Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Tas,ka bērni ēd zivis ir labi!;)bet vairāk stāsti kā Tu tās dabuj ārā!;D
..nu neko noderīgu nevaru izlobīt!:)

Willy, 6.maijs 2022, 13:29

Šodien paliki tukšā? Kā jau minēju atskaitē, man šodien arī viegli negāja, bet par uzcītību tomēr zivju dievs mani vainagoja panākumiem :D No šīs sezonas 7 noķertajām zaļsvārcēm, tikai viena noķerta uz vienmērīgi vilktu silikona kluci, pārējās iekāroja cietos baitus, kuri tika dancināti :)
6.maijs 2022, 13:33 | links
 
MT9 [06.05.22]: Kamēr ezers ciet, copēju no Vecupenieku bāzes uz robežas (un ne tikai) ar ezeru. Domāju neviens pārāk nepukosies, ja ievietošu šeit kārtējo atskaiti, jo tās ir tās pašas līdakas, kuras 1.jūnijā sāksim trenkāt ezerā :))








Nu ko, sezonas atklāšanā man gāja tīri labi, nolēmu aizlaist vēlreiz uz Vecupenieku bāzi, pārbaudīt vai zivtiņu koncentrācija joprojām ir augsta :) Viss jau būtu prīmā, bet laika apstākļi šodien kardināli atšķīrās no 1.datuma - todien bija nomākusies diena un pūta mēreni stiprs vējš, savukārt šodien varēja sauļoties - spīdēja saule, un kamēr copēju (līdz 11:00) praktiski nebija vēja. Vasarā šādos apstākļos Babē ir liela varbūtība palikt tukšā, taču vēl nav vasara un kamēr ezers ciet, ķeru tomēr dziļākās vietās, tādēļ bija cerība, ka pie kādas dāmas zaļos svārkos tikšu. Cerība attaisnojās, bija tikai 2 copes, bet abas sanāca realizēt ( 61 un 79 cm). Mazākā aizbrauca mājās, bērniem garšo zivtiņas, lielākā izvilka laimīgo lozi un aizpeldēja tālēs zilās :) Rezumējot šodienu var secināt, ka laiciņš vairāk bija radīts asaru džigošanai nekā līdaku ķeršanai, tomēr svaigs gaiss un smukā, pavasarīgā diena kompensēja pasīvo copīti ;) Visiem ne asakas, tiekamies pie ūdeņiem! ;) Lpp

Tas,ka bērni ēd zivis ir labi!;)bet vairāk stāsti kā Tu tās dabuj ārā!;D
..nu neko noderīgu nevaru izlobīt!:)
6.maijs 2022, 13:29 | links
 
Kamēr ezers ciet, copēju no Vecupenieku bāzes uz robežas (un ne tikai) ar ezeru. Domāju neviens pārāk nepukosies, ja ievietošu šeit kārtējo atskaiti, jo tās ir tās pašas līdakas, kuras 1.jūnijā sāksim trenkāt ezerā :))








Nu ko, sezonas atklāšanā man gāja tīri labi, nolēmu aizlaist vēlreiz uz Vecupenieku bāzi, pārbaudīt vai zivtiņu koncentrācija joprojām ir augsta :) Viss jau būtu prīmā, bet laika apstākļi šodien kardināli atšķīrās no 1.datuma - todien bija nomākusies diena un pūta mēreni stiprs vējš, savukārt šodien varēja sauļoties - spīdēja saule, un kamēr copēju (līdz 11:00) praktiski nebija vēja. Vasarā šādos apstākļos Babē ir liela varbūtība palikt tukšā, taču vēl nav vasara un kamēr ezers ciet, ķeru tomēr dziļākās vietās, tādēļ bija cerība, ka pie kādas dāmas zaļos svārkos tikšu. Cerība attaisnojās, bija tikai 2 copes, bet abas sanāca realizēt ( 61 un 79 cm). Mazākā aizbrauca mājās, bērniem garšo zivtiņas, lielākā izvilka laimīgo lozi un aizpeldēja tālēs zilās :) Rezumējot šodienu var secināt, ka laiciņš vairāk bija radīts asaru džigošanai nekā līdaku ķeršanai, tomēr svaigs gaiss un smukā, pavasarīgā diena kompensēja pasīvo copīti ;) Visiem ne asakas, tiekamies pie ūdeņiem! ;)
6.maijs 2022, 13:09 | links
 
MT9 [01.05.22]: Apsveicu visus copes apmātos, kuri ar nepacietību gaidīja 1.maiju! :) Tā kā es esmu viens no šiem pozitīvā nozīmē slimajiem, laivu rezervēju jau 2 mēnešus iepriekš. Katru gadu kopā ar savu nemainīgo 1.maija pārinieku Gintu, atklājam sezonu ūdenstilpē, kurā iepriekš neesam copējuši, tomēr šogad šo tradīciju nolēmu lauzt, jo apnika palikt bez zivīm :D Šogad nolēmu doties uz Vecupenieku laivu bāzi, no kuras sezonas laikā bieži dodos copēt Babītes ezerā. Tā kā pašā ezerā vēl mēnesi liegums, copēt var tikai līdz ezera robežai (bijušajā Spuņupē). Nolēmu bāzē ierasties jau krietnu laiku pirms saullēkta, lai nesteidzīgi saliktu mantas laivā un ieņemtu, manuprāt, perspektīvu pozīciju, no kuras sākt pievilināt pēc mānekļiem izsalkušās zaļsvārces. Mans pārinieks par tik agru rīta cēlienu bija skeptisks, bet nācās vien likt modinātāju agri jo agri un mērot tālo ceļu :)) Copi sākām vēl pirms saullēkta un tavu brīnumu, pirmā zaļsvārce jau klāt. Ārā temperatūra knapi virs nulles, bet zivtiņas tas galīgi nebiedē. Nu tad īsumā par pašu copi, makšķerējām līdz plkst. 11:00, tikām pie 6 palaidnēm. Es uz copi ņēmu tikai lielos mānekļus, Giņča mauca uz mazajiem grabuļiem. Mana likme, šoreiz, nostrādāja - līdakas biežāk izvēlējās tieši lielos kumosus: 5-1 manā labā. Nu tad pie izmēriem: 63, 64, 67, 72, 78, 96 cm (6,4 kg). Esmu priecīgs par šādu sezonas atklāšanu, jo parasti paliku sausā, bet te pat normu sanāca salasīt. Katrs paņēmām pa 2 zivtiņām, manējās jau top smuki brūnganas cepeškrāsnī :P Paldies pāriniekam, paldies zivtiņām, neviltots priekš par sezonas sākšanos un tiekamies pie ūdeņiem! :)
Apsveicu ar sezonas atklāšanu !
Interesants raksts un labi rezultāti.
2.maijs 2022, 10:10 | links
 
Apsveicu visus copes apmātos, kuri ar nepacietību gaidīja 1.maiju! :) Tā kā es esmu viens no šiem pozitīvā nozīmē slimajiem, laivu rezervēju jau 2 mēnešus iepriekš. Katru gadu kopā ar savu nemainīgo 1.maija pārinieku Gintu, atklājam sezonu ūdenstilpē, kurā iepriekš neesam copējuši, tomēr šogad šo tradīciju nolēmu lauzt, jo apnika palikt bez zivīm :D Šogad nolēmu doties uz Vecupenieku laivu bāzi, no kuras sezonas laikā bieži dodos copēt Babītes ezerā. Tā kā pašā ezerā vēl mēnesi liegums, copēt var tikai līdz ezera robežai (bijušajā Spuņupē). Nolēmu bāzē ierasties jau krietnu laiku pirms saullēkta, lai nesteidzīgi saliktu mantas laivā un ieņemtu, manuprāt, perspektīvu pozīciju, no kuras sākt pievilināt pēc mānekļiem izsalkušās zaļsvārces. Mans pārinieks par tik agru rīta cēlienu bija skeptisks, bet nācās vien likt modinātāju agri jo agri un mērot tālo ceļu :)) Copi sākām vēl pirms saullēkta un tavu brīnumu, pirmā zaļsvārce jau klāt. Ārā temperatūra knapi virs nulles, bet zivtiņas tas galīgi nebiedē. Nu tad īsumā par pašu copi, makšķerējām līdz plkst. 11:00, tikām pie 6 palaidnēm. Es uz copi ņēmu tikai lielos mānekļus, Giņča mauca uz mazajiem grabuļiem. Mana likme, šoreiz, nostrādāja - līdakas biežāk izvēlējās tieši lielos kumosus: 5-1 manā labā. Nu tad pie izmēriem: 63, 64, 67, 72, 78, 96 cm (6,4 kg). Esmu priecīgs par šādu sezonas atklāšanu, jo parasti paliku sausā, bet te pat normu sanāca salasīt. Katrs paņēmām pa 2 zivtiņām, manējās jau top smuki brūnganas cepeškrāsnī :P Paldies pāriniekam, paldies zivtiņām, neviltots priekš par sezonas sākšanos un tiekamies pie ūdeņiem! :)

MT9, 1.maijs 2022, 14:19


Ieskaitīts! Es gan līdaku sezonu jau bij atklājis - protams C&R metodē.
2.maijs 2022, 00:17 | links
 














Apsveicu visus copes apmātos, kuri ar nepacietību gaidīja 1.maiju! :) Tā kā es esmu viens no šiem pozitīvā nozīmē slimajiem, laivu rezervēju jau 2 mēnešus iepriekš. Katru gadu kopā ar savu nemainīgo 1.maija pārinieku Gintu, atklājam sezonu ūdenstilpē, kurā iepriekš neesam copējuši, tomēr šogad šo tradīciju nolēmu lauzt, jo apnika palikt bez zivīm :D Šogad nolēmu doties uz Vecupenieku laivu bāzi, no kuras sezonas laikā bieži dodos copēt Babītes ezerā. Tā kā pašā ezerā vēl mēnesi liegums, copēt var tikai līdz ezera robežai (bijušajā Spuņupē). Nolēmu bāzē ierasties jau krietnu laiku pirms saullēkta, lai nesteidzīgi saliktu mantas laivā un ieņemtu, manuprāt, perspektīvu pozīciju, no kuras sākt pievilināt pēc mānekļiem izsalkušās zaļsvārces. Mans pārinieks par tik agru rīta cēlienu bija skeptisks, bet nācās vien likt modinātāju agri jo agri un mērot tālo ceļu :)) Copi sākām vēl pirms saullēkta un tavu brīnumu, pirmā zaļsvārce jau klāt. Ārā temperatūra knapi virs nulles, bet zivtiņas tas galīgi nebiedē. Nu tad īsumā par pašu copi, makšķerējām līdz plkst. 11:00, tikām pie 6 palaidnēm. Es uz copi ņēmu tikai lielos mānekļus, Giņča mauca uz mazajiem grabuļiem. Mana likme, šoreiz, nostrādāja - līdakas biežāk izvēlējās tieši lielos kumosus: 5-1 manā labā. Nu tad pie izmēriem: 63, 64, 67, 72, 78, 96 cm (6,4 kg). Esmu priecīgs par šādu sezonas atklāšanu, jo parasti paliku sausā, bet te pat normu sanāca salasīt. Katrs paņēmām pa 2 zivtiņām, manējās jau top smuki brūnganas cepeškrāsnī :P Paldies pāriniekam, paldies zivtiņām, neviltots priekš par sezonas sākšanos un tiekamies pie ūdeņiem! :)
1.maijs 2022, 14:19 | links
 
Nečikājies :)...noīrē riktīgu ,,budku":) !
https://duseli.lv/product/brivdienu-maja-tutti

snipiens, 26.aprīlis 2022, 20:55


Viss jau būtu varbūt labi ar tiem Dušeļiem, ja vien viņi nebūtu gribējuši visu ezeru paņemt apsaimniekošanā bez reāla attīstības plāna, kā tik iekasēt naudu un nodrošināt sev vismaz vienu apmaksātu darbavietu!
Tad nu lūk, mēs varam pievērt acis uz šādām prihvatizacijas aktivitātēm vai arī balsot ar savu maku un neizvēlēties šādus pakalpojuma sniedzējus, ar tieksmi uzlikt ķepu publiskai ūdenskrātuvei!
26.aprīlis 2022, 21:16 | links
 
Sveiki biedri.
Tuvojoties sezonai,vēlējos laicīgi painteresēties par Mājiņu Babītes ezera krastā,Dālderu laivu nomā..

Vai kāds ir bijis,kādas atsauksmes?

this_is_xabu, 26.aprīlis 2022, 17:58


Nečikājies :)...noīrē riktīgu ,,budku":) !
https://duseli.lv/product/brivdienu-maja-tutti
26.aprīlis 2022, 20:55 | links
 
Man jau šķiet Spuņņupē uz ezera lieguma malas 1. maijā tur jau laivas būs pirms gaismas noparkojušās :D

Neesmu bijis veselu mūžību Dalderos, bet kad pēdējo reizi biju tad jau tās mājiņa bāzē uzticību neieviesa, bet saimniekam otrpus Liepājas šosejai ir tīri laba mednieku māja/viesu nams, bet ja no rīta brauc uz bāzi tad nepilns 1km pa šoseju jānobrauc, jāskatās vai nav kas sīvāks ieķerts!

Vecupeniekos Spuņciemā ir gan namiņi, gan pirts māja, gan lielajā viesu mājā numuriņi, personīgi dotu priekšroku Vecupeniekiem.
26.aprīlis 2022, 20:44 | links
 
Atceries, ka pašā ezerā cope sākas tikai no jūnija un arī ierobežotā teritorijā.
...:)
man domāt,ka pirms jūnija arī kas copētu un neierobežotās teritorijās arī .:)
26.aprīlis 2022, 20:22 | links
 
Sveiki biedri.
Tuvojoties sezonai,vēlējos laicīgi painteresēties par Mājiņu Babītes ezera krastā...

this_is_xabu, 26.aprīlis 2022, 17:58

Atceries, ka pašā ezerā cope sākas tikai no jūnija un arī ierobežotā teritorijā.
26.aprīlis 2022, 19:12 | links
 
Sveiki biedri.
Tuvojoties sezonai,vēlējos laicīgi painteresēties par Mājiņu Babītes ezera krastā,Dālderu laivu nomā..

Vai kāds ir bijis,kādas atsauksmes?
26.aprīlis 2022, 17:58 | links
 
Aiz olām pakārt to smerdeli.
5.marts 2022, 22:07 | links
 
Tā krievu 5.kolona zvejo no Ezerkrastu bāzes
3.marts 2022, 14:02 | links
 
Nekas nenotiks no tām čekas stučīšanas metodēm!
Pat Gapaņenko reālu cietumsodu neiedeva, kad publiski vērsās pret Latviju!

Davis-Di, 3.marts 2022, 11:17[/quote]

Nejaucam homo sovieticus stučīšanu ar atbildīga pilsoņa rīcību ziņošanu par neatļautas atribūtikas lietošanu.
Redzam tagad austrumos kas notiek ja dārzeņi stāv malā.
3.marts 2022, 12:40 | links
 
Kur ziņot par agresijas atbalstīšanu?
Valsts policijas kontakti:
vpdd@vp.gov.lv

+371 67014002 vai 110

Valsts drošības dienesta kontakti:

Diennakts kontakttālrunis 67208964 vai rakstot uz info@vdd.gov.lv

marciic, 3.marts 2022, 11:07


Un? Nekas nenotiks no tām čekas stučīšanas metodēm!
Pat Gapaņenko reālu cietumsodu neiedeva, kad publiski vērsās pret Latviju!
3.marts 2022, 11:17 | links
 
Bēdīgākais ir tas, ka tādi "Stanuļi" šeit Latvijā ir gana daudz, kā arī tas, ka, jo vairāk ir šādu nelojālu iedzīvotāju, jo tas ir lielāks apdraudējums valsts neatkarībai. Jā tās ir sekas tai neizdarībai, ko pieļāvuši politiķi kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas, bet tomēr ceru, ka reiz pienāks tāda diena, kad visi būsim vienoti (cerams bez tik traģiska varianta, kā šobrīd Ukrainā)

Kruizers, 3.marts 2022, 10:43


Jā diemžēl tā ir daļa no mūsu sabiedrības, arī starp Latviešiem ir pa kādam komunistu p1**1m, bet cits tēlo strausu!
Neuzskatu, ka vajag organizēt raganas medības, paaudzēm jānomainās, lai tas viss attīrītos, bet tagad labāk šos "supper nācijas" aizstāvjus un pārstāvjus zināt sejā!
Ne velti ir teiciens "Turi draugus tuvu, bet ienaidniekus vēl tuvāk"!
3.marts 2022, 11:13 | links
 
Bēdīgākais ir tas, ka tādi "Stanuļi" šeit Latvijā ir gana daudz, kā arī tas, ka, jo vairāk ir šādu nelojālu iedzīvotāju, jo tas ir lielāks apdraudējums valsts neatkarībai. Jā tās ir sekas tai neizdarībai, ko pieļāvuši politiķi kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas, bet tomēr ceru, ka reiz pienāks tāda diena, kad visi būsim vienoti (cerams bez tik traģiska varianta, kā šobrīd Ukrainā)

Kruizers, 3.marts 2022, 10:43


Kur ziņot par agresijas atbalstīšanu?
Valsts policijas kontakti:
vpdd@vp.gov.lv

+371 67014002 vai 110

Valsts drošības dienesta kontakti:

Diennakts kontakttālrunis 67208964 vai rakstot uz info@vdd.gov.lv
3.marts 2022, 11:07 | links
 
Bēdīgākais ir tas, ka tādi "Stanuļi" šeit Latvijā ir gana daudz, kā arī tas, ka, jo vairāk ir šādu nelojālu iedzīvotāju, jo tas ir lielāks apdraudējums valsts neatkarībai. Jā tās ir sekas tai neizdarībai, ko pieļāvuši politiķi kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas, bet tomēr ceru, ka reiz pienāks tāda diena, kad visi būsim vienoti (cerams bez tik traģiska varianta, kā šobrīd Ukrainā)
3.marts 2022, 10:43 | links
 
Visu cieņu tiem krieviem, kas atklāti nosoda Putina režīmu, utt. Tādiem kā "nepieēdināmais Stanulis" - tikai ar airi pa pieri.
3.marts 2022, 09:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager