Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Abavnieks [22.07.21]: Tu vairs nebraukā uz Babi?
Tiešām sen neesmu bijis copē. Pie vainas gan karstais laiks, kuru es slikti panesu, gan dažādi ģimenes pasākumi. Bet domāju drīzumā atsākt līdaku medības ;)
22.jūlijs 2021, 13:56 | links
 
MT9 [22.07.21]: Njā laiks priekš līdakām burvīgs. Paskat kā nāk ārā.
https://ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi

Patikpacopet, 22.jūlijs 2021, 00:48
Zivis svara ziņā īpaši neatpaliek no paša makšķernieka :) Izmērs tiešām iespaidīgs, onkam būs daudz kotlešu.
Tu vairs nebraukā uz Babi?
22.jūlijs 2021, 08:36 | links
 
Njā laiks priekš līdakām burvīgs. Paskat kā nāk ārā.
https://ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi

Patikpacopet, 22.jūlijs 2021, 00:48

Zivis svara ziņā īpaši neatpaliek no paša makšķernieka :) Izmērs tiešām iespaidīgs, onkam būs daudz kotlešu.
22.jūlijs 2021, 08:05 | links
 
Pravietis [21.07.21]: Pravietis [11:13]: Ņēma tumsā un pa nakti. Gaismā pliči noēd visu. Naktenis bija vispieprasītākais. Faktiski cope divos etapos ilga aptuveni divas stundas. Divi gabali aizgāja. Līņa cope neatšķiras no brekša copes, tādēļ nezinu kas aizgāja. Karūsa 1,7 kg. Briesmīgi resna.Patīkami asorti. Pa vidu tukšpļūtīšanai prieks redzēt kādu bildi un atskaiti. Apsveicu ar copi un lai izdodas biežāk.

Maariss, 21.jūlijs 2021, 12:56
Tava replika nevietā. Nekad neesmu slēpis, ka esmu gaļinieks, nevis sportists. Visu lieko esmu atdevis labiem ļaudīm, t.sk. kūpiņu veidā un bez atlīdzības. Vai tad slikti būt par cilvēku kuram patīk process. CL liek "mīlēt" MK Noteikumus, neskatoties uz to, ka daudzi ir absurdi un "akmenī cirsta poēma". Tādēļ neizceļos publiski ar liekām atskaitēm. Kaut ko rakstīt un neatspoguļot realitāti, nozīmē maldināt. Vienmēr esmu teicis, ka informāciju par copes rezultātiem iegūstu no citiem avotiem. Šeit tikai par likumsakarībām un tendencēm. Tā teikt, fiksēju vidējo temperatūru slimnīcā. Esmu taču svētais ......,:),:),:). Lai pašam būtu zivs uz galda un ne tikai ceturtdienās. Nekā personīga.
Ja tu vis maz sadalīdu tukšpļūtīšanas memuārus ar copes atskaitēm 1:1, jau būtu ideāli. Pagaidam ir 50:1.
Un par MN pat nestosties. Esi vai neesi Svētais, tie ir un būs saistoši visur un katram. Vienalga vai paturi visu savā saldētavā vai izdi citiem Svētajiem! Ja tā nedomā, tad turpmāk ej krustojumā pāri pie sarkanās gaismas! Tev tā pat ne kas nenotiks, jo esi tak Svētais!:)))
22.jūlijs 2021, 07:03 | links
 
Njā laiks priekš līdakām burvīgs. Paskat kā nāk ārā.
https://ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi
22.jūlijs 2021, 00:48 | links
 
Pravietis [11:13]: Ņēma tumsā un pa nakti. Gaismā pliči noēd visu. Naktenis bija vispieprasītākais. Faktiski cope divos etapos ilga aptuveni divas stundas. Divi gabali aizgāja. Līņa cope neatšķiras no brekša copes, tādēļ nezinu kas aizgāja. Karūsa 1,7 kg. Briesmīgi resna.Patīkami asorti. Pa vidu tukšpļūtīšanai prieks redzēt kādu bildi un atskaiti. Apsveicu ar copi un lai izdodas biežāk.

Maariss, 21.jūlijs 2021, 12:56

Tava replika nevietā. Nekad neesmu slēpis, ka esmu gaļinieks, nevis sportists. Visu lieko esmu atdevis labiem ļaudīm, t.sk. kūpiņu veidā un bez atlīdzības. Vai tad slikti būt par cilvēku kuram patīk process. CL liek "mīlēt" MK Noteikumus, neskatoties uz to, ka daudzi ir absurdi un "akmenī cirsta poēma". Tādēļ neizceļos publiski ar liekām atskaitēm. Kaut ko rakstīt un neatspoguļot realitāti, nozīmē maldināt. Vienmēr esmu teicis, ka informāciju par copes rezultātiem iegūstu no citiem avotiem. Šeit tikai par likumsakarībām un tendencēm. Tā teikt, fiksēju vidējo temperatūru slimnīcā. Esmu taču svētais ......,:),:),:). Lai pašam būtu zivs uz galda un ne tikai ceturtdienās. Nekā personīga.
21.jūlijs 2021, 18:44 | links
 
Ņēma tumsā un pa nakti. Gaismā pliči noēd visu. Naktenis bija vispieprasītākais. Faktiski cope divos etapos ilga aptuveni divas stundas. Divi gabali aizgāja. Līņa cope neatšķiras no brekša copes, tādēļ nezinu kas aizgāja. Karūsa 1,7 kg. Briesmīgi resna.

Pravietis, 21.jūlijs 2021, 11:13

Ķidājot karūsu, no tās kuņģa un dupša ar spiedienu izšļācās vairāk nekā puse glāzes ūdens. Tik daudz nekad neesmu ievērojis. Pie vilkšanas tā arī nepretojās. Tārpa vēderā nebija, vajadzētu būt veselai. Kas zivij licis tā piedzerties.......:).
21.jūlijs 2021, 17:39 | links
 
Pravietis [21.07.21]: Ņēma tumsā un pa nakti. Gaismā pliči noēd visu. Naktenis bija vispieprasītākais. Faktiski cope divos etapos ilga aptuveni divas stundas. Divi gabali aizgāja. Līņa cope neatšķiras no brekša copes, tādēļ nezinu kas aizgāja. Karūsa 1,7 kg. Briesmīgi resna.
+++
21.jūlijs 2021, 13:06 | links
 
Pravietis [21.07.21]: Ņēma tumsā un pa nakti. Gaismā pliči noēd visu. Naktenis bija vispieprasītākais. Faktiski cope divos etapos ilga aptuveni divas stundas. Divi gabali aizgāja. Līņa cope neatšķiras no brekša copes, tādēļ nezinu kas aizgāja. Karūsa 1,7 kg. Briesmīgi resna.
Patīkami asorti. Pa vidu tukšpļūtīšanai prieks redzēt kādu bildi un atskaiti. Apsveicu ar copi un lai izdodas biežāk.
21.jūlijs 2021, 12:56 | links
 

Ņēma tumsā un pa nakti. Gaismā pliči noēd visu. Naktenis bija vispieprasītākais. Faktiski cope divos etapos ilga aptuveni divas stundas. Divi gabali aizgāja. Līņa cope neatšķiras no brekša copes, tādēļ nezinu kas aizgāja. Karūsa 1,7 kg. Briesmīgi resna.
21.jūlijs 2021, 11:13 | links
 
Pravietis [20.07.21]: Patikpacopet [Vakar]: Nu ko izskatās, ka līdaka sāk atkal ņemt, līmenis ar ļoti labs ezerā.
https://ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumiTev taisnība ūdens līmenis normā . Izravēju zāles ar grābekli, ūdens gan kā no tējkannas. Sēžu uz līņu ceļa, redzēs ko šie vakarā un no rīta teiks.....
Iemet kādu atskaitīti! Kā gāja copē, kādi rezultāti, kas un uz ko...!
21.jūlijs 2021, 10:35 | links
 
Pravietis [20.07.21]: Patikpacopet [14:30]: Nu ko izskatās, ka līdaka sāk atkal ņemt, līmenis ar ļoti labs ezerā.
https://ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumiTev taisnība ūdens līmenis normā . Izravēju zāles ar grābekli, ūdens gan kā no tējkannas. Sēžu uz līņu ceļa, redzēs ko šie vakarā un no rīta teiks.....

Redzēju tevi sodien šai vietā!
Lai labi lomi!
20.jūlijs 2021, 23:31 | links
 
Patikpacopet [20.07.21]: Nu ko izskatās, ka līdaka sāk atkal ņemt, līmenis ar ļoti labs ezerā.
https://ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi
Tev taisnība ūdens līmenis normā . Izravēju zāles ar grābekli, ūdens gan kā no tējkannas. Sēžu uz līņu ceļa, redzēs ko šie vakarā un no rīta teiks.....
20.jūlijs 2021, 17:48 | links
 
Nu ko izskatās, ka līdaka sāk atkal ņemt, līmenis ar ļoti labs ezerā.
https://ekodalderi.lv/babites-ezers/notikumi
20.jūlijs 2021, 14:30 | links
 
Vakar gandrīz 4h spiningojot un velkot ārā zāles divatā viens mikro asarīts... Daugava pat ir dāsnāka. Babīte man ir to ūdenstilpņu sarakstā uz kuru visticamāk, ka nekad vairs nebraukšu.

Trimmeris, 4.jūlijs 2021, 17:16


Trimmeris trimmeri uz ezeru aizmirsa paņem līdz :D
Nu i labi nebrauc vietējiem matadoriem vairāk brīva ūdens, bet tie arī klusē, laikam sauļojās vai arī razdāča un tāpēc klusē.
4.jūlijs 2021, 20:57 | links
 
Tātad palikuši būs tikai gandrīz 49999 copmaņi, kas Barojas no Babītes!
4.jūlijs 2021, 19:02 | links
 
Vakar gandrīz 4h spiningojot un velkot ārā zāles divatā viens mikro asarīts... Daugava pat ir dāsnāka. Babīte man ir to ūdenstilpņu sarakstā uz kuru visticamāk, ka nekad vairs nebraukšu.
4.jūlijs 2021, 17:16 | links
 
Ko tur brīnīties,ka ezers aizaug ar vien vairāk...paskatieties kā Jūs paši viņu te esat aizdirsuši ( samēslojuši )...par zivīm vispār nav runas...tikai tonnām sūdus viens otram uz galvas.:)Izslēdzat vienreiz tak tos ,,Varenos un Diženos ".:)
4.jūlijs 2021, 15:16 | links
 
VilnisL [04.07.21]: Ja katru dienu Babē būtu 75 laivas, tātad maks 150 copmaņu, un ņemam 6 mēnešus, kas ir 180 dienas, tad sanāk 27000 makšķernieku gadā. Šis skaitlis realitātē ir pārspīlēts, domāju, vismaz reizes 5-as, jo 75 laivas vienlaicīgi ezerā ir labi ja kādu dienu. Darbadienas, slikts laiks utt., reizēm pat labā laikā līdz horizontam neredz nevienu laivu... Tā kā 50000 ir nenormāli pārspīlēts cipars.
Loģiski un ar galvu domājot jā, protams. Pie kam es vēl šo ciparu izdalītu vēl ar vismaz 10 jo Babitei ir savi pastāvīgie klienti...copmaņi, nevis minētie 50000 copmaņi.
Bet cilvēkam, kurš šo apgalvojumu izteica, nav pamata neticēt. Viņš gadu gadiem ir pierādījis savas zināšanas un prāta spējas! Tatad, gandrīz 50000 copmaņi katru gsdu Barojas no šī ezera!
4.jūlijs 2021, 14:33 | links
 
Ja katru dienu Babē būtu 75 laivas, tātad maks 150 copmaņu, un ņemam 6 mēnešus, kas ir 180 dienas, tad sanāk 27000 makšķernieku gadā. Šis skaitlis realitātē ir pārspīlēts, domāju, vismaz reizes 5-as, jo 75 laivas vienlaicīgi ezerā ir labi ja kādu dienu. Darbadienas, slikts laiks utt., reizēm pat labā laikā līdz horizontam neredz nevienu laivu... Tā kā 50000 ir nenormāli pārspīlēts cipars.

VilnisL, 4.jūlijs 2021, 12:40

Paskaties plašāk..... Tu runā, kā man šķiet, par laiviniekiem no bāzēm. Bet cik ir vēl tādu tīkotāju, kas copē no savām laivām. Vai tu esi pārliecināts, ka Tu redzi visus tos, kas makšķerē ezera krastā meldros. Esmu pārliecināt, ka ar laivuTu tur nokļūt nemaz nevari. Arī tur pieejamajās vietās ir pārapdzīvotība, un tādēļ tiek apgūtas arvien jaunas vietas krastā. Vai neesi redzējis kā makšķernieki sēž "plecs pie pleca" aizbērtajā Spuņņupes (ezera daļa), kā arī Varkaļa kanālos caurām diennaktīm, nemaz nerunāju par Lielupes upes posmā copējošajiem makšķerniekiem, no savienojuma vietas ar ezera caurteci Gatē līdz Varkalim un n -tos km zemāk uz viadukta pusi. Pieejamākās un copīgākās vietas tiek nodotas "roka - rokā". Lielāko daļu kanālā un Lielupē noķertās, manuprāt, ir Babītes ezera zivtiņas. Savu provizorisko ciparu nosaucu ar piebildi , bet to agresīvais un kultivētais admina klons regulāri ignorē, jo mērķis ir "aptaisīt". Savā apsvērumā vadījos no tā, cik % copmaņu no kopēja iedzīvotāju skaita brīvvalstī varētu dzīvot Rīgā un Rīgas rajonā un tuvākajās apdzīvotajās vietās, kas ir mobīli un zin , ka zivs Babītē, kanālā un Lielupē ir. Es rakstīju, .....ka ezers ir "mamma daba", kas baro......Un, vai tad tā nav, ka Babītē ir galvenā zivju atražotāja, kuras zivis vēlāk migrē plašā teritorijā. Cipara precizitāte ir grūti noskaidrojama un man tas ir galīgi mazsvarīgi, bet zinu, ka tas ir milzīgs, un par to esmu pārliecināts. Atslēgas vārds manā komentā ir "mamma daba, kas baro", un tas ir galvenokārt Babītes ezers pats par sevi, tā caurtecēs un no tā blakus Lielupē migrējošās zivtiņas. Nekā personīga.
4.jūlijs 2021, 14:31 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager