Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
BUKS [07.10.21]: Normāls līmenis Babītē ir 40+?
Priekš manis, jā! Ja 70+, vispār bomba :))
8.oktobris 2021, 01:23 | links
 
BUKS [07.10.21]: Normāls līmenis Babītē ir 40+?

Ļoti gaidu kāda Babītes spečuka atbildi. Pa pēdējām dienām līmenis izskatās smuki pakāpies. Lai gan arī pie švaka līmeņa šķiet, ka par copi neviens nesūdzas.
7.oktobris 2021, 22:25 | links
 
Normāls līmenis Babītē ir 40+?
7.oktobris 2021, 21:33 | links
 
MT9 [05.10.21]: Varbut tev nocēla trofeju, zinu ka viens izvilka 113cm 8.9kg šodien,
Aprakstu kā vienmēr aizraujoši lasīt!!

ralflauren, 5.oktobris 2021, 21:59
Pie tam, ja nemaldos, paņēma uz mazu mānekli.
Jap 4.5”
5.oktobris 2021, 23:21 | links
 
Varbut tev nocēla trofeju, zinu ka viens izvilka 113cm 8.9kg šodien,
Aprakstu kā vienmēr aizraujoši lasīt!!

ralflauren, 5.oktobris 2021, 21:59

Pie tam, ja nemaldos, paņēma uz mazu mānekli.
5.oktobris 2021, 22:41 | links
 
MT9 [05.10.21]: Brīvdienas klāt, saaukstēšanās apārstēta, jādodas nodarboties ar iemīļoto hobiju :) Pirms copes pačolēju Meteo.lv mājaslapā ūdens līmeni Lielupē, saprotu, ka Babītes ezerā joprojām līdzinās purvam, bet neies jau padoties, nav jau pirmā reize... Paņēmu līdzi gan smago artilēriju, gan vieglo līdakas kātiņu. Neskatoties uz zemo ūdens līmeni, no rīta biju apņēmības pilns iet uz visu banku - mētāt lielos mānekļus un cerēt uz trofeju, bet kā jau man tas bieži gadās, nervu šūnas tomēr neizturēja konfrontāciju ar zāli un Oskars pārgāja uz mazajiem mānekļiem :D Ātri vien sapratu, ka zivis šodien diezgan labā noskaņojumā, jo līdz pusdienlaikam norma jau bija salasīta. Tam sekoja mēģinājums Nr.2 ar lielajiem mānekļiem, bet pēc īsa brīža es padevos, un pārgāju atkal uz mazākiem... Rezultātā trofeja izpalika, toties laivā paviesojās 8 palaidnes (50, 52, 55, 56, 57, 58, 69, 70 cm). Visas zivteles peld tālāk. Kopumā priecīgs par copi, izņemot vienu incidentu, kad, metot izpletni, aiz tā aizķērās un aizgāja par burbuli sievas dāvināts māneklis (pie tam dārgā Pele, rrrr)! Nekas, cerams sieva piedos, jo zivju dievam periodiski arī jāpasniedz kāda dāvaniņa :))
Varbut tev nocēla trofeju, zinu ka viens izvilka 113cm 8.9kg šodien,
Aprakstu kā vienmēr aizraujoši lasīt!!
5.oktobris 2021, 21:59 | links
 











Brīvdienas klāt, saaukstēšanās apārstēta, jādodas nodarboties ar iemīļoto hobiju :) Pirms copes pačolēju Meteo.lv mājaslapā ūdens līmeni Lielupē, saprotu, ka Babītes ezerā joprojām līdzinās purvam, bet neies jau padoties, nav jau pirmā reize... Paņēmu līdzi gan smago artilēriju, gan vieglo līdakas kātiņu. Neskatoties uz zemo ūdens līmeni, no rīta biju apņēmības pilns iet uz visu banku - mētāt lielos mānekļus un cerēt uz trofeju, bet kā jau man tas bieži gadās, nervu šūnas tomēr neizturēja konfrontāciju ar zāli un Oskars pārgāja uz mazajiem mānekļiem :D Ātri vien sapratu, ka zivis šodien diezgan labā noskaņojumā, jo līdz pusdienlaikam norma jau bija salasīta. Tam sekoja mēģinājums Nr.2 ar lielajiem mānekļiem, bet pēc īsa brīža es padevos, un pārgāju atkal uz mazākiem... Rezultātā trofeja izpalika, toties laivā paviesojās 8 palaidnes (50, 52, 55, 56, 57, 58, 69, 70 cm). Visas zivteles peld tālāk. Kopumā priecīgs par copi, izņemot vienu incidentu, kad, metot izpletni, aiz tā aizķērās un aizgāja par burbuli sievas dāvināts māneklis (pie tam dārgā Pele, rrrr)! Nekas, cerams sieva piedos, jo zivju dievam periodiski arī jāpasniedz kāda dāvaniņa :))
5.oktobris 2021, 20:43 | links
 
Salidzinājumā ar vakardienu udens līmenis atkal nokritis, līdaka ēst negrib, viss slikti
4.oktobris 2021, 12:25 | links
 
Njaa, babītes ezers kā vienmēr, ir dienas kad izcili un dienas, kad liekas ka tur sivju vispār nav
1.oktobris 2021, 11:47 | links
 
daddy_j [27.09.21]: Man arī baigi nekas, 2 sitieni un viena 70cm

ralflauren, 27.septembris 2021, 09:31

Priekš saulainās vakardienas tīri OK. Varbūt vajadzēja agrāk (es iebraucu tikai 8:00), jo diena saulaina ūdens dzidrs, kā akvārijā...
Vakardienas laiks man patika, bet copei nē, man ap 10.50-11 paņēma, bet tukš kuņģis viņai bij, piecirta ar kā izbadējusies nevis tupa paņēma uz vietas
Rudenī jau vairs nav kā vasarā ka 11-12 vsjo var tīt makšķeri
27.septembris 2021, 12:20 | links
 
Atkal vēja virziens pamainījies, ilgi nāksies gaidīt strauju ūdens līmeņa paaugstināšanos...
27.septembris 2021, 10:18 | links
 
Man arī baigi nekas, 2 sitieni un viena 70cm

ralflauren, 27.septembris 2021, 09:31


Priekš saulainās vakardienas tīri OK. Varbūt vajadzēja agrāk (es iebraucu tikai 8:00), jo diena saulaina ūdens dzidrs, kā akvārijā...
27.septembris 2021, 10:00 | links
 
ralflauren [27.09.21]: daddy_j [39m]: Prieks lasīt tādus copes aprakstus! Man šodien ar nekā.. jācer uz rītdienu

ralflauren, 25.septembris 2021, 22:14

Aizvakardienas rītdien, kas šodien ir vakardiena, arī nekā. Tikai jauki pavadīta diena un rudens iedegums sejā, kas arī nav maz. :)Man arī baigi nekas, 2 sitieni un viena 70cm
Pa sestdienu un svētdienu kopā 8h
27.septembris 2021, 09:31 | links
 
daddy_j [27.09.21]: Prieks lasīt tādus copes aprakstus! Man šodien ar nekā.. jācer uz rītdienu

ralflauren, 25.septembris 2021, 22:14

Aizvakardienas rītdien, kas šodien ir vakardiena, arī nekā. Tikai jauki pavadīta diena un rudens iedegums sejā, kas arī nav maz. :)
Man arī baigi nekas, 2 sitieni un viena 70cm
27.septembris 2021, 09:31 | links
 
Prieks lasīt tādus copes aprakstus! Man šodien ar nekā.. jācer uz rītdienu

ralflauren, 25.septembris 2021, 22:14


Aizvakardienas rītdien, kas šodien ir vakardiena, arī nekā. Tikai jauki pavadīta diena un rudens iedegums sejā, kas arī nav maz. :)
27.septembris 2021, 08:53 | links
 
MT9 [25.09.21]: Šodien kopā ar Sergeju devāmies ķert Babītes monstrus. Asaru kāts un vidējais kāts tika atstāti mājās, līdzi brauca tikai smagā artilērija. Pēdējā laikā, zemā ūdens līmeņa ietekmē, makšķerēju pārsvarā ar mazajiem mānekļiem, tādēļ biju jau noilgojies pēc mektenākiem rīkiem. Laika apstākļi un vēja virziens/ātrums bija ideāli Babītei, līmenis arī super, tādēļ ap 08:00 cerību pilni iebraucām ezerā :)) Sergeja pirmais copes punkts bija jau aizņemts, tādēļ nācās doties nedaudz tālāk. Tikko iemetām izpletni, redzam, ka džekam minētajā laivā kāts intensīvi atstrādā pamatīgas līdakas uzbrukumu. Pēc mirkļa džeki to sagūsta, nosver un uz jautājumu, cik tad svēr, saņemam atbildi 12 kg! Rrrrr, Sergejs nedaudz pukojas, jo tai vajadzēja būt mūsu zivij :D Praktiski uzreiz cope arī mūsu komandai, rezultātā pārinieks tiek pie aptuveni 70 cm garas palaidnes. Nav gluži tas, uz ko cerējām, bet tā kā ātri tikām pie zivs, likās, ka cope būs interesanta, bet kas tev deva, kā izrādījās, tā arī bija vienīgā zivs visas dienas garumā, es pat pie copes netiku :)) Nu ko, mūžu dzīvo, mūžu mācies, toties prieks par svaigā gaisā pavadīto laiku, iepazītu jaunu copes biedru un kādu nekādu, tomēr gūtu pieredzi :) Paldies pāriniekam, kurš uz copi nedodas bez kūkas gabaliņa, paldies ezeram par mācību un tiksimies uz ūdeņiem! ;)
Prieks lasīt tādus copes aprakstus! Man šodien ar nekā.. jācer uz rītdienu
25.septembris 2021, 22:14 | links
 
MT9 [25.09.21]: Šodien kopā ar Sergeju devāmies ķert Babītes monstrus. Asaru kāts un vidējais kāts tika atstāti mājās, līdzi brauca tikai smagā artilērija. Pēdējā laikā, zemā ūdens līmeņa ietekmē, makšķerēju pārsvarā ar mazajiem mānekļiem, tādēļ biju jau noilgojies pēc mektenākiem rīkiem. Laika apstākļi un vēja virziens/ātrums bija ideāli Babītei, līmenis arī super, tādēļ ap 08:00 cerību pilni iebraucām ezerā :)) Sergeja pirmais copes punkts bija jau aizņemts, tādēļ nācās doties nedaudz tālāk. Tikko iemetām izpletni, redzam, ka džekam minētajā laivā kāts intensīvi atstrādā pamatīgas līdakas uzbrukumu. Pēc mirkļa džeki to sagūsta, nosver un uz jautājumu, cik tad svēr, saņemam atbildi 12 kg! Rrrrr, Sergejs nedaudz pukojas, jo tai vajadzēja būt mūsu zivij :D Praktiski uzreiz cope arī mūsu komandai, rezultātā pārinieks tiek pie aptuveni 70 cm garas palaidnes. Nav gluži tas, uz ko cerējām, bet tā kā ātri tikām pie zivs, likās, ka cope būs interesanta, bet kas tev deva, kā izrādījās, tā arī bija vienīgā zivs visas dienas garumā, es pat pie copes netiku :)) Nu ko, mūžu dzīvo, mūžu mācies, toties prieks par svaigā gaisā pavadīto laiku, iepazītu jaunu copes biedru un kādu nekādu, tomēr gūtu pieredzi :) Paldies pāriniekam, kurš uz copi nedodas bez kūkas gabaliņa, paldies ezeram par mācību un tiksimies uz ūdeņiem! ;)
Ar tādu Meistaru gods pacopēt!:)nekas-ar katru copi pieredze bagātinās!gan jau būs!;)
25.septembris 2021, 21:20 | links
 











Šodien kopā ar Sergeju devāmies ķert Babītes monstrus. Asaru kāts un vidējais kāts tika atstāti mājās, līdzi brauca tikai smagā artilērija. Pēdējā laikā, zemā ūdens līmeņa ietekmē, makšķerēju pārsvarā ar mazajiem mānekļiem, tādēļ biju jau noilgojies pēc mektenākiem rīkiem. Laika apstākļi un vēja virziens/ātrums bija ideāli Babītei, līmenis arī super, tādēļ ap 08:00 cerību pilni iebraucām ezerā :)) Sergeja pirmais copes punkts bija jau aizņemts, tādēļ nācās doties nedaudz tālāk. Tikko iemetām izpletni, redzam, ka džekam minētajā laivā kāts intensīvi atstrādā pamatīgas līdakas uzbrukumu. Pēc mirkļa džeki to sagūsta, nosver un uz jautājumu, cik tad svēr, saņemam atbildi 12 kg! Rrrrr, Sergejs nedaudz pukojas, jo tai vajadzēja būt mūsu zivij :D Praktiski uzreiz cope arī mūsu komandai, rezultātā pārinieks tiek pie aptuveni 70 cm garas palaidnes. Nav gluži tas, uz ko cerējām, bet tā kā ātri tikām pie zivs, likās, ka cope būs interesanta, bet kas tev deva, kā izrādījās, tā arī bija vienīgā zivs visas dienas garumā, es pat pie copes netiku :)) Nu ko, mūžu dzīvo, mūžu mācies, toties prieks par svaigā gaisā pavadīto laiku, iepazītu jaunu copes biedru un kādu nekādu, tomēr gūtu pieredzi :) Paldies pāriniekam, kurš uz copi nedodas bez kūkas gabaliņa, paldies ezeram par mācību un tiksimies uz ūdeņiem! ;)
25.septembris 2021, 19:32 | links
 
Davis-Di [21:06]: Kā izskatās lēpenes ezerā, jau nokritušas vai vēl nē?Nav nokritušas.

Maariss, 23.septembris 2021, 21:36


Interesanti, ķīšezerā nokrita pirms nedēļas! Nekas drīz kritīs, Latgalē protams vel turēsies.
Drīz brauksim ciemos pie Babes līdakām, diezgan ilgi atstātas novārtā!
23.septembris 2021, 23:50 | links
 
Vakar biju no Vecupeniekiem. Uz Gātes pusi seklums baiss, ūdens zems, uz Varkaļu pusi ūdens līmenis normāls. Bāzē teica, ka lēnām ceļoties. Spiedu tikai uz lielajām gumijām un pārsvarā pa "dziļumu", bet paliku tukšā.
23.septembris 2021, 21:39 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager