Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Lidaku marinejis ar esmu, garšīgi.
Un Headhunter - ja bail no parazītiem, tad kko nogalināt vari līdaku sasaldējot pirms taisīšanas. Pēc tam atkausē un iemarinē.

RapsHan, 12.novembris 2020, 18:20


Jā sasaldēšana nogalina parazītus, bet infekciju izraisītājus principā neitralizē tikai termiskā apstrāde e.g. cepot.
12.novembris 2020, 18:32 | links
 
Lidaku marinejis ar esmu, garšīgi.
Un Headhunter - ja bail no parazītiem, tad kko nogalināt vari līdaku sasaldējot pirms taisīšanas. Pēc tam atkausē un iemarinē.
12.novembris 2020, 18:20 | links
 
Izskatās jau baigi ņam-ņam, bet kā ar tiem parazītiem. Atzīšos grēkā - šausmīgi garšo līdaku ikri, bet tur vismaz kaut kāda termiskā apstrāde mierina...
11.novembris 2020, 21:51 | links
 
svens76 [11.11.20]: Willy [5m]: Headhunter [11m]: Recepti studijā! Lūdzu!Neesmu pilnvarots!skat. Svena bildes!;)https://youtu.be/ijEszr-0lgI

lai labi garšo. bet tā nav mana recepte:) bet garda gan

Sarkanajā mērcē arī ir ok!;)....recepte pie 7up!
11.novembris 2020, 21:43 | links
 
Willy [11.11.20]: Headhunter [11m]: Recepti studijā! Lūdzu!Neesmu pilnvarots!skat. Svena bildes!;)
https://youtu.be/ijEszr-0lgI

lai labi garšo. bet tā nav mana recepte:) bet garda gan
11.novembris 2020, 21:41 | links
 
Headhunter [11.11.20]: Recepti studijā! Lūdzu!

Neesmu pilnvarots!skat. Svena bildes!;)
11.novembris 2020, 21:37 | links
 
Recepti studijā! Lūdzu!
11.novembris 2020, 21:30 | links
 
MT9 [11.11.20]: Mt raksta-laivā paviesojās divas 83 un 84cm!Abas palaidāt vaļā??:)

Willy, 11.novembris 2020, 21:07
Viena kotletēs, jo nebija pārliecības, ka izķepurosies... ;)
Svena recepti pamēģini!bomba!;)
11.novembris 2020, 21:27 | links
 
Willy [11.11.20]: Davis-Di [10m]: bet par Li aķiem runājot, drīz tie būs pieejami par saldām cenām un būs pieejami daudziem. bet biki jāpaciešas:)

svens76, 11.novembris 2020, 20:50

Drīz ir stiepts jēdziens - mēnesis, 1/2 gads , 3x gadi , 5x gadi utt...Mt raksta-laivā paviesojās divas 83 un 84cm!Abas palaidāt vaļā??:)
Kotletēs tak labas. :)
11.novembris 2020, 21:16 | links
 
Mt raksta-laivā paviesojās divas 83 un 84cm!Abas palaidāt vaļā??:)

Willy, 11.novembris 2020, 21:07

Viena kotletēs, jo nebija pārliecības, ka izķepurosies... ;)
11.novembris 2020, 21:15 | links
 
Davis-Di [11.11.20]: bet par Li aķiem runājot, drīz tie būs pieejami par saldām cenām un būs pieejami daudziem. bet biki jāpaciešas:)

svens76, 11.novembris 2020, 20:50

Drīz ir stiepts jēdziens - mēnesis, 1/2 gads , 3x gadi , 5x gadi utt...
Mt raksta-laivā paviesojās divas 83 un 84cm!Abas palaidāt vaļā??:)
11.novembris 2020, 21:07 | links
 
Davis-Di [11.11.20]: bet par Li aķiem runājot, drīz tie būs pieejami par saldām cenām un būs pieejami daudziem. bet biki jāpaciešas:)

svens76, 11.novembris 2020, 20:50

Drīz ir stiepts jēdziens - mēnesis, 1/2 gads , 3x gadi , 5x gadi utt...
tas lai paliek mazais noslēpums:)
11.novembris 2020, 21:06 | links
 
Paliku uz tukšo šodien. Katrā ziņā, tapat, lieliski pavadīts laiks. Vēl daudz jāmācās, ņemot vērā, ka sogad tikai sāku nodarboties ar spiningošanu. Cik ar citiem vīriem runāju nevienam lielāka par 3.5 kg nebija. Copes maz. Nākamnedēļ jādodas nākamajā zinību tūrē. :)
NE ASAKAS!
11.novembris 2020, 21:05 | links
 
bet par Li aķiem runājot, drīz tie būs pieejami par saldām cenām un būs pieejami daudziem. bet biki jāpaciešas:)

svens76, 11.novembris 2020, 20:50


Drīz ir stiepts jēdziens - mēnesis, 1/2 gads , 3x gadi , 5x gadi utt...
11.novembris 2020, 21:02 | links
 
MT9 [11.11.20]: Sveiciens visiem Lāčplēša dienā! Es to pavadīju laivojot pa savu iemīļoto Babītes ezeru. Šoreiz kompāniju man sastādīja lielo līdaku "mednieks" Dāvis. Šodienas uzdevumu plānā ietilpa saelpoties daudz svaiga gaisa, notestēt Eholotes.lv piedāvāto jauno un dikti jau dārgo aķīti, kā arī, ja baigi nospīdēs, noķert kādu smuku zivtiņu :D Kas attiecas uz pirmo punktu, to mēs izpildījām ātri un ar uzviju - svaigais gaiss uzņemts nedēļai uz priekšu, ar otro punktu arī gāja tīri raiti - braucot ezerā akumulators bija uzlādēts, savukārt ar tumsiņu, dodoties ārā, tas vēl rādīja 23%. Šodien tiešām tika veikti gari pārbraucieni, 50 Lb elektromotors strādāja uz maksimumu, laiva tika izmantota "Pella", tādēļ ar rezultātu bijām apmierināti. Jāatzīst, ka praktiski nebija vēja, kas nepārprotami palīdzēja ietaupīt enerģiju, tomēr diez vai ar "vecā" tipa akumulatoru mums sanāktu izbraukāt šo maršrutu. Pie 23% enerģijas atlikuma, tas neizrādīja jaudas samazinājumu, kas parasti novērojams ar "vecā" tipa aķīšiem. Manā skatījumā lielākais pluss ir akumulatora svars, kurš vismaz 3 reizes vieglāks par līdzvērtīgu vecāko brāli. Tiem, kuriem ir diska trūces (kā Oskaram), šis apstāklis noteikti patiks :D Vienvārdsakot, aķis foršs, bet cena lielākajai daļai, ieskaitot mani, diemžēl nav paceļama :) Tā, par pirmajiem diviem punktiem atskaitījos, pāreju pie trešā, kurš pēdējā laikā regulāri paliek neizpildīts. Zivis arī šodien bija kaprīzas, bet pie divām smukulēm tomēr tikām (pareizāk gan būtu teikt Dāvis tika). Laivā paviesojās 82 un 83 cm dvīņu māsas. Diezgan slaidas priekš vēlā rudens, bet galīgi kaulu kambari nebija. Par līdaku pasivitāti liecināja arī pamanītās dēles uz zaļsvārču smukajiem sāniem. Oskars, šoreiz, izmakšķerēja tikai gulbja olu, kas brīvi dreifēja pa ūdens virsu :D Kopumā prieks par forši pavadīto Lačplēša dienu, prieks, ka Dāvis tika pie smukām zivtiņām, jo kas gan tā par copes atskaiti, ja reizi no reizes paliekam bez zivīm :D Visiem ne asakas, tiekamies drīzumā atkal uz ūdeņiem! ;)
bet par Li aķiem runājot, drīz tie būs pieejami par saldām cenām un būs pieejami daudziem. bet biki jāpaciešas:)
11.novembris 2020, 20:50 | links
 
MT9 [11.11.20]: Sveiciens visiem Lāčplēša dienā! Es to pavadīju laivojot pa savu iemīļoto Babītes ezeru. Šoreiz kompāniju man sastādīja lielo līdaku "mednieks" Dāvis. Šodienas uzdevumu plānā ietilpa saelpoties daudz svaiga gaisa, notestēt Eholotes.lv piedāvāto jauno un dikti jau dārgo aķīti, kā arī, ja baigi nospīdēs, noķert kādu smuku zivtiņu :D Kas attiecas uz pirmo punktu, to mēs izpildījām ātri un ar uzviju - svaigais gaiss uzņemts nedēļai uz priekšu, ar otro punktu arī gāja tīri raiti - braucot ezerā akumulators bija uzlādēts, savukārt ar tumsiņu, dodoties ārā, tas vēl rādīja 23%. Šodien tiešām tika veikti gari pārbraucieni, 50 Lb elektromotors strādāja uz maksimumu, laiva tika izmantota "Pella", tādēļ ar rezultātu bijām apmierināti. Jāatzīst, ka praktiski nebija vēja, kas nepārprotami palīdzēja ietaupīt enerģiju, tomēr diez vai ar "vecā" tipa akumulatoru mums sanāktu izbraukāt šo maršrutu. Pie 23% enerģijas atlikuma, tas neizrādīja jaudas samazinājumu, kas parasti novērojams ar "vecā" tipa aķīšiem. Manā skatījumā lielākais pluss ir akumulatora svars, kurš vismaz 3 reizes vieglāks par līdzvērtīgu vecāko brāli. Tiem, kuriem ir diska trūces (kā Oskaram), šis apstāklis noteikti patiks :D Vienvārdsakot, aķis foršs, bet cena lielākajai daļai, ieskaitot mani, diemžēl nav paceļama :) Tā, par pirmajiem diviem punktiem atskaitījos, pāreju pie trešā, kurš pēdējā laikā regulāri paliek neizpildīts. Zivis arī šodien bija kaprīzas, bet pie divām smukulēm tomēr tikām (pareizāk gan būtu teikt Dāvis tika). Laivā paviesojās 82 un 83 cm dvīņu māsas. Diezgan slaidas priekš vēlā rudens, bet galīgi kaulu kambari nebija. Par līdaku pasivitāti liecināja arī pamanītās dēles uz zaļsvārču smukajiem sāniem. Oskars, šoreiz, izmakšķerēja tikai gulbja olu, kas brīvi dreifēja pa ūdens virsu :D Kopumā prieks par forši pavadīto Lačplēša dienu, prieks, ka Dāvis tika pie smukām zivtiņām, jo kas gan tā par copes atskaiti, ja reizi no reizes paliekam bez zivīm :D Visiem ne asakas, tiekamies drīzumā atkal uz ūdeņiem! ;)
Kā vienmēr, Oskara atskaite un bildes augstākajā līmenī!
Super!
11.novembris 2020, 20:44 | links
 
Abavnieks [11.11.20]: Vājprātā... Zivis smukas.

Man arī nesen bija 82cm.... :DDDDDDDDDD

Nu tas kā nobildē!
...šo manu līdaku dažs noturēja par septītnieci!:D
11.novembris 2020, 20:42 | links
 
MT! Kad litija elektrība maksās nevis 5$/Ah, bet 1 - tas nodarīs zivīm lielāku ļaunumu kā panoptiks, bigbaits un kečrelīz kopāņemti. Un tas nav aiz kalniem. Winter is coming.
11.novembris 2020, 20:33 | links
 
Sveiciens visiem Lāčplēša dienā! Es to pavadīju laivojot pa savu iemīļoto Babītes ezeru. Šoreiz kompāniju man sastādīja lielo līdaku "mednieks" Dāvis. Šodienas uzdevumu plānā ietilpa saelpoties daudz svaiga gaisa, notestēt Eholotes.lv piedāvāto jauno un dikti jau dārgo aķīti, kā arī, ja baigi nospīdēs, noķert kādu smuku zivtiņu :D Kas attiecas uz pirmo punktu, to mēs izpildījām ātri un ar uzviju - svaigais gaiss uzņemts nedēļai uz priekšu, ar otro punktu arī gāja tīri raiti - braucot ezerā akumulators bija uzlādēts, savukārt ar tumsiņu, dodoties ārā, tas vēl rādīja 23%. Šodien tiešām tika veikti gari pārbraucieni, 50 Lb elektromotors strādāja uz maksimumu, laiva tika izmantota "Pella", tādēļ ar rezultātu bijām apmierināti. Jāatzīst, ka praktiski nebija vēja, kas nepārprotami palīdzēja ietaupīt enerģiju, tomēr diez vai ar "vecā" tipa akumulatoru mums sanāktu izbraukāt šo maršrutu. Pie 23% enerģijas atlikuma, tas neizrādīja jaudas samazinājumu, kas parasti novērojams ar "vecā" tipa aķīšiem. Manā skatījumā lielākais pluss ir akumulatora svars, kurš vismaz 3 reizes vieglāks par līdzvērtīgu vecāko brāli. Tiem, kuriem ir diska trūces (kā Oskaram), šis apstāklis noteikti patiks :D Vienvārdsakot, aķis foršs, bet cena lielākajai daļai, ieskaitot mani, diemžēl nav paceļama :) Tā, par pirmajiem diviem punktiem atskaitījos, pāreju pie trešā, kurš pēdējā laikā regulāri paliek neizpildīts. Zivis arī šodien bija kaprīzas, bet pie divām smukulēm tomēr tikām (pareizāk gan būtu teikt Dāvis tika). Laivā paviesojās 82 un 83 cm dvīņu māsas. Diezgan slaidas priekš vēlā rudens, bet galīgi kaulu kambari nebija. Par līdaku pasivitāti liecināja arī pamanītās dēles uz zaļsvārču smukajiem sāniem. Oskars, šoreiz, izmakšķerēja tikai gulbja olu, kas brīvi dreifēja pa ūdens virsu :D Kopumā prieks par forši pavadīto Lačplēša dienu, prieks, ka Dāvis tika pie smukām zivtiņām, jo kas gan tā par copes atskaiti, ja reizi no reizes paliekam bez zivīm :D Visiem ne asakas, tiekamies drīzumā atkal uz ūdeņiem! ;)

MT9, 11.novembris 2020, 19:39

Kā vienmēr, prieks lasīt. Un bildes bomba.
11.novembris 2020, 20:21 | links
 

Vājprātā... Zivis smukas.

Man arī nesen bija 82cm.... :DDDDDDDDDD
11.novembris 2020, 20:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager