Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!

Ja pirkt,tad lielo!...un!mūžīgais jautājums!vai zivs atšķir krāsas???
....Normunds jau toč uz burkānu metru paņemtu!
5.oktobris 2022, 21:34 | links
 
Strādā arī burkāns aprīkots ar āķiem dažas dienas gadā, bet tas pats pig jr būs 100 reizes efektīvāks par mini mouse...

Greatedo, 5.oktobris 2022, 20:46


Gribi teikt, ka tu spēsi ar pigu jr. noķert 100 līdakas uz katru manu izvilkto līdaku uz mazo raganu?
Nu, nu ... :D
5.oktobris 2022, 20:57 | links
 
Strādā arī burkāns aprīkots ar āķiem dažas dienas gadā, bet tas pats pig jr būs 100 reizes efektīvāks par mini mouse...
5.oktobris 2022, 20:46 | links
 
Ar ko izskaidrojama tāda reālo un norādīto svaru starpība? Labu tur pāris g uz lielu mānekli, bet ~20g ir daudz

Abavnieks, 5.oktobris 2022, 20:22


Nezinu, prasījām Stefan Trumstedt, bet uz šo jautājumu neatbildēja :D
5.oktobris 2022, 20:24 | links
 
Davis-Di [05.10.22]: Mazā pele strādā, bet izmērs arī ir mazāks, protams gadās pa kādam izņēmumam.
Svars ir 41 gr. uz paciņas rakstīto 60 vietā, slapja 42gr.
Ar ko izskaidrojama tāda reālo un norādīto svaru starpība? Labu tur pāris g uz lielu mānekli, bet ~20g ir daudz
5.oktobris 2022, 20:22 | links
 
Mazā pele strādā, bet izmērs arī ir mazāks, protams gadās pa kādam izņēmumam.
Svars ir 41 gr. uz paciņas rakstīto 60 vietā, slapja 42gr.



5.oktobris 2022, 19:44 | links
 
Paldies par komentāriem. Atšķirības starp abiem izmēriem gan jau lielākā vai mazākā mērā saistītas ar peles priekšējās daļas platumu, kas lielākajam izmeram ir būtiski lielāks un rada manāmāku vibrāciju spēles laikā. Mazajai pelei šī daļa šķiet par mazu, vismaz tīri salīdzinot abas.
5.oktobris 2022, 19:25 | links
 
Par tām pelēm runājot - lielāka piekrišana ir lielākajam izmēram, jeb kāds ar mazo versiju arī strādā?

TK111, 5.oktobris 2022, 16:49

Ir dzirdēts, ka vasarā mazā pele labi trofejas piemānīja ;)
5.oktobris 2022, 18:59 | links
 
TK111 [05.10.22]: Par tām pelēm runājot - lielāka piekrišana ir lielākajam izmēram, jeb kāds ar mazo versiju arī strādā?
Mazās vispār neizmantoju, cik dzirdēts un redzēts atskaitēs mazās peles īsti nav jēga mētāt, tad jau labāk kādu pig jr vai wc mazo.
5.oktobris 2022, 17:44 | links
 
Par tām pelēm runājot - lielāka piekrišana ir lielākajam izmēram, jeb kāds ar mazo versiju arī strādā?
5.oktobris 2022, 16:49 | links
 

Šodien ezerā pilna māja, vecupeniekos pat īsti nebija kur auto novietot. Cope sākās no 12 un līdz 14:30 tikām pie trīs skaistulēm 63, 75, 82cm. Apkārt arī kāds pa laikam vicinajas ar sačokiem. Šodien mums uz bb gumijām no 22-28cm klusums, visas copes uz pelēm.
5.oktobris 2022, 16:36 | links
 
Paldies par atbildēm un viedokļiem! Jautāju, jo šogad, mēģināju atgriezties BB, bet nespēju to izdarīt. Ar grūtībām piespiedu sevi stundiņu pamētāt, lai mans divpadsmit gadīgais puika, kas pavilcies uz šo tēmu, nejustos vientuļš šai nodarbē. 2013. gada vēlā rudenī, Lielupē, kad biju atvinčojis līdz laivai kārtējo, kā tagad moderni teikt metru (nekad neesmu mērijis zivis, tikai svēris), jau nto reizi pārliecinājos, par BB rīku jaudas nesamērīgumu pret to potenciālo pretinieku. Pēc īsa jandāliņa pie laivas, paņēmu zivi ar roku. No ķeseles biju sen atteicies, tieši lai dotu zivij, šo praktiski vienīgo, (protams kāda nodila arī velkot, bet ne dēļ cīņas, slikti aizķērušās) iespēju norauties, pie laivas. Bija īsās rudens dienas pusdienlaiks. Tai brīdī sapratu, ka visu šo BB laiku, iztrūkst galvenā, cīņas ar Zivi, ko visnotaļ veiksmīgi, absorbējis trofeju daudzums un izmērs. Todien vēl bija gaišs, un es jau bracu mājup..
5.oktobris 2022, 14:49 | links
 
Abavnieks [05.10.22]: Pieļauju, ka Tu nemaz laivā lieki necel sačoku, bet cik nav redzēts, kas notiek laivā, kad tā zivs...
Jā, es zivi ar uztveramo laivā neceļu, tā atrodas ūdenī. Tur atbrīvoju no mānekļa un izceļu, kad viss ir sagatavots bildēšanai. Tad atpakaļ uztveramajā vai pa taisno ūdenī, pieturot, kamēr pati aizpeld. Mazāk pieredzējuši ceļ uzreiz laivā, tad gan zivs trako...
5.oktobris 2022, 13:52 | links
 
MT9 [05.10.22]: brekingems [12:34]: Piecērt un multikam noregulē bremzi, kur problēma ? Ja grib 30 sek dabūt laivā, ta var ar jaudu, citādi bremze pēc vajadzības un lai mamma nomierinās !Biku domu nesaprati, magā kāta multam bremzi jau tu vari regulēt, kā tev ienāk prātā, bet vieglajam kātam nav izvēles, ja pieķeras pamatīga torpēda. Un vēl, neesot labi gurdināt zivi, tādēļ cenšos to ātri dabūt uztveramajā, lai saglabātu tās spēkus...
Par to kausēšanu ilgo tā jau saka. No otras puses iecelt laivā spēku pilnu zivi arī... Iet pa gaisu ne pa jokam. Pieļauju, ka Tu nemaz laivā lieki necel sačoku, bet cik nav redzēts, kas notiek laivā, kad tā zivs trako. Viss lido pa gaisu. Vai tā zivs laivā nesatraumējas no tā.

Kas ir labāk man liekas nav zinātniski pierādīts.
Gan jau ja darbojies ar tīru sirdsapziņu un labiem nodomiem, tad viss ir kārtībā jebkurā gadījumā.

Vai nu vieglākais variants. Visu kas laivā nokaut :D
5.oktobris 2022, 13:48 | links
 
brekingems [05.10.22]: Piecērt un multikam noregulē bremzi, kur problēma ? Ja grib 30 sek dabūt laivā, ta var ar jaudu, citādi bremze pēc vajadzības un lai mamma nomierinās !
Biku domu nesaprati, magā kāta multam bremzi jau tu vari regulēt, kā tev ienāk prātā, bet vieglajam kātam nav izvēles, ja pieķeras pamatīga torpēda. Un vēl, neesot labi gurdināt zivi, tādēļ cenšos to ātri dabūt uztveramajā, lai saglabātu tās spēkus...
5.oktobris 2022, 13:22 | links
 
Piecērt un multikam noregulē bremzi, kur problēma ? Ja grib 30 sek dabūt laivā, ta var ar jaudu, citādi bremze pēc vajadzības un lai mamma nomierinās !
5.oktobris 2022, 12:34 | links
 
MT9 [05.10.22]: To MT9
Mazliet provokatīvs jautājums, Tev un ne tikai Tev.. Lasot pēdējo Babes atskaiti, ļoti spilgti un emocijām bagāti aprakstīta, Tava cīņa ar līdaku, ar jauno, vieglo croixu. Tik spilgti, ka iztēle uzbur katru Tevis aprakstīto cīņas niansi.. Ananāsus ezera dibenā u.t.t. Ja to salīdzina ar BB, ļoti izpaliek šo emociju. Metrs, metrs+, 10, 12 kg...
Vai pēc šādas, emocijām bagātas cīņas, Tev gribas ņemt rokās BB loriņus, lai cīņas gaita būtu līdz laivai atviņčots līdakas rumpis?

paiks, 4.oktobris 2022, 22:14
Tā jau ir, ka ar tiem smalkākiem rīkiem tā zivs izvadīšana kļūst par mākslu :) Speciāli pirku asaru kātiņu ar testu no 2 gramiem, lai puskilogramīga kupraiņa izvadīšana Babē šķistu par veselu piedzīvojumu. Kas attiecas uz smagajiem kātiem, tad, kā jau visur, ir plusi un mīnusi. Tos es pirku ar mērķi noķert trofejas, jo vidējais noķerto zivju izmērs ir krietni lielāks. Kas attiecas uz pašu izvadīšanu, tad tur arī nav viss tik viennozīmīgi - nevar teikt, ka ar smalkāku kātu 10 kg līdaka radīs vairāk emociju. 3 kg līdaka uz smalkā kāta būs interesantāka, bet trofejas līdakas izvadīšana uz smalkā kāta būs līdzīga 5 kg līdakas izvadīšanai - abos gadījumos būs jāatbrīvo bremze, jāgurdina zivs un pretestība uz spiningu novienādosies, bet, tā kā uz BB kātiem man bremzes ir pilnībā aizgrieztas (izņemot gadījumus, kad zivs patiešām liela, tad bremzi nedaudz atbrīvoju), tad es jūtu lielu starpību starp 5 un 10 kg zivīm. Desmitniece kā zemūdene lēnām palielina kātam slodzi un šajā brīdī emociju tiešām pietiek. Ne pa velti es atskaitē par St.Croix kātiņu rakstīju, ka velkot prakstiski desmitnieci, es domāju, ka galā līdaka ap 90 cm, jo tur to izmēru grūti saprast, kamēr neesi zivi ieraudzījis, toties ar lielo kātu būtu uzreiz skaidrs, ka galā nopietns kukainis un tas arī uzsistu emocijas. Kā jau minēju iepriekš, visam dzīvē ir plusi un mīnusi, citreiz eju apzināti uz trofeju un tas man sniedz emocijas, savukārt citu reizi man patīk izjust maksimāli daudz copju, un ķeru ar vieglākiem rīkiem. Kaut kā tā :)
Tieši tā!galvenais gūt baudu!:)a kā?katram savs...
5.oktobris 2022, 09:58 | links
 
To MT9
Mazliet provokatīvs jautājums, Tev un ne tikai Tev.. Lasot pēdējo Babes atskaiti, ļoti spilgti un emocijām bagāti aprakstīta, Tava cīņa ar līdaku, ar jauno, vieglo croixu. Tik spilgti, ka iztēle uzbur katru Tevis aprakstīto cīņas niansi.. Ananāsus ezera dibenā u.t.t. Ja to salīdzina ar BB, ļoti izpaliek šo emociju. Metrs, metrs+, 10, 12 kg...
Vai pēc šādas, emocijām bagātas cīņas, Tev gribas ņemt rokās BB loriņus, lai cīņas gaita būtu līdz laivai atviņčots līdakas rumpis?

paiks, 4.oktobris 2022, 22:14

Tā jau ir, ka ar tiem smalkākiem rīkiem tā zivs izvadīšana kļūst par mākslu :) Speciāli pirku asaru kātiņu ar testu no 2 gramiem, lai puskilogramīga kupraiņa izvadīšana Babē šķistu par veselu piedzīvojumu. Kas attiecas uz smagajiem kātiem, tad, kā jau visur, ir plusi un mīnusi. Tos es pirku ar mērķi noķert trofejas, jo vidējais noķerto zivju izmērs ir krietni lielāks. Kas attiecas uz pašu izvadīšanu, tad tur arī nav viss tik viennozīmīgi - nevar teikt, ka ar smalkāku kātu 10 kg līdaka radīs vairāk emociju. 3 kg līdaka uz smalkā kāta būs interesantāka, bet trofejas līdakas izvadīšana uz smalkā kāta būs līdzīga 5 kg līdakas izvadīšanai - abos gadījumos būs jāatbrīvo bremze, jāgurdina zivs un pretestība uz spiningu novienādosies, bet, tā kā uz BB kātiem man bremzes ir pilnībā aizgrieztas (izņemot gadījumus, kad zivs patiešām liela, tad bremzi nedaudz atbrīvoju), tad es jūtu lielu starpību starp 5 un 10 kg zivīm. Desmitniece kā zemūdene lēnām palielina kātam slodzi un šajā brīdī emociju tiešām pietiek. Ne pa velti es atskaitē par St.Croix kātiņu rakstīju, ka velkot prakstiski desmitnieci, es domāju, ka galā līdaka ap 90 cm, jo tur to izmēru grūti saprast, kamēr neesi zivi ieraudzījis, toties ar lielo kātu būtu uzreiz skaidrs, ka galā nopietns kukainis un tas arī uzsistu emocijas. Kā jau minēju iepriekš, visam dzīvē ir plusi un mīnusi, citreiz eju apzināti uz trofeju un tas man sniedz emocijas, savukārt citu reizi man patīk izjust maksimāli daudz copju, un ķeru ar vieglākiem rīkiem. Kaut kā tā :)
5.oktobris 2022, 08:13 | links
 
paiks [04.10.22]: To MT9
Mazliet provokatīvs jautājums, Tev un ne tikai Tev.. Lasot pēdējo Babes atskaiti, ļoti spilgti un emocijām bagāti aprakstīta, Tava cīņa ar līdaku, ar jauno, vieglo croixu. Tik spilgti, ka iztēle uzbur katru Tevis aprakstīto cīņas niansi.. Ananāsus ezera dibenā u.t.t. Ja to salīdzina ar BB, ļoti izpaliek šo emociju. Metrs, metrs+, 10, 12 kg...
Vai pēc šādas, emocijām bagātas cīņas, Tev gribas ņemt rokās BB loriņus, lai cīņas gaita būtu līdz laivai atviņčots līdakas rumpis?

Ar Croix līdz 17,5gr uz metru diezvai kāds iet!protams gadās,arī uz rotiņu!man lielākas uz tādu kātu ir 3kg sams,4,8 žanis,pāris trakas meženes un arī metrs,kuru tāpat kā MT paveicās izmocìt!...bet, ja uz bb sagaidi mērķtiecīgi medītu zvēru no 80+ tad jau sajūtas ir pavisam citas!
5.oktobris 2022, 05:59 | links
 
Jā, litija akumulators tā tiešām ir štelle! Kad pirku pilotu, bija doma par dziļās izlades 120AH aķi. Veikalā mani pierunaja un iedeva atlaidi uz 60AH Litija aķi sākumā baidījos, kur tik mazu, bet džeki ar pilnu parliecību apgalvoja, ka būs gana labs.
Rezultātā esmu starā par to, ka izvēlejos litija aķi. Kā jau tu teici tad vis maz 3x vieglāks (mans sver nepilnus 7 kg) un kalpo super. Man ar šo 60AH pietiek 3-4 copes reizēm, vai 2 pilnām dienām! Izmantoju gan pamatā tikai enkura funkciju un eholoti.

nelietotaajs, 4.oktobris 2022, 22:43


Nav tā, ka drusku pārspīlē?
4.oktobris 2022, 22:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager