Varkaļu kanāls

viss par Varkaļu kanāls
-JA GRIBĒTU , ieviest kārtību Varkaļu kanāla , sen tas būtu IZDARĪTS......
7.aprīlis 2011, 14:41 | links
 
mans domaat,ka pie Varkalja ir jauzstada webkamera...
7.aprīlis 2011, 14:37 | links
 
Dresden nu ta beidzot viens prātīgs teikums,sajā lapā..
7.aprīlis 2011, 13:47 | links
 
Vot tā ir doma!:D:D:D
7.aprīlis 2011, 13:33 | links
 
Lab pesimisti,tad jau nafig tos inspektorus un noteikums,nemam dinamitu un aida uz copi! ))))
7.aprīlis 2011, 13:29 | links
 
Dresden! Ja uz copi iet netālu no mājas,tad maku var arī nepaņemt līdzi.:)
7.aprīlis 2011, 13:27 | links
 
Par makšķerēšanas noteikumu pārkāpumu tāda soda veida kā brīdinājums nav. Ir sākot no 20 Ls.
Filmēt jau tos kadrus var - bet šiem viss pofig, drīzāk uztvers to kā pagodinājumu ka tikuši kaut kur publicēti.
7.aprīlis 2011, 13:14 | links
 
eerglis Kapec licenze jaaizmirst majas?Doma citur ir savadak?Ejot uz veikalu bez naudas ari neko nedabusi! )))Nezinu ka tu,bet es nesaju licenzi maka un bez ta maka uz copi diez vai var aizbraukt....var gadities pa celam policija un braucot bez dokumentiem ari sodu dabusi! ))
Man ir veicies par siku nesvarigu parkapumu esmu dabujis tikai aizradijumu!Inspektori ari ir cilveki un ne jau par katru nieku tev liks sodu.
7.aprīlis 2011, 13:10 | links
 
dresden kad par katru reizi, kad aizmirsis mājās būsi makšķerēšanas karti no tevis plēsīs 20 ls, tad iespējams sāksi domāt savādāk.
7.aprīlis 2011, 12:43 | links
 
Man lasot ienāca prātā viena ideja. Varbūt kādam ir kāda sakarīga kamera un mazliet laika? Varētu nofilmēt, kas tur notiek, un ielikt video vispārējai apskatei. Tautai ir jāzin savi "varoņi". Tā teikt - fakts ar visām sejām. Tas varetu būt iedarbīgāk par sodiem un arī neuzpērkamāk. Nedomāju, ka kāds "admins" riskētu to dzēst arā.
7.aprīlis 2011, 12:40 | links
 
Tonis Vai tas butu slikti ka,vini pelnitu naudinu un ieviestu kartibu udenos?Labak ir ka tagad,ne ko nepelna,situacija pie udeniem nemainas gadiem.Dazreiz uztaisa pakazuhu lai butu ko tv raidujuma paradit...
Ja cilvekam ir labi apmaksats darbs,turkal no vina darba pienaku pildisanas bus atkariga sanemta aldzina...nu nedomaju ka cilveks gribes tadu darbu pakast.Pats personigi lidz sim esmu sastapis diezgan normalus inspektorus,loti pretimnakosus,bet diemzen tik cik vinus var sastapt...var mierigi ierakstit sarkanaja gramata ka,izzudosu sugu! )))
7.aprīlis 2011, 12:22 | links
 
ja inspektoriem maksātu% no iekasētā ,ta tie pelnītos kā ceļu policisti,tikai jau legāli...
7.aprīlis 2011, 11:25 | links
 
Ja tiem inspektoriem naktu no sodiem procenti,sen jau viss butu ideala kartiba!Nebutu jaraizejas par degvielas trukumu u.t.t.Bet musu valsti idealais variants nevienu neinterese,doma tikai par to ka sodien norubit kapostu,a mazberni lai pasi par sevi parupejas!
Vel lieta ko pats esmu noverojis,nevienam nepatik ta smuce pie udeniem,bet kad jasavac aiz sevis tas viss piemirstas!
7.aprīlis 2011, 11:19 | links
 
Vel labāka doma : Cik policistu sēž bez darba ,kādus 3 pa 100 ls mēnesī katram un lai staigā un nem priekša. Bet protams ne darba apgērbā..
7.aprīlis 2011, 10:58 | links
 
inspektoriem pie vienas vietas kas tur notiek,pirmdien atbrauca uz varkali sakuma aizgaja uz pretejo pusi no cemeretajiem,panjema pie dirsas divus vecukus kas iemeta kanala pa pickai,pectam gaja pie cemeretajiem kuriem vecuki pa to laiku jau uzzvanija ,daziem parbaudija kartes un aizbrauca.interesantakais ir tas ka veciem krumi un autini pilni ar zivim,lidakas un zandarti par breksiem pat nerunasim,lidakas bija ari trofejas cienigas.pilniga di-sa
7.aprīlis 2011, 10:57 | links
 
Doma laba, paņmet vecas virves, apdāvināt ar enkuriem un samest varkalī iekšā. Tā kā tur necopēju principā - būtu labs risinājums zivju resursu saglabāšanai. Tik ārā ar kādam tās vajadzēs izvilkt...
7.aprīlis 2011, 10:52 | links
 
Oltes raidījumā pagājušajā gadā nedaudz patrenkāja cemmerētājus. Braucu toreiz garām pēc nedēļas, divām...atkal jau visi rosījās. Secinājums, ja kāds "normāls" makšķernieks vēlas sabojāt sev garastāvokli, aizbrauc uz Varkali aprīlī/maijā un paskaties, kas tur notiek :(
7.aprīlis 2011, 09:39 | links
 
mosk zvejnieki tur vareetu ielikt kaadu cauru ,vecu murdu ar daudz bojeem un virveem,lai tie dzigotaaji visu norauj nah....
7.aprīlis 2011, 08:03 | links
 
Man kaimiņš gadiem braukā uz Varkali un cemmerē zivis, esmu simtiem reižu ar viņu runājis par to ka pastāv makšķerēšanas noteikumi, ka šobrīd ir liegums, bet viņš atmet ar roku. Nu nepārmācīt to paaudzi. Es viņam saku, kaut tevi beidzot inspektori noķertu, viņš man ka nevienu inspektoru dzīvē nav redzējis.
6.aprīlis 2011, 20:12 | links
 
Vot nevaru nekadii saprast. Pazinja gribeja lai braucam tur copet es saku liegums. shis saka a tur uz stura arii .Es pat nezinu ko atbildet :)
6.aprīlis 2011, 20:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager