Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Viss ir atkarīgs kur gribi copēt - populārākās ir Spuņkā un Dālderos. Spuņkā es zinu divas - viena vecā MMD bāze, kur man tās vecās laivas tomēr nepatīk. Pirms tam ir vēl viena bāze kur ir jaunas laivas.

Dālderos var izvēlēties - mazās līdaciņas, garās kocenes vai Pellas. Dālderi ir no Liepājas šosejas puses, Spuņka no Ventspils šosejas puses. Man domāt vienkārši jābrauc un jāskatās uz vietas. Vismaz cik pēdējās reizes zvanīju, nekad nebija jārezervē. Spuņņupē bāzes vaļā no 7.00 Dālderi no 6.00.
18.novembris 2010, 17:43 | links
 
Vēl ir kaut kur ezeram pa vidu pirms Spuņņnupes, tur nekad neesmu bijis, arī Varkalī ir, bet arī tur esmu redzējis tikai garām braucot un neko pateikt nevaru. No Varkaļa puses Ezerā līst nedrīkst.
18.novembris 2010, 17:44 | links
 
Mirtin, kā tev šķiet, Babītē rīt būs cope?
:)
18.novembris 2010, 17:50 | links
 
Viepli, Babītē vienmēr ir cope:D Tikai katru reizi ir jāatmin daži rēbusi. Citreiz izdodas, biežāk neizdodas:D
18.novembris 2010, 17:51 | links
 
Lieliels paldies Mirtiņ, bez tevīm kā bez rokām :))
Rīt copes nebus, bet aizparīt vajadzētu būt drūmākajai :P
18.novembris 2010, 17:59 | links
 
Mirtin, kad tu pēdējoreiz bij tai seklajā peļķē?:DD
18.novembris 2010, 18:01 | links
 
Babītē ūdens šodien ļoti duļķains. Laivu daudz, jēga maza...
Pa visu miglu un bezvēju tik piecas copes vien -2.6 un 1.5 laivā. Pārējas tik gumijām astes apskādēja.
18.novembris 2010, 18:10 | links
 
Boroda - aizpagājušajā vīkendā
18.novembris 2010, 18:11 | links
 
es ar rīt uz Dālderiem! nav tik traki ir okay 5copes!!! man pēdējā laikā vispār necope!
18.novembris 2010, 18:18 | links
 
Babīte būs dāsna sestdien -Veiksmi
18.novembris 2010, 18:31 | links
 
šodien arī bijām babītē, no spuņciema. no rīta kamēr vilnītis bija dabūju vienu siļķi, pēc tam pilnīgs klusums. jau uz 12 kolēģim viens zemmērs pieteicās uz tviču, bija pāris interesanti momenti ar asariem!
18.novembris 2010, 18:53 | links
 
kapēc sedien Bum?
18.novembris 2010, 19:01 | links
 
vai pa ezeru driikst aireeties, ja benziina motors ir pacelts aaraa no uudens, vai ielikts laiva ?
19.novembris 2010, 15:57 | links
 
sienaazi, ja nu kas, piesien šņori un saki, ka enkurs;)))))
Bet ja nopietni, tad domāju, ka drīkst. Izmantot motoru nedrīkst;) Bet pēc būtības piesieties nevar, visu, kas nav aizliegts pārvadāt drīkst:) Domāju, ka no ūdens ārā pat nav jāceļ. Vnk nedrīkst darbināt...
19.novembris 2010, 16:04 | links
 
aivi, ja pannems pie dziesmas, teikssu ka tu atllaavi :)))))

Bet par to enkuru iereecu :))))
19.novembris 2010, 16:34 | links
 
Tāpēc ka nosapņoju :DDD
19.novembris 2010, 16:43 | links
 
sienaazi, tā kā pārkrāmēji atbildību uz mani nācās atvērt noteikumus;) Tur atradu sekojošo:

15. Dabas liegumā "Babītes ezers" aizliegts izmantot peldošus transportlīdzekļus ar mehāniskajiem dzinējiem (izņemot zinātniskajai izpētei, apsargāšanai, kā arī aizsardzības un izmantošanas noteikumu ievērošanas kontrolei).

T.i. varbūt biku pāršavu pār strīpu (par to atstāšanu un neizcelšanu), bet, ja Tu noņem motoru no tranča, tad toč nevar piesieties;)
19.novembris 2010, 17:30 | links
 
Tieši tāda situācija ir Moricsalas rezervātā Ar iekšdedzi nedrīkst ar elektro var Tāpēc lieku abus Ar iekšdedzi lidz zonai tad ceļu augšā pēc tam ar elektro./nosacījums ir tāds ,ka iekšdedzes dzinējam jābūt paceltā stāvoklī/
Babītei varētu būt analoga situācija tikai elektro vietā airi.
19.novembris 2010, 17:54 | links
 
Vai duļķis pamazām noskrienās?
19.novembris 2010, 18:04 | links
 
Moricsalas noteikumos ir sekojoši:
"Pārvietojoties dabas rezervāta teritorijā aizliegts izmantot iekšdedzes dzinējus, izņemot apsaimniekošanai un kontrolei, ko veic administrācija."

Šajā gadījumā teorētiski pat jāizceļ nav. Babītē ir nedaudz savādāk un visdrošāk ir noņemt, ja iespējams. Tas ir skatoties stingri pēc burta...
19.novembris 2010, 18:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager