Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
To MT9
Mazliet provokatīvs jautājums, Tev un ne tikai Tev.. Lasot pēdējo Babes atskaiti, ļoti spilgti un emocijām bagāti aprakstīta, Tava cīņa ar līdaku, ar jauno, vieglo croixu. Tik spilgti, ka iztēle uzbur katru Tevis aprakstīto cīņas niansi.. Ananāsus ezera dibenā u.t.t. Ja to salīdzina ar BB, ļoti izpaliek šo emociju. Metrs, metrs+, 10, 12 kg...
Vai pēc šādas, emocijām bagātas cīņas, Tev gribas ņemt rokās BB loriņus, lai cīņas gaita būtu līdz laivai atviņčots līdakas rumpis?

paiks, 4.oktobris 2022, 22:14


Uz BB protams tu izvelc vieglāk, bet arī uz BB tie metri ir vairāk!
Man pēdējā 31.08 gāja zem laivas 3x reizes (vienreiz gandrīz aiz motora aizķērās) un 2x reizes skrēja prom pa nopietnam.
Emocijas, neizpaliek. Bet protams jautājums, kā kurš tās emocijas atreferē - MT9 tas sanāk labi!
Es diemžēl bieži atturos no gariem komentāriem, tieši dēļ dažiem CL indivīdiem (un te nav jautājums par veselīgu kritiku).

4.oktobris 2022, 22:51 | links
 
MT9 [03.10.22]: P.S. Paldies Vecupenieku viesmīlīgajai un laipnajai saimniecei Santai, par laipni piešķirto litija akumulatoru. Baidījās, ka Oskars ar saviem svina aķīšiem paliks ezerā :D Pie reizes to patestēju un sapratu, ka tiešām super štelle - ne tikai krietni vieglāks, bet arī enerģijas rezerve nepajokam. Ņēmu 120 AH un lietoju no 09:00 līdz 18:00, pēc pusdienām visu laiku uz 100%, jo bija stiprs pretvējš. Jau pie pašas bāzes, kad palika 11%, pārslēdzos uz savējo. Manējais šādā režīmā jau pēc 4 stundām būtu sauss. Visiem foršu atlikušo darba nedēļu, tiekamies pie ūdeņiem! ;)
Jā, litija akumulators tā tiešām ir štelle! Kad pirku pilotu, bija doma par dziļās izlades 120AH aķi. Veikalā mani pierunaja un iedeva atlaidi uz 60AH Litija aķi sākumā baidījos, kur tik mazu, bet džeki ar pilnu parliecību apgalvoja, ka būs gana labs.
Rezultātā esmu starā par to, ka izvēlejos litija aķi. Kā jau tu teici tad vis maz 3x vieglāks (mans sver nepilnus 7 kg) un kalpo super. Man ar šo 60AH pietiek 3-4 copes reizēm, vai 2 pilnām dienām! Izmantoju gan pamatā tikai enkura funkciju un eholoti.
4.oktobris 2022, 22:43 | links
 
MT9 [10m]: Os555 vismaz stāsta kas uz ko!Mt tikai 5collu gumija!nav par mazu?;D

Willy, 4.oktobris 2022, 20:53
Kā izrādās, pašreiz lielajām dāmām Babē sīkās gumijas iet pie sirds tikpat labi kā lielie kluči, tāpēc es cenšos baigi ejošos mānekļus nereklamēt, lai neradītu sev konkurenci! :D :D Drīzumā gan būs jāpāriet uz 100+ gramiem, ziema tuvojas :)Noķert var uz jebko!:)

Willy, 4.oktobris 2022, 21:35


Es to savage varu tev iepakojumā notirgot :)
4.oktobris 2022, 22:15 | links
 
To MT9
Mazliet provokatīvs jautājums, Tev un ne tikai Tev.. Lasot pēdējo Babes atskaiti, ļoti spilgti un emocijām bagāti aprakstīta, Tava cīņa ar līdaku, ar jauno, vieglo croixu. Tik spilgti, ka iztēle uzbur katru Tevis aprakstīto cīņas niansi.. Ananāsus ezera dibenā u.t.t. Ja to salīdzina ar BB, ļoti izpaliek šo emociju. Metrs, metrs+, 10, 12 kg...
Vai pēc šādas, emocijām bagātas cīņas, Tev gribas ņemt rokās BB loriņus, lai cīņas gaita būtu līdz laivai atviņčots līdakas rumpis?
4.oktobris 2022, 22:14 | links
 
MT9 [04.10.22]: Os555 vismaz stāsta kas uz ko!Mt tikai 5collu gumija!nav par mazu?;D

Willy, 4.oktobris 2022, 20:53
Kā izrādās, pašreiz lielajām dāmām Babē sīkās gumijas iet pie sirds tikpat labi kā lielie kluči, tāpēc es cenšos baigi ejošos mānekļus nereklamēt, lai neradītu sev konkurenci! :D :D Drīzumā gan būs jāpāriet uz 100+ gramiem, ziema tuvojas :)

Noķert var uz jebko!:)
4.oktobris 2022, 21:35 | links
 
Os555 vismaz stāsta kas uz ko!Mt tikai 5collu gumija!nav par mazu?;D

Willy, 4.oktobris 2022, 20:53

Kā izrādās, pašreiz lielajām dāmām Babē sīkās gumijas iet pie sirds tikpat labi kā lielie kluči, tāpēc es cenšos baigi ejošos mānekļus nereklamēt, lai neradītu sev konkurenci! :D :D Drīzumā gan būs jāpāriet uz 100+ gramiem, ziema tuvojas :)
4.oktobris 2022, 21:29 | links
 
Ragana šogad babē patiešām strādā - pat pēdējā reizē viena uz raganu un 2x nost bija, bet vairums līdaku šosezon tomēr ir uz gumijām kur, līderi ir WC un SZ.
4.oktobris 2022, 21:06 | links
 
MT9 [04.10.22]: Kā var kko noķert uz peli!?

Willy, 4.oktobris 2022, 19:38
Tieši šogat šis joks Babē strādā, iepriekšējos gadus bija švakāki rezultāti. Gan jau nākamgad kaut kas cits izšaus :)
Os555 vismaz stāsta kas uz ko!Mt tikai 5collu gumija!nav par mazu?;D
4.oktobris 2022, 20:53 | links
 
Kā var kko noķert uz peli!?

Willy, 4.oktobris 2022, 19:38

Tieši šogat šis joks Babē strādā, iepriekšējos gadus bija švakāki rezultāti. Gan jau nākamgad kaut kas cits izšaus :)
4.oktobris 2022, 20:12 | links
 
Os555 [04.10.22]: Parasti man uz viņu ķeras tik 80+. Šodien pirmo reizi redzēju 58 tīri pamatīgi paņēmusi bija un tad turpināju mētāt. Šodien strādāja tas māneklis. Copes vēl vairākas bija. Noplēsa asti, sakoda.

58 vismaz mērs!man uz Peto bij ap 30cm,pie kam dziļumā!...cope pārsteigumu pilna!ar to arì forša!;)
4.oktobris 2022, 20:10 | links
 
Parasti man uz viņu ķeras tik 80+. Šodien pirmo reizi redzēju 58 tīri pamatīgi paņēmusi bija un tad turpināju mētāt. Šodien strādāja tas māneklis. Copes vēl vairākas bija. Noplēsa asti, sakoda.
4.oktobris 2022, 19:45 | links
 
Os555 [04.10.22]: Šodien 11.30 - 18.30 58, 61, 79, 81, 89. Visas izņemot 61 uz lielajām pelēm.
Uz džerkiem 0.

Zemmērs uz 23 cm cūku. Badīgas bija.
Kā var kko noķert uz peli!?jau 2 gadus nevaru sagrabināt 30+€...Peto jā-manta!;)))
4.oktobris 2022, 19:38 | links
 
Šodien 11.30 - 18.30 58, 61, 79, 81, 89. Visas izņemot 61 uz lielajām pelēm.
Uz džerkiem 0.

Zemmērs uz 23 cm cūku. Badīgas bija.
4.oktobris 2022, 19:30 | links
 
Penterim nav ne vainas! Un tas foto ar zivs asti, pavisam padevies!
3.oktobris 2022, 23:07 | links
 







Vakar, pirms braukšanas uz naktsmaiņu, pačolēju kārtējo reizi laika prognozi un secināju, ka jāriskē - sinoptiķi sola stipru Z virziena vēju tuvu 20 m/s robežās, tādēļ krāmēju vakarā copes pričendāļus autiņā un laižu uz darbu. Šodien pataisno no šances pirms 09:00 esmu jau Vecupenieku laivu bāzē. Tavu brīnumu, neviena konkurenta, šādu skatu bieži nenākas redzēt. Laikam tauta nobijusies no pūtiena, bet man tas tikai uz roku, ne pirmā, ne pēdējā reize, kad Oskars dodas ezerā, vēja brāzmām tuvojoties trešajam desmitam... :D Tā kā pāris dienas atpakaļ iegādājos sev citu vieglo līdaku kātiņu, šodien galvenais uzdevums bija to notestēt. Man par prieku, jau trešajā metienā tas izdodas. Īsti sajūtas vēl nesaprotu, tādēļ nolemju noķert normu - 5 līdakmeitenes un tad, ja viss ies pēc plāna, pārslēgties uz lielajiem klučiem. Tuvāk pusdienlaikam norma tiek salasīta (procesā vēl 2 līdakas mani atstāja garu degunu un aizmuka jau no uztveramā tīkliņa). Tālāk nolemju mētāt krietni smagākus mānekļus, bet stundas laikā saņemu tikai 1 copi un saprotu, ka šodien nav lemts tikt pie mammuča, tādēļ pāreju atkal pie mazā kāta, jo paliek pavisam maz laika, būs jādodas sīčiem pakaļ uz dārziņu. Tiklīdz paņemu vieglo kātu, pirmajā metienā līdaka galā - šodien tās neamzierējās, grāba mānekli no sirds, praktiski nebija vāju vai tukšo copju. Turpinājumā sāku lēnām kustēties bāzes virzienā, periodiski piemānot kādu līdaku. Kad paliek pēdējās 5 minūtes, seko smagnējs grābiens. Spriežot pēc pretestības un bremzes kaukšanas, saprotu, ka galā ir kaut kas lielāks par šodienas standartu. Līdaka mani ilgi mocīja - nepietika ar stipro vēju, tad vēl šī palaidne gan zem laivas papeldēja, gan aptinās ap Babītes "ananāsu", gan pašāvās zem enkuru virvēm... vienvārdsakot, es jau vairākas reizes biju pārliecināts, ka tā atstās mani garu degunu, bet mistiskā kārtā Zivju dievs šodien bija manā pusē un pēc kāda laika madāma tiek iesmelta uztveramajā tīkliņā. Tālumā to visu vēroja aktīvais Babītes metru mednieks Viktors, kurš pēc laika piepeldēja un palīdzēja ar bildēšanu. Ņemot vērā, ka kātiņa tests man ir līdz 17,5 gramiem (amerikāņi gan piesardzības nolūkos to zemāku norāda), nodomāju, ka līdaka ir ap 90 cm gara, bet, ieraugot galvu,sapratu, ka brangāka. Tātad pie rezultātiem: kopumā šodien laivā pabija 13 līdakas (54, 56, 60, 60, 62, 62, 62, 68, 68, 70, 72, 83, 109 cm 9,5 kg). Nu ko, tiešām cepuri nost sanāca testiņš manam "jaunajam" vieglajam līdaku kātiņam. Jūtos paguris, bet gandarījuma pilns! Sorry par garo penteri, šoreiz īsāk nesanāca :))

P.S. Paldies Vecupenieku viesmīlīgajai un laipnajai saimniecei Santai, par laipni piešķirto litija akumulatoru. Baidījās, ka Oskars ar saviem svina aķīšiem paliks ezerā :D Pie reizes to patestēju un sapratu, ka tiešām super štelle - ne tikai krietni vieglāks, bet arī enerģijas rezerve nepajokam. Ņēmu 120 AH un lietoju no 09:00 līdz 18:00, pēc pusdienām visu laiku uz 100%, jo bija stiprs pretvējš. Jau pie pašas bāzes, kad palika 11%, pārslēdzos uz savējo. Manējais šādā režīmā jau pēc 4 stundām būtu sauss. Visiem foršu atlikušo darba nedēļu, tiekamies pie ūdeņiem! ;)
3.oktobris 2022, 22:49 | links
 
arvis5 [0:53]: Davis-Di, 28.septembris 2022, 22:35
Kas ir ragana???Māneklis Miuras Mouse.

MT9, 29.septembris 2022, 03:27


Tieši tā, savulaik kad parādījās Miuras Mouse mēs ar Armands Ērglis nosaucām šo mānekli par raganu :)
Likās ka jau aizgājis tautās, bet laikam ne pilnīgi!
29.septembris 2022, 23:26 | links
 
Būs vien pa Gāti jāpašļūkā, ezerā tās zāles katrā otrajā metienā galīgi neuzrunā.
29.septembris 2022, 07:38 | links
 

Izskatās ka līmenis tik sākot R vējam pūšot pamainīsies.
29.septembris 2022, 07:31 | links
 
arvis5 [29.09.22]: Davis-Di, 28.septembris 2022, 22:35
Kas ir ragana???
Māneklis Miuras Mouse.
29.septembris 2022, 03:27 | links
 
Man šodien no deviņām copēm divas laivā 71 un 67 + viens follow. (Gumijas un ragana)
Spožais laiks un līmeņa krišanās copi padarīja ļoti sarežģītu.

Davis-Di, 28.septembris 2022, 22:35

Kas ir ragana???
29.septembris 2022, 00:53 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager