Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
No juridiskā viedokļa - ko apsardznieks var darīt makšķerniekam - NEKO>>>
Ne tikai,pat pašvaldības policijai bija problēmas!
Cilvēki noziņo,ka ezerā liek tīklus.Aizbrauc,..noķer,izņem tīklus ar visiem pierādījumiem utt.,sastāda protokolus!Un beigās piesējās,ka protokolā ierakstītais tīkla garums izmērīts ar "nepareizo" mēru.Ka sertificētie mēri ir tīklu mērīšanai tikai zivju inspekcijai.Tas stāsts no pašiem policistiem,-tai skaitā makšķerniekiem!Un viņiem ja pa tādiem tīkliem pazvana,atbraukt jau atbrauc-aizdzenā un viss.Neies jau sev nervus bendēt.Tāda ir valsts likumdošana,bagātiem labi advokāti!
21.aprīlis 2013, 22:21 | links
 
VSOP,man jau nekas nav jāiedomājas par juridisko pusi.Naivu ideju pirms gada realizēja domubiedru grupiņa un noalgoja apsardzes firmu Panaway,kas nolika mašīnas priekšā radariem:)
Nedomāju,ka tur būtu īpašas problēmas,ja apsardzes mašīna ar pāris dušīgiem puišiem padežūrētu un pateiktu ,ka tur nākt nav ieteicams:))
21.aprīlis 2013, 22:21 | links
 
Cemerēšana jau sen ir definēta. Tas ka nav kas to izkontrolē tas jau ir cits stāsts.

micuks, 21.aprīlis 2013, 22:16


Vieglāk ir aizliegt copes veidu,vai kādu no mānekļiem nevis sakārtot kontroli.:(
21.aprīlis 2013, 22:20 | links
 
Micuk - tās tas arī LV vairākumā gadījumu notiek, ka labas idejas tiek sačakarētas ar kretīnisku izpildījumu. Bet tam ar Varkali ir tikai tāds sakars, ka cilvēkiem dod iespēju copēt, kuru viņi paši čakarē ... dēl 200 jūrābraucējiem ieviesīs ledusliegumus, dēl 100 cemmerētājiem atjaunos spinigošanas liegumus utt.... tūkstošiem būs ierobežojumi dēļ saujiņas morālu kropļu un bezzobainas kontroles....
21.aprīlis 2013, 22:18 | links
 
Esmu 100% pārliecināts ka policija var atrast iemeslu, lai personu aizturētu uz dienakti! Lai paņem un tos cemerus iemet uz sutku :) pēc otrās aizturēšanas (esmu pārliecināts), reti kurš vairs provēs raustīt zivis :) un nebūs nekas jāformulē likumos utt. Atbrauc policija, paskatās kuri cemerē un tos aiztur vienalga kādu izdomātu iemeslu (likuma ietvaros) dēļ! Un viņiem ir tādas iespējas - tik nemācēšu nosaukt konkrētus likuma pantus :)
21.aprīlis 2013, 22:17 | links
 
Cemerēšana jau sen ir definēta. Tas ka nav kas to izkontrolē tas jau ir cits stāsts.
21.aprīlis 2013, 22:16 | links
 
Katru gadu tas cepiens ir viens, bet tie likumi ir tādi, kādi tie ir. Cik nu es to izrādi paskatījos, neviens likuma burtu nepārkāpa. Par ētiku un likumdošanas caurumiem jau ir cits stāsts. Nav tur ko darīt apsardzes vai vēl sazin kādām firmām, arī inspektors var protokolu sastādīt par to, kas rakstīts noteikumos. Tie, kas to svinus rausta, jau ar nav muļķi.
21.aprīlis 2013, 22:16 | links
 
Protams ka tas viss ir tukšu salmu kulšana...ziemā cepiens par ,,strekozām"...ko aizliedza?Kā tad...ha,ha,ha!!!:)))Un tas pats ar pašreizējo situāciju Varkaļgalā...mēs te iršam a tolka ta nekāda!!!:)))
21.aprīlis 2013, 22:12 | citēt | links
21.aprīlis 2013, 22:13 | links
 
VSOP abas ir labas. Vajag tik pareizo pieeju un zināšanas.
21.aprīlis 2013, 22:10 | links
 
Sabiedriskās organizācijas lielākā daļa darbojas tikai konkrētu indivīdu interesēs, kā arī laba shēma kā optimizēt nodokļus. Kamēr pie mums nebūs tieslietu sistēmā kārtība, tikmēr valstī bardaks būs visās jomās.

micuks, 21.aprīlis 2013, 22:04


Sabiedriskās vai sabiedriskā labuma ?
21.aprīlis 2013, 22:05 | links
 
Te nu būtu īstais bridis un iespēja dažam labam visus makšķerniekus pārstāvošam darbonim pierādit savu varēšanu un autoritāti un pakoordinēt,saorganizēt utt.
Varbūt naivi,bet ja 10% no foruma lietotājiem saziedotu pa vienam vai diviem latiem,varētu vismaz pāris nedēļas noalgot kādu apsardzes firmu,kas drusku paldz inspektoriem.

andis47, 21.aprīlis 2013, 21:51


Tiešām - panaivi...

Interesanti - kā tu to iedomājies. No juridiskā viedokļa - ko apsardznieks var darīt makšķerniekam - NEKO>>>
21.aprīlis 2013, 22:04 | links
 
Sabiedriskās organizācijas lielākā daļa darbojas tikai konkrētu indivīdu interesēs, kā arī laba shēma kā optimizēt nodokļus. Kamēr pie mums nebūs tieslietu sistēmā kārtība, tikmēr valstī bardaks būs visās jomās.
21.aprīlis 2013, 22:04 | links
 
Protams,ka valdībai un pašvaldībām.Bet ja nesanāk,neprot vai negrib,tad jāiesaistās citiem.Tāpēc jau ir sabiedriskās organizācijas,pie tam daudzām ir sabiedriskā labuma statuss.Tas nozīmē,ka organizācija darbojas sabiedrības labā,ne tikai dažu cilvēku labā.
21.aprīlis 2013, 22:01 | links
 
Te nu būtu īstais bridis un iespēja dažam labam visus makšķerniekus pārstāvošam darbonim pierādit savu varēšanu un autoritāti un pakoordinēt,saorganizēt utt.
Varbūt naivi,bet ja 10% no foruma lietotājiem saziedotu pa vienam vai diviem latiem,varētu vismaz pāris nedēļas noalgot kādu apsardzes firmu,kas drusku paldz inspektoriem.

andis47, 21.aprīlis 2013, 21:51


Vai tik Valdībai nebūtu ar ko tādu jānodarbojas...!?Ak Sorry...ko es te savā naivumā pļūtīju!:)Pareizi ir...mums taču jāuztur valsts un Valdība un neviss otrādi!!!:)))
21.aprīlis 2013, 21:57 | links
 
Te nu būtu īstais bridis un iespēja dažam labam visus makšķerniekus pārstāvošam darbonim pierādit savu varēšanu un autoritāti un pakoordinēt,saorganizēt utt.
Varbūt naivi,bet ja 10% no foruma lietotājiem saziedotu pa vienam vai diviem latiem,varētu vismaz pāris nedēļas noalgot kādu apsardzes firmu,kas drusku paldz inspektoriem.
21.aprīlis 2013, 21:51 | links
 
varbuut var vinju iecienitakajaas vietaas nostiept kaadau vinju rikiem kadu nepaarvaramu skjeersli?ko konkreeti pasam ideju nav,varbuut vecus tiiklus kurus velaak var iznjemt,pasam iespeeju izdariit to nav ,bet ja kads ko dariis esmu gatavs palidzeet,sava brivaa laika robezaas.

rio., 21.aprīlis 2013, 21:35


Man piemēram būtu idejas...un realizējamas...bet...tās realizējot man varētu ,,piešūt" kriminālu un ix viņ zin ko vēl!:)Vai man to vajag...protams nē un tāpēc lai pasauli glābj ,,likumsargi",bet idejas lai paliek manā ,,ķobī" un varbūt reiz,kad nebūs ko zaudēt,ja vēl būs vajadzība...!!!:)))
21.aprīlis 2013, 21:47 | links
 
varbuut var vinju iecienitakajaas vietaas nostiept kaadau vinju rikiem kadu nepaarvaramu skjeersli?ko konkreeti pasam ideju nav,varbuut vecus tiiklus kurus velaak var iznjemt,pasam iespeeju izdariit to nav ,bet ja kads ko dariis esmu gatavs palidzeet,sava brivaa laika robezaas.
21.aprīlis 2013, 21:35 | links
 
bet nu izdzirdot, ka sods var būt ap 700 Eiro, visa gribēšana pat apsvērt tādu domu pazuda,
No Peipusa tēmas,....tādu bijību vajadzētu LV ūdeņos! Pat doma pazudīs cemmerēt!

aakkis, 21.aprīlis 2013, 07:37


Vēl elementārāk būtu Varkalī un tā apkārtnē nārsta laikā vispār aizliekt copēt,jo zivis migrē un pieļauju,ka tur apakšā ir nepārtraukta zivs ,,straume",jo Babe pa ziemu vairāk vai mazāk ir tukša no zivīm,bet tagad tās atgriežas uz savām ierastajām vasaras ,,mājām"!Protams jau ka visas neizcemmerēs,bet viģikā redzētais apliecina to,ka cilvēkveidīgo negausīgums nav salīdzināms ne ar ko...un pēc tam sākas čīkstēšana,ka zivju nav un sliktie zvejnieki visas izķēruši...!!!
21.aprīlis 2013, 11:38 | links
 
Tagad to sauc pa Latvian fishing!
21.aprīlis 2013, 08:17 | links
 
bet nu izdzirdot, ka sods var būt ap 700 Eiro, visa gribēšana pat apsvērt tādu domu pazuda,
No Peipusa tēmas,....tādu bijību vajadzētu LV ūdeņos! Pat doma pazudīs cemmerēt!
21.aprīlis 2013, 07:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager