Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Willy [29.10.21]: Svars?.. baigi sālīts!?;Dvai netur skatos?
Svars 70+ g, cipars virs vidējā :)
29.oktobris 2021, 21:12 | links
 
MT9 [29.10.21]: Willy [7m]: MT varētu pastāstīt kas tas ir?Deps New Slide Swimmer 175F
Svars?.. baigi sālīts!?;Dvai netur skatos?
29.oktobris 2021, 20:37 | links
 
Willy [29.10.21]: MT varētu pastāstīt kas tas ir?
Deps New Slide Swimmer 175F
29.oktobris 2021, 20:31 | links
 
RaimisD [29.10.21]: MT9 [18:18]: Laiciņš smuks, varēja kārtīgi D vitamīnu uzņemt :)) Laikam tādēļ arī Babītes līdakas bija mazāk izsalkušas, jo bija taču jāpasilda sāni pirms aukstās ziemas. Vai arī man vienkārši netrāpījās izsalkušo zaļsvārču bariņš. Šodien pāris nopūdelēju, bet neko lielu un divas iemānīju laivā (51 un 94 cm). Līmenis ezerā normāls, jābauda pēdējās rudens saulainās dienas un tad atkal jālaiž apraudzīt ezera palaidnes :) Visiem jaukas brīvdienas un ne asakas! ;)Smuka. Manas gratulācijas :)
Skatos esi izvēlējies košu mānekli saulainam laikam. Vairums uzskata, ka saulainā laikā, dzidrā ūdenī labāk lietot dabīgas krāsas. Es priekš sevis tā arī neesmu nospriedis, kāds variants ir labāks. Teikšu 50/50 var izšaut gan dabīgais , gan tajā pašā laikā mattiger krāsojums. Jā trāpa uz to aktīvo līdaku, tad pofig kādas krāsas. Tur ir citi faktori svarīgāki.
Interesants!melns ar zaļu...saule,ja vēl mazss vilnītis- ūdenī izskatās smuki!
MT varētu pastāstīt kas tas ir?
29.oktobris 2021, 20:26 | links
 
Man laivā 5.gab - zemmērs ap 40, tad 70, tad zemmērs ap 25, tad 48, un noslēgumā 72. Viss uz babybusteru.
29.oktobris 2021, 20:01 | links
 
MT9 [29.10.21]: Laiciņš smuks, varēja kārtīgi D vitamīnu uzņemt :)) Laikam tādēļ arī Babītes līdakas bija mazāk izsalkušas, jo bija taču jāpasilda sāni pirms aukstās ziemas. Vai arī man vienkārši netrāpījās izsalkušo zaļsvārču bariņš. Šodien pāris nopūdelēju, bet neko lielu un divas iemānīju laivā (51 un 94 cm). Līmenis ezerā normāls, jābauda pēdējās rudens saulainās dienas un tad atkal jālaiž apraudzīt ezera palaidnes :) Visiem jaukas brīvdienas un ne asakas! ;)
Smuka. Manas gratulācijas :)
Skatos esi izvēlējies košu mānekli saulainam laikam. Vairums uzskata, ka saulainā laikā, dzidrā ūdenī labāk lietot dabīgas krāsas. Es priekš sevis tā arī neesmu nospriedis, kāds variants ir labāks. Teikšu 50/50 var izšaut gan dabīgais , gan tajā pašā laikā mattiger krāsojums. Jā trāpa uz to aktīvo līdaku, tad pofig kādas krāsas. Tur ir citi faktori svarīgāki.
29.oktobris 2021, 18:50 | links
 
MT9 [29.10.21]: Laiciņš smuks, varēja kārtīgi D vitamīnu uzņemt :)) Laikam tādēļ arī Babītes līdakas bija mazāk izsalkušas, jo bija taču jāpasilda sāni pirms aukstās ziemas. Vai arī man vienkārši netrāpījās izsalkušo zaļsvārču bariņš. Šodien pāris nopūdelēju, bet neko lielu un divas iemānīju laivā (51 un 94 cm). Līmenis ezerā normāls, jābauda pēdējās rudens saulainās dienas un tad atkal jālaiž apraudzīt ezera palaidnes :) Visiem jaukas brīvdienas un ne asakas! ;)
Kkas grabina!94 jau smuka!;)
29.oktobris 2021, 18:21 | links
 





Laiciņš smuks, varēja kārtīgi D vitamīnu uzņemt :)) Laikam tādēļ arī Babītes līdakas bija mazāk izsalkušas, jo bija taču jāpasilda sāni pirms aukstās ziemas. Vai arī man vienkārši netrāpījās izsalkušo zaļsvārču bariņš. Šodien pāris nopūdelēju, bet neko lielu un divas iemānīju laivā (51 un 94 cm). Līmenis ezerā normāls, jābauda pēdējās rudens saulainās dienas un tad atkal jālaiž apraudzīt ezera palaidnes :) Visiem jaukas brīvdienas un ne asakas! ;)
29.oktobris 2021, 18:18 | links
 
Šodien no 11-18 5 zemmēri, pāris nerealizētas copes 60,60,93. Divas peld ezerā tālāk, viena 60 rīt peldēs sviestā cepeškrāsnî.
28.oktobris 2021, 19:43 | links
 
Willy, 27.oktobris 2021, 08:52
Super!redzēju, ka džeks cītīgi strādā!...lūk arī rezultāts!:)...cūciņas krāsu piefiksēju!;DDD

Willy, 27.oktobris 2021, 17:27[/quote]
Krāsai nebija nozīmes. Lielākā nozīme bija pasniegšanas tehnikai.

Ja kas , uz cūciņas ne piesitiena :D
28.oktobris 2021, 00:36 | links
 
Davis-Di [27.10.21]: Uz lielajiem?aprunājos ar vienu un jā...jau ap 11bij 3xmēri...lielākā 75cm!....manās vietās!;D

Willy, 27.oktobris 2021, 08:52
Tas pats :D tikai rezultātu četrkāršoja.
Super!redzēju, ka džeks cītīgi strādā!...lūk arī rezultāts!:)...cūciņas krāsu piefiksēju!;DDD
27.oktobris 2021, 17:27 | links
 
Uz lielajiem?aprunājos ar vienu un jā...jau ap 11bij 3xmēri...lielākā 75cm!....manās vietās!;D

Willy, 27.oktobris 2021, 08:52

Tas pats :D tikai rezultātu četrkāršoja.
27.oktobris 2021, 17:07 | links
 
Davis-Di [26.10.21]: Man čomi ar bij Babē...laiks it kā labs,bet...kaķiem kko dabuja!pats biju Lielupē..rižais draugs Peto vienu 54cm atnesa!tas viss.necerēju jau ar neko!:)biju līdz 11:00...
...bildē Babītes draiskule!:))

Willy, 26.oktobris 2021, 21:14

Man čoms šodien bija Lielupē, arī tevi redzēja, viņam mēru skaita ziņā labākā cope pēdējos gados, bonusi gan nebija.o

Uz lielajiem?aprunājos ar vienu un jā...jau ap 11bij 3xmēri...lielākā 75cm!....manās vietās!;D
27.oktobris 2021, 08:52 | links
 
Man čomi ar bij Babē...laiks it kā labs,bet...kaķiem kko dabuja!pats biju Lielupē..rižais draugs Peto vienu 54cm atnesa!tas viss.necerēju jau ar neko!:)biju līdz 11:00...
...bildē Babītes draiskule!:))

Willy, 26.oktobris 2021, 21:14


Man čoms šodien bija Lielupē, arī tevi redzēja, viņam mēru skaita ziņā labākā cope pēdējos gados, bonusi gan nebija.
26.oktobris 2021, 23:07 | links
 
Domāju, ka onkulim svari rādīja mārciņas...

MT9, 26.oktobris 2021, 21:44


Hvz, varbūt ķīniešu svari bet nu izskatās lielāka par 11,7kg

Rekur babītes 11niece

Kaut kur ir bilde silē, ar kārtu ir slaidāka par Raimis bildē redzamo. Starpība gan, ka šī aizpeldēja augt lielāka.
26.oktobris 2021, 23:04 | links
 
RaimisD [26.10.21]: Willy [17:22]: Obligāti bij jāuzbrauc Raimim!?tas pazuda!!!Raaiiimmiii!!!
...ne jau visiem ir tik bieza āda kā man un vēl dažiem!:)Ege gee :))) viss ok. Nav pazudis. Ja kādu esmu aizskāris ar saviem izteicieniem sorry. Nav doma šeit nākt un kādu kacināt, piečakarēties, nonievāt guvumus utt. Kā beidzamo par šo manis iesākto tēmu, bilžu neobjektivitāti. Iemetīšu attēlu, Latvijas rekords 25.8kg . Vai tiešām pēc bildes var teikt , ka tā ir teju divas reizes smagāka , lielāka kā Willy monstrs, vai MT9, Gachaho, Ralflauren lomi. Ne tač.
Ok. Tēma kutelīga, ar to arī pabeigšu šajā sakarā.
Nepiespamošu sakarīgu topiku.
Woov!Prieks Tevi redzēt!;)))
Jā...nemaz nepatiek,ka tāds monstrs!nobildēt var dažādi...bet nu pipec!ja tāda paņem!...jāgriež saru!:DDD
26.oktobris 2021, 21:44 | links
 
Domāju, ka onkulim svari rādīja mārciņas...
26.oktobris 2021, 21:44 | links
 
Iemetīšu attēlu, Latvijas rekords 25.8kg

RaimisD, 26.oktobris 2021, 21:35

Cik man zināms, Latvijas rekords ir krietni mazāks. Nedomāju, ka attēlā redzamā līdaka svēra nepilnus 26 kg.
26.oktobris 2021, 21:42 | links
 
Willy [26.10.21]: Obligāti bij jāuzbrauc Raimim!?tas pazuda!!!Raaiiimmiii!!!
...ne jau visiem ir tik bieza āda kā man un vēl dažiem!:)

Ege gee :))) viss ok. Nav pazudis. Ja kādu esmu aizskāris ar saviem izteicieniem sorry. Nav doma šeit nākt un kādu kacināt, piečakarēties, nonievāt guvumus utt. Kā beidzamo par šo manis iesākto tēmu, bilžu neobjektivitāti. Iemetīšu attēlu, Latvijas rekords 25.8kg . Vai tiešām pēc bildes var teikt , ka tā ir teju divas reizes smagāka , lielāka kā Willy monstrs, vai MT9, Gachaho, Ralflauren lomi. Ne tač.
Ok. Tēma kutelīga, ar to arī pabeigšu šajā sakarā.
Nepiespamošu sakarīgu topiku.
26.oktobris 2021, 21:35 | links
 
Os555 [26.10.21]: Šodien no 9-17 lielāko dienas daļu bezkontakta cīņa.

viens zemmērs/knapmērs pakarājās vizulī 10 metrus un notinās. Otra dienas cope uz velci braucot mājās 62 cm. Pāriniekam solīda četrdesmit septītniece uz Big bandit.

Man čomi ar bij Babē...laiks it kā labs,bet...kaķiem kko dabuja!pats biju Lielupē..rižais draugs Peto vienu 54cm atnesa!tas viss.necerēju jau ar neko!:)biju līdz 11:00...
...bildē Babītes draiskule!:))
26.oktobris 2021, 21:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager