Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
Jeeska- Un licences netirgo lai tādi kā Tu uz plaukstiņas tulznas padzenā! Tipogrāfijā tinte beidzās!
24.aprīlis 2013, 20:08 | links
 
Nav man nekāda sakara ar netikšanu galā! Es esu sabiedriskais inspektors, samaksā man algu un es tur sēdēšu un tikšu galā! Tu jeska tikai gudri dir.., bet pats pat pirkstu nēsi pakustinājis. Zinātnieks jop cik cui, tu skraidiji ar ampuliņu rokā un analīzes lasiji kad es savu darbu dariju. Tu sēdi cauru dienu kantorī un gudri nodirs visus, bet pasaki ko Tu esi izdarijis. Tev un tavām zinātniskajām idejām pat pamata nav, pasaki pēc kā Tu rēķini cilvēku blīvumu uz metriem, pēc kā Tu vari sarēķināt cik makšķeres var.
Jūsu kantorim tik interesē izdevīgāki pasākumi, un redziet Jūs ir jāatbalsta lai tiktu uz zinātniskajiem semināriem!
Es visu laiku esu teicis ka visu Jūsu kantori vajag knābim iedot, un nejau aukšā cilvēki jāmet nost bet gan tos kas projekt dokumentus dod parakstīt.
Tā kā vecīt nevaino mani un VAA visās nebūšanās, izkontrolē savu nokniebēju lai pašam biksiņas ir tīras! Varbut kad nestāvēs es arī būšu vainīgs!
Tev taisnība es esu izstājies jo dēļ tādiem sūd... mīcītājiem apnika ložņāt uz vēdera, un spiežot roku ar platu smaidu izlikties. Tagad es no maliņas un man baidīties nav ko! Arī pa purnu varu iedot!
24.aprīlis 2013, 20:06 | links
 
Nazii
Beidz mūldēt. Nolikumā ir dienas limits....dienā 200 dienas licences, tā kā kur oficiālā info kāpēc netirgo. Vajadzētu kādiem makšķerniekiem iesūdzēt to VVA
Labāk atdzīsti ka netiekat galā.

Eh cerams ka nākotnē aizbliezīs lieguma vietās to LM. Nemākam uzvesties.
24.aprīlis 2013, 18:09 | links
 
Jeeska nav manā pārraudzībā neviena no LM, tikt galā tiek, tikai tie ped... uzskata ka nopērkot licenci var darīt ko grib, tā vis nebūs. Kā un kapēc nav tirdzniecībā licences būs skaidrojums raidijumā makšķerēšanas noslēpumi.
Licencēm vispār ir ierobežots skaits, varbūt jau pārdotas! :D
Tonis- ko es esu tādu pateicis, ja Tu konstatē ka LM organizētājiem rūp nauda!
24.aprīlis 2013, 17:56 | links
 
var, tikai no otra krasta, no AB dambja, tur visas zivis stāv gar pašu sienu, ir i finieri i super izmēru auslejas, pavasaros trāpās arī kazes (čehoņ), pats esmu noķēris, ir vēl vietas, kur var ar 3-4 m makšķerīti i brekšusku i karūsu i līņuku izsēdēt :), viss no centra 10m ar kājām attālumā :):):)

NG-NG, 24.aprīlis 2013, 10:57



Tā AB dambja siena bij domāts uz upes vai Radisson līča pusi?
24.aprīlis 2013, 11:00 | links
 
var, tikai no otra krasta, no AB dambja, tur visas zivis stāv gar pašu sienu, ir i finieri i super izmēru auslejas, pavasaros trāpās arī kazes (čehoņ), pats esmu noķēris, ir vēl vietas, kur var ar 3-4 m makšķerīti i brekšusku i karūsu i līņuku izsēdēt :), viss no centra 10m ar kājām attālumā :):):)
24.aprīlis 2013, 10:57 | links
 
Neaizmirsīsim, ka asaris,zandarts un breksis ir migrējošas zivis un to periodiskie uzplūdi notiek pateicoties upju saistībai ar jūru.Pagaidām vēl...Es savus pirmos asarus un breksēnus~300-500g,noķēru tālajos sešdesmitajos ar vienposma bambusa makšķerīti Daugavā ,vietā kur tagad stāv Tallink prāmji.Nedomāju ka Vecrīgas puikas var ko tādu piedzīvot arī patreiz...
24.aprīlis 2013, 10:02 | links
 
Nu līdakas es pie zivīm neskaitu :):):), manis pēc viņu var nebūt :):):), ālanti iet mazumā praktiski visur, bet brekšu paliek tik pat, dažās upēs arī vairāk, arī citu zivju mazāk nepaliek, jo ūdeņi ir krietni tīrāki, grunduļi un vēži ir pa pilno, arī par zandartiem nevarētu teikt, ka paliek mazāk, tāds ir mans viedoklis, par ūdeņiem kuros pamatā copēju, ja vajadzētu un gribētos, tad ar makšķeri varētu ļoooooti daudz zivis nogalēt, jo tādi 50-80 kg dienas lomi vasarā ir gana bieži, reizēm arī vairāk, ja piestrādā :):), var būt breksis un rauda ir nevērtīgās zivis, bet arī asarus pa 20-30-50 kg var savilkt diezgan viegli, ja iziet uz maksimālo rezultātu un dara to kā darbu un copē kur ir zivis :):):)
Te vairums nemin tos lielos logus, bet viņi ir, ir pa 50-80 vimbām, ir arī pa 130 vimbām dienā uz cilēku, pietam cilvēkiem, kuri nav badā..., bet ne par morāli tagad runājam, zivis ir, ja mājām tās noķert, kad iemācies tās noķert bieži, tad jau vari atļauties spēlēties un apgūt jaunus copes veidus nevis, lai vairāk noķerti, bet gan lai vairāk mācētu un zinātu ......, nu kaut kā tā es domāju :):):)
23.aprīlis 2013, 21:11 | links
 
jeeska- nekas ūdens drusku siltāks paliks un būs pagales pie krasta, vajadzēs parīt atkal apli izmest pa siltām pļaviņām kur šīs tusē.
23.aprīlis 2013, 19:08 | links
 
Maliķi
Ta laižat jūs kāpurus....vienaus apēd asari, un tās kas līdz kilim noķer badmiras pirms nārsta. Pārējās iet skolā:-)
23.aprīlis 2013, 19:00 | links
 
jeeska- tiešām šodien vienas līdakas līdz kg, kur lielās aizķērušās?
23.aprīlis 2013, 18:54 | links
 
Tonis
mazāk točna viņas nepaliek, Izmēros...varbūt.
23.aprīlis 2013, 18:47 | links
 
NG-NG,
Tu nopietni 'uzskati ka zivju mazāk nepaliek'...?:)
Vai pārteicies?Tu tak esi pieredzējis copmanis!
Būs jau laikam jāpiekrīt,-skaita ziņā droši vien mazāk nepaliek,es pat teiktu, ka paliek vairāk,jo nav lielo kas tās mazās paretina.Savukārt tās mazās knapi paaugās ,kad jau tiek dažādos veidos izķertas.Tās mazās savairojas ,izēd barības bāzi un rezultātā īpaši neatīstās ,jo barības pietrūkst.Vai mums maz ūdenstilpņu ,kur sastopami vieni 'zirgazobi' vai mazas raudiņas? IR IZJAUKTS BIOLOĢISKAIS LĪDZSVARS.
Naziss,
Tavs teksts -'ŽĒL KA IR TĀDI LM ORGANIZĒTĀJI KURIEM RŪP TIKAI NAUDA'
mani dikti uzjautrināja,paldies Tev par to!:)
23.aprīlis 2013, 18:36 | links
 
Nazis
Uz kādu pamatu netirgo licences...cik tas ir likumīgi...kur paziņojums presē. Acīm redzot organizētājs netiek galā ar pārkāpējiem. Varbūt nevajadzēja uzņemties tādu rūpalu:-)?Zem Hesiem arī netirgo, vai tur ir po...tas tālu no Rīgas? Manuprāt visas tās trīs vietas kur notiek nelikumības ir tavā pāraudzībā, bet varbūt esi no tās organizācija izstājies...:-)
23.aprīlis 2013, 18:23 | links
 
ZF naudiņas var dabūt un piekritīšu NG. Jā, ir grūti bet ja ir pamatojums un pārliecināti stāsti tad viss notiek. Ir dažreiz tā ka škrobe rauj ka naudiņu neiedod, bet vēlāk padomā varbūt tiešām labāk lai ielaiž zivis un ir aprīkojums inspektoriem nekā taisīt copes prospektiņus, vai citus nieciņus!
Par LM Varkalī, izskatās k ir miers! :))) Tie tizlie badamiras savu panākuši, licences tu tūū!
23.aprīlis 2013, 17:37 | links
 
Nē ir jau ar viedoklis licenzi pērciet un dzenāsim sliktos kopā.Varam kopā talkas rīkot,zivju mazuļus laist iekša-tik licenzi pērc kad copēt brauc.(pie tam velnišķīgi grūti nopērkamu)
23.aprīlis 2013, 13:22 | links
 
Jā pēc šādiem video tā vien gribas skriet meklēt kur naudu par licenzi iemaksāt,bet ja nopietni ,Es tak tiem pat sliktu ne kā nevaru pateikt.Galu galā ir apsaimniekotāji,licenžu ieviesēji un citādi prātigi cilvēki.
23.aprīlis 2013, 13:19 | links
 
NG-NG atvainojos bet papīrus kārto pašvaldība. Man nav tiesības viņus regulēt, cik tie strādā pareizi. Visiem dod tik naudu. Iekarstu, bet ja tu jūti un zini ka tevi apčakarē, ko tad ... ?
23.aprīlis 2013, 12:24 | links
 
Par video,tāda NORMĀLA IZKLAIDE biezajam galam,spriežot pēc autiņiem fonā.
Marelis, 23.aprīlis 2013, 10:32
23.aprīlis 2013, 12:20 | links
 
lobesmaris - esmu bijis ar tevi kopā sēdēs, vecīt, tev ir tā nelaime, ka tu iekarsti un uzskati, ka tev pienākas, jebkura finasējuma pietekumos ir jāizpilda viss un jāiesniedz tie ir precīzi kā norādīts, ja to neizdara, tad var vainot ko gribi, bet procesu neesi ievērojis tu pats.
Tai pašā laikā labi saprotu arī tavas dusmas, arī pats esmu no turienes mests ārā reizes trīs...
Bet... tu man piekrtitīsi, ka nauda zivju mazuļu ielaišanai tiek dalīta, arī citiem labiem projektiem nauda reizēm tomēr tiek, vienkārši to gribētāju ir vairāk kā naudas ...., da pats tu visu labi zini un netaisos te ZF aizstāvēt :):):)
23.aprīlis 2013, 11:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager