Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
MT9 teicami izskatās uz jaunā žurnāla vāka!! +++ :)
11.oktobris 2022, 14:12 | links
 
Vai ir kāds advancēts babites copmanis, kurš grib aizbraukt pirmdien, bet negrib viens? El.motors un aķis no manis, PM
8.oktobris 2022, 21:26 | links
 
Oskaram nevar uzticēt zivs mērīšanu un svēršanu. Vasarā, kad copējām ar Dairi un viņš noķēra līdaku 15.5 kg es uzrakstīju, ka tā bija 121 cm gara, kaut gan patiesībā 124 cm, ko var redzēt foto... Toties pirms dažām dienām, kad noķēru trofeju ar vieglo kātiņu, nosvēru to uztveramajā, iepriekš noņemot rokturi, svari rādīja 11.2 kg, Es automātiski atņēmu 1.7 kg un piefiksēju galvā, ka līdaka sver 9.5 kg. Šorīt pamodos un sāku štukot, ka nevar tīkliņš ar salīdzinoši tievo trubu apkārt svērt gandrīz 2 kg, aizgāju uz pagrabu, nosvēru un izrādījās, ka viss kopā ar rokturi uztveramais sver 1.43 kg, bet bez roktura precīzi 1 kg. Sanāk, ka es uz smalkā kātiņa pievarēju savu pirmo līdaku 10+ kg :) Nav ne jausmas, no kurienes man galvā bija tie 1.7 kg...
7.oktobris 2022, 10:34 | links
 
Modzha [1:21]: Fck. Kaut kas nogāja greizi.
Domājams ka nelietotājam laiva dikti viegla un copē nelielā vējā.
Mana pieredze, ar 120Ah priekš Ipilot 55lb, pietiek max 2.5 copes reizēm (8-10 H). Ja + eho no tā paša aķa, tad laiks vēl samazinās.Kāds tev ir akumulators? Arī litija?

nelietotaajs, 6.oktobris 2022, 07:38

Jā, 12V LiFePo4
6.oktobris 2022, 19:41 | links
 



Biju šodien ieskrējis ezerā. No rīta līdz pusdienlaikam pūta daudz maz mērens DR vējelis un zivis periodiski atsaucās, kaut gan lielākā daļa tikai nāca līdzi māneklim vai arī pieturēja to aiz astes. Sākumā izdevās piemānīt asarpuiku (660g), tad 5 līdacēnus (53, 59, 60, 66, 66 cm). Pēcpusdienā iepūta nepajokam R puses vējš un zivīm aizvērās mutes. Babē ierasti stiprā vējā vai nu dikti laba cope, vai arī viss slikti :D Asaris un viens līdacēns atbrauca vakariņās. Visiem foršu dienu, brīvdienas vairs nav aiz kalniem! :)

P.S. Šodien Vecupenieku bāzes saimniekam dzimšanas diena, sūtiet sveicienus, varbūt iedos atlaidi laivai! :D :P
6.oktobris 2022, 18:06 | links
 
Vakar Babītē cope ne pārāk aktīva.Man viena 2 kg,kolēģim 2,2 kg.Mazās gan bija katram pa kādām sešām vai vairāk.Pa ceļam līdz laivai pāris pamuka.Es noķēru uz voblera,kolēģis uz palielas Westin gumijas.Tā lūk.P.S.Man prieks,ka kārtīgi noairējos!
6.oktobris 2022, 17:38 | links
 
jurciks66 [06.10.22]: Kā vakar vīriem gāja Babītē? Vakar, ar lielu meklēšanu, atradu zivīgu pleķi, kur varbūt 100x100 metru laukumā bija 5 mēri, vēl pāris aizgāja un vēl pāris zemmēri. Pārējā laikā vizinājos, tik pa kādai šur un tur, maz copju. Puse copju bija nekādas, vienkārši iekarājās. Par to biju pārsteigts, jo gaidīju, ka pie tik ideāla laika būs aktīvākas. Par aķiem - lietoju litija 100Ah - priekš Babītes ideāli, varu pilnā ručkā braukāt visu dienu cik vajag, bez uztraukuma, ka vakarā beigsies. Par to riktīgi kaifoju.
Švakāk kā tev ,no rīta pie 2kg viena un tad visu dienu pa smalkāk copītēm ,vakarā viens zemmērs uz rotiņa mēğinot asari.
Laikam pareizās vietas vēl nezinu..
6.oktobris 2022, 13:45 | links
 
Kā vakar vīriem gāja Babītē? Vakar, ar lielu meklēšanu, atradu zivīgu pleķi, kur varbūt 100x100 metru laukumā bija 5 mēri, vēl pāris aizgāja un vēl pāris zemmēri. Pārējā laikā vizinājos, tik pa kādai šur un tur, maz copju. Puse copju bija nekādas, vienkārši iekarājās. Par to biju pārsteigts, jo gaidīju, ka pie tik ideāla laika būs aktīvākas. Par aķiem - lietoju litija 100Ah - priekš Babītes ideāli, varu pilnā ručkā braukāt visu dienu cik vajag, bez uztraukuma, ka vakarā beigsies. Par to riktīgi kaifoju.
6.oktobris 2022, 11:00 | links
 
Modzha [1:21]: Fck. Kaut kas nogāja greizi.
Domājams ka nelietotājam laiva dikti viegla un copē nelielā vējā.
Mana pieredze, ar 120Ah priekš Ipilot 55lb, pietiek max 2.5 copes reizēm (8-10 H). Ja + eho no tā paša aķa, tad laiks vēl samazinās.Kāds tev ir akumulators? Arī litija?

nelietotaajs, 6.oktobris 2022, 07:38


Modžam cik zinu litija aķis un amber430 laiva.
I-pilot uz enkuru stāvot mazāk tērē, salīdzinājumā ar pārvietošanos tas skaidrs.

Man pa Babīti un citur braukājot kā ar motoru parasti patēriņš ir 75-130AH copē - tas ar litijnieku. Kad bija skābes, tad varēja izbraukt Exide 142AH un vēl Varta 125AH, tā ka bāzē beidzas!
6.oktobris 2022, 08:28 | links
 
Man 4.2 piepūšamā. Sver 84 kg. Copeju pārsvarā Daugavā. Baigā vējā protams uz ūdens nelienu, bet mērenā vējā un arī labā straumē, kad hesu paver, gan esmu copējis.
Ok. Nākamo reizi nobildēšu % pirms un pēc copes un ielikšu te, lai mazāk bla..bla..bla..!:)
6.oktobris 2022, 07:45 | links
 
Modzha [06.10.22]: Fck. Kaut kas nogāja greizi.
Domājams ka nelietotājam laiva dikti viegla un copē nelielā vējā.
Mana pieredze, ar 120Ah priekš Ipilot 55lb, pietiek max 2.5 copes reizēm (8-10 H). Ja + eho no tā paša aķa, tad laiks vēl samazinās.
Kāds tev ir akumulators? Arī litija?
6.oktobris 2022, 07:38 | links
 
Fck. Kaut kas nogāja greizi.
Domājams ka nelietotājam laiva dikti viegla un copē nelielā vējā.
Mana pieredze, ar 120Ah priekš Ipilot 55lb, pietiek max 2.5 copes reizēm (8-10 H). Ja + eho no tā paša aķa, tad laiks vēl samazinās.
6.oktobris 2022, 01:21 | links
 
Davis-Di [4.okt]: Jā, litija akumulators tā tiešām ir štelle! Kad pirku pilotu, bija doma par dziļās izlades 120AH aķi. Veikalā mani pierunaja un iedeva atlaidi uz 60AH Litija aķi sākumā baidījos, kur tik mazu, bet džeki ar pilnu parliecību apgalvoja, ka būs gana labs.
Rezultātā esmu starā par to, ka izvēlejos litija aķi. Kā jau tu teici tad vis maz 3x vieglāks (mans sver nepilnus 7 kg) un kalpo super. Man ar šo 60AH pietiek 3-4 copes reizēm, vai 2 pilnām dienām! Izmantoju gan pamatā tikai enkura funkciju un eholoti.

nelietotaajs, 4.oktobris 2022, 22:43

Nav tā, ka drusku pārspīlē?Man bija tāds pats jautājums veikalā, kad pirku! Bija doma par 100AH. Veikaknieks man galvoja, ka ar 60 pietiks. Apsolija, ka pa to pašu naudu iedos 100nieku, ja neizvilks divas dienas!
Nepārspīleju. Tik tiešam divas copes dienas tur! Ka jau teicu parsvarā ankuram. Pārvietojos parsvarā ar benzīnnieku.
Redz..litijnieks stradā uz pilnu jaudu līdz par ir palicis kaut pāris %. Tā pat kā telefonam. Parastie aķi jau pie 60..40% savu lietderību zaudē.

nelietotaajs, 5.oktobris 2022, 22:04

[quote=680369]
6.oktobris 2022, 01:15 | links
 
Davis-Di [04.10.22]: Jā, litija akumulators tā tiešām ir štelle! Kad pirku pilotu, bija doma par dziļās izlades 120AH aķi. Veikalā mani pierunaja un iedeva atlaidi uz 60AH Litija aķi sākumā baidījos, kur tik mazu, bet džeki ar pilnu parliecību apgalvoja, ka būs gana labs.
Rezultātā esmu starā par to, ka izvēlejos litija aķi. Kā jau tu teici tad vis maz 3x vieglāks (mans sver nepilnus 7 kg) un kalpo super. Man ar šo 60AH pietiek 3-4 copes reizēm, vai 2 pilnām dienām! Izmantoju gan pamatā tikai enkura funkciju un eholoti.

nelietotaajs, 4.oktobris 2022, 22:43

Nav tā, ka drusku pārspīlē?
Man bija tāds pats jautājums veikalā, kad pirku! Bija doma par 100AH. Veikaknieks man galvoja, ka ar 60 pietiks. Apsolija, ka pa to pašu naudu iedos 100nieku, ja neizvilks divas dienas!
Nepārspīleju. Tik tiešam divas copes dienas tur! Ka jau teicu parsvarā ankuram. Pārvietojos parsvarā ar benzīnnieku.
Redz..litijnieks stradā uz pilnu jaudu līdz par ir palicis kaut pāris %. Tā pat kā telefonam. Parastie aķi jau pie 60..40% savu lietderību zaudē.
5.oktobris 2022, 22:04 | links
 
MT9 [05.10.22]: 30m bez svina lido?...man kāts 2,03!

Willy, 5.oktobris 2022, 21:49
Domāju, ka tas būs maksimums :) Nesastiep muguru! :D :P
Garie smagi kāti...man ar spoli 420gr...Peto 50m neiespringstot
5.oktobris 2022, 21:58 | links
 
30m bez svina lido?...man kāts 2,03!

Willy, 5.oktobris 2022, 21:49

Domāju, ka tas būs maksimums :) Nesastiep muguru! :D :P
5.oktobris 2022, 21:53 | links
 
MT9 [05.10.22]: Babē laikam nevar,bet ja svinu liek?

Willy, 5.oktobris 2022, 21:42
Domāju būs biku labāk, bet ne ideāli ;)
Jā, Babē galīgi svinu nevajag. Es pat decembrī neliktu, kad zāles vispār nav... Bet dažiem patīk maksimāli tuvu līdakas šņobelim novilkt :)
30m bez svina lido?...man kāts 2,03!
5.oktobris 2022, 21:49 | links
 
Babē laikam nevar,bet ja svinu liek?

Willy, 5.oktobris 2022, 21:42

Domāju būs biku labāk, bet ne ideāli ;)
Jā, Babē galīgi svinu nevajag. Es pat decembrī neliktu, kad zāles vispār nav... Bet dažiem patīk maksimāli tuvu līdakas šņobelim novilkt :)
5.oktobris 2022, 21:47 | links
 
MT9 [05.10.22]: Ja pirkt,tad lielo!...un!mūžīgais jautājums!vai zivs atšķir krāsas???
....Normunds jau toč uz burkānu metru paņemtu!

Willy, 5.oktobris 2022, 21:34
Lielā jau čābīgi lido, bet mazā galīgi švaki... Tas, laikam, ir vienīgais šī mānekļa mīnuss :)
Babē laikam nevar,bet ja svinu liek?
5.oktobris 2022, 21:42 | links
 
Ja pirkt,tad lielo!...un!mūžīgais jautājums!vai zivs atšķir krāsas???
....Normunds jau toč uz burkānu metru paņemtu!

Willy, 5.oktobris 2022, 21:34

Lielā jau čābīgi lido, bet mazā galīgi švaki... Tas, laikam, ir vienīgais šī mānekļa mīnuss :)
5.oktobris 2022, 21:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager