Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Andis7777777 [12.09.21]: Sveiki, kādi panākumi šodien Babītes ezerā? Šodien ezerā pats biju 2. reizi no Vecupnieku puses, kā šepat rekomendēja kolēģi. Atbraucu pēcpusdienā ap 16.00, kad visi jau tina mašķeres. Iebraucu un lēnā garā sāku mētāt mazo rotiņu. Pēc dažām minūtēm sāka līt lietus un izmirku līdz apakšbiksēm. Kopumā nekādu lielo sasniegumu nebija - daži asarīši, vairāki uzsitieni un pašā noslēgumā, pirms došanās krastā, viens neliels līdacēns pie pašas laivas un pēc dažiem metieniem kautkas lielāks nedauz pakratojās. Visa aktivitāte starp un pie zālēm. Kopumā, kā Babītes nezinātājam, šķita interesanti.
Vakar no 8-14 4x kontakti un tikai uz gumiju un pie/starp zālēm. Redzēju, ka onkas ezera vidū ar cūkām strādāja un laivā iecēla līdaku uz skata kādi 2kg izskatījās. Ar citiem cik runāju, ļoti daudz tukšās copes, iznācieni līdz laivai un zemmēri. Katrā ziņā, ezeram drīz ir jāveras vaļā, cik tad var klusēt
13.septembris 2021, 14:04 | links
 
Sveiki, kādi panākumi šodien Babītes ezerā? Šodien ezerā pats biju 2. reizi no Vecupnieku puses, kā šepat rekomendēja kolēģi. Atbraucu pēcpusdienā ap 16.00, kad visi jau tina mašķeres. Iebraucu un lēnā garā sāku mētāt mazo rotiņu. Pēc dažām minūtēm sāka līt lietus un izmirku līdz apakšbiksēm. Kopumā nekādu lielo sasniegumu nebija - daži asarīši, vairāki uzsitieni un pašā noslēgumā, pirms došanās krastā, viens neliels līdacēns pie pašas laivas un pēc dažiem metieniem kautkas lielāks nedauz pakratojās. Visa aktivitāte starp un pie zālēm. Kopumā, kā Babītes nezinātājam, šķita interesanti.

Andis7777777, 12.septembris 2021, 23:05



FB atrodi - Ikomass Normunds(pike IN lv)
Viņš tev šo to ieradīs - gids!

Protams var kādu laiku pats zāles ravēt! Pats esmu pieturējies pie grūtākā ceļa un pats zāles ravējis!
13.septembris 2021, 00:14 | links
 
Sveiki, kādi panākumi šodien Babītes ezerā? Šodien ezerā pats biju 2. reizi no Vecupnieku puses, kā šepat rekomendēja kolēģi. Atbraucu pēcpusdienā ap 16.00, kad visi jau tina mašķeres. Iebraucu un lēnā garā sāku mētāt mazo rotiņu. Pēc dažām minūtēm sāka līt lietus un izmirku līdz apakšbiksēm. Kopumā nekādu lielo sasniegumu nebija - daži asarīši, vairāki uzsitieni un pašā noslēgumā, pirms došanās krastā, viens neliels līdacēns pie pašas laivas un pēc dažiem metieniem kautkas lielāks nedauz pakratojās. Visa aktivitāte starp un pie zālēm. Kopumā, kā Babītes nezinātājam, šķita interesanti.
12.septembris 2021, 23:05 | links
 
Šodien gāja jautri. Ar pārinieku izbaudījām daudz asaru copes un mazo līdacēnu iznācienus.
Mājās aizbrauca 3 līdakas 52,54 un 58 cm, ka arī 4 asari 200-300 gr.
11.septembris 2021, 23:59 | links
 
JP1991 [11.09.21]: JP1991 [14:44]: Labdien kolēģi! Rīt plānoju apmeklēt mīļo Babi, ir kāds info par ūdenslīmeni un zālēm? Pirms nedēļas Gātē bija auzasir kāds info par ūdenslīmeni un zālēm? Pirms nedēļas Gātē bija auzas
Kādas auzas var būt Gātē!??:)stabili 2,5-3m dzilums...tieši otrādi-jo zemāks,jo labāk!Vakar bezvējā un saulē džeki burtiski skaldīja!pie kam smukas līdakas!
11.septembris 2021, 19:07 | links
 
JP1991 [11.09.21]: JP1991 [14:44]: Labdien kolēģi! Rīt plānoju apmeklēt mīļo Babi, ir kāds info par ūdenslīmeni un zālēm? Pirms nedēļas Gātē bija auzasir kāds info par ūdenslīmeni un zālēm? Pirms nedēļas Gātē bija auzas
Vakar bija staigājams ar garajiem zābakiem. Iebraukt var ar airiem līdz pusei un tad tālāk ar elektromotoru var mocīties. Visi "ananāsi" labu gabalu virs ūdens, kā lielā peļķē vakar bija! Visiem satiktajiem copmaņiem apaļa nulle, mūs ieskaitot.
11.septembris 2021, 17:43 | links
 
JP1991 [11.09.21]: Labdien kolēģi! Rīt plānoju apmeklēt mīļo Babi, ir kāds info par ūdenslīmeni un zālēm? Pirms nedēļas Gātē bija auzas
ir kāds info par ūdenslīmeni un zālēm? Pirms nedēļas Gātē bija auzas
11.septembris 2021, 14:45 | links
 
Labdien kolēģi! Rīt plānoju apmeklēt mīļo Babi
11.septembris 2021, 14:44 | links
 
Hmm nemāku bildi pievienot.....
11.septembris 2021, 11:25 | links
 
Tiko šitāds viens bij, bij klajumā, bet vispār es gribēju asarus paķert ar otrā izmēra rotiņu un light spiningu☝️

Raudivs, 11.septembris 2021, 11:20
11.septembris 2021, 11:20 | links
 
Tiko šitāds viens bij, bij klajumā, bet vispār es gribēju asarus paķert ar otrā izmēra rotiņu un light spiningu☝️
11.septembris 2021, 11:20 | links
 
Pirms pāris dienām biju Babītē, gāja diezgan labi. Zivis ir jāmeklē, tikai pareizais jautājums būtu nevis "kurā galā", bet "zālēs vai klajumos". Man visas bija zālēs.
11.septembris 2021, 11:07 | links
 
Iedomājies, man tāda pati problēma, tikai es tagad sēžu ezera vidū un apnija mētāt
11.septembris 2021, 10:58 | links
 
Sveiki , vīri . 4 reizes biju Babītē , un vispār pat copes nebij , varbūt kāds var ieteikt , kurā galā vispār kkādas labākas vietas uz zaļsvārci?
Paldies , jau iepriekš
11.septembris 2021, 08:27 | links
 
Sveiki, doma apciemot babītes ezeru šodien par cik lielupe jau sen ne ar ko neiepriecina, kāds var ieteikt ērtu vietu iebraukšanai? paldies

ralflauren, 9.septembris 2021, 11:15

"Vecupenieki", Spuņciems. Telefona Nr.22 344 777
9.septembris 2021, 11:44 | links
 
Sveiki, doma apciemot babītes ezeru šodien par cik lielupe jau sen ne ar ko neiepriecina, kāds var ieteikt ērtu vietu iebraukšanai? paldies

ralflauren, 9.septembris 2021, 11:15

Cikliskais jautājums :)
9.septembris 2021, 11:44 | links
 
Sveiki, doma apciemot babītes ezeru šodien par cik lielupe jau sen ne ar ko neiepriecina, kāds var ieteikt ērtu vietu iebraukšanai? paldies
9.septembris 2021, 11:15 | links
 
šodien no 7-14 viena cope - 55 cm līdaka.
saule, lietus, vēja virziens mainījās no r līdz pat A brīziem. arī stiprums - no pilnīga bezvēja līdz kādi 8ms brāzmās. laivas pilns, neredzēju ka kāds kaut ko vispār izvilktu. bāzē arī teicās, ka liesi šodien.
5.septembris 2021, 22:16 | links
 
Lēpenes laikam vairāk sastopamas tuvāk krastam, vai arī atsevišķās ezera daļās? Es kautkā viņas nemanīju..

Andis7777777, 5.septembris 2021, 20:22

Jā, ir ezerā pleķi, kur lēpenes aug pašā vidū. Bet, ja zivs negribēs ēst, tad var to mānekli mētāt līdz bezgalībai, rezultāts būs pašvaks :) Cik noprotu no pēdējā laika atskaitēm, zivis pašlaik ietur diētu, tātad dienu no dienas jāsāk baroties, tikai jāuzmin, kad tieši :))
5.septembris 2021, 20:30 | links
 
Paldies, redzēju Tavus asarus, var teikt, ka redzētais daļēji ir pamudinājis arī mani veikt Babītes izpēti. Lēpenes laikam vairāk sastopamas tuvāk krastam, vai arī atsevišķās ezera daļās? Es kautkā viņas nemanīju..
5.septembris 2021, 20:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager