Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
CAT [18.11.21]: Izvārtīt pa laivu, izvest krastā, nosvērt pakarot uz svariem, un atlaist? Kkā neiet kopā.. ja būtu atlaidējs tad būtu savi svari (tak nemaksā kosmosu)
Svēra sačokā, un veda krastā tāpēc lai reģistrētu lomu, jo bāzē notiek sacensības par gada lielāko zivi, un zivs aizpeldēja sveika un vesala. Bet kā jau minēju, vieglāk no dirst, nekā paslavēt...
18.novembris 2021, 21:36 | links
 
Ir cilvēki, kuri neceļ ārā no ūdens, speciālā saudzīgā sačokā tur, nomēra un max 2min laikā atlaiž. Un tāpat uztraucas, ka var neizdzīvot.
Un tad ir šitādi āksti, kas grib ieskaidrot, ka desmitiem minūšu ārpus ūdens mocīta zivs, svērta, mērīta, turēta vertikāli un no visām pusēm fočēta, tika atlaista? Kur viņu atlaida? Gaļinieku standartà - vannā?
18.novembris 2021, 21:34 | links
 
Davis-Di [18.11.21]: Nezini kā notika, nespried. Bet Tev jau galvenais novemt, nezinot apstākļus....

Spinings27, 18.novembris 2021, 20:53

Nav man galvenais novemt, bet es zinu skaņu kāda ir, kad Griška nobliež zivi arī 1m+
Un pareizi, dara, zivis ir jāēd... Apēd slikti, atlaiž atkal slikti, te visiem ne izdabāt.
18.novembris 2021, 21:23 | links
 
Izvārtīt pa laivu, izvest krastā, nosvērt pakarot uz svariem, un atlaist? Kkā neiet kopā.. ja būtu atlaidējs tad būtu savi svari (tak nemaksā kosmosu)
18.novembris 2021, 21:22 | links
 
Nezini kā notika, nespried. Bet Tev jau galvenais novemt, nezinot apstākļus....

Spinings27, 18.novembris 2021, 20:53


Nav man galvenais novemt, bet es zinu skaņu kāda ir, kad Griška nobliež zivi arī 1m+
18.novembris 2021, 21:00 | links
 
Davis-Di [18.11.21]: https://www.ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi

13,560kg tika arī atlaista atpakaļ!

Patikpacopet, 18.novembris 2021, 14:18

Galvenais ticēt, ka persona kuram ir galda kājas humanizātors ir atlaidis šādu līdaku, bet pirms tam izvedis krastā, nosvēris un nobildējies!

Diemžēl, kamēr dzīvē neredzēšu, ka viņš metru atlaiž, tikmēr neticēšu.
Nezini kā notika, nespried. Bet Tev jau galvenais novemt, nezinot apstākļus....
18.novembris 2021, 20:53 | links
 
Dāvi, netiesā un netiksi tiesāts!
18.novembris 2021, 20:12 | links
 
https://www.ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi

13,560kg tika arī atlaista atpakaļ!

Patikpacopet, 18.novembris 2021, 14:18


Galvenais ticēt, ka persona kuram ir galda kājas humanizātors ir atlaidis šādu līdaku, bet pirms tam izvedis krastā, nosvēris un nobildējies!

Diemžēl, kamēr dzīvē neredzēšu, ka viņš metru atlaiž, tikmēr neticēšu.
18.novembris 2021, 20:04 | links
 
https://www.ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi

13,560kg tika arī atlaista atpakaļ!
18.novembris 2021, 14:18 | links
 
Laikam atsevišķo copmaņu negausīgā līdaku filejas medību atmaskošana un lūgums pēc saprātīgas zvejas pamatprincipu ievērošanas tā sanervozēja administratoru, ka tas izdzēsa pēdējos tekstus par pusi diennakti. Amizanti...
15.novembris 2021, 19:31 | links
 
Līdakai mutē Zalt vobleris, vai aļika brālēns ? Izskatās līdzīgs, nebiju manījis, ka vēl kāds uz tiem ķer, man arī pāris ir kastē, šad tad dziļākās vietās uz viņu ņem.

Ingusz, 14.novembris 2021, 20:18


Tas nav džerks, bet vairāk velcējamais, lielos esmu nopārdevis, bet viens mazais vēl kaut kur ir! Personīgi man viņā nav attaisnojis liktās cerības, bet tai paša laikā ir čoms kurš copē dziļā ezerā, viņam uz viņu pa laikam izšauj.
14.novembris 2021, 20:25 | links
 
Os555 [Vakar]: Šodien no 9-15.00 nomedīju filejām 66 cm. Nositu ar metāla vāli, ar 3 sitieniem pa skaustu. Rīt Cepšu un Rīšu.

Cerētais metrs (drusku zem, lēšu ap 90-95 cm) srī paņēma. Pievilku netālu no laivas, bet šī baigi viltīgi stiepa pa labi un piepeši apmetās pa 180 grādiem un notirinājās.

Fluoro nekad nav pārkosts. Titāns arī nē.Sadists!;Dpa roku nav gadijies trāpīt?man ir,un riktīgi...bliežu gandrīz starp acīm,efekts labs!kas jādara,jādara!vislabāk to paveikt kamēr zivs vēl sačokā

Willy, 13.novembris 2021, 20:51


Līdakai mutē Zalt vobleris, vai aļika brālēns ? Izskatās līdzīgs, nebiju manījis, ka vēl kāds uz tiem ķer, man arī pāris ir kastē, šad tad dziļākās vietās uz viņu ņem.
14.novembris 2021, 20:18 | links
 
Man vispār nav skaidrs kāpēc cilvēki izterē milzu naudu inventāram, mānekļiem, apģērbam, lai nosistu un aprītu asakainās, negaršīgās līdakas. Es labāk ietaupu naudu, izvēloties visvienkāršāko inventāru, un, ja sagribas zivi, nopērku kādu lasi. Nesen pagaršoju Latvijā audzētas un kūpinātas pālijas - fantastika.

jurciks66, 14.novembris 2021, 10:42


Man ir bijis tā, ka no lašu copes, kur pat esmu izvilcis lasi, mājās braucot RIMI nopērc laša fileju :D
PS> man ir diezgan skarbs viedoklis par svēto zivi un netaisnību pret makšķerniekiem.
14.novembris 2021, 19:21 | links
 
Šodien rezultāts švaks, ar pārinieku pa vienam mēram un viena 90+ pie laivas atrādījās, un paris bakstieni.
Tā kā visas neesam izķēruši, vēl kāda peld.
14.novembris 2021, 19:18 | links
 
RaimisD [14.11.21]: Pateicos dadyboy par linku. Ievēroji video cik dīvaina nokrāsa līdakai. Ar tik izteiktiem punktiem. Minētu, ka dzīvojusi praktiski strautā, kalnu upē.
Tā ir Amūras līdaka. Dzīvo Amūras upē un Sahalīnas ūdeņos
14.novembris 2021, 17:58 | links
 
Labi, par to kalnu upi es pāršāvu, bet kkur iztekā varētu
14.novembris 2021, 17:41 | links
 
Pateicos dadyboy par linku. Ievēroji video cik dīvaina nokrāsa līdakai. Ar tik izteiktiem punktiem. Minētu, ka dzīvojusi praktiski strautā, kalnu upē.
14.novembris 2021, 17:34 | links
 
izfilēt var bez asakām ;)

jurciks66 [10:42]: Man vispār nav skaidrs kāpēc cilvēki izterē milzu naudu inventāram, mānekļiem, apģērbam, lai nosistu un aprītu asakainās, negaršīgās līdakas. Es labāk ietaupu naudu, izvēloties visvienkāršāko inventāru, un, ja sagribas zivi, nopērku kādu lasi. Nesen pagaršoju Latvijā audzētas un kūpinātas pālijas - fantastika.Katram savs.Asakaina ir fileja, bet kotletēm nav nekāda vaina, viss atkarīgs kā pagatavo

ralflauren, 14.novembris 2021, 11:32
14.novembris 2021, 17:27 | links
 
https://www.youtube.com/watch?v=883yhHI_yTU&list=PLReqSQ4--IOu01gjB0GxjXvpyrgBYSLCh&index=6

andzha33 [55m]: nebūs nevienas asakas, ieskaitot Y..Šad tad ģimene prasa, lai kko pārved mājās.
Apstāsti lūdzu īsumā, vai nomet kādu linku uz video, kā var izfilēt, lai nepaliek pat Y asakas.

RaimisD, 14.novembris 2021, 16:55
14.novembris 2021, 17:26 | links
 
andzha33 [54m]: nebūs nevienas asakas, ieskaitot Y..Šad tad ģimene prasa, lai kko pārved mājās.
Apstāsti lūdzu īsumā, vai nomet kādu linku uz video, kā var izfilēt, lai nepaliek pat Y asakas.

RaimisD, 14.novembris 2021, 16:55


ieraksti youtube vnk meklētājā how to fillet northern pike un domāju tur būs pilns ar video visdažādākajiem :)
14.novembris 2021, 17:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager