Lubānas ezers

šodien lubanas ezzera bija loti laba cope! es dabuju 5 tetis 1 un draugs 4 lielaka bija 5,5kg. copeja loti labi!
1.septembris 2012, 20:06 | links
 
Duļķains uudens ir tikai vecajaa karjeraa jeb pie bākas! vietās kur ir zāles udens ir kā alvarijā :)
28.augusts 2012, 17:01 | links
 
no septembra bus norm cope, gar zalju liniju var gumiju, roterus palaist gnjau kas uzkersies
28.augusts 2012, 15:39 | links
 
Kad biju pīļu atklāšanās ūdens redzamība bija 5cm. Tik duļķainu ūdeni nebiju redzējis nekad. Tas bija posmā Sala-Bargais sēklis. Un protams cik 10min pamētāju cerības pauzda uzreiz pēc ūdens krāsas un tā arī neko nedabūju, kanāliņā gan tiku pie asarīšiem un līdaciņām. lielākā bija 1,3kg
28.augusts 2012, 14:43 | links
 
kameer nebuus pirmaas salnas,uz velci nebuus tik labi rezultaati.Liidakas veel ir zaalees.
28.augusts 2012, 09:49 | links
 
Vai kāds Lubāna ezera matadors varētu izstāstīt par velci šajā ezerā. Palasot un paskatoties bildes par Lubānu, varetu secināt ka diezgan daudzi tur tieši velcē. Esmu mēģinājis to darīt Lubānā vienu reizi, bet bez rezultātiem un izdarījis no tā secinājumus ka mētajot var dabūt vairāk līdzkas. Tādēl būtu ļoti pateicīgs par jebkuru informāciju kas ir saistita ar velci Lubānā, ka arī vai tagad ir vērts braukt velcēt...
28.augusts 2012, 09:23 | links
 
piles redzeju kadas 10 noteikti udens limens ir kaa kuraa vitea tur kur es makscereju metrs un seklaaks!
24.augusts 2012, 19:29 | links
 
Kāds līmenis tagad Lubānā? Un vai pīles redzēji?
24.augusts 2012, 18:52 | links
 
Aizvakar lubanas ezerā labi līdakas ņēma es 3 dabuju un teis 2 parsvara uz gumijas vienalga uz kadas krasas nem! vienigā problēma ir tada ka 2 bija tikai mēra! bet lieljam ar kautkur jabūt! KĀ JUMS AR LIDAKAM LUBANAS EZERAA?
24.augusts 2012, 18:43 | links
 
sorr meirānu kanāla -kalnagala slūžas
7.jūnijs 2012, 09:10 | links
 
principā tur kur tā sūkņu-slūžu stacija ir arī kanāls uz ezeru,var braukt arī tālāk gar kanālu un meklēt savienojumus ar ezeru -līdakas ir gar visu tās puses piekrasti
Bišk papētok kartes var braukt no barkavas puses uz meirānu slūžām un tur gar kanālu braukt līdz ezeram arī good
7.jūnijs 2012, 09:06 | links
 
Piebraukt var.Vasaras beigās tur braukāju uz līdakām.Tātad :Madona uz Varakļānu pusi līdz Švāna tiltam pār Aivieksti ,nepārbraucot tiltam nogriezties pa kreisi uz Lubānas pusi līdz Meirāniem, tur pa labi ,pārbraucot Aivieksti un taisni prom cauri Degumniekiem līdz pirmajai slūžu stacijai, kura būs labajā pusē ceļa malā. Tur atkal pa labi ,kādus 1.5 km un skaties Ceļa uzbērumam kreisajā pusē ir kanāls. Bet ne visās vietās no kanāla var tikt ezerā. Tur varēs redzēt , kur mašīnas braukušas lejā no ceļa pļaviņā pie kanāla. Viss drošāk līdz vietai, kur priekšā parādās mežs. Tur no kanāla uz ezeru iet tāda līkumaina upe vai arī kanāls.Līdaku vietas ir tūlīt iebraucot ezerā ,gan pa kreisi, gan pie pussalas. Esmu redzējis, ka veči makšķerē arī tajā kanālā, kas iet gar ceļa malu.
6.jūnijs 2012, 17:40 | links
 
Sveiki!

Kā ir ar Lubāna ezera krastu? Vai var piebraukt kādā vietā ar mašīnu un ja var tad lūdzu iesakiet kādu vietu, kur var palikt normāli ar teltīm?

Paldies.
6.jūnijs 2012, 10:46 | links
 
tagat lubanas ezera raudas pa pilno laid iekšā un velc ārā! gadās arī pa lielākai! ar ko labak iebarot raudas?
17.marts 2012, 14:26 | links
 
ashukaini vel Lubana nenem lielais rudulis nesi neko dziedejis???
2.marts 2012, 20:10 | links
 
šodien bijām, laid un velc, smelte..... pa 3.5h 2raudas ap 200, plicis ap 200 un rudulēns ap 150gr, pārējās kaķim daudz....
2.marts 2012, 19:49 | links
 
Nu šodien braucu ar teti viena masinas puse saka lust ieksa! :):):):)
2.marts 2012, 19:19 | links
 
Pa ezeru joprojām ar auto .
2.marts 2012, 11:01 | links
 
Ir kāda svaiga info kads ledus stāvoklis Lubanā? Ka ar copi Aiviekstes iztekas rajonā, vai jameklē citas vietas?
2.marts 2012, 10:35 | links
 
Man gaja labi es noķēru 500-600g. asari kuru vares redzet velak mana galerija un vel raudas diezgan lielas un ruduļus!
26.februāris 2012, 12:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager