Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
svens76 [23.07.21]: Willy [4m]: Abavnieks [11m]: Willy [28m]: daddy_j [49m]: Jā, likums aizliedz pārdot lomu, bet neaizliedz vest krastā 3 metrīgās līdakas (Alūksnes ez. starp citu arī to aizliedz).

Ja likums nepareizs - to var mainīt, bet kamēr nav mainīts, būtu labi to ievērot un cienīt sevi un savu valsti. Ir daudz labu piemēru - LV ieviesās visādi migrantvēži - atļāva vēžošanu...

var jau būt, ka vajag atļaut pārdošanu - pašreiz paturēt atļautās 5 līdakas, zandartus vai 3 samus noēst nav iespējams, un ja cilvēks uz copi brauc kā uz darbu, nu lai tak viņam tiek kāda kapeiciņa laivas amortizācijai un āķiem. Un līdzcilvēkiem kāda svaiga zivtiņa. Nekāds šausmīgais piķis, kas sagraus valsts ekonomiku, jau tur nesanāks...Tak puika nevar pārdzīvot,ka jau no bērna kājas skraida gar ūdeņiem un neko prātīgu nevar noķert!:Dnevienas jēdzīgas zivs!pozicionē sevi kā baigo spečuku!:DD
Papētat viņa vēsturi!Pat Svenam sīkais brauc augumā!:D
Ja kāds puikam aizrāda-tūlīt seko atbilde!pats ir visīstākais gaļinieks,nešaubos ka arī zemmēri tiek norīti uz maizītēm!Pat Svenam :D :D :D
Piedod Sven. Advokāts ķengurs atkal uztraucas par Tevi. :D
Neuztraucies ķengur visu laiku par Svenu.
Mēs jau sen esam ar viņu to izrunājuši un viss kārtībā.

Es nemēdzu šķirot, Svens, Jānis, vai kāds cits, ja kaut kas liekas nepareizs. Kādreiz mainu domas un atzīstu, ka man nebija taisnība.
Tev gan dikti patīk līst dirsā kā es skatos.

Jā, tā bija ļoti laba līdaku copes reize. Laikam pirmā reize, kad noķēru tik daudz. Bet arī tad zivis nepārdevu.

Un arī šodien nepārmetu nevienam, ja zivis ņem ēšanai. Daudz, maz. Katrs lai pats izlemj cik viņam vajag, kamēr tas ir atbilstoši MN.

Pats arī pagājušā gadā paņēmu 5 līdakas vienā copes reizē.
Arī tās nepārdevu. To bildi arī ieliec :))

Bet Tu droši turpini neatbildēt par savu biznesiņu ar zivju tirgošanu no Lielupes :D
Vienīgais, ar ko tu pārsteidzi - tu publiski to visiem paziņoji. Cik vispār iet zandarts /līdaka €/kg? Jēlais un kūpinātaisVot tev nav miera!:DDDpārdevu-nepārdevu!?:DDD..vaukšķi kā mazais krancītis!vau,vau,vau!inspektors abavnieks dusmīgs!!!:DDDlabāk pievaldi savu muti...un palasi to saraksti ar Svenu! cik skaisti tu māki uzbraukt cienījamiem večiem!...piedošanu Svenam lūdz!:DDD zini savu vietu puika!mees tak prikoļijāmies:) pēc tam PM sarakstē visu izrunājām.miers
Nu protams,un nav šaubu kurš bij izlīguma iniciators!
23.jūlijs 2021, 10:16 | links
 
Willy [23.07.21]: Abavnieks [11m]: Willy [28m]: daddy_j [49m]: Jā, likums aizliedz pārdot lomu, bet neaizliedz vest krastā 3 metrīgās līdakas (Alūksnes ez. starp citu arī to aizliedz).

Ja likums nepareizs - to var mainīt, bet kamēr nav mainīts, būtu labi to ievērot un cienīt sevi un savu valsti. Ir daudz labu piemēru - LV ieviesās visādi migrantvēži - atļāva vēžošanu...

var jau būt, ka vajag atļaut pārdošanu - pašreiz paturēt atļautās 5 līdakas, zandartus vai 3 samus noēst nav iespējams, un ja cilvēks uz copi brauc kā uz darbu, nu lai tak viņam tiek kāda kapeiciņa laivas amortizācijai un āķiem. Un līdzcilvēkiem kāda svaiga zivtiņa. Nekāds šausmīgais piķis, kas sagraus valsts ekonomiku, jau tur nesanāks...Tak puika nevar pārdzīvot,ka jau no bērna kājas skraida gar ūdeņiem un neko prātīgu nevar noķert!:Dnevienas jēdzīgas zivs!pozicionē sevi kā baigo spečuku!:DD
Papētat viņa vēsturi!Pat Svenam sīkais brauc augumā!:D
Ja kāds puikam aizrāda-tūlīt seko atbilde!pats ir visīstākais gaļinieks,nešaubos ka arī zemmēri tiek norīti uz maizītēm!Pat Svenam :D :D :D
Piedod Sven. Advokāts ķengurs atkal uztraucas par Tevi. :D
Neuztraucies ķengur visu laiku par Svenu.
Mēs jau sen esam ar viņu to izrunājuši un viss kārtībā.

Es nemēdzu šķirot, Svens, Jānis, vai kāds cits, ja kaut kas liekas nepareizs. Kādreiz mainu domas un atzīstu, ka man nebija taisnība.
Tev gan dikti patīk līst dirsā kā es skatos.

Jā, tā bija ļoti laba līdaku copes reize. Laikam pirmā reize, kad noķēru tik daudz. Bet arī tad zivis nepārdevu.

Un arī šodien nepārmetu nevienam, ja zivis ņem ēšanai. Daudz, maz. Katrs lai pats izlemj cik viņam vajag, kamēr tas ir atbilstoši MN.

Pats arī pagājušā gadā paņēmu 5 līdakas vienā copes reizē.
Arī tās nepārdevu. To bildi arī ieliec :))

Bet Tu droši turpini neatbildēt par savu biznesiņu ar zivju tirgošanu no Lielupes :D
Vienīgais, ar ko tu pārsteidzi - tu publiski to visiem paziņoji. Cik vispār iet zandarts /līdaka €/kg? Jēlais un kūpinātaisVot tev nav miera!:DDDpārdevu-nepārdevu!?:DDD..vaukšķi kā mazais krancītis!vau,vau,vau!inspektors abavnieks dusmīgs!!!:DDDlabāk pievaldi savu muti...un palasi to saraksti ar Svenu! cik skaisti tu māki uzbraukt cienījamiem večiem!...piedošanu Svenam lūdz!:DDD zini savu vietu puika!
mees tak prikoļijāmies:) pēc tam PM sarakstē visu izrunājām.miers
23.jūlijs 2021, 10:11 | links
 
Abavnieks [23.07.21]: Willy [28m]: daddy_j [49m]: Jā, likums aizliedz pārdot lomu, bet neaizliedz vest krastā 3 metrīgās līdakas (Alūksnes ez. starp citu arī to aizliedz).

Ja likums nepareizs - to var mainīt, bet kamēr nav mainīts, būtu labi to ievērot un cienīt sevi un savu valsti. Ir daudz labu piemēru - LV ieviesās visādi migrantvēži - atļāva vēžošanu...

var jau būt, ka vajag atļaut pārdošanu - pašreiz paturēt atļautās 5 līdakas, zandartus vai 3 samus noēst nav iespējams, un ja cilvēks uz copi brauc kā uz darbu, nu lai tak viņam tiek kāda kapeiciņa laivas amortizācijai un āķiem. Un līdzcilvēkiem kāda svaiga zivtiņa. Nekāds šausmīgais piķis, kas sagraus valsts ekonomiku, jau tur nesanāks...Tak puika nevar pārdzīvot,ka jau no bērna kājas skraida gar ūdeņiem un neko prātīgu nevar noķert!:Dnevienas jēdzīgas zivs!pozicionē sevi kā baigo spečuku!:DD
Papētat viņa vēsturi!Pat Svenam sīkais brauc augumā!:D
Ja kāds puikam aizrāda-tūlīt seko atbilde!pats ir visīstākais gaļinieks,nešaubos ka arī zemmēri tiek norīti uz maizītēm!Pat Svenam :D :D :D
Piedod Sven. Advokāts ķengurs atkal uztraucas par Tevi. :D
Neuztraucies ķengur visu laiku par Svenu.
Mēs jau sen esam ar viņu to izrunājuši un viss kārtībā.

Es nemēdzu šķirot, Svens, Jānis, vai kāds cits, ja kaut kas liekas nepareizs. Kādreiz mainu domas un atzīstu, ka man nebija taisnība.
Tev gan dikti patīk līst dirsā kā es skatos.

Jā, tā bija ļoti laba līdaku copes reize. Laikam pirmā reize, kad noķēru tik daudz. Bet arī tad zivis nepārdevu.

Un arī šodien nepārmetu nevienam, ja zivis ņem ēšanai. Daudz, maz. Katrs lai pats izlemj cik viņam vajag, kamēr tas ir atbilstoši MN.

Pats arī pagājušā gadā paņēmu 5 līdakas vienā copes reizē.
Arī tās nepārdevu. To bildi arī ieliec :))

Bet Tu droši turpini neatbildēt par savu biznesiņu ar zivju tirgošanu no Lielupes :D
Vienīgais, ar ko tu pārsteidzi - tu publiski to visiem paziņoji. Cik vispār iet zandarts /līdaka €/kg? Jēlais un kūpinātais
Vot tev nav miera!:DDDpārdevu-nepārdevu!?:DDD..vaukšķi kā mazais krancītis!vau,vau,vau!inspektors abavnieks dusmīgs!!!:DDDlabāk pievaldi savu muti...un palasi to saraksti ar Svenu! cik skaisti tu māki uzbraukt cienījamiem večiem!...piedošanu Svenam lūdz!:DDD zini savu vietu puika!
23.jūlijs 2021, 10:08 | links
 
Ehh kaut man tā ķertos zivis kā jums šeit visiem :) :D :D
23.jūlijs 2021, 10:04 | links
 
Willy [23.07.21]: daddy_j [49m]: Jā, likums aizliedz pārdot lomu, bet neaizliedz vest krastā 3 metrīgās līdakas (Alūksnes ez. starp citu arī to aizliedz).

Ja likums nepareizs - to var mainīt, bet kamēr nav mainīts, būtu labi to ievērot un cienīt sevi un savu valsti. Ir daudz labu piemēru - LV ieviesās visādi migrantvēži - atļāva vēžošanu...

var jau būt, ka vajag atļaut pārdošanu - pašreiz paturēt atļautās 5 līdakas, zandartus vai 3 samus noēst nav iespējams, un ja cilvēks uz copi brauc kā uz darbu, nu lai tak viņam tiek kāda kapeiciņa laivas amortizācijai un āķiem. Un līdzcilvēkiem kāda svaiga zivtiņa. Nekāds šausmīgais piķis, kas sagraus valsts ekonomiku, jau tur nesanāks...Tak puika nevar pārdzīvot,ka jau no bērna kājas skraida gar ūdeņiem un neko prātīgu nevar noķert!:Dnevienas jēdzīgas zivs!pozicionē sevi kā baigo spečuku!:DD
Papētat viņa vēsturi!Pat Svenam sīkais brauc augumā!:D
Ja kāds puikam aizrāda-tūlīt seko atbilde!pats ir visīstākais gaļinieks,nešaubos ka arī zemmēri tiek norīti uz maizītēm!
Pat Svenam :D :D :D
Piedod Sven. Advokāts ķengurs atkal uztraucas par Tevi. :D
Neuztraucies ķengur visu laiku par Svenu.
Mēs jau sen esam ar viņu to izrunājuši un viss kārtībā.

Es nemēdzu šķirot, Svens, Jānis, vai kāds cits, ja kaut kas liekas nepareizs. Kādreiz mainu domas un atzīstu, ka man nebija taisnība.
Tev gan dikti patīk līst dirsā kā es skatos.

Jā, tā bija ļoti laba līdaku copes reize. Laikam pirmā reize, kad noķēru tik daudz. Bet arī tad zivis nepārdevu.

Un arī šodien nepārmetu nevienam, ja zivis ņem ēšanai. Daudz, maz. Katrs lai pats izlemj cik viņam vajag, kamēr tas ir atbilstoši MN.

Pats arī pagājušā gadā paņēmu 5 līdakas vienā copes reizē.
Arī tās nepārdevu. To bildi arī ieliec :))

Bet Tu droši turpini neatbildēt par savu biznesiņu ar zivju tirgošanu no Lielupes :D
Vienīgais, ar ko tu pārsteidzi - tu publiski to visiem paziņoji. Cik vispār iet zandarts /līdaka €/kg? Jēlais un kūpinātais
23.jūlijs 2021, 09:59 | links
 
...re kur ir ĪSTAIS abavnieks
23.jūlijs 2021, 09:34 | links
 

..
23.jūlijs 2021, 09:33 | links
 
daddy_j [23.07.21]: Jā, likums aizliedz pārdot lomu, bet neaizliedz vest krastā 3 metrīgās līdakas (Alūksnes ez. starp citu arī to aizliedz).

Ja likums nepareizs - to var mainīt, bet kamēr nav mainīts, būtu labi to ievērot un cienīt sevi un savu valsti. Ir daudz labu piemēru - LV ieviesās visādi migrantvēži - atļāva vēžošanu...

var jau būt, ka vajag atļaut pārdošanu - pašreiz paturēt atļautās 5 līdakas, zandartus vai 3 samus noēst nav iespējams, un ja cilvēks uz copi brauc kā uz darbu, nu lai tak viņam tiek kāda kapeiciņa laivas amortizācijai un āķiem. Un līdzcilvēkiem kāda svaiga zivtiņa. Nekāds šausmīgais piķis, kas sagraus valsts ekonomiku, jau tur nesanāks...

Tak puika nevar pārdzīvot,ka jau no bērna kājas skraida gar ūdeņiem un neko prātīgu nevar noķert!:Dnevienas jēdzīgas zivs!pozicionē sevi kā baigo spečuku!:DD
Papētat viņa vēsturi!Pat Svenam sīkais brauc augumā!:D
Ja kāds puikam aizrāda-tūlīt seko atbilde!pats ir visīstākais gaļinieks,nešaubos ka arī zemmēri tiek norīti uz maizītēm!
23.jūlijs 2021, 09:32 | links
 
partikas tirdzniecibai gan paredzēts zināms normativais regulējums

usis, 23.jūlijs 2021, 09:19


Protams, tāpat kā pārstrādei. Saviem kūpiņiem benzopirēna līmeni mēri? :) un ja par augstu, tad aproc to draņķi, ja? :)))
23.jūlijs 2021, 09:24 | links
 
partikas tirdzniecibai gan paredzēts zināms normativais regulējums
23.jūlijs 2021, 09:19 | links
 
Jā, likums aizliedz pārdot lomu, bet neaizliedz vest krastā 3 metrīgās līdakas (Alūksnes ez. starp citu arī to aizliedz).

Ja likums nepareizs - to var mainīt, bet kamēr nav mainīts, būtu labi to ievērot un cienīt sevi un savu valsti. Ir daudz labu piemēru - LV ieviesās visādi migrantvēži - atļāva vēžošanu...

var jau būt, ka vajag atļaut pārdošanu - pašreiz paturēt atļautās 5 līdakas, zandartus vai 3 samus noēst nav iespējams, un ja cilvēks uz copi brauc kā uz darbu, nu lai tak viņam tiek kāda kapeiciņa laivas amortizācijai un āķiem. Un līdzcilvēkiem kāda svaiga zivtiņa. Nekāds šausmīgais piķis, kas sagraus valsts ekonomiku, jau tur nesanāks...
23.jūlijs 2021, 08:55 | links
 
Krusteevs [23.07.21]: Abavnieks [10m]: Krusteevs [15m]: Abavnieks [12m]: snipiens [10m]: snipiens [5m]: Pilnmēness odnako...:)
Man jautājiens itiem ,,gudrīšiem",kuri nopeļ cilvēku,kurš savu likumā atļauto lomu ir izvedis krastā.Kāpēc Jūs neejat ar lozungiem pie konservu stendiem vai uz zivju tirgiem?Tur taču ir daļa no akūnajām tonnām,kuras ir izvestas krastā.Vai tad nav citu ko ēst ?Jebšu... ja ,,amīši" tā nedara,tad mēs arī ne .:)Ir atšķirība starp komerczveju un vienkāršu makšķerēšanu, lai tirgotu zivis. Otrais ir nelegāla darbība.

Abavnieks, 23.jūlijs 2021, 08:21

Jums te ,,kipiš" bija par to,ka vīrs ir izvedis krastā trīs lielas līdakas...tirgošanu te piepina pēc tam un tas ,,ģaģka" te galīgi ņepričom.Par līdakām neko neteicu. Tādu rīcību var atbalstīt, var neatbalstīt. Katrs dara, ko grib.Vot te gan stipri dīvaini! Ka ģeds vienā reizē nokauj trīs brangas līdaku mammas, tas tev nešķiet nepareizi. Bet ja čalis pārdod savas likumīgi noķertās um paša nokūpinātās zivis, tas tevi ar draugu dzen stresā! :)Neteicu, ka nešķiet nepareizi.
Ja to kvantumu var apēst un izdāļāt, lai jau. Ja pārdod, skumji.
Tā kā nezinu, ko viņš ar tām zivīm dara, ko tur daudz teikt.

Par pārtikas tehnologu ķenguru gan viss skaidrs jau laiku.

Īsti vairs neredzu jēgu turpināt šo diskusiju. Ja ķengurs jau vairākas reizes nav atbildējis, tad lai turpina tādā pašā garā.

Kam tas šķiet pieņemami, lai tā šķiet. Man nešķiet pieņemami tirgoties ar savu lomu. Viedokļi dažādi.Viņš tirgo kūpinātas zivis, kur ieguldījis savas zināšanas, prasmes un laiku. Viņš netirgo tiko no upes atvestas ?ivis dzīvsvarā. Domāju, ka starpība ir liela! Bet ok, katram savs viedoklis.
Es tam ģedam drīzāk makšķeres salauztu!
Par kūpinātu zivi nezināju. Tad jau Tu arī kaut ko zini. Vismaz ir piedāvājumā no kā izvēlēties :))
23.jūlijs 2021, 08:54 | links
 
Abavnieks [23.07.21]: Krusteevs [15m]: Abavnieks [12m]: snipiens [10m]: snipiens [5m]: Pilnmēness odnako...:)
Man jautājiens itiem ,,gudrīšiem",kuri nopeļ cilvēku,kurš savu likumā atļauto lomu ir izvedis krastā.Kāpēc Jūs neejat ar lozungiem pie konservu stendiem vai uz zivju tirgiem?Tur taču ir daļa no akūnajām tonnām,kuras ir izvestas krastā.Vai tad nav citu ko ēst ?Jebšu... ja ,,amīši" tā nedara,tad mēs arī ne .:)Ir atšķirība starp komerczveju un vienkāršu makšķerēšanu, lai tirgotu zivis. Otrais ir nelegāla darbība.

Abavnieks, 23.jūlijs 2021, 08:21

Jums te ,,kipiš" bija par to,ka vīrs ir izvedis krastā trīs lielas līdakas...tirgošanu te piepina pēc tam un tas ,,ģaģka" te galīgi ņepričom.Par līdakām neko neteicu. Tādu rīcību var atbalstīt, var neatbalstīt. Katrs dara, ko grib.Vot te gan stipri dīvaini! Ka ģeds vienā reizē nokauj trīs brangas līdaku mammas, tas tev nešķiet nepareizi. Bet ja čalis pārdod savas likumīgi noķertās um paša nokūpinātās zivis, tas tevi ar draugu dzen stresā! :)Neteicu, ka nešķiet nepareizi.
Ja to kvantumu var apēst un izdāļāt, lai jau. Ja pārdod, skumji.
Tā kā nezinu, ko viņš ar tām zivīm dara, ko tur daudz teikt.

Par pārtikas tehnologu ķenguru gan viss skaidrs jau laiku.

Īsti vairs neredzu jēgu turpināt šo diskusiju. Ja ķengurs jau vairākas reizes nav atbildējis, tad lai turpina tādā pašā garā.

Kam tas šķiet pieņemami, lai tā šķiet. Man nešķiet pieņemami tirgoties ar savu lomu. Viedokļi dažādi.
Viņš tirgo kūpinātas zivis, kur ieguldījis savas zināšanas, prasmes un laiku. Viņš netirgo tiko no upes atvestas ?ivis dzīvsvarā. Domāju, ka starpība ir liela! Bet ok, katram savs viedoklis.
Es tam ģedam drīzāk makšķeres salauztu!
23.jūlijs 2021, 08:53 | links
 
Krusteevs [23.07.21]: Abavnieks [12m]: snipiens [10m]: snipiens [5m]: Pilnmēness odnako...:)
Man jautājiens itiem ,,gudrīšiem",kuri nopeļ cilvēku,kurš savu likumā atļauto lomu ir izvedis krastā.Kāpēc Jūs neejat ar lozungiem pie konservu stendiem vai uz zivju tirgiem?Tur taču ir daļa no akūnajām tonnām,kuras ir izvestas krastā.Vai tad nav citu ko ēst ?Jebšu... ja ,,amīši" tā nedara,tad mēs arī ne .:)Ir atšķirība starp komerczveju un vienkāršu makšķerēšanu, lai tirgotu zivis. Otrais ir nelegāla darbība.

Abavnieks, 23.jūlijs 2021, 08:21

Jums te ,,kipiš" bija par to,ka vīrs ir izvedis krastā trīs lielas līdakas...tirgošanu te piepina pēc tam un tas ,,ģaģka" te galīgi ņepričom.Par līdakām neko neteicu. Tādu rīcību var atbalstīt, var neatbalstīt. Katrs dara, ko grib.Vot te gan stipri dīvaini! Ka ģeds vienā reizē nokauj trīs brangas līdaku mammas, tas tev nešķiet nepareizi. Bet ja čalis pārdod savas likumīgi noķertās um paša nokūpinātās zivis, tas tevi ar draugu dzen stresā! :)
Neteicu, ka nešķiet nepareizi.
Ja to kvantumu var apēst un izdāļāt, lai jau. Ja pārdod, skumji.
Tā kā nezinu, ko viņš ar tām zivīm dara, ko tur daudz teikt.

Par pārtikas tehnologu ķenguru gan viss skaidrs jau laiku.

Īsti vairs neredzu jēgu turpināt šo diskusiju. Ja ķengurs jau vairākas reizes nav atbildējis, tad lai turpina tādā pašā garā.

Kam tas šķiet pieņemami, lai tā šķiet. Man nešķiet pieņemami tirgoties ar savu lomu. Viedokļi dažādi.
23.jūlijs 2021, 08:44 | links
 
Kāda starpība vai viņš kūpina un tirgo paša ķertās zivis vai tirgū no tīkliniekiem (iespējams nelegāiem) pirktās! Tas tev liktos ok?! Ak jā....likums..!
Te jau vairā ož pēc parastas skaudības, ka džekam zivs nāk!
23.jūlijs 2021, 08:41 | links
 
Abavnieks [23.07.21]: snipiens [10m]: snipiens [5m]: Pilnmēness odnako...:)
Man jautājiens itiem ,,gudrīšiem",kuri nopeļ cilvēku,kurš savu likumā atļauto lomu ir izvedis krastā.Kāpēc Jūs neejat ar lozungiem pie konservu stendiem vai uz zivju tirgiem?Tur taču ir daļa no akūnajām tonnām,kuras ir izvestas krastā.Vai tad nav citu ko ēst ?Jebšu... ja ,,amīši" tā nedara,tad mēs arī ne .:)Ir atšķirība starp komerczveju un vienkāršu makšķerēšanu, lai tirgotu zivis. Otrais ir nelegāla darbība.

Abavnieks, 23.jūlijs 2021, 08:21

Jums te ,,kipiš" bija par to,ka vīrs ir izvedis krastā trīs lielas līdakas...tirgošanu te piepina pēc tam un tas ,,ģaģka" te galīgi ņepričom.Par līdakām neko neteicu. Tādu rīcību var atbalstīt, var neatbalstīt. Katrs dara, ko grib.
Vot te gan stipri dīvaini! Ka ģeds vienā reizē nokauj trīs brangas līdaku mammas, tas tev nešķiet nepareizi. Bet ja čalis pārdod savas likumīgi noķertās um paša nokūpinātās zivis, tas tevi ar draugu dzen stresā! :)
23.jūlijs 2021, 08:35 | links
 
snipiens [23.07.21]: snipiens [5m]: Pilnmēness odnako...:)
Man jautājiens itiem ,,gudrīšiem",kuri nopeļ cilvēku,kurš savu likumā atļauto lomu ir izvedis krastā.Kāpēc Jūs neejat ar lozungiem pie konservu stendiem vai uz zivju tirgiem?Tur taču ir daļa no akūnajām tonnām,kuras ir izvestas krastā.Vai tad nav citu ko ēst ?Jebšu... ja ,,amīši" tā nedara,tad mēs arī ne .:)Ir atšķirība starp komerczveju un vienkāršu makšķerēšanu, lai tirgotu zivis. Otrais ir nelegāla darbība.

Abavnieks, 23.jūlijs 2021, 08:21

Jums te ,,kipiš" bija par to,ka vīrs ir izvedis krastā trīs lielas līdakas...tirgošanu te piepina pēc tam un tas ,,ģaģka" te galīgi ņepričom.
Par līdakām neko neteicu. Tādu rīcību var atbalstīt, var neatbalstīt. Katrs dara, ko grib.
23.jūlijs 2021, 08:28 | links
 
snipiens [5m]: Pilnmēness odnako...:)
Man jautājiens itiem ,,gudrīšiem",kuri nopeļ cilvēku,kurš savu likumā atļauto lomu ir izvedis krastā.Kāpēc Jūs neejat ar lozungiem pie konservu stendiem vai uz zivju tirgiem?Tur taču ir daļa no akūnajām tonnām,kuras ir izvestas krastā.Vai tad nav citu ko ēst ?Jebšu... ja ,,amīši" tā nedara,tad mēs arī ne .:)Ir atšķirība starp komerczveju un vienkāršu makšķerēšanu, lai tirgotu zivis. Otrais ir nelegāla darbība.

Abavnieks, 23.jūlijs 2021, 08:21


Jums te ,,kipiš" bija par to,ka vīrs ir izvedis krastā trīs lielas līdakas...tirgošanu te piepina pēc tam un tas ,,ģaģka" te galīgi ņepričom.
23.jūlijs 2021, 08:25 | links
 
Abavnieks [23.07.21]: Krusteevs [29m]: Abavnieks [Vakar]: Willy [Vakar]: Abavnieks [9m]: Willy [16m]: Abavnieks [17m]: Willy [8m]: Vēl abavniek?:DAizmirsu, ka tu ķer uz tirgošanu, viss ok. Tad saprotams, kādēļ tev tas šķiet normāli un pieņemami.
Principā, atbildēji arī uz manu jautājumu, paldies :))Tu tikai kladzini kā bāba!pierādījumus!Tak tu pats teici, ka tirgo, šeit, forumā. Kādus pierādījumus tu gribi?Gulēt ej-puika!:DAtbildi, Tu neteici tā?Cik atceros, tad runa gāja par kūpinātām vistiņām, kuras viņš uz svētkjem kūpina, tirgo un arī dāvina. Par zivju tirgošanu neatminos. Iekopē Abavniek to tekstu, kur viņš raksta, ka ķer zivis tirgošanai, kā tu apgalvo. Lai nav tukša diršana no tevis un visiem mutes ciet!Kāda nu tukša muldēšana. Gan jau šo atkal pārfrāzēs, ka tā nebija domāts. Vai otrs variants - kā liks atbildēt par tirgošanu tā pazudīs.
+++
Ok. Mutes ciet!
23.jūlijs 2021, 08:21 | links
 
snipiens [23.07.21]: Pilnmēness odnako...:)
Man jautājiens itiem ,,gudrīšiem",kuri nopeļ cilvēku,kurš savu likumā atļauto lomu ir izvedis krastā.Kāpēc Jūs neejat ar lozungiem pie konservu stendiem vai uz zivju tirgiem?Tur taču ir daļa no akūnajām tonnām,kuras ir izvestas krastā.Vai tad nav citu ko ēst ?Jebšu... ja ,,amīši" tā nedara,tad mēs arī ne .:)
Ir atšķirība starp komerczveju un vienkāršu makšķerēšanu, lai tirgotu zivis. Otrais ir nelegāla darbība.
23.jūlijs 2021, 08:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager