Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
Nazis kādi kukuļi,pēc kāda laika ka nesanāk zivju barība :):)
19.maijs 2012, 08:11 | links
 
erzelis5- es Tevi nolikšu lai sargā, iesi?! Laikam jau nē jo lielie kukuļi būs jāņem!
ArtursK- Varkaļu kanāls Jūrmalas pilsētas administratīvajā teritorijā, kas saskaņā ar Civillikuma 1102. panta I pielikumu ir privātie ūdeņi, kuros zvejas tiesības pieder pašvaldībai.
lacuks007- Pagaidām var Būs licences.
19.maijs 2012, 08:03 | links
 
A ko jus par varkali cepaties, visur cemmere. zna4it licences uz visam tilpnem?

Latgale, aiviekste, un citas tilpnes tur necemerē? :D
18.maijs 2012, 22:57 | links
 
kanala nevar nekadas licences ieviest. Ta teritorija nav privatipasums un nav ari inspektora ipasums

Ja inspektoram darit nefig tad vnk izdoma kartejo LV likuma gurdribu kanala ieviest licences :D

Un jacinaas ar nelegaliem makskerniekiem nejau vnk raut pikji no gaisa
18.maijs 2012, 22:55 | links
 
kā tagad ir var varkaļu kanālā no laivas copēt? tilta otrā pusē uz babītes pusi?
18.maijs 2012, 22:00 | links
 
Nazis- ko Tu cepies. Aizbrauc varbuut vienreiz uz Varkali un ieved kaartiibu nevis neviens neko nenjem utt. Ja nevar savaadaak-tad noliec kaadu kas tur staav un visu kontrolee 24 stundas diennaktii. Tur cemmereetaaji ir vairaak kaa saprashanas.
18.maijs 2012, 20:43 | links
 
ArtursK, piedod ka tā saku, bet kāds naivums tavā vecumā. Netiek jau nekādi zivju resursi sargāti. Ja arī kāds tipa inspektors parādās tad ne jau tāpēc lai sargātu zivis, bet gan lai pārbaudītu vai nav kāds bezbiļetnieks uzradies. Būtu interesanti dabūt statistiku cik daudz pārbaužu ir veitks tajās vietās un cik daudz pārkāpumu ir fiksēts. Par to cik daudzi vienkārši atpērkas uz vietas arī būtu interesanti uzzināt :D
18.maijs 2012, 15:17 | links
 
Ta jau driz jebkurai pelkei bus licence.

Bet prieksam, piekritu jasarga lashi, taiminji. Bet ja sargas katru kanalu, vai pieteku tad ari nav diezkas. Tur zivju krajumi netiek atjaunoti par valsts naudu, tie nak no upes - juras zivju migracijas veidā
18.maijs 2012, 14:25 | links
 
ArtursK, Lielupē vimbu laikā jau ir liecenzes. Salacā ir tikai licenzēta cope visa gada garumā. Tā ka upēs jau sen ir maksas cope.
18.maijs 2012, 13:53 | links
 
snipiens- neviens nav ļāvis kautko ķert nārsta laikā! Izlasi nolikumu!
18.maijs 2012, 13:50 | links
 
Man liekas Kanals tapat ka Upes ir publiski atvertas udenstilpnes un licenes sheit pret likumu.


Jaseko lidzi butu lomiem lai nav zemmeri, lai nav cemeresana, miskaste pie tilpnes, bet nejau Raut naudu no cilvekiem, kur zivis pashas no upes nak ieksha nevis kads tos atjauno
18.maijs 2012, 12:43 | links
 
Es nedomaju ka vajag licences vai ko tadu, taka tas ir kanals nevis ezers, privat dikis utt...

Tikpat labi Upem ka lielupe ari licences vajadzejs? ta tak publiski pieejama un kanals ari pie tadam publiski atvertam tilpnem pieder


Vajag pasekot lidzi vnk ko un kaa katrs makskere
18.maijs 2012, 12:41 | links
 
Nazi neķer krenķi...!Es saprotu tā:,,Samaksājot naudu par licenzi es varu copēt un paturēt zivi nārsta laikā,esmu labais puika,jo nauda samaksāta,bet ja Tu mani noķersi citā vietā un ar neatļautu lomu,tad sliktais...!"Vienkārši Vorkalis ir tuvu pilsētai un kā teikt zivju migrācijas ceļš.Uz moliem Rīgā iet reņģe visi močī renģes,Vorkalī var aizcirst dajebko,visi cērt,Kanādā iet lasis,visi ķer,izgriež fileju a pārējo izmet turpat.Man godīgi pa ixu ko kurš dara,jo es daru to ko es daru.Zinu vienu,ka netaisos Pasauli glābt no sevis paša!
18.maijs 2012, 12:16 | links
 
karpinieki skumji nopuutaas
18.maijs 2012, 11:21 | links
 
"Makšķernieka stāsts un zveijnieka veiksme" Haha!

- Tas pat to Delfi rakstu :)))
18.maijs 2012, 11:00 | links
 
Man varkals 5min brauciens,šad tad aizbraucu plakanos saķert lai būtu ko kūpināt. Vietiņas jau zināmas,laiki kad ir jēga ķert arī zināma :)
18.maijs 2012, 09:17 | links
 
Tā nav karpa...tas ir sazāns!!! :D ja netic,parakājaties netā un atradīsit atšķirību starp karpu un sazānu :)
18.maijs 2012, 09:15 | links
 
 
Ne reizi Varkalī neesmu copējis ,kaut tas atrodas 10 min braucienā no mājām Nezinu, bet kaut kā nesaista :DD
18.maijs 2012, 08:18 | links
 
mazs_asaris-http://www.jpd.gov.lv/docs/i12/s/i12s020.htm
Stāsies spēkā 3. Jūnijā.
ArtursK- "Taja varkali jau netikai mazturigie cemmere dazhreiz normali dzhipi ari ir.
Protams kukuli iedod un viss notiekas"
Man lūdzu par šo faktu iedod vairāk informācijas!!!
Ja nē tad klusē vispār, nevajag te ar kautkādiem neesošiem faktiem mētāties!
zaglis- visiem nav bail, ir bijuši 8 izbadējušies, bet kad šiem pienāk tad reāli runā viens tieši tas kurš visvairāk cepumus piegraucies! Un nesēžam tikai pie kompja, guļam pie sievas siltajiem sāniem! :D
snipiens- Mums nav brīvdienu un darbadienu arī! :D Un Ķegums ir cits stāsts. Skatos ka Tev arī patīk kautkādas klačas izplatīt, no drošiem avotiem varu pateikt ka neviens nekur neko nav maksājis. un naudu saņēmuši arī nav. tā kā lūdzu pirms raksti padomā ko!
18.maijs 2012, 08:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager