Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
BAigars [21.11.21]: Par to jau arī ir runa. Nav nepareizi visas atlaist, tāpat kā nav nepareizi visas atļautās apēst. Problēma sàkas, kad banāni izdomā atlaist beigtu zivi. Vai arī kad vieni otriem sāk kaut ko màcīt. Skaidrot gaļiniekam, ka lielā zivs ir daudz labāka nārstam ir tas pats, kas vidējo latvieti-tupeni ar 6 klašu izglītību, censties pierunāt uz vakcīnu. Atlaižot metru nāk virsū 5G viļņi.
Katrs ar lomu dara ko vēlas. BET! Ja nolemts atlaist zivi, tad izdari to saudzīgi, ibio, nevis sver vertikāli, fočē vertikāli, vadā stundàm pie striķa piesietu, plēs žaunas, mētā pa laivu utt.
piekrītu, nevajag nevienam neko uzspiest, tas rada tikai pretreakciju. bet pozitīvi ir tas, ka arvien vairāk copmaņu, ja grib to zivi atlaist, tad dara to diezgan pareizi un saudzīgi. nu nevar to visu apēst ko noķer
21.novembris 2021, 09:23 | links
 
Par to jau arī ir runa. Nav nepareizi visas atlaist, tāpat kā nav nepareizi visas atļautās apēst. Problēma sàkas, kad banāni izdomā atlaist beigtu zivi. Vai arī kad vieni otriem sāk kaut ko màcīt. Skaidrot gaļiniekam, ka lielā zivs ir daudz labāka nārstam ir tas pats, kas vidējo latvieti-tupeni ar 6 klašu izglītību, censties pierunāt uz vakcīnu. Atlaižot metru nāk virsū 5G viļņi.
Katrs ar lomu dara ko vēlas. BET! Ja nolemts atlaist zivi, tad izdari to saudzīgi, ibio, nevis sver vertikāli, fočē vertikāli, vadā stundàm pie striķa piesietu, plēs žaunas, mētā pa laivu utt.
21.novembris 2021, 00:54 | links
 

Nu ko var cepties!?ja viss pēc noteikumiem,kādas problēmas!?viens domā tā,cits savādāk,ja domas dalās visu izšķir balsojums-Latgales žanis vēl joprojām topa augšā un nekur nav teikts, ka tas peld tālāk!tāpat kā mana līdaka!:)
20.novembris 2021, 21:49 | links
 
Os555 [20.11.21]: Redzēju, apveicu. Bet nu dullie, bez sačoka uz copi :D
Paldies! Ja ķeras kā parasti, tad sačoku nevajag :D pie tam - papildu adrenalīns:))
Bet nu jā - tā var runāt līdz brīdim..
Šodien gan zive bija mierīga un tikpat mierīgi bez sačoka varēja iztikt;)
20.novembris 2021, 21:40 | links
 
Os555 [20.11.21]: Daļēji pa Tavām vietām, daļēji pa savām. :)
Apsveicu, cik noprotu vēl drusku un tad pārcelies uz žaņiem :D
20.novembris 2021, 21:31 | links
 
ralflauren [20.11.21]: ja lasa iepriekšējos rakstus zemāk, tur ir minēts, ka ūdens līmenis par 1metru pacēlies.
:))) mans saprast :)
20.novembris 2021, 21:24 | links
 
Willy [16:40]: Metrs šodien bij!:)Nesapratu frāzes kontekstu, vai arī Willy esi bez bildēm, bez reprtāžas no notikumu vietas tā pa kluso normāli atvilcies ?

RaimisD, 20.novembris 2021, 20:59

ja lasa iepriekšējos rakstus zemāk, tur ir minēts, ka ūdens līmenis par 1metru pacēlies.
20.novembris 2021, 21:19 | links
 
Davis-Di [20.11.21]: Bet jā ja man prasītu, kas ir labākais piemērs, es teiktu kautkas starp karpiniekiem un forelistiem, ja karpiniekiem ir labākais piemērs handlingam ārpus ūdens
Paskatoties PALa sacensības. Tur ar katru noķerto zivi auklējās, kā ar jaundzimušu bērnu.
Vēl varētu tikai masāžu uztaisīt. Vai šīs rūpes ir pārliecības dēļ vai citu apsvērumu dēļ. Zaudēta zivs, zaudēti punkti, a zaudēti punkti var maksāt uzvaru, un tā ir nopietna nauda.
20.novembris 2021, 21:17 | links
 
yasha [20.11.21]: Šodien dalītas sajūtas - no vienas puses liels prieks par Babītes personisko rekordu (93cm), bet no otras puses tā arī vienīgā cope uz diviem..:D
Ps interesanti, ka līdaka vienās dēlēs
Redzēju, apveicu. Bet nu dullie, bez sačoka uz copi :D
20.novembris 2021, 21:14 | links
 
Davis-Di [20.11.21]: Os555 [19:17]: Šodien 8.30-16.00 57,62,67,100.
62, 100 peld.

Atlaidu metru varen saudzīgi, lai citiem tiek, kam nav naudas un ko èst, pēc 20 min vēl viena laba cope pie pašas laivas 90+ noteikti, iespējams pat viss metrs. Pa ātru izcēlu mānekli un neuzsēdās.Izskatās vietu pamainīji, vai savā izsēdēji?
Daļēji pa Tavām vietām, daļēji pa savām. :)
20.novembris 2021, 21:14 | links
 
Kuru interesē vai tu sit visas vai nē, tāpat idioti izskatīs - ja jau drīkst, tad jāsit. Jo visiem ir tiesības sist, kā arī būt idiotam un egoistam.
20.novembris 2021, 21:00 | links
 
Willy [20.11.21]: Metrs šodien bij!:)
Nesapratu frāzes kontekstu, vai arī Willy esi bez bildēm, bez reprtāžas no notikumu vietas tā pa kluso normāli atvilcies ?
20.novembris 2021, 20:59 | links
 
BAigars [20.11.21]: Mani izmācīja šis forums. Bet nu vecos gaļasģīmjus, visticamāk, tikai kapsēta var izmācīt.
Mani izmācija laiks. Paliec vecāks, pārvērtē daudzas vērtības. Saproti ,ka gaļa nav prioritāte .Gribas būt vairāk harmonijā ar dabu un tās saudzēšana ir daļa no tā. Jā, zinu, mana galerija par to neliecina. Tikai muļķis nemaina savu viedokli.
Tagad zivis pamatā atlaižu, bet, ja ģimene paprasīs, es bez sirdsapziņas pārmetumiem paņemšu apēdama izmēra zivtiņu.
Ne par velti mēs esam barības ķēdes augšgalā :)))
20.novembris 2021, 20:54 | links
 
RaimisD [16:05]: Tieši tā, nav jēga. Cilvēki nemainīs savu pārliecību, pēc kāda izlasīta posta.Nu tas laikam kā kuram. Es forumā esmu no 2007. gada. Pirmos 2 3 gadus arī nesu mājās, noteikumu robežās, visu ko noķēru. Bet dienu dienā lasot forumu, izprotot, kāpēc ne katru zivi vajag apēst, sāku màcīties, augt, attīstīties. Un jau gadus 10 paņemu tikai, ja tiešām to zivi kāds grib apēst.
Ir super forši, kad atlaid zivi un pēc laika to pašu noķer atkal, redzot, ka ar viņu viss ir kārtībà.
Mani izmācīja šis forums. Bet nu vecos gaļasģīmjus, visticamāk, tikai kapsēta var izmācīt.

BAigars, 20.novembris 2021, 19:56


Daudziem līdz kapsētai vēl tālu. Aizvakar piebraucu pie Tērvetes ūdenskrātuves un tur čaļiem pie kukaniem smieklīgas zivis. Pa gabalu noskatījos, kā spainī krāmē. Ja pastiepj, drošvien 50 cm ir, normālu līdaku tik viegli spainī neielocīsi.

Būtu interesanti redzēt, kas notiktu, ja posmā no Kalnciema tilta uz leju ieviestu sporta makšķerēšanu. Varbūt nebūtu jābrauc uz citām zemēm, LAI 6 DIENAS NO VIETAS ATVILKTOS LĪDAKAS.
20.novembris 2021, 20:47 | links
 
Os555 [20.11.21]: Šodien 8.30-16.00 57,62,67,100.
62, 100 peld.

Atlaidu metru varen saudzīgi, lai citiem tiek, kam nav naudas un ko èst, pēc 20 min vēl viena laba cope pie pašas laivas 90+ noteikti, iespējams pat viss metrs. Pa ātru izcēlu mānekli un neuzsēdās.
Izskatās vietu pamainīji, vai savā izsēdēji?
20.novembris 2021, 20:44 | links
 
Šodien dalītas sajūtas - no vienas puses liels prieks par Babītes personisko rekordu (93cm), bet no otras puses tā arī vienīgā cope uz diviem..:D
Ps interesanti, ka līdaka vienās dēlēs
20.novembris 2021, 20:39 | links
 
RaimisD [20.11.21]: Tieši tā, nav jēga. Cilvēki nemainīs savu pārliecību, pēc kāda izlasīta posta.
Nu tas laikam kā kuram. Es forumā esmu no 2007. gada. Pirmos 2 3 gadus arī nesu mājās, noteikumu robežās, visu ko noķēru. Bet dienu dienā lasot forumu, izprotot, kāpēc ne katru zivi vajag apēst, sāku màcīties, augt, attīstīties. Un jau gadus 10 paņemu tikai, ja tiešām to zivi kāds grib apēst.
Ir super forši, kad atlaid zivi un pēc laika to pašu noķer atkal, redzot, ka ar viņu viss ir kārtībà.
Mani izmācīja šis forums. Bet nu vecos gaļasģīmjus, visticamāk, tikai kapsēta var izmācīt.
20.novembris 2021, 19:56 | links
 
Šodien 8.30-16.00 57,62,67,100.
62, 100 peld.

Atlaidu metru varen saudzīgi, lai citiem tiek, kam nav naudas un ko èst, pēc 20 min vēl viena laba cope pie pašas laivas 90+ noteikti, iespējams pat viss metrs. Pa ātru izcēlu mānekli un neuzsēdās.
20.novembris 2021, 19:17 | links
 
arvis5 [20.11.21]: Man salst šinī gadalaikā, nezinu kā Jūs ģērbjaties, es pa divām stundām atsalstu un vairs baudu no procesa negūstu... :) Uz stundu liekas ka nav vērts... :)
Šodien bija silts, iepriekš copēju pie - 4 un baigajā miglā, tad gan nebija forši ;)
20.novembris 2021, 19:02 | links
 
Man salst šinī gadalaikā, nezinu kā Jūs ģērbjaties, es pa divām stundām atsalstu un vairs baudu no procesa negūstu... :) Uz stundu liekas ka nav vērts... :)
20.novembris 2021, 18:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager