Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Second hand containers come in many different qualities from almost new to a wreck. Email.( hesdarra@gmail.com ) see our used container grades below and contact us for guide to buying used shippingShipping Containers for storage, Office or Canteen. Rent or Buy all sizes including 20ft containers. Contact Us now.
Email.( hesdarra@gmail.com ) Texts +17202488130

FOR SALE AFFORDABLE BRAND NEW, CLASS B, SHIPPING CONTAINER VAN (CONVAN) Imported 10 ft, 20 ft and 40 ft Dry and Reefer Shipping Containers for your Construction, Economical Housing, Mobile Office, Food Park or Storage needs. We also offer CUSTOMIZED CONVAN FOR HOSPITAL FACILITIES!!!!! Email.( hesdarra@gmail.com ) Texts +17202488130
31.augusts 2022, 20:47 | links
 





Kādu laiku nebiju Babē, jo grūti panesu svelmi, piedevām vēl tur zāle līdz ausīm, bet tā kā vakar viens no negatīvajiem kritērijiem izpalika (beidzot man tīkami laika apstākļi iestājās :D), nolēmu ezeru apciemot. Pamatuzdevums bija noķert smukus asarus. Nolēmu, ka nelikšu lietā mazos rotiņus un gumijas, bet strādāšu tikai ar poperi un volkerīti - tā teikt virsmas mānekļiem. Ar šiem jokiem savā dzīvē esmu copējis dikti reti, pēdējo reizi entos gadus atpakaļ, tomēr, ja jau nolemts, atpakaļceļa nav! :) Diezgan ātri uz poperi sāka atsaukties asari. Nevar teikt, ka baigi lieli, bet kustība sākās, tas vien priecē. Tomēr nepagāja ne 10 min un mans poperītis palika dusmīgas līdakas mutē, kura to konfiscēja. Tā kā poperu man vairs nav, turpinājumā ķēru ar volkerīti. Copes bija, bet dikti jau bieži uz virsmas mānekļiem zivis šauj garām. Izskatās iespaidīgi, bet nerezultatīvi. Tomēr tavu brīnumu, mazais volkerīts man piemānīja šīs dienas lielāko zivteli. Rezumē sekojošs, biku asarus salasīju, bet nav tas uz ko cerēju un pusdienlaikā nolēmu pārslēgties uz līdaku, jo jutu, ka vējš pieņemas spēkā un virsmas mānekļus vairs nevar pielietot. Strādāju tikai ar mazajām gumijām uz ofset āķiem, jo dikti jau zems līmenis + gara zāle. Līdakas bija aktīvas, bet nevar teikt, ka kāri ķēra mānekli, bieži vien sākumā reizes trīs iebakstīja un tikai tad ņēma. Kopā pa 3,5 stundām piemānīju 8 līdakas (57, 60, 61, 69, 69, 70, 73, 85 cm). Vēl bija daudz tukšās copes un vairākas zivis nopūdelētas no kurām divas brangas madāmas. Zivis tusnīgas, laikam pēdējās pāris dienas aktīvi barojas. Visas zaļsvārces peld tālāk, asari uz pannas. Makšķerniekiem ne asakas, tiekamies uz ūdens! ;)
31.augusts 2022, 12:11 | links
 
Aceramies no šodienas plkstens 16:00 sākas pīļu medības.Būsim saprotoši,ja redzem stāvam mednieku tad ievērojam distanci nebraucam gar pašu laivu garām un otrādi ja redzam makšķernieku tad nešaujam par lidojošu pīli uz makšķernieka pusi lai nobērtu copmani no gaisa ar skrotīm. Veiksmi visiem šodien.

IMIS777, 13.augusts 2022, 13:26


...:)grozi kā gribi medniekiem ir priekšrocības...stroķis !:)
14.augusts 2022, 17:04 | links
 
Aceramies no šodienas plkstens 16:00 sākas pīļu medības.Būsim saprotoši,ja redzem stāvam mednieku tad ievērojam distanci nebraucam gar pašu laivu garām un otrādi ja redzam makšķernieku tad nešaujam par lidojošu pīli uz makšķernieka pusi lai nobērtu copmani no gaisa ar skrotīm. Veiksmi visiem šodien.
13.augusts 2022, 13:26 | links
 
Mans domā tā.Ja saucamie punu mīļi beidzot sapratīs,ka ezers iet bojā,vai viņiem zibens iespers,tad varbūt netaupīsim tām kaijām mieru.Sezonu ātrāk atklāt.Vai pat ar benzīniekiem ļaut braukt.Amūrus ielaist-varbūt,bet ir gāte,kur var Lielupē aizšaut.Vienkārši viņu vajag tīrīt ar tehniku.Engures ezerā tas pats gandrīz.Projekts ir,bet neatļauj putnu mīļi.Babītē novērojis esmu 3 putnu populācijas.Baltā vārna,kaija,popi un vismazāk gulbji. Kaijas ir pilna pakaļa,pat vairāk tur,kuri ir milioniem.Tas tā,kai kāds aizdomājas.Ne asakas.
5.augusts 2022, 17:37 | links
 
Rīt vel negaisu sola :/
Man ir kāts pa nagiem dzirksteles šāvis, vairs negribu.

Davis-Di, 5.augusts 2022, 16:53


Interesanti zināt kādēļ tas tā notiek. Man kādu gadu atpakaļ tā bija, sēžot laivā nevar saprast kas par tarkšķoņu. Tad skaļāk - tad klusāk, tad paceļu acis uz augšu un redzu ka pa gredzeniem dzirkstele skrien gluži kā no aizdedzes sveces. Tad atskanēja negaisa belziens - labi ka garām. Kopš tās reizes negaisā sēžu sausumā un drošībā.
5.augusts 2022, 17:09 | links
 
Rīt vel negaisu sola :/
Man ir kāts pa nagiem dzirksteles šāvis, vairs negribu.
5.augusts 2022, 16:53 | links
 
Jau pagājušonedēļ nebija vērts, tagad sausums, līmenis krīt. Iemest maz kur, kaifa no copes nekāda:))
5.augusts 2022, 15:40 | links
 
Mjā.Šogad esmu vienreiz bijis Babītē.Pagājušo gād divas.Tas tāpēc,ka man kādreiz mīļotā copes vieta ir ar katru gadu arvien aizaugušāka.Žēl.
5.augusts 2022, 13:52 | links
 
Jāielaiž amūrs
5.augusts 2022, 12:20 | links
 
Gribēju braukt rīt, bet nu jau sāku domāt vai vajag?
5.augusts 2022, 11:01 | links
 
Balota
5.augusts 2022, 02:05 | links
 








Dažādu apstākļu dēļ sen nebiju apmeklējis Babīti, tādēļ neskatoties uz svelmi un izsludināto sarkano brīdinājumu, kā arī zemāko ūdens līmeni ezerā pēdējā mēneša laikā, šodien devos to apraudzīt. Kas zina, kad nākamreiz tikšu, labāk palikt bez zivīm, bet aizlaist uz copi, nekā sēdēt mājās :)) Tā kā vasara tuvojas izskaņai, ezerā zāle pašā pilnbriedā un apvienojumā ar zemo ūdens līmeni, tas sagādā manāmas grūtības - motoru daudzās vietās izmantot nevar, ar airiem arī brīžiem nākas riktīgi pamocīties. Nu tad pie rezultāta - divas līdakas (52, 67 cm), 10 asari uz mājām un pirmo reizi dzīvē tiku pie meženes (62 cm). Ar smalko asaru kātiņu copēju strīpaiņus un še tev, brangs kampiens un vairāku minūšu cīņa, jo dikti jau plāna aukliņa (PE 0.3). Kopumā ar rezultātu apmierināts, bet jāgaida drūmāks laiks, slikti paciešu karstumu :) Visiem ne asakas un foršu tuvojošos nedēļas nogali! ;)
4.augusts 2022, 21:28 | links
 
Ezers ir vienmēr sekls.

Davis-Di, 30.jūlijs 2022, 18:58

Sekls, bet ne zāļains :)
30.jūlijs 2022, 19:05 | links
 
Ezers ir vienmēr sekls.
30.jūlijs 2022, 18:58 | links
 
Sveiki. Kas labs ezerā? Dikti sekls? :D neesmu šosezon vēl bijis, parasti jau tik rudenī braucu, bet gribās paķemēt zāles.

CAT, 30.jūlijs 2022, 13:36

Ja tiešām gribās paķemmēt, tad noteikti jābrauc tagad, bet tādiem kā es, jāgaida oktobra beigas :))
30.jūlijs 2022, 15:01 | links
 
CAT [30.07.22]: Sveiki. Kas labs ezerā? Dikti sekls? :D neesmu šosezon vēl bijis, parasti jau tik rudenī braucu, bet gribās paķemēt zāles.
Sveiki. Neiesaku, vietas var atrast, bet tāda ķēpa, ka slikti var palikt.. 2shodi bija šodien, viena laba. Neatgriezīšos līdz rudenim.
30.jūlijs 2022, 14:49 | links
 
Sveiki. Kas labs ezerā? Dikti sekls? :D neesmu šosezon vēl bijis, parasti jau tik rudenī braucu, bet gribās paķemēt zāles.
30.jūlijs 2022, 13:36 | links
 
Laba diena!
Ir doma pēc ilga laika atkal pamēģināt pacopēt Babītē. Varbūt, kāds var padalīties ar informāciju, kā tur tagad ar zālēm un no kuras bāzes labāk laisties iekšā, lai mazāka cīņa ar zālēm?

MTZ99, 26.jūlijs 2022, 07:19


Tikko izbraucu krastā ( Dūšeļu laivās ).Ja brauktu vakarā ,elektromotoru vairs neņemtu...ar airīšiem.
Bez cīņas nav uzvaras !:)
26.jūlijs 2022, 09:40 | links
 
Laba diena!
Ir doma pēc ilga laika atkal pamēģināt pacopēt Babītē. Varbūt, kāds var padalīties ar informāciju, kā tur tagad ar zālēm un no kuras bāzes labāk laisties iekšā, lai mazāka cīņa ar zālēm?
26.jūlijs 2022, 07:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager