Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Veejasuns [20.11.21]: BAigars [Vakar]: Vot te pajoļi pilns saradās. Tak nav runa par to ēst vai atlaist. Bet par to, ja atlaiž, kā to dara. Ja zivi vēlies atlaist, atlaid maksimāli ātri un saudzīgi, nevis moci. Šo lielo līdaku noteikti lielāka jēga bija apēst pašam, nevis vārnàm.Sveiks, Aigar!
Vai runa ir arī par šo pajoli, kurš te divas dienas nevar mierā likties, lamājas, bet pats mīca pa rokām lielas zives, lai selfijus sataisītu?
Vai šis tomēr būs cits gadījums un šādi var, bet tādi nevar, tavā, objektīvajā redzējumā? :)
Vot te tu diezgan dziļās auzās sabrauci.
Pirmkārt, apskaties, kāda ir karpu copes pavada.
Otrkārt, mēs protam zivi izvadīt.
Treškārt, mums ir sačoki, kuru vērtība ir lielāka, kā viss tavs inventàrs kopā ņemot. No saudzējoša materiāla, lieli.
Ceturtkārt, mums ir vannas, matrači, kur zivi noguldīt.
Piektkārt, mēs zivij ik pa pārdesmit sekundēm uzlejam spaini ūdens.
Sestkārt, mums ir antiseptiķi, ar kurām apstrādājam, ne tikai āķa brūci, bet jebkuru zivs traumu.
Septītkārt, mēs fotosesijas laikā zinam ko darīt. Zivi protam turēt saudzīgi, un viss process no ievadīšanas sačokā līdz atlaišanai neaizņem vairāk par 2min.

Tā ka, vecīt, nepareizajiem izdomāji piesieties :)) parasti visi līdaku trofejnieki, forelisti utt karpiniekus pasniedz kā labāko piemēru. Tā ka veiksmi tev, izdomà labāku uzbraucienu! ;)
20.novembris 2021, 11:19 | links
 
BAigars [18.11.21]: Ir cilvēki, kuri neceļ ārā no ūdens, speciālā saudzīgā sačokā tur, nomēra un max 2min laikā atlaiž. Un tāpat uztraucas, ka var neizdzīvot.
:))))
20.novembris 2021, 10:01 | links
 
BAigars [19.11.21]: Vot te pajoļi pilns saradās. Tak nav runa par to ēst vai atlaist. Bet par to, ja atlaiž, kā to dara. Ja zivi vēlies atlaist, atlaid maksimāli ātri un saudzīgi, nevis moci. Šo lielo līdaku noteikti lielāka jēga bija apēst pašam, nevis vārnàm.

Sveiks, Aigar!
Vai runa ir arī par šo pajoli, kurš te divas dienas nevar mierā likties, lamājas, bet pats mīca pa rokām lielas zives, lai selfijus sataisītu?
Vai šis tomēr būs cits gadījums un šādi var, bet tādi nevar, tavā, objektīvajā redzējumā? :)
20.novembris 2021, 09:58 | links
 
Varu saderēt, ka visi šitie gaļas ģīmji un badmiras (nu tie, kas katru likumā atļauto asaku noslaktē, un ja neviens neskatās, tad arī ko pa virsu), ir tā pati copmaņu daļa, kas mēslo savās copes vietās, tā pati copmaņu daļa, kas nav vakcinēta, un kuri skolas laikā apstàjās pie pamatskolas knapas pabeigšanas :D viņus visus vieno viens - intelekts kà amēbai.
20.novembris 2021, 09:42 | links
 
Iesim visi dzīvot alās, ēdīsim tikai to, kad izaug dàrzā, skriesim visu dzīvi ar basām kājām un dedzināsim istabà ugunskurus.
Jo tā taču vēsturiski ir bijis, tā vienmēr ir jābūt. Priekškam augt un attīstīties.
Iesim medīt mamutus!

P.S. Vot kur tādi ambāļi rodas :DD
20.novembris 2021, 09:33 | links
 
Dalderi [19.11.21]: Uh !!! Kā te aizgājis .... ar to perverso nodarbi ķer un atlaid !!!
Nav pirmā reize, kad Valdis izved krastā un reģistrē lomu pēc DĀLDERU NOTEIKUMIEM UN TUR PAT ATLAIŽ ..... thu,thu bet pagaidām varnām nav izdevies mieloties ar sprāgoņu ....

Laikam jau tāpēc ,ka tās zivis tiek noķertas tur pat pie bāzes + Valdis ir pietiekoši profesionāls copmanis ,kurš zin ko kā dara.

Pats neesmu atbalstījis un neatbalstīšu šādu nodarbi - ĶER UN ATLAID. Tam par iemeslu ir tas ,ka pamatā medīju nevis copēju.Medību procesā nav iespējams atlaist ja esi nomedījis.....Ķert "pozitīvas emocijas" kādu speciāli sēdinot uz āķi ir SADISMS !!! Copei un medībām pamatmērķim ir jābūt KULINĀRIJAI !!! Ja ir vēlme baudīt dabu bez kulinārijas ,tad tā jābauda ar acīm,ausīm un degunu nevienu nesēdinot uz āķa vai nošaujot .

13.560 kg ir pagaidām lielākā nocopētā un reģistrētā Dālderu laivu bāzē !!! Ar ko arī apsveicu Valdi !!!
Un lai tai līdakai laba veselība !!!
100% Taisnība. Bet Intai, ar Valdi varu piedāvāt, nākamreiz, nejauciet zaļajiem un zilajiem galvu, zivi vaļā nelaidiet.
19.novembris 2021, 23:30 | links
 
Dalderi [19.11.21]: Uh !!! Kā te aizgājis .... ar to perverso nodarbi ķer un atlaid !!!
Nav pirmā reize, kad Valdis izved krastā un reģistrē lomu pēc DĀLDERU NOTEIKUMIEM UN TUR PAT ATLAIŽ ..... thu,thu bet pagaidām varnām nav izdevies mieloties ar sprāgoņu ....

Laikam jau tāpēc ,ka tās zivis tiek noķertas tur pat pie bāzes + Valdis ir pietiekoši profesionāls copmanis ,kurš zin ko kā dara.

Pats neesmu atbalstījis un neatbalstīšu šādu nodarbi - ĶER UN ATLAID. Tam par iemeslu ir tas ,ka pamatā medīju nevis copēju.Medību procesā nav iespējams atlaist ja esi nomedījis.....Ķert "pozitīvas emocijas" kādu speciāli sēdinot uz āķi ir SADISMS !!! Copei un medībām pamatmērķim ir jābūt KULINĀRIJAI !!! Ja ir vēlme baudīt dabu bez kulinārijas ,tad tā jābauda ar acīm,ausīm un degunu nevienu nesēdinot uz āķa vai nošaujot .

13.560 kg ir pagaidām lielākā nocopētā un reģistrētā Dālderu laivu bāzē !!! Ar ko arī apsveicu Valdi !!!
Un lai tai līdakai laba veselība !!!
Kapec vispar medit kert tadu izmeru lidakas, lai atlaistu, nu ja nevari apest, tad neker, lai tikai palielitos soc tiklos
Zinatniski ir pieradits, ka tada izmera, vecuma zivs, narsta ness mazaku produktivitati, ka kilogramiga zivs, plus postu dara gan savai sugai, gan citam, un loti nopietnu
Kapec jus lielie atlaid mammu, kura nafig mazak ka 30 % narsta un mazak ness produktivitati, ka postu, nekerat zivju garņus un juras krauklus, pec tam pglaudot un atlaizot :D
19.novembris 2021, 23:21 | links
 
Uh !!! Kā te aizgājis .... ar to perverso nodarbi ķer un atlaid !!!
Nav pirmā reize, kad Valdis izved krastā un reģistrē lomu pēc DĀLDERU NOTEIKUMIEM UN TUR PAT ATLAIŽ ..... thu,thu bet pagaidām varnām nav izdevies mieloties ar sprāgoņu ....

Laikam jau tāpēc ,ka tās zivis tiek noķertas tur pat pie bāzes + Valdis ir pietiekoši profesionāls copmanis ,kurš zin ko kā dara.

Pats neesmu atbalstījis un neatbalstīšu šādu nodarbi - ĶER UN ATLAID. Tam par iemeslu ir tas ,ka pamatā medīju nevis copēju.Medību procesā nav iespējams atlaist ja esi nomedījis.....Ķert "pozitīvas emocijas" kādu speciāli sēdinot uz āķi ir SADISMS !!! Copei un medībām pamatmērķim ir jābūt KULINĀRIJAI !!! Ja ir vēlme baudīt dabu bez kulinārijas ,tad tā jābauda ar acīm,ausīm un degunu nevienu nesēdinot uz āķa vai nošaujot .

13.560 kg ir pagaidām lielākā nocopētā un reģistrētā Dālderu laivu bāzē !!! Ar ko arī apsveicu Valdi !!!
Un lai tai līdakai laba veselība !!!
19.novembris 2021, 22:34 | links
 
 
BAigars [19.11.21]: Šo lielo līdaku noteikti lielāka jēga bija apēst pašam, nevis vārnàm.
Tak abos gadījumos par vienu līdaku mazāk :P
19.novembris 2021, 14:13 | links
 
Vot te pajoļi pilns saradās. Tak nav runa par to ēst vai atlaist. Bet par to, ja atlaiž, kā to dara. Ja zivi vēlies atlaist, atlaid maksimāli ātri un saudzīgi, nevis moci. Šo lielo līdaku noteikti lielāka jēga bija apēst pašam, nevis vārnàm.
19.novembris 2021, 11:38 | links
 
Sāk krist uz nerviem. Visi tik taisni, kā zirga loki!
Gribat ēst līdakas - ēdiet!
Gribat atlaist līdakas - atlaidiet!
Tomēr mans ieteikums (nevienu nemācu!), atlaižam zivi pareizi un izvērtējam vai tā pēc mērīšanas, svēršanas, fotografēšanas un citām eksekūcijām vēl būs spējīga dzīvot.
Ne asakas!
18.novembris 2021, 23:22 | links
 
Nu tad es būšu egoists, kas ēd gardās, lielās līdakas, a par līdakas ikriem vispār nerunāsim, gardums ko veikalā nenopirkt... Delikatese.

Spinings27, 18.novembris 2021, 22:36


Tad priecājies par tādiem, kā es un līdzīgiem, jo tiec pie kādas līdakas, ko neesam mājas aizveduši un apēduši!
18.novembris 2021, 22:48 | links
 
Davis-Di [18.11.21]: Jā nemāki pagatavot lielu līdaku tad nerunā visu vārdā, man gastranomiski līdaka sākas ar 5kg un jo lielāka jo garšīgāka. Tāpēc tai līdakai ko šodien atlaida Valdis, ļoti paveicās, manā laivā tādas dabū pa pieri un brauc mājās, reti, bet brauc. Visiem priecīgus svētkus. Priekā.

Spinings27, 18.novembris 2021, 22:21

Neiet runa par gastronomisko vērtību, bet par to ka liela līdaka ir reproduktīvāka, un arī citam makšķerniekam vēl var sniegt pozitīvas emocijas! Bet egoistiem, kam vēdera tiesa ir primāra to nesaprast!
Nu tad es būšu egoists, kas ēd gardās, lielās līdakas, a par līdakas ikriem vispār nerunāsim, gardums ko veikalā nenopirkt... Delikatese.
18.novembris 2021, 22:36 | links
 
Jā nemāki pagatavot lielu līdaku tad nerunā visu vārdā, man gastranomiski līdaka sākas ar 5kg un jo lielāka jo garšīgāka. Tāpēc tai līdakai ko šodien atlaida Valdis, ļoti paveicās, manā laivā tādas dabū pa pieri un brauc mājās, reti, bet brauc. Visiem priecīgus svētkus. Priekā.

Spinings27, 18.novembris 2021, 22:21


Neiet runa par gastronomisko vērtību, bet par to ka liela līdaka ir reproduktīvāka, un arī citam makšķerniekam vēl var sniegt pozitīvas emocijas! Bet egoistiem, kam vēdera tiesa ir primāra to nesaprast!
18.novembris 2021, 22:26 | links
 
Davis-Di [18.11.21]: Nu man arī savs viedoklis par tādiem kas zaļi un kliedz, ka zivis jāatlaiž, utt. Man viņi liekas ir tādi paši kā pidarasi.... Kamēr viņi viens otru moka savā guļamistabā, pa lielam visiem pofig. Bet ja viņi sāk iet ielās, un kliedz ka viņu dzīvesveids un domāšana ir tā pareizā, nu tad ir dirsā... Ar zaļi domātājiem ir tāpat, kamēr ķetat , un atlaižat, viss ok. Bet ja sākat, man mācīt un pārmest par to ka paturu legāli noķertu zivi, tad Jūs paliekat par pidarasiem. Tikai mans subjektīvais viedoklis

Spinings27, 18.novembris 2021, 22:04

Nevajag jau pārspīlēt! Starp visiem ir "p"iderasi!
Sapratīga, paturēšana un atlaišana ir ok, kā pats teici, zivis ir jāēd un es ar tam piekrītu, bet ar saprāta robežu.
Mans personīgais viedoklis ir ka aptuveni 65cm -77cm ir ņemamais, pārejam vai nu jāpriecājas, ka tik liela un jācer, ka izaugs lielāka, un mazākām ir jāļauj augt lielākām - tur tā pat nav ko ēst!
Jā nemāki pagatavot lielu līdaku tad nerunā visu vārdā, man gastranomiski līdaka sākas ar 5kg un jo lielāka jo garšīgāka. Tāpēc tai līdakai ko šodien atlaida Valdis, ļoti paveicās, manā laivā tādas dabū pa pieri un brauc mājās, reti, bet brauc. Visiem priecīgus svētkus. Priekā.
18.novembris 2021, 22:21 | links
 
Nu man arī savs viedoklis par tādiem kas zaļi un kliedz, ka zivis jāatlaiž, utt. Man viņi liekas ir tādi paši kā pidarasi.... Kamēr viņi viens otru moka savā guļamistabā, pa lielam visiem pofig. Bet ja viņi sāk iet ielās, un kliedz ka viņu dzīvesveids un domāšana ir tā pareizā, nu tad ir dirsā... Ar zaļi domātājiem ir tāpat, kamēr ķetat , un atlaižat, viss ok. Bet ja sākat, man mācīt un pārmest par to ka paturu legāli noķertu zivi, tad Jūs paliekat par pidarasiem. Tikai mans subjektīvais viedoklis

Spinings27, 18.novembris 2021, 22:04


Nevajag jau pārspīlēt! Starp visiem ir "p"iderasi!
Sapratīga, paturēšana un atlaišana ir ok, kā pats teici, zivis ir jāēd un es ar tam piekrītu, bet ar saprāta robežu.
Mans personīgais viedoklis ir ka aptuveni 65cm -77cm ir ņemamais, pārejam vai nu jāpriecājas, ka tik liela un jācer, ka izaugs lielāka, un mazākām ir jāļauj augt lielākām - tur tā pat nav ko ēst!
18.novembris 2021, 22:12 | links
 
Davis-Di [18.11.21]: Svēra sačokā, un veda krastā tāpēc lai reģistrētu lomu, jo bāzē notiek sacensības par gada lielāko zivi, un zivs aizpeldēja sveika un vesala. Bet kā jau minēju, vieglāk no dirst, nekā paslavēt...

Spinings27, 18.novembris 2021, 21:36

Ja tā notika, cepuri nost!
Es tādiem kā Griška nepārmetu, jo man liekas tos nekas nevar ārstēt - izņemot laiks, kas visiem pienāk, bet tas ir mans subjektīvais viedoklis.
Nu man arī savs viedoklis par tādiem kas zaļi un kliedz, ka zivis jāatlaiž, utt. Man viņi liekas ir tādi paši kā pidarasi.... Kamēr viņi viens otru moka savā guļamistabā, pa lielam visiem pofig. Bet ja viņi sāk iet ielās, un kliedz ka viņu dzīvesveids un domāšana ir tā pareizā, nu tad ir dirsā... Ar zaļi domātājiem ir tāpat, kamēr ķetat , un atlaižat, viss ok. Bet ja sākat, man mācīt un pārmest par to ka paturu legāli noķertu zivi, tad Jūs paliekat par pidarasiem. Tikai mans subjektīvais viedoklis
18.novembris 2021, 22:04 | links
 
Dāvi, netiesā un netiksi tiesāts!

BrunoL, 18.novembris 2021, 20:12


Mani jau, te mirkli atpakaļ mēģināja tiesāt! Tikai ir ļoti liela starpība cik es izvedu un cik šādi matadori izved.
Es piemēram atlaidu visas šodien, kā tas ir lielākoties visu copju!
18.novembris 2021, 22:00 | links
 
Svēra sačokā, un veda krastā tāpēc lai reģistrētu lomu, jo bāzē notiek sacensības par gada lielāko zivi, un zivs aizpeldēja sveika un vesala. Bet kā jau minēju, vieglāk no dirst, nekā paslavēt...

Spinings27, 18.novembris 2021, 21:36


Ja tā notika, cepuri nost!
Es tādiem kā Griška nepārmetu, jo man liekas tos nekas nevar ārstēt - izņemot laiks, kas visiem pienāk, bet tas ir mans subjektīvais viedoklis.
18.novembris 2021, 21:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager