Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
Varkali jau vsp norm, dazhi keksi mauca pat Lidaku narsta laika lidakas pa 10kg aiz sāna :D
17.maijs 2012, 23:57 | links
 
Taja varkali jau netikai mazturigie cemmere dazhreiz normali dzhipi ari ir.

Protams kukuli iedod un viss notiekas
17.maijs 2012, 23:56 | links
 
Cemmeretaji jau nav mulki, vini jau sen nesien vnk 2 numura akji un 90 svinu bet jau apriko ar pludiem , kipa pienak inspektors saka vinam gruntene vai spinings.

Bet pectam to pludu nonjem , pasaka ka noravas aiz zacepa un cemmere talak
17.maijs 2012, 23:53 | links
 
Līdakas, zandartus, salates - atļauts iegūt visu gadu, arī laika periodā no 1. aprīļa līdz 30. aprīlim.Tas ir izraksts no Ķeguma hesa licenzētās copes nolikumiem.Kādreiz ja nemaldos varēja Latvijas valsts mežu ezeros pirms sezonas par attiecīgu samaksu braukt un ķert zivis,un po,vai viņas ir iznārstojušas uz to laiku vai nē.Tāpat Vorkalī...za vsjo zaplačeno!Ja ir paņemta naudiņa,tad atkal po!Senāk piebraukāju uz Vorkali un dzirdēju tekstu no kāda inspektoriem pietuvināta cilvēka:,,Par brīvdienām nepiemaksā",tāpēc jau tad viss tur notikās uz urrā,jo īpaši brīvdienās!Par Ķegumu priekš pārdomām vai tikai viss nenonāk atkal pie tās pašas naudiņas!
17.maijs 2012, 20:15 | links
 
Sveicināti kolēģi! Vai šie LM noteikumi uz varkali ir pieņemti un ir spēkā? Ja jā vai var lūdzu palūgt linku uz tiem; ja nē kad tad tie tiks pieņemti. Es pa retam mēdzu tur kādu zivi pamakšķerēt, tādēļ gribu saprast kāda tad ir/būs tā jaunā kārtība, lai nejauši nesanāk, ka esmu likumnepaklausīgs :) Paldies iepriekš par atbildēm!
17.maijs 2012, 20:06 | links
 
Visiem bail klaat pienaakt?A kur policija a kur inspekcija? Sanaak es salasiishu 10 purnus un vareshu smelt zivis?
17.maijs 2012, 19:25 | links
 
Cemmerēja jau agrāk arī.Man fāterim bija cemmeri no onkuļa,tobiš no pirmskara laikiem ar baigiem āķiem.Tad gan to parsvarā darīja ziemā,jo ar bambuseni un inerces spoli nekas dižs nesanāktu.Tagad cilvēciņš pats cieš no savas pārattīstības.Visiem vienkārši nepietiek.Dzirdēju reiz,ka uz pieciem gadiem vispār tika aizliegta makšķerēšana kādā valstī,jo bija nonākuši līdzīgā situācijā,a pēc tam lūdzu,copējiet atkal.Prikiņ kas te būtu,ja ko tādu sadomātu...!Visas tās uzskaites man atgādina cīņu ar vējdzirnavām.Es labāk aizbraucu,kur nomaļāk kaut vai rudulīšus paķert voblai un kaķiem.Uz Vorkali nebraucu,jo zinu situāciju.Ja trāpās kur TROFEJNIEKA zivs ok.,ja ne nu i ix uz viņu.
17.maijs 2012, 10:46 | links
 
lomi tur cemerejot nav mazi, nemot vera ka Babites ezera jau samazinajusas lielo lidaku skaits, sakara ar Babites ezers aizag ar zalem, paliek seklaks, dalja lielo zivju virzas uz Lielupi un atpakalj


protams caur varkalu kanalu, tad principa cemeretaji diezvai ko bakstitu ja tur zivis butu 500 gramigas, tur viss iet uz lieliem KG, pat uz sezonu uz 5-10 kg eksmplari
16.maijs 2012, 22:39 | links
 
Tie viri varkali dalja dzivo PSRS vai kautkur Novgoroda kur normali ka pieej pie volgas ar km garu tiklu un pectam zivis ar inspektoriem sadali :D
16.maijs 2012, 22:36 | links
 
Labs jautajums cik tur lielakais loms cemeretajiem.

Viens keks stastija ka chalis ar 2 nr akji un svina galvu ap 90 grami cemerejot aizkeris 12 kg lidaku varkali :D nu hz
16.maijs 2012, 22:34 | links
 
Tur varkali dazhs labs cemeretajs nereage uz inspektoriem un man personigi tadiem mizaks klat iet :D skarbie viiri
16.maijs 2012, 22:33 | links
 
Kur skataas inspektori,tik forumos maajas pie kompja seez un varoniigi d**sh.Es neticu ka nevar vinjus nokert.Ja tur tas skaitaas likumiigi tad vis maz shpinus viniem pret galvu salauzt.
16.maijs 2012, 21:56 | links
 
Vakar biju varkalii,tur kur ezeraa iekriit,izvelejos nepareizo vietu kur seedeet uz grunteneem,jo trauceeju cemeretaiem.Tas ir piz **c,tie likumiigie makshkernieki vienu peec otra zandartus aiz saaniem aaraa, ar alus pudeli pa galvu un krumos iekshaa, kaa pie seviim diiki. Vesels bars , viens otru labi paziist
16.maijs 2012, 21:52 | links
 
Biju reiz komandējumā Zviedrijā,kur upe tek caur ciemu uz jūru,kura turpat netālu vien ir.Uz upes aizsprosts,kaut kas laikam hesveidīgs,bet ar zivju ceļu,baigi stāvu trubu.Bija septembris un laši gāja uz nārstu.Vietējiem tā bija ikvakara izklaide,mētāt spiningu ar dajebkādu vizuli,bet tikai vienu āķi.Pa kādam jau noķēra uz āķi,bet iestājoties krēslai tik sākās ,,īstā'' cope,jo vizulis tika aprīkots ar visādiem troijņikiem un cemmerēšana gāja vaļā uz nebēdu...!Kā lasis krastā tā svilpiens un puišelis to aizstiepa prom.Krastā sēdošie skatītāji neko...,jo vienkārši cilvēciņš ir noķēris zivi un viņš to apēdīs vai pārdos!Tā kā...kāds lai spriež pats vai tikai te ir tas vissliktais.
16.maijs 2012, 20:26 | links
 
cemmerē?
16.maijs 2012, 15:34 | links
 
Tiko braucu tur garām - ĀRPRĀC!!!!! Veči sēž tā kā ziemā, pleci pie pleca!!!
16.maijs 2012, 15:29 | links
 
Nazis- rakstīt tu vari daudz ko, it sevišķi protokolus, bet vislabāk tas derēs mīkstā, cietā vai šķidrā noslaucīšanai. Lai būtu sods par saistošiem noteikumiem (ne MN vai LM noteikumiem), pašvaldībai tas ir jāpieņem, ka konkrēti par šo LM Varkaļu kanālā saistošo noteikumu neievērošanu tāds sods ir. Pagaidām nekas nekur nav pieņemts.
Tā jau ir pat likumdošanu ar ko saistīts nezini, bet kā plātīties ar rakstīšanu pirmais. Interesanti varēsi sniegt pareizo atbildi, vai arī visi var pildīt licences ar lomiem, kā grib?
16.maijs 2012, 15:12 | links
 
Gintsgg
Šamie nekur tālu naīs.Turpat blakus vien būs!
16.maijs 2012, 14:24 | links
 
Nu vot varkalis bus partaisits par normalu atputas vietu.

Pietiektu ja menesi cemeretaji tur neraditos un zivis butu kaa biezs uzkratos
16.maijs 2012, 13:55 | links

Tātad tavā skatijumā,normālās atpūtas vietas ir tikai par maksu???
Tu tam tici,ka ar mēnesi pietiktu???
16.maijs 2012, 14:23 | links
 
Nekas nepajuks - pārcelsies citur , tikai jautājums uz kurieni .
16.maijs 2012, 14:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager