Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Davis-Di [30.10.21]: Nu viss skaidrs. Neproti uzvesties! :D

Abavnieks, 30.oktobris 2021, 20:40

Nu ja, uztaisi video kā izvelc smuku zivi, ieliec youtube un to nošārējot ūber grupā tev video jābūt jau atsaucei uz grupu - sods: vieglakais tikai izdzēš, smagākais bans .

Es vel saprastu, ja tas ir komerciāls pasākums, bet ja tas tavs personīgais video, bez reklāmas, bez Holivudas līmeņa specefektiem ...

Oskaram paveicās, ka banu neiedalīja, atļāvās mānekļa bildi ielikt :D
Nu labi labi, ir dīvaina grupa, ar kaut kādu savu personu bīdītu domu. Kas visvairāk pierādās dzēšot normālus postus, bet atstājot postus, par to "kUr svkar nopirkt Rīga tarpus"
30.oktobris 2021, 21:06 | links
 
Nu viss skaidrs. Neproti uzvesties! :D

Abavnieks, 30.oktobris 2021, 20:40


Nu ja, uztaisi video kā izvelc smuku zivi, ieliec youtube un to nošārējot ūber grupā tev video jābūt jau atsaucei uz grupu - sods: vieglakais tikai izdzēš, smagākais bans .

Es vel saprastu, ja tas ir komerciāls pasākums, bet ja tas tavs personīgais video, bez reklāmas, bez Holivudas līmeņa specefektiem ...

Oskaram paveicās, ka banu neiedalīja, atļāvās mānekļa bildi ielikt :D
30.oktobris 2021, 20:51 | links
 
svens76 [30.10.21]: Abavnieks [19:14]: svens76 [17:10]: Davis-Di [15:23]: MT9 [9:05]: Es šeit pieminēju mānekļa nosaukumu, cerams tas nav noteikumu pārkāpums, jo FB grupā "Makšķerniekiem" mana posta vairs nav :) Tur komentāros kāds pajautāja nosaukumu un pateica, ka LV nevar to atrast, es atbildēju, ka iespējams ir veikalā pie viena no Vitālijiem un cauri balle, laikam uzskatīja par slēpto reklāmu, kaut gan es to sūtīju no ārzemēm. Mūžu dzīvo, mūžu mācies :)Nu tur tas gropas admins ir drusku tērēts.mani ar nobanoja:(Par ko? :Dnevaru iedomāties par ko
Nu viss skaidrs. Neproti uzvesties! :D
30.oktobris 2021, 20:40 | links
 
Kāds vēlas rīt sastādīt kompāniju babītes ezerā no vecupeniekiem?
30.oktobris 2021, 20:33 | links
 
Abavnieks [30.10.21]: svens76 [17:10]: Davis-Di [15:23]: MT9 [9:05]: Es šeit pieminēju mānekļa nosaukumu, cerams tas nav noteikumu pārkāpums, jo FB grupā "Makšķerniekiem" mana posta vairs nav :) Tur komentāros kāds pajautāja nosaukumu un pateica, ka LV nevar to atrast, es atbildēju, ka iespējams ir veikalā pie viena no Vitālijiem un cauri balle, laikam uzskatīja par slēpto reklāmu, kaut gan es to sūtīju no ārzemēm. Mūžu dzīvo, mūžu mācies :)Nu tur tas gropas admins ir drusku tērēts.mani ar nobanoja:(Par ko? :D
nevaru iedomāties par ko
30.oktobris 2021, 19:52 | links
 
mani ar nobanoja:(

svens76, 30.oktobris 2021, 17:10


Man šķiet no CL Ivo Kŗūmīņu ar ir izmetuši vairākkārtīgi. Viņš tak atkal noteikumus papildinājis.
30.oktobris 2021, 19:18 | links
 
Abavnieks [30.10.21]: svens76 [17:10]: Davis-Di [15:23]: MT9 [9:05]: Es šeit pieminēju mānekļa nosaukumu, cerams tas nav noteikumu pārkāpums, jo FB grupā "Makšķerniekiem" mana posta vairs nav :) Tur komentāros kāds pajautāja nosaukumu un pateica, ka LV nevar to atrast, es atbildēju, ka iespējams ir veikalā pie viena no Vitālijiem un cauri balle, laikam uzskatīja par slēpto reklāmu, kaut gan es to sūtīju no ārzemēm. Mūžu dzīvo, mūžu mācies :)Nu tur tas gropas admins ir drusku tērēts.mani ar nobanoja:(Par ko? :D
Viss tev jāzin!:D
30.oktobris 2021, 19:17 | links
 
svens76 [30.10.21]: Davis-Di [15:23]: MT9 [9:05]: Es šeit pieminēju mānekļa nosaukumu, cerams tas nav noteikumu pārkāpums, jo FB grupā "Makšķerniekiem" mana posta vairs nav :) Tur komentāros kāds pajautāja nosaukumu un pateica, ka LV nevar to atrast, es atbildēju, ka iespējams ir veikalā pie viena no Vitālijiem un cauri balle, laikam uzskatīja par slēpto reklāmu, kaut gan es to sūtīju no ārzemēm. Mūžu dzīvo, mūžu mācies :)Nu tur tas gropas admins ir drusku tērēts.mani ar nobanoja:(
Par ko? :D
30.oktobris 2021, 19:14 | links
 
MT9 [30.10.21]: Es šeit pieminēju mānekļa nosaukumu, cerams tas nav noteikumu pārkāpums, jo FB grupā "Makšķerniekiem" mana posta vairs nav :) Tur komentāros kāds pajautāja nosaukumu un pateica, ka LV nevar to atrast, es atbildēju, ka iespējams ir veikalā pie viena no Vitālijiem un cauri balle, laikam uzskatīja par slēpto reklāmu, kaut gan es to sūtīju no ārzemēm. Mūžu dzīvo, mūžu mācies :)
atceries ka letiņš ir viena no visskaudīgàkajām tautībām:)
30.oktobris 2021, 17:14 | links
 
Davis-Di [30.10.21]: MT9 [9:05]: Es šeit pieminēju mānekļa nosaukumu, cerams tas nav noteikumu pārkāpums, jo FB grupā "Makšķerniekiem" mana posta vairs nav :) Tur komentāros kāds pajautāja nosaukumu un pateica, ka LV nevar to atrast, es atbildēju, ka iespējams ir veikalā pie viena no Vitālijiem un cauri balle, laikam uzskatīja par slēpto reklāmu, kaut gan es to sūtīju no ārzemēm. Mūžu dzīvo, mūžu mācies :)Nu tur tas gropas admins ir drusku tērēts.
mani ar nobanoja:(
30.oktobris 2021, 17:10 | links
 
MT9 [30.10.21]: Es šeit pieminēju mānekļa nosaukumu, cerams tas nav noteikumu pārkāpums, jo FB grupā "Makšķerniekiem" mana posta vairs nav :) Tur komentāros kāds pajautāja nosaukumu un pateica, ka LV nevar to atrast, es atbildēju, ka iespējams ir veikalā pie viena no Vitālijiem un cauri balle, laikam uzskatīja par slēpto reklāmu, kaut gan es to sūtīju no ārzemēm. Mūžu dzīvo, mūžu mācies :)
Nu tur tas gropas admins ir drusku tērēts.
30.oktobris 2021, 15:23 | links
 

..
30.oktobris 2021, 09:48 | links
 
MT9 [30.10.21]: Es šeit pieminēju mānekļa nosaukumu, cerams tas nav noteikumu pārkāpums, jo FB grupā "Makšķerniekiem" mana posta vairs nav :) Tur komentāros kāds pajautāja nosaukumu un pateica, ka LV nevar to atrast, es atbildēju, ka iespējams ir veikalā pie viena no Vitālijiem un cauri balle, laikam uzskatīja par slēpto reklāmu, kaut gan es to sūtīju no ārzemēm. Mūžu dzīvo, mūžu mācies :)
Nemī....eļļā!man visu laiku iet peto reklāma!;D
30.oktobris 2021, 09:46 | links
 
Es šeit pieminēju mānekļa nosaukumu, cerams tas nav noteikumu pārkāpums, jo FB grupā "Makšķerniekiem" mana posta vairs nav :) Tur komentāros kāds pajautāja nosaukumu un pateica, ka LV nevar to atrast, es atbildēju, ka iespējams ir veikalā pie viena no Vitālijiem un cauri balle, laikam uzskatīja par slēpto reklāmu, kaut gan es to sūtīju no ārzemēm. Mūžu dzīvo, mūžu mācies :)
30.oktobris 2021, 09:05 | links
 
Man ir arī 25cm, to gan neesmu iestrādājis vēl - 1x cope, lai arī ir jau vairākus gadus!
30.oktobris 2021, 00:17 | links
 
MT9 [Vakar]: Willy [36m]: Svars?.. baigi sālīts!?;Dvai netur skatos?Svars 70+ g, cipars virs vidējā :)Nu jā...labs!mazās ar prot novērtēt!:)

Willy, 29.oktobris 2021, 21:22


Māneklis interesants, tā pat kā ragana, strādā, bet ne visiem un ne vienmēr. Mazas lec virsū, bet visinteresantākā īpašība, ka lec labas, kad uz citiem nelec.
Ebay var lietotus meklēt, par sapratīgākam cenām.
30.oktobris 2021, 00:16 | links
 
Kuha [29.10.21]: Man un draugam Vilkam Dušeļos šodien smags aplauziens. Absolūta nulle. Lasu, ka citiem veicies labāk. Vai Dušeļos arī kāds izcēlies?
Iebraucu no Dūšeļiem, bet aizdudināju gandrīz līdz Spuņciemam ;)
29.oktobris 2021, 22:23 | links
 
Сегодня с 8.00 -14.00 Эзеркрасти на двоих 2 маломерки и одна 1.450 кг
29.oktobris 2021, 22:11 | links
 
Man un draugam Vilkam Dušeļos šodien smags aplauziens. Absolūta nulle. Lasu, ka citiem veicies labāk. Vai Dušeļos arī kāds izcēlies?
29.oktobris 2021, 21:57 | links
 
MT9 [29.10.21]: Willy [36m]: Svars?.. baigi sālīts!?;Dvai netur skatos?Svars 70+ g, cipars virs vidējā :)
Nu jā...labs!mazās ar prot novērtēt!:)
29.oktobris 2021, 21:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager