Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
Kad stājās spēkā un cik ilgā laikā jānopublicē! Vai ir bijis vēstnesī un vietējā pašvaldības biļetenā??? saliekat šos visus kopā un redzēsiet.
Nav vēl LM. Un nevienam APP nav rakstīts par to ka nav licences. Nevienam nav prasīts uzrādīt licences. Zīmes arī nav. Imitētāj- vai vispār zini kas ir makšķere, vai tikai interesē citi zivju ieguves veidi?
12.jūnijs 2012, 14:47 | links
 
Noslēguma jautājumos skaidri norādīts: 39. Informācija par licencētās makšķerēšanas vietu, makšķerēšanas organizētāju un makšķerēšanas licences iegādes iespējām tiek publicēta laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" un Jūrmalas pašvaldības informācijas biļetenā ne vēlāk kā vienu mēnesi pēc šo noteikumu spēkā stāšanās.
Viss ir stājies spēkā vienkārši no makšķerniekiem nav labi prasīt licences iegādāties un pontoties, kamēr formāli vis nav izdarīts.
12.jūnijs 2012, 14:39 | links
 
Kāda vēl vietējā avīze???
"Latvijas vēstnesis" ir publicējis tātad LM ir spēkā!
12.jūnijs 2012, 14:32 | links
 
Ja rīt nopublicēs vietējā avīzē tad stāsies spēkā!
12.jūnijs 2012, 14:27 | links
 
Varbūt kaut ko esmu palaidis garām, bet Publicēts: Latvijas Vēstnesis > 31.05.2012 85 (4688) > Dokumenti > Pašvaldībās it, kā vis ir nopublicēts.
Noslēguma jautājumos skaidri norādīts: 38. Saistošie noteikumi "Par licencēto makšķerēšanu Varkaļu kanālā" stājas spēkā nākamajā dienā pēc to publicēšanas laikrakstā "Latvijas Vēstnesis" un ir spēkā līdz 2015.gada 31.decembrim.
Nu tad tā LM ir spēkā vai atkal kāds ir kosjakos?
12.jūnijs 2012, 14:23 | links
 
Es pat nelasiju to spamu. Protokoli ir par to ka makšķerē no tilta konstrukcijām, slūžām un zemmēra zivīm. tāpat pie baltās kāpas par makšķerēšanu pārsniedzot makšķeru skaitu!
12.jūnijs 2012, 14:18 | links
 
Nazi - tad tagad nav LM ?????? tu tak kaadu laiku atpakalj staastiiji ka buut no kautkaada juunija saakuma, paaris lapas atpakalj staastiiji kaa visi noduurushi acis sanjem protokolus utt. Atvaino BET KO TU !@#$?

seregins
reaali varu pastaastiit par to kas tagad vaarkalju kanaalaa notiek ! cilveeku tir tik daudz ka inspektori baidaas no kaut kadaam sankcijaam! neviens netaisaas maksaat par zveju kanaalaa ne santiima, atklaati suuta inspektorus uz trim burtiem kameer nau skaidriibas, nau nekaadas informaacijas iebraucot kanaala krastos ! nau informaacijas likumu izmainjaas ! a to ko raksta internete maajas lapaas tas ir vienkaarshi bla bla bla ! cope ir ! brekshi keraas !
10.jūnijs 2012, 23:07 | links

Nazis
seregins
Tagad laikam saprotu ko tas nozīmē "Pašol ti .....", un es viņam saku nāc man līdzi un šim iedodu papīrīti tādā zilā krāsā kopija laikam APP saucās. Man patīk palasīt tādus komentus, seregins - gaidu kad Tu mani pasūtīsi! ;)
11.jūnijs 2012, 22:52 | links

Nazis
seregins- Ir arī būts svētdienās un nekas tur traks nav, visi kā no zīda, slideni un lūdzās. Nez kāpēc varu apgalvot ka tur lielākā daļa pārkāpēji ir citā mēļē runājošie.
seregins- Par naudas krāpšanu lūdzu ziņo policijai, un nebūs tā kā Tu to saki licences uz vietas netirgos, jo nēsi ne Tu ne Tavi draugi līdz tam izauguši. Tev būtu jāsaprot to ka inspektors nekad nebūs tas kas tirgos. Un tagad ir Tavs pienākums iegādāties licenci!
12.jūnijs 2012, 08:12 | links
12.jūnijs 2012, 14:13 | links
 
Būs darīts! Un tad jau vairāk nevarēs pateikt ka nav pieejamas licences!
12.jūnijs 2012, 14:08 | links
 
Nazim - pabīdiet to elektronisko licenzi drusku lai tā ātrāk sāk kustēt - vai kā savādāk - apmaksa caur banku - iegāde ar sms, tagat taču daudz visādu iespēju. Jo ja darba dienas vakara copes pāris stundās vēl jāatrod laiks nopirkt licenzi - tas galīgi nekur neder.
12.jūnijs 2012, 13:56 | links
 
Kā jau minēts nav publicēts nav LM. un liels trekns punkts. Paciešaties lūdzu, būs tas LM un nekur nepazudīs!
12.jūnijs 2012, 13:43 | links
 
NG kad sāksies domāju ka visi zinās! Līdz piektdienai plāns salikt miskastes, zīmes un izvadāt licences, bet tagad Tur tiek baudīti copmaņi un pie reizes runājam par to ka būs LM. Bet pašlaik laipni lūgti makšķerēt pēc mk noteikumiem nr 1498. :DDD Un makšķerniekiem lūgums neaizmirst par tilta un slūžu konstrukcijām, vai arī teiksiet ka nav tur zīmju?
12.jūnijs 2012, 13:42 | links
 
Nazis
No 3 Jūnija tur sākās Licencētā makšķerāšana. Būs jāiegādājās licences.
13.maijs 2012, 18:44 | links
12.jūnijs 2012, 13:35 | links
 
ja process vēl nav sācies, tad atvainojos par pārmetumiem :), man likās, ka no 1.06. sākās :), tad sanāca kā vienmēr, izdaram secinājumus no tā, ko pasi nemaz nezinam, tikai no pa ausu galam dzirdētā :):), ta viš i, un diezgan bieži :)
12.jūnijs 2012, 13:30 | links
 
Tikai tāpēc ka Tu esi pieneņu pūka!
12.jūnijs 2012, 13:27 | links
 
Nazi, cienīt tikai tāpēc, ka ir inspektors???:)))))))
12.jūnijs 2012, 13:22 | links
 
NG vai es esu teicis ka licencētā ir atvērta, vai ir informācija ka ir rakstīts par to ka nav LM. LM būs tikai tad kad būs pieejamas licences, būs miskastes, būs zīmes, un te informātoru ir daudz pat tādu kas vispār nesaprot kas ir Varkalis. Tāpat redzēsim kāds bija rīta rezultāts, kā bez licencēm makšķerē! Ļoti labi zinu tavas makšķerēšanas metodes un domāju varētu teikt zinu ka Tu nēsi no tiem kas pārkāptu noteikumus. LM stājās spēkā mēnesi pēc publicēšanas. Tākā būs gan licences veikalos ar nesaprotamiem laikiem un elektroniski arī. Normund droši vari braukt un bez maksas makšķerēt, un šitie kas kas pasūta nah... īnspektorus lai kādi viņi ir, bet ir inspektori un pret viņiem elementārai cieņai ir jābūt.
12.jūnijs 2012, 13:14 | links
 
mjāāā, lai arī es esmu par licenzēto makšķerēšanu, tomēr ne šādā izskatā, projektu var palaist tikai tad, kad viss ir sakārtots, es arī plānoju kopā ar puiku aizbraukt pafīderēt, man nav iebildumu pret kolhozu, tieši otrādāk, vari labāk barības un tehniku patestēt, bet.... es pat nenojaušu kur atrodās šādi copes veikali, ar nemakšķerniecisku darba laiku, man nav tik daudz laika, lai lieku stundu pa meklētu vietu, kur nopirkt atļauju, lai vai kā rīdzinieki tur tomēr ir 80%, pa ceļam no Rīgas ir vairākas degvielas uzpildes stacijas, lai tur tā atlauja maksā par 50 santīmiem dārgāk, i to lētāk ka maksāt par iebraukšanu Jūrmalā uz 15 minūtēm :).
Pagaidām izskatās, ka atvērta kafeeinīca 10. stāvā, tikai... ne kāpņu, ne lifta vēl nav :):), pieļauju, ka ar laiku viss būs ok, bet pagaidām diezgan kuriozi izskatās - uzrādiet atļauju - man nav, jo to nav kur nopirkt , a man pofig, uzrādiet atļauju, a man pofig, ka tev pofig āpsi un..... tā sākās skaists un bezgalīgs dialogs un ... daļēja taisnība ir abiem, tikai diez vai tāds dialogs vairo copmaņu labvēlibu un pozitīvu attieksmi pret inspektoriem :):), Juri - Nazi, tu visumā esi bijis šeit pozitīvais tēls, palasot šo tēmu tiem, kuri teevi nepazīst personīgi viedoklis var mainīties, necepies, es arī pasūtītu pārbaudītājus stipri tālāk un pēc tam arī tieesu vinnētu, jo pagaidām pie kanala nekas neliecina, ka kaut kas būtu mainījies noteikumos, piedod, bet tev to jāatzīst, ka ne viss šoreiz ir kartībā.
12.jūnijs 2012, 12:47 | links
 
imations- vari no šejienes izstāties, daudzi būs laimīgi. Kas ūdeni duļķo te bez tevis pietiks.
seregins-Tu arī varēji piedalīties, tikai tagad ir par vēlu. Tu vari tur tirināties spļaudīties un vemt kopā ar imitētāju, tikai rokas pamainiet!
sienaazis- 2.4.1 Atļauts makšķerēt ar trīs makšķerēm (jebkura tipa ziemas vai vasaras makšķere ar vai bez spoles, spinings, izmantojot dabīgo vai mākslīgo ēsmu), katrai ne vairāk kā trīs āķi;
2.4.2 No kopējā makšķeru skaita aizliegts makšķerēšanai izmantot vairāk kā vienu makšķeri ar dabīgo ēsmas zivtiņu vai tās atdalītu gabaliņu;
2.4.3 Licencētā makšķerēšana atļauta tikai gaišajā diennakts laikā, ne agrāk kā vienu stundu pirms saullēkta un ne vēlāk kā vienu stundu pēc saulrieta.
2.4.4 Zonā A atļauts makšķerēt no airu laivas arī laika posmā no 1. marta līdz 30. aprīlim, vienlaikus ievērojot Ministru kabineta 2009. gada 22. decembra noteikumu Nr.1498 “Makšķerēšanas noteikumi” 22.punktā noteiktos zivju sugu ieguves aizlieguma laikus(attiecīgo sugu zivis atlaižamas dzīvas uzreiz pēc to noķeršanas);
2.4.5 Aizliegts makšķerēt no Varkaļu kanālu šķērsojošās šosejas un stāv vietas, kā arī slūžu konstrukcijām;
2.4.6 Aizliegts atstāt jebkurus makšķerēšanas rīkus bez uzraudzības, attālinoties no makšķerēšanas rīka tālāk par 25 metriem;
2.4.7 Aizliegts vēžot;
2.4.8 Aizliegts nodarboties ar zemūdens medībām.
12.jūnijs 2012, 12:40 | links
 
imations, labi teikts!:)
12.jūnijs 2012, 12:40 | links
 
5.00 Ls no laivas pavasaris.

Tur varēs ar laivu aizliegumā copēt ?
12.jūnijs 2012, 12:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager