Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
andzha33 [14.11.21]: nebūs nevienas asakas, ieskaitot Y..
Šad tad ģimene prasa, lai kko pārved mājās.
Apstāsti lūdzu īsumā, vai nomet kādu linku uz video, kā var izfilēt, lai nepaliek pat Y asakas.
14.novembris 2021, 16:55 | links
 
Pats lidakas ljoti reti kad paturu, bet kur ir problēma izfilēt tā, lai nav asaku, ja nu gadījumā līdaku uz mājām panem.. tādai 65-70cm līdakai pāris minutes ilgāk pačakarējoties ar nazi nebūs nevienas asakas, ieskaitot Y..
14.novembris 2021, 16:29 | links
 
jurciks66 [14.11.21]: Man vispār nav skaidrs kāpēc cilvēki izterē milzu naudu inventāram, mānekļiem, apģērbam, lai nosistu un aprītu asakainās, negaršīgās līdakas. Es labāk ietaupu naudu, izvēloties visvienkāršāko inventāru, un, ja sagribas zivi, nopērku kādu lasi. Nesen pagaršoju Latvijā audzētas un kūpinātas pālijas - fantastika.
katram pēc iespējām
14.novembris 2021, 13:12 | links
 
jurciks66 [14.11.21]: Man vispār nav skaidrs kāpēc cilvēki izterē milzu naudu inventāram, mānekļiem, apģērbam, lai nosistu un aprītu asakainās, negaršīgās līdakas. Es labāk ietaupu naudu, izvēloties visvienkāršāko inventāru, un, ja sagribas zivi, nopērku kādu lasi. Nesen pagaršoju Latvijā audzētas un kūpinātas pālijas - fantastika.
Katram savs.Asakaina ir fileja, bet kotletēm nav nekāda vaina, viss atkarīgs kā pagatavo
14.novembris 2021, 11:32 | links
 
Man vispār nav skaidrs kāpēc cilvēki izterē milzu naudu inventāram, mānekļiem, apģērbam, lai nosistu un aprītu asakainās, negaršīgās līdakas. Es labāk ietaupu naudu, izvēloties visvienkāršāko inventāru, un, ja sagribas zivi, nopērku kādu lasi. Nesen pagaršoju Latvijā audzētas un kūpinātas pālijas - fantastika.
14.novembris 2021, 10:42 | links
 
Davis-Di [Vakar]: Trīs 60-77cm līdakas ģimenei atliektiem galiem vakariņām pietiek. Pat ar divām pietiek.
Viss ir saprotami! Veselīgi.
Bet 5 tādas aizvest mājās - vai to vajag? Un tad pēc pāris gadiem sūdzēties ka vietējos ezeros zivis nav!
Pierīgā varbūt to nesaprot, jo zivis ceļo un ienāk ūdeņos katru gadu jaunas.

edzuss2, 13.novembris 2021, 23:01

Tīri retorisks jautājums, kas ir dabas resursiem kaitīgāk paņemt gandrīz katru copi 1-3 līdakas vai vienreiz divreiz sezonā normu?Bet vēlreiz - ja Tu ikdienā ķertu kādā Lv reģionā, nevis Babē. (Kur zivju resurs ir ierobežots). Tad domāju, ka arī Tu domātu savādāk(iespējams).

edzuss2, 13.novembris 2021, 23:48


Sanāk diezgan arī paķert citur, nenoliedzu ka makšķernieks var atstāt iespaidu uz eko sistēmu, bet tā izkāst kā to var izdarīt rūpnieciskā zveja ar maluzvejniekiem, tad tur konkurentu nav izņemot varbūt lauksaimniecība un rūpniecība ar notekūdeņiem.
Par to pašu Babīti esmu rakstījis, ka bez negausīgiem makšķerniekiem divi būtiski zivju populācijas ierobežojoši faktori ir ārpus ezera!

Bet tagad asus āķus visiem, jādodas uz copi!
14.novembris 2021, 06:36 | links
 
Davis-Di [13.11.21]: Trīs 60-77cm līdakas ģimenei atliektiem galiem vakariņām pietiek. Pat ar divām pietiek.
Viss ir saprotami! Veselīgi.
Bet 5 tādas aizvest mājās - vai to vajag? Un tad pēc pāris gadiem sūdzēties ka vietējos ezeros zivis nav!
Pierīgā varbūt to nesaprot, jo zivis ceļo un ienāk ūdeņos katru gadu jaunas.

edzuss2, 13.novembris 2021, 23:01

Tīri retorisks jautājums, kas ir dabas resursiem kaitīgāk paņemt gandrīz katru copi 1-3 līdakas vai vienreiz divreiz sezonā normu?
Bet vēlreiz - ja Tu ikdienā ķertu kādā Lv reģionā, nevis Babē. (Kur zivju resurs ir ierobežots). Tad domāju, ka arī Tu domātu savādāk(iespējams).
13.novembris 2021, 23:48 | links
 
Davis-Di [13.11.21]: Trīs 60-77cm līdakas ģimenei atliektiem galiem vakariņām pietiek. Pat ar divām pietiek.
Viss ir saprotami! Veselīgi.
Bet 5 tādas aizvest mājās - vai to vajag? Un tad pēc pāris gadiem sūdzēties ka vietējos ezeros zivis nav!
Pierīgā varbūt to nesaprot, jo zivis ceļo un ienāk ūdeņos katru gadu jaunas.

edzuss2, 13.novembris 2021, 23:01

Tīri retorisks jautājums, kas ir dabas resursiem kaitīgāk paņemt gandrīz katru copi 1-3 līdakas vai vienreiz divreiz sezonā normu?
Tas tiešām ir teorētisks jautājums! Zinot to cik Tu bieži copē tad labāk sezonā trīs normas.
13.novembris 2021, 23:39 | links
 
Trīs 60-77cm līdakas ģimenei atliektiem galiem vakariņām pietiek. Pat ar divām pietiek.
Viss ir saprotami! Veselīgi.
Bet 5 tādas aizvest mājās - vai to vajag? Un tad pēc pāris gadiem sūdzēties ka vietējos ezeros zivis nav!
Pierīgā varbūt to nesaprot, jo zivis ceļo un ienāk ūdeņos katru gadu jaunas.

edzuss2, 13.novembris 2021, 23:01


Tīri retorisks jautājums, kas ir dabas resursiem kaitīgāk paņemt gandrīz katru copi 1-3 līdakas vai vienreiz divreiz sezonā normu?
13.novembris 2021, 23:14 | links
 
svens76 [13.11.21]: Willy [4m]: Tas lielajām?Ar tādu jau aunu var nosist!:)lielās cenšamies neabižot
Nu,nu!skaties man!;D
13.novembris 2021, 23:11 | links
 
Willy [13.11.21]: Tas lielajām?Ar tādu jau aunu var nosist!:)
lielās cenšamies neabižot
13.novembris 2021, 23:09 | links
 
svens76 [13.11.21]: Davis-Di [21:02]: No humanizātoriem visorģinālākais, ko esmu redzējis ir MT9.Šis manējais:)
..
13.novembris 2021, 23:07 | links
 
Tas lielajām?Ar tādu jau aunu var nosist!:)
13.novembris 2021, 23:06 | links
 
Trīs 60-77cm līdakas ģimenei atliektiem galiem vakariņām pietiek. Pat ar divām pietiek.
Viss ir saprotami! Veselīgi.
Bet 5 tādas aizvest mājās - vai to vajag? Un tad pēc pāris gadiem sūdzēties ka vietējos ezeros zivis nav!
Pierīgā varbūt to nesaprot, jo zivis ceļo un ienāk ūdeņos katru gadu jaunas.
13.novembris 2021, 23:01 | links
 
edzuss2 [13.11.21]: Nekad nesapratīšu - ko ar tik daudz Līdakam var darīt!? Vienu, divas, bet nu piecas - nopietni?
Piecas līdakas tā ir štelle, dažreiz sešas maisā ieslidinu, ja zivju inspektors nemana :P
13.novembris 2021, 22:56 | links
 
Davis-Di [13.11.21]: No humanizātoriem visorģinālākais, ko esmu redzējis ir MT9.

Šis manējais:)
13.novembris 2021, 22:51 | links
 
Ja jau, tad jau, bet tas ir mans personīgais uzskats un priecājos, ka tādu un līdzīgu uzskatu cilvēki paliek vairāk.

Lielās zivis vienmēr laižu vaļā un uzskatu ka tā ir jādara, protams ir sanācis, kad nesanāk. Kāpēc, lai sanāktu pašam vai kādam citam vēlreiz noķert un arī tāpēc, ka viņas ir daudz reproduktīvākas un iznērš daudz vairāk ikru.
Mazās līdz kādi 65 laižu vaļā, jo viņam tā gaļa ir maz un lai paaugās.
Līdz ar to manā skatījumā ja patur, tad visoptimālākais izmērs ir ~65-77cm, jo tur jau ir gaļa un vēl nav pāraugusi un liela.
Kas attiecas uz paturamo skaitu, tad uzskatu ka piecas ir par daudz, optimāli būtu trīs ar augšējā izmēra limitu līdz 80cm, savulaik esmu runājis ar Olti par šo tēmu, kā arī par izmēra limitu karpām, bet tas neguva atzinību un dzirdīgas ausis!

Par līdaku atlaišanu, neatlaišanu Gunārs Klēģeris savulaik uzrakstīja labu rakstu - ieteiktu izlasīt, ja neesiet lasījuši:
https://manalidaka.wordpress.com/2017/01/17/kas-notiek-ar-lidaku-ja-to-ker-un-atlaiz/

Edzuss2
Man ir trīs bērni, tā kā ģimene nav maza un pusdienās ģimenei aiziet ~1,1kg gaļas, līdz ar to ja ņemu zivis, tad ņemu, ja ne tad nē!

Kas attiecas uz zivju ēšanu, tad viņas ir jāēd regulāri, pat padomju savienības laikos bija ceturtdienas zivju dienas, jo ir vesela rinda aminoskābes, ko var iegūt ēdot tikai zivis, ņemot vēra ka Latvijā ir ļoti izplatītas sirds, asinsvadu slimības, tad no holesterīna viedokļa zivis ir daudz veselīgākas par ceptu vistu ar ādu vai kārtīgu cūkgaļas cepeti ar speķīti, pats vairāk grēkoju tieši uz cepeša pusi.
13.novembris 2021, 22:46 | links
 
Buti ar līdaku nesalīdzināsi! Velciet kādas paralēlas gribat, bet nesanāks.
13.novembris 2021, 22:18 | links
 
Esmu par to ka zivis ir jāēd! Daļu atlaid, daļu vēderā! :)
Bet lai vienā copes reizē paņemtu 5 līdakas…nu labi - katram savs! (Šeit populārs teksts)
13.novembris 2021, 22:16 | links
 
kadmijs [13.11.21]: Edzus, ko Tu dari ar 24 butēm ? Es ar nevaru saprast ! Ja tas ir likuma ietvaros, kāda starpība, vienam tusiņš, otram sievasmāte, vēl kādam liela ģimene, mums katram ir ikdiena, ko nevar salīdzināt 1:1 ar otra ikdienu. Ja kādam patīk bučot, lai bučo, ja kāds nes uz māju, lai nes, bet kad šei veči paliek par bābām, tas gan ir sviests!
Tieši tā!man telefonā ir ap 500nr...puse zin, ka copēju!no tiem vēl puse priecātos ja uzcienātu!no tās puses varbūt katru desmito dažreiz esmu uzcienājis...dažs tirgo copes lietas,kāds man labo mašīnas,cits krāso,kāds remontē māju,elektrību,kāds ziemai sagādā lauku labumus,kāds ir mednieks un priecājas par katru zivi ko iedodu utt...vēl vienam bariņam esmu apsolījis,bet vēl neesmu iedevis...garšo visiem!
13.novembris 2021, 22:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager