Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Kāds iespējams vēlas rīt pievienoties/es pievienoties copei no vecupenieku bāzes, plkst cikos vienalga, el.motors ar aķi ir..
6.jūnijs 2022, 10:09 | links
 
Ir arī citi elementi, kam jāpievērš uzmanību. Šeit verņaka gumijai gadu vecs stingeris.

Davis-Di, 4.jūnijs 2022, 15:17

Stingeri gan man pārsvarā iet dikti ilgi, tikai vienreiz līdaka uztveramajā sāka ārdīties, neveiksmīgi griezties ap savu asi un stingeris sadalījās 2 daļās. Tev kaut kas līdzīgs izskatās, no rāvieniem tā nedeformējas.
4.jūnijs 2022, 17:39 | links
 
Es vienkārši zinu, ka pēc 1,5-2 gadiem karabīne salūzt. Par to mīkstumu, tur katrs dara kā liekas pareizi, man jaunu drošo karabīni atspieda vaļā.

MT9, 3.jūnijs 2022, 18:48


Ir arī citi elementi, kam jāpievērš uzmanību. Šeit verņaka gumijai gadu vecs stingeris.

4.jūnijs 2022, 15:17 | links
 
uzdirst visi gudri... cilvēks normāli pajautāja, manuprāt

https://likumi.lv/ta/id/231168-dabas-lieguma-babites-ezers-individualie-aizsardzibas-un-izmantosanas-noteikumi

9. Dabas lieguma teritorijā aizliegts:
9.6. uzturēties ezerā diennakts tumšajā laikā, izņemot laiku no 1.jūnija līdz 31.augustam;

daddy_j, 4.jūnijs 2022, 08:42


Daddy ja nepamanīju tad 2/3 ezera vispār uzturēties nedrīkst tagad. Jūnijā ir tikai ziemeļu daļa vaļā!


Var izmantot ManaCope aplikāciju tur visi liegumi iezīmēti.
4.jūnijs 2022, 13:21 | links
 
uzdirst visi gudri... cilvēks normāli pajautāja, manuprāt

https://likumi.lv/ta/id/231168-dabas-lieguma-babites-ezers-individualie-aizsardzibas-un-izmantosanas-noteikumi

9. Dabas lieguma teritorijā aizliegts:
9.6. uzturēties ezerā diennakts tumšajā laikā, izņemot laiku no 1.jūnija līdz 31.augustam;
4.jūnijs 2022, 08:42 | links
 
Viņi jau neprot izlasīt tos noteikumus :D un tie, kas prot, ir - kāpēc ievērot? :D

Abavnieks, 3.jūnijs 2022, 21:24


Ir daļa, kas nemāk podā trāpīt un pēc sevis savākt.
Tie iespējams arī uz līņiem copējot sev laivu "piedirš" un atļauj izkalst.
Kamēr būs daļai sabiedrības nihilisms pret ētikas un likuma normām arī nekas nemainīsies!
3.jūnijs 2022, 22:53 | links
 
Davis-Di [03.06.22]: Nedaudz iestarpināšos pie līdakotājiem – interesē līņi. Varbūt kāds var padalīties ar to, kādas ēsmas ezerā strādā vislabāk un kādas vietas ir visperspektīvākās (copēju tikai mazos ezeros, šķiet, ka Babīte tomēr ir īpatnāka).
Turklāt vai ir kādi ierobežojumi nakts copei no laivas?

bbw, 3.jūnijs 2022, 20:52

Ja gribi ķert babītē - izlasi noteikumus.

Līņu ēsma - baltie, mēslu sliekas, kukurūza un ja nu gruntene tad naktstārps.

Bet Babītē daudz līņu un arī lieli, ne velti jau vates galvas, kam noteikumi sveši, ar pūšļiem liegumā copē blakus gulbju ligzdām! Bet labākie lomi noteikti nebūs tur!
Viņi jau neprot izlasīt tos noteikumus :D un tie, kas prot, ir - kāpēc ievērot? :D
3.jūnijs 2022, 21:24 | links
 
bbw [03.06.22]: Nedaudz iestarpināšos pie līdakotājiem – interesē līņi. Varbūt kāds var padalīties ar to, kādas ēsmas ezerā strādā vislabāk un kādas vietas ir visperspektīvākās (copēju tikai mazos ezeros, šķiet, ka Babīte tomēr ir īpatnāka).
Turklāt vai ir kādi ierobežojumi nakts copei no laivas?
Ar savu laivu sēdi kaut nedēļu!ēsmas ganjau tradicionālās.pašlaik varbūt nē,bet kad sazaļos var reāli apmaldīties.To gan atceries!
3.jūnijs 2022, 21:18 | links
 
Nedaudz iestarpināšos pie līdakotājiem – interesē līņi. Varbūt kāds var padalīties ar to, kādas ēsmas ezerā strādā vislabāk un kādas vietas ir visperspektīvākās (copēju tikai mazos ezeros, šķiet, ka Babīte tomēr ir īpatnāka).
Turklāt vai ir kādi ierobežojumi nakts copei no laivas?

bbw, 3.jūnijs 2022, 20:52


Ja gribi ķert babītē - izlasi noteikumus.

Līņu ēsma - baltie, mēslu sliekas, kukurūza un ja nu gruntene tad naktstārps.

Bet Babītē daudz līņu un arī lieli, ne velti jau vates galvas, kam noteikumi sveši, ar pūšļiem liegumā copē blakus gulbju ligzdām! Bet labākie lomi noteikti nebūs tur!
3.jūnijs 2022, 21:18 | links
 
Nedaudz iestarpināšos pie līdakotājiem – interesē līņi. Varbūt kāds var padalīties ar to, kādas ēsmas ezerā strādā vislabāk un kādas vietas ir visperspektīvākās (copēju tikai mazos ezeros, šķiet, ka Babīte tomēr ir īpatnāka).
Turklāt vai ir kādi ierobežojumi nakts copei no laivas?
3.jūnijs 2022, 20:52 | links
 
Es tik ilgi negaidu, jo divas līdakas ir atsitušas un aizgājušas ar pirsingu.
Pa lielam, kad sāk spīdēt un uz pirkstu jūti, ka viegli taisās, tad uzskatu ka jāmaina.

Davis-Di, 3.jūnijs 2022, 18:37

Es vienkārši zinu, ka pēc 1,5-2 gadiem karabīne salūzt. Par to mīkstumu, tur katrs dara kā liekas pareizi, man jaunu drošo karabīni atspieda vaļā.
3.jūnijs 2022, 18:48 | links
 
Karabīnei pie mūsu copes režīma, gadu būtu jānokalpo. Es gan cenšos 2 reizes gadā mainīt, jo man arī viena sadalījās. Visdrīzāk līdaka to attaisīja, man nesen šāda šaize bija, bet es laicīgi pamanīju.

MT9, 3.jūnijs 2022, 18:28


Es tik ilgi negaidu, jo divas līdakas ir atsitušas un aizgājušas ar pirsingu.
Pa lielam, kad sāk spīdēt un uz pirkstu jūti, ka viegli taisās, tad uzskatu ka jāmaina.
3.jūnijs 2022, 18:37 | links
 
MT9 [03.06.22]: tur nebija pavadas vaina, bet karabīnītes.. vai kā to sauc, kur stiprina mānekli. attaisījās vaļā. a tas jau bija manis likts bft..

Bet jā.. padoms vietā. jāsņemas :)

Os555, 3.jūnijs 2022, 18:25
Karabīnei pie mūsu copes režīma, gadu būtu jānokalpo. Es gan cenšos 2 reizes gadā mainīt, jo man arī viena sadalījās. Visdrīzāk līdaka to attaisīja, man nesen šāda šaize bija, bet es laicīgi pamanīju.
Taupīgs gan!;)es pavadu mainu +- pēc 10 copēm!(titāns)..mezglu ari der pārsiet.
3.jūnijs 2022, 18:37 | links
 
tur nebija pavadas vaina, bet karabīnītes.. vai kā to sauc, kur stiprina mānekli. attaisījās vaļā. a tas jau bija manis likts bft..

Bet jā.. padoms vietā. jāsņemas :)

Os555, 3.jūnijs 2022, 18:25

Karabīnei pie mūsu copes režīma, gadu būtu jānokalpo. Es gan cenšos 2 reizes gadā mainīt, jo man arī viena sadalījās. Visdrīzāk līdaka to attaisīja, man nesen šāda šaize bija, bet es laicīgi pamanīju.
3.jūnijs 2022, 18:28 | links
 
Jā līdakas šodien grabināja, bet vējš nelutināja, 6:30-15:30 8x gab, lielākā 110cm 10kg+ , resna, bet tā šūpoja ka nenosvēru, bet uz rokas likās ka jābut 10kg ar kapeikām.
3.jūnijs 2022, 18:26 | links
 
..mhm... tieši pirms 3 metieniem atdeva savu pēdēju pienesumu - metru... un aizgāja tribute ezeram :D atlocījās karabīnīte.. fig viņu zin, vai līdaka atlocīja, jo bij diezgan dziļi ierijusi, vai arī vienkārši savu nokalpoja..

Os555, 3.jūnijs 2022, 18:05

Es tak saku sāc siet pats pavadas, hard mono nopirki, nopirki, tik cik BFT #4.5 vai #5 paciņu iepērc un uz priekšu, kad paliek balta tad nomaini.

Davis-Di, 3.jūnijs 2022, 18:22


tur nebija pavadas vaina, bet karabīnītes.. vai kā to sauc, kur stiprina mānekli. attaisījās vaļā. a tas jau bija manis likts bft..

Bet jā.. padoms vietā. jāsņemas :)
3.jūnijs 2022, 18:25 | links
 
..mhm... tieši pirms 3 metieniem atdeva savu pēdēju pienesumu - metru... un aizgāja tribute ezeram :D atlocījās karabīnīte.. fig viņu zin, vai līdaka atlocīja, jo bij diezgan dziļi ierijusi, vai arī vienkārši savu nokalpoja..

Os555, 3.jūnijs 2022, 18:05


Es tak saku sāc siet pats pavadas, hard mono nopirki, nopirki, tik cik BFT #4.5 vai #5 paciņu iepērc un uz priekšu, kad paliek balta tad nomaini.
3.jūnijs 2022, 18:22 | links
 
Os555 [9m]: Šodien no 6-15 55,67,100, 102.
Brālim beidzot pirmais metrs. Man otrais :D

Apsveicu kungus ar megatrofeju :)

Os555, 3.jūnijs 2022, 17:54
Paldies un jums arī apsveikumi! Redzēju, kā pele lido tālēs zilās :)

MT9, 3.jūnijs 2022, 18:02
..mhm... tieši pirms 3 metieniem atdeva savu pēdēju pienesumu - metru... un aizgāja tribute ezeram :D atlocījās karabīnīte.. fig viņu zin, vai līdaka atlocīja, jo bij diezgan dziļi ierijusi, vai arī vienkārši savu nokalpoja..Inventārs nolietojas-tas po...Bet kas par lomiem!!!Malači Veči!;)

Willy, 3.jūnijs 2022, 18:13


jūū.. tas māneklis man 4as lielas zivis atnesa. Paldies viņam. tieši meklēju jau citu tagad :) baigie cipari gan miura mouse... ja kāds zin kur pa saldām cenām ir.. padalaties ar info.
3.jūnijs 2022, 18:15 | links
 
Os555 [03.06.22]: Šodien no 6-15 55,67,100, 102.
Brālim beidzot pirmais metrs. Man otrais :D

Apsveicu kungus ar megatrofeju :)

Os555, 3.jūnijs 2022, 17:54
Paldies un jums arī apsveikumi! Redzēju, kā pele lido tālēs zilās :)

MT9, 3.jūnijs 2022, 18:02
..mhm... tieši pirms 3 metieniem atdeva savu pēdēju pienesumu - metru... un aizgāja tribute ezeram :D atlocījās karabīnīte.. fig viņu zin, vai līdaka atlocīja, jo bij diezgan dziļi ierijusi, vai arī vienkārši savu nokalpoja..
Inventārs nolietojas-tas po...Bet kas par lomiem!!!Malači Veči!;)
3.jūnijs 2022, 18:13 | links
 
Šodien no 6-15 55,67,100, 102.
Brālim beidzot pirmais metrs. Man otrais :D

Apsveicu kungus ar megatrofeju :)

Os555, 3.jūnijs 2022, 17:54
Paldies un jums arī apsveikumi! Redzēju, kā pele lido tālēs zilās :)

MT9, 3.jūnijs 2022, 18:02

..mhm... tieši pirms 3 metieniem atdeva savu pēdēju pienesumu - metru... un aizgāja tribute ezeram :D atlocījās karabīnīte.. fig viņu zin, vai līdaka atlocīja, jo bij diezgan dziļi ierijusi, vai arī vienkārši savu nokalpoja..
3.jūnijs 2022, 18:05 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager