Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
teiksim taa ka stuuris ar Lielupi ir jaaizveelas arii pareizais. Protams, ka 1 vieta ir stuurim nepaarbraucot kanaalu no Riigas puses. ) Bet ar licenzeem cilveeku skaits Varkalii samazinaajies un ir vieglaak tur nokluut.P.s. Vakar seedeeju tur pie gaazes buudas kaadi 200-300 m pirms Vaarkaliem. Cilveeku daudz zivis nedabuujaam.Vieniigais skaista rauda uz kaadiem 300-400gr bet kaa vieniigaa tika atlaista;)
26.jūlijs 2012, 09:35 | links
 
Sēdēt Varkalī var jebkur, kur pašam labāk patīk, bet ja vēlies ko noķert, tad mana (un ne tikai mana) top-1 vieta ir Varkaļa un Lielupes stūris. Vienīgais ja ir cope, tad to vietu nodod tikai mantojumā un klāt tai tikt ir problemātiski!
26.jūlijs 2012, 07:38 | links
 
Kur vislabak varkalii sedet ? Saku domat mosh tur aizshaut. kkas mosh mainijies :)
25.jūlijs 2012, 15:11 | links
 
Licenzes vajag posmaa liidz augstsprieguma liinijai, Pinkos ir copes veikals, straadaa tikai no 10, skaties Juurmalas maajas lapaa vai google, tur viss ir.
13.jūlijs 2012, 07:16 | links
 
da nu to varkali - tapat pa naktim tur copet aizliegts tagat un malikji vares stradat uz uraaa ja pa maksu tad labak uz maksas dikjiem aizshaut un pa nakti ar var pasedet .. takshto ataa ataa varkaliiti :D
13.jūlijs 2012, 01:10 | links
 
Nazi
Pajautāšu Tev kā spečukam-copējot Varkaļu kanālā ir vajadzīgas licenzes (cik es sapratu-no Lielupes līdz tiltam pār Varkaļu kanālu). No tilta uz ezera pusi arī vajag licenzi pirkt!? Ja vajag-tad cik tālu uz ezera pusi ar to var ķert!
Pārsvarā fīderēju starp tiltu un augstsprieguma līniju.Un ja tā licenze ir vajadzīga-kur Piņķos to var iegādāties?
12.jūlijs 2012, 23:51 | links
 
Licenze ir kā stingrās uzskaites kvīts, tur ar VID viss ir kārtībā, bet tas, ka Piņķu veikalā strādā un licenses tirgo pēdējais mudaks, tas gan ir fakts, nopirkt licensi čomam nevari, jo redz viņam būšot nepatikšanas, pilnīgs idiots, ja gribat pačakarēt sev prātu, tad iebrauciet un pamēģiniet nopirkt licenzi čomam , kura nav klāt, uzsprāgsiet pēc 3 minūtēm :):):), es daudz braukāju pa līdzīgām vietām, šādu bŗīnumu redzu pirmo reizi :):)
10.jūlijs 2012, 13:51 | links
 
Sveiki visiem visiem vēlējos pastāstīt par atklājumiem. 1) pērkot licenzi nedod čeku (pamatojas uz to kad ko tad mēs pelnīsim). 2) par iegūtajiem līdzekļiem tikšot skaitītas zivis ( neviens neko tur neskaita ) Teicāt ka tur liks licenzes lai būtu sakātots ka bija tā arī tagad ir jo par to naudu miskastes neved un kamdēļ uz tām lapām nav uzrakstīts kur nopirkt licenzes. Varu pateikt vienu kartējie kas dabūs pēc nopelniem
10.jūlijs 2012, 10:57 | links
 
Tikko skatījos likumi.lv Licencētā makšķ. varkalī jau stājusies spēkā. Šodien jāmēģina aizbraukt pacopēt+iepirkt licenc.Tikai svari un mērlente jāiepērk:)Lai viss pēc noteikumiem.
20.jūnijs 2012, 13:30 | links
 
tiko zvaniiju Vides nodaljaa pa taalruni 67093955 un man paskaidroja ka licenzhu maksk. staasies speeka peec likuma publikaacijas "Latvijas Veestnesii". Konkreeto datumu zinaat nevar aptuveni peec Liigo sveetkiem ! http://www.jurmala.lv/page.php?id=1656
14.jūnijs 2012, 15:29 | links
 
jā, kur paliks licenču nauda
Nazis par velti strādā, vēl savu naudu ģēlā ieliek :)
13.jūnijs 2012, 21:07 | links
 
pazvaniet uz jurmalas domi un tur jums izskaidros ka nav nekur jaamaksaa un pretlikumigi ir tas ka es esmu nopircis gada licenzi panjemis makskereeshanas noteikumu graamatinju un tur nav nekas teikts par maksu vai liegumu Varkali tamdelj ja kads jums piesienas lai iet bomzot uz stacijas tuneli
un jurmalas dome vareja tur nolikt miskasti nodoklus daudzi copmanji maksaa
un pasakiet kur paliks licenzu nauda?
13.jūnijs 2012, 17:54 | links
 
Licenzu iegadi vareja jau sen uztaisit lelementaru,nosuti sms uz telnumuru un atpakal sanem atskaiti,kuru velak uzradit inspektoram.
13.jūnijs 2012, 15:33 | links
 
karkalis izlabots :DD jauki, bet kā ar tā 3 un 5 lvl licencēm, apgaismosi, naža kungs?
13.jūnijs 2012, 12:40 | links
 
nazi apskaties savā inspektori.lv mājas lapā, kur skatoties lm vietu tabulu, redzam norādi uz Karkaļu kanālu (kas tas ir Karkaļu kanāls? :DD ) mēs nonākam pie lm apraksta Varkaļu kanālā, tad apskaties punktus 8.3 un 8.4 - kāda stapība šīm licencēm? par to es jautāju.
jeb arī tas nav īstais nolikums vaa lapā?
ja nav īstais, kur var iepazīties ar īsto?

p.s. šausmīgi blāvs fonts visiem aprakstiem, tas tā nejauši vai speciāli? :DD
12.jūnijs 2012, 18:24 | links
 
erudzi- izlasi lūdzu nolikumus Pļaviņu, Rīgas HESam un varkalim, nekādas liegto zivju ņemšanas, vienīgais ka var copēt no laivas liegtā laikā.
un šo Makšķernieku noteikumu punktu ka nedrīkst makšķerēt no laivas līdz 1maijam uzskatu par muļķīgu, drīzāk vajadzētu neļaut bradāt.
12.jūnijs 2012, 18:12 | links
 
Noteikumu daudz, sajeegas nekaadas:DDD

Tad tagad vajag licenzes vaio nevajag?
Ja vajag, tad kur nopirkt un cik maksaa?

Nesaprotu..........
12.jūnijs 2012, 17:44 | links
 
Palasīju LM noteikumus Varkalī, līdzīgi kā Ķeguma un Pļaviņu Hes LM zonās ir kārtējie jocīgie izņēmumi, kas ir klaji pretrunā ar makšķerēšanas noteikumiem. Hesu gadījumā var močīt nārsta lieguma laikā zandartus, līdakas, salates, Varkaļa gadījumā par rtrīnīti var copēt ar trīs makšķerēm kanalā, kad kanālos ir liegums. Pilnīgs un galīgs APSURDS, droši vien kāds to ir pamatojies un devis atzinumu, ka tā var, bet tā ir vienkārša cūcība, kas pamatā grauj LM būtību. Es atbalstu LM, ja tā tiešām ir vērtsa uz vides sakartošanu, resursu racionālu izmantošanu un atjaunošanu, bet augstāk minētie piemēri pēc savas būtības ir brutāls makškerēšanas noteikumu apiešanas veids, piesaistot klientu. Manuprāt, LR ir tikai daži tiešām atzīstami LM makšķerēšanas piemēri, diemžēl, šis ir kārtējais murgs. Attīstot šādas idejas, drīz varēs licencēti maukt ar elektrozveju.
12.jūnijs 2012, 17:40 | links
 
īsāk sakot pilnīgs bezpriģels un bardaks!
12.jūnijs 2012, 16:38 | links
 
Sveiki!Izstudeeju visu. Licences vajadziigas tikai no 1.marta līdz 31.maijam
12.jūnijs 2012, 14:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager