, vai ar trakumsērgu, iet pie makšķerēm un grauž vai kātus nost, prom nemūk!? Pēdējo reizi, kad biju, kaimiņu copmaņiem, pa nakti piecus labus kātus nozaga, super copes vieta!?
7.novembris 2014, 23:08 | links
 
Kada cope ir Verkaļu kanala ... Plēsīgās zivis barojas ziemai.
7.novembris 2014, 22:19 | links
 
Izlasot diskusiju, rezumē - visi cemmerē, ķer brekšus uz gruntenēm un cūkojās.

Jautājums - ir jēga braukt no Varkaļu ostas iekšā kanālā, vai labāk tur pat gar Lielupes maliņu mētāt?

Paldies.
24.septembris 2014, 15:26 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager