Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
Dikti interesē viena atbilde!Vai Varkaļu kanāls pieder pie Babītes ezera stingrā lieguma zonas?Pāris dienas atpakaļ viens čalis ar paceltu degunu atbildēja:"zģes možna na lodke",pēc mana jautājuma:"No kura laika tad šeit ar laivām drīkst braukt?".Spriežot pēc Babītes ezera kartes,tad varkaļu kanāls atsevišķi nav atzīmēts,uz attiecīgi sanāk,ka tas tomēr ietverts stingrā lieguma zonā!
P.S.Čalis pat nekaunās ūdas pie pudeles piesiet un palaist pa straumi.Pa pāris stundām tā arī inspektoriem galus nedabuju!Ne Policija,ne 1188 man tādus nummurus nespēja atrast.Tikai parasti,pie kuriem naktīs protams neviens nesēž.
7.jūnijs 2011, 11:05 | links
 
sestdien ar feederi dazhas stundas- dazhi plichi. vieniigais prieceeja, ka apkart arii neviens neko nevilka.
16.maijs 2011, 09:10 | links
 
to dzhi - nu es personigi dabuju 3 plicisus 1.5h laika,jo bij baigs vejs.
12.maijs 2011, 21:19 | links
 
daiwa pareizi izteica nu nau tai kanal zivis tagad tikai par maksu var dabuut copeet es taa domaaju ?
8.maijs 2011, 01:20 | links
 
Aha nu vismaz kaukas-paldies Lauric!
7.maijs 2011, 22:21 | links
 
Vakar pēcpusdienā bijām aizskrējuši ar kolēģi.Ķērās gan mazi,gan gigantiski pliči.Pat daži gigantiski ķīši.Pirmo reizi varkalī ķīsis trāpijās pa vairākiem gadiem.Nevienu breksi neredzējām.Taču nesanāca pasēdēt īstajā laikā,tāpēc šo info dikti nopietni ņemt nevar.
7.maijs 2011, 22:10 | links
 
Kads ir bijis tagad Varkali-kas keras parsvara?rit doma aizlaist pasedet uz grunteni
7.maijs 2011, 20:51 | links
 
runcciss, kaa gaaja?
7.maijs 2011, 20:14 | links
 
Rit no Rita braucu Uz varkali.sen nau buts,bus janobazejas ta talak no visiem.
6.maijs 2011, 23:55 | links
 
ivo nav tir traki, mani kolhozs nebaida, galvenais, lai zive ir ;) Jaamaak arii taados apstaakljos copeet.
6.maijs 2011, 23:25 | links
 
Nu tur sviests tauta daudz un daudz brakanjeru,

ir tadi kas panem lidzi godigas makskeres, un pectam nodarbojas ar cemeresanu - zivis taja kanala ir tonnam, principa no babites, lielupes ienak...

kanals mazs, dzekam gala 40 grami svins, 4 numura liels tris žuburis un tik cemere zivis, - lidakas aiz astem, mugram , acim
psc.....


Tiko vienu panem cits pazvana pa mobilo un makskeri iemet kruma saka ka nav vinja, cemeretaju makskeres pa 4 ls nav liels zudums.
6.maijs 2011, 22:41 | links
 
aizbrauc pameegini tur super keraas visas baltaas zivis :DD labaakais kanaals kur es bij :D
6.maijs 2011, 21:57 | links
 
ar liegumu tiku skaidriibaa. ir kaads brekshos bijis?
6.maijs 2011, 16:20 | links
 
varkalii taga liegums vai nee?
6.maijs 2011, 14:14 | links
 
Nu tad speram gaisā to Varkali? Dresden dinamītu dabuji?:D:D:D
7.aprīlis 2011, 16:30 | links
 
Atbrauc džeki ķert cemmerētajus..

Piejiet saka zdarova ,tur preti ar zdarova.. Nu tagda svoj. Iet talak saka zdarova ,tur labdien labdien .. Aha cemmeretajs,malikis,urla ko tu seit dari.. Maksa ..
7.aprīlis 2011, 15:28 | links
 
5x panjems pie dirsas vairak negribes :D
7.aprīlis 2011, 15:23 | links
 
tiko biju vienā copes bodē, pārdevējs tirgojot spoli pie reiz stāsta kā viņu lietot. Tieši draugi tagad brauc varkaļos cemerē, multiplikators kā reiz radīts tādai padarīšanai, labi jūt katru aizķērienu :))

a ja tur esot kautkaadi aizliegumi tad vinjam un paareejiem tas ir pilniigi po**j, cilvēki kā ķēruši zivis tā arī ķers.
7.aprīlis 2011, 15:07 | links
 
mazkalns>> .... : )) !!!
7.aprīlis 2011, 15:04 | links
 
Šī nu ir teritorija,ko vajadzētu pārņemt "mēs zivīm"un Birkavam,taču liekas ka šie "mīzēji" vairāk par onku ar šķērseni vai trim kātiem nav spējīgi noķert.a kas zin par muti vēl dabūs.Licenzētai makšķerēšanai jabūt vietās ,kur valsts pāraudzība apgrūtināta.
7.aprīlis 2011, 15:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager