Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Ja nav noslēpums, kādi mānekļi 'nostrādāja'?

kraftinsh, 11.novembris 2020, 20:03

100-gramīgs silikons.
11.novembris 2020, 20:08 | links
 
Labas šķilas, izskatās krietni lielākas par 83cm, labi nobildēts! Ja nav noslēpums, kādi mānekļi 'nostrādāja'?
11.novembris 2020, 20:03 | links
 











Sveiciens visiem Lāčplēša dienā! Es to pavadīju laivojot pa savu iemīļoto Babītes ezeru. Šoreiz kompāniju man sastādīja lielo līdaku "mednieks" Dāvis. Šodienas uzdevumu plānā ietilpa saelpoties daudz svaiga gaisa, notestēt Eholotes.lv piedāvāto jauno un dikti jau dārgo aķīti, kā arī, ja baigi nospīdēs, noķert kādu smuku zivtiņu :D Kas attiecas uz pirmo punktu, to mēs izpildījām ātri un ar uzviju - svaigais gaiss uzņemts nedēļai uz priekšu, ar otro punktu arī gāja tīri raiti - braucot ezerā akumulators bija uzlādēts, savukārt ar tumsiņu, dodoties ārā, tas vēl rādīja 23%. Šodien tiešām tika veikti gari pārbraucieni, 50 Lb elektromotors strādāja uz maksimumu, laiva tika izmantota "Pella", tādēļ ar rezultātu bijām apmierināti. Jāatzīst, ka praktiski nebija vēja, kas nepārprotami palīdzēja ietaupīt enerģiju, tomēr diez vai ar "vecā" tipa akumulatoru mums sanāktu izbraukāt šo maršrutu. Pie 23% enerģijas atlikuma, tas neizrādīja jaudas samazinājumu, kas parasti novērojams ar "vecā" tipa aķīšiem. Manā skatījumā lielākais pluss ir akumulatora svars, kurš vismaz 3 reizes vieglāks par līdzvērtīgu vecāko brāli. Tiem, kuriem ir diska trūces (kā Oskaram), šis apstāklis noteikti patiks :D Vienvārdsakot, aķis foršs, bet cena lielākajai daļai, ieskaitot mani, diemžēl nav paceļama :) Tā, par pirmajiem diviem punktiem atskaitījos, pāreju pie trešā, kurš pēdējā laikā regulāri paliek neizpildīts. Zivis arī šodien bija kaprīzas, bet pie divām smukulēm tomēr tikām (pareizāk gan būtu teikt Dāvis tika). Laivā paviesojās 82 un 83 cm dvīņu māsas. Diezgan slaidas priekš vēlā rudens, bet galīgi kaulu kambari nebija. Par līdaku pasivitāti liecināja arī pamanītās dēles uz zaļsvārču smukajiem sāniem. Oskars, šoreiz, izmakšķerēja tikai gulbja olu, kas brīvi dreifēja pa ūdens virsu :D Kopumā prieks par forši pavadīto Lačplēša dienu, prieks, ka Dāvis tika pie smukām zivtiņām, jo kas gan tā par copes atskaiti, ja reizi no reizes paliekam bez zivīm :D Visiem ne asakas, tiekamies drīzumā atkal uz ūdeņiem! ;)
11.novembris 2020, 19:39 | links
 
Davis-Di [09.11.20]: Kā tad šodien ir gājis tiem, kuri bija ezerā? Vai nelielais saliņš ir ieviesis korekcijas līdakas uzvedībā?

Sandzeis, 9.novembris 2020, 22:58

Vitaļiks teica ka šodien vai rītdien pakšus klapēs... ja nav atskaites tad jau rītdien ... ticu ka saklapēs!

Nav jau pirmais gads, kad rudens pasīvs, būs dienas kad izšaus un tad 5-10 klusums!

Nav jau arī tā ka citur ir eldarado, tieši tas pats dažiem izšauj un pārējiem čupa čups ...
Nu ko gaidīsim atskaites, būs brīvs noteikti aizbraukšu pats.....
10.novembris 2020, 11:21 | links
 
Kā tad šodien ir gājis tiem, kuri bija ezerā? Vai nelielais saliņš ir ieviesis korekcijas līdakas uzvedībā?

Sandzeis, 9.novembris 2020, 22:58


Vitaļiks teica ka šodien vai rītdien pakšus klapēs... ja nav atskaites tad jau rītdien ... ticu ka saklapēs!

Nav jau pirmais gads, kad rudens pasīvs, būs dienas kad izšaus un tad 5-10 klusums!

Nav jau arī tā ka citur ir eldarado, tieši tas pats dažiem izšauj un pārējiem čupa čups ...
9.novembris 2020, 23:31 | links
 
Kā tad šodien ir gājis tiem, kuri bija ezerā? Vai nelielais saliņš ir ieviesis korekcijas līdakas uzvedībā?
9.novembris 2020, 22:58 | links
 
Willy [08.11.20]: nipijs38 [Vakar]: Šodien cope nebija galīgi svaka.
Uz diviem kādas 15lidacinas.lielaka kādas 53cm.viss uz buster no 10-15cmKas tā par copi!tā tāda "jāšanās "ar mazajām!:(
Protams nesaku ka bija baigi interesanti.pasam jau ar vislaik gribējās kko normālu izvilkt.bet man šogad līdaku izmērs vienkārši mazs.pat 25cm gumijas cērt zemmeri.
9.novembris 2020, 14:13 | links
 
Šodien cope nebija galīgi svaka.
Uz diviem kādas 15lidacinas.lielaka kādas 53cm.viss uz buster no 10-15cm

nipijs38, 8.novembris 2020, 21:45

Gribētu saprast, kāpēc man vakar uz Strike buster jerk ne piesitiena.Pamatā mētāju lēni grimstošos 75g un Bigbandit 98g, jo līmenis beidzot atļāva.Izslīd tie izspēlē normāli, pauzes cik nu lielas var, lai nenogrimst līdz zālēm.Mētāju arī peldošos, kas iegrimst līdz 20cm un pauzes garākas, bet ar nekā.Kopumā kādi 20 krāsojumi izmētāti.Pagājušo ceturtdien uz Buster shallow un Bigbandit vismaz mazās ņēma, vakar pilnīga 0? Citiem tai pat laikā uz Buster un Bigbandit vakar bijušas copes?

Friks, 9.novembris 2020, 08:10


tīri no manas puses teorija varētu būt ka:
1. līdaku vajag atrast, viņa vēl ar vien diezgan par seklumiem uzturas un pie nosacītām bedrēm pastiprināta aktivitāte netiek novērota.
2. Līdaka ir diezgan pasīva, pirmajā laidiena tev atrādās, copes , kādu izvelc, tad nākamajā laidienā tajā trajektorijā ne piesitiena - ilgāk jāļauj vietai atpūsties vai atkal uz pārliecību jāklapē kamēr viņai apnīk.
3. Jāpaeksperimentē ar vilkšanas veidu maiņu - sākot no supper lēzena ar pauzēm līdz pat agresīvam
(man pašam pēdējās copes visas copes uz džerka pauzē - tā ka nejūti un kad taisi nākamo glaidu itkā aiz zāles aizķēries un tad nospiež - pašam tādas copes nepatīk, jo klibo realizācija, jo nevienmēr kārtīgi piecērt un tad ir shodi)
9.novembris 2020, 08:55 | links
 
Friks [09.11.20]: Šodien cope nebija galīgi svaka.
Uz diviem kādas 15lidacinas.lielaka kādas 53cm.viss uz buster no 10-15cm

nipijs38, 8.novembris 2020, 21:45

Gribētu saprast, kāpēc man vakar uz Strike buster jerk ne piesitiena.Pamatā mētāju lēni grimstošos 75g un Bigbandit 98g, jo līmenis beidzot atļāva.Izslīd tie izspēlē normāli, pauzes cik nu lielas var, lai nenogrimst līdz zālēm.Mētāju arī peldošos, kas iegrimst līdz 20cm un pauzes garākas, bet ar nekā.Kopumā kādi 20 krāsojumi izmētāti.Pagājušo ceturtdien uz Buster shallow un Bigbandit vismaz mazās ņēma, vakar pilnīga 0? Citiem tai pat laikā uz Buster un Bigbandit vakar bijušas copes?
Čomam vakar tieši uz bandītu bija pāris copes, man uz cūku viena tikai, tas viss no rīta līdz vakaram.
9.novembris 2020, 08:40 | links
 
Šodien cope nebija galīgi svaka.
Uz diviem kādas 15lidacinas.lielaka kādas 53cm.viss uz buster no 10-15cm

nipijs38, 8.novembris 2020, 21:45


Gribētu saprast, kāpēc man vakar uz Strike buster jerk ne piesitiena.Pamatā mētāju lēni grimstošos 75g un Bigbandit 98g, jo līmenis beidzot atļāva.Izslīd tie izspēlē normāli, pauzes cik nu lielas var, lai nenogrimst līdz zālēm.Mētāju arī peldošos, kas iegrimst līdz 20cm un pauzes garākas, bet ar nekā.Kopumā kādi 20 krāsojumi izmētāti.Pagājušo ceturtdien uz Buster shallow un Bigbandit vismaz mazās ņēma, vakar pilnīga 0? Citiem tai pat laikā uz Buster un Bigbandit vakar bijušas copes?
9.novembris 2020, 08:10 | links
 
Šodien cope nebija galīgi svaka.
Uz diviem kādas 15lidacinas.lielaka kādas 53cm.viss uz buster no 10-15cm

nipijs38, 8.novembris 2020, 21:45

Zemmērus parasti neuzskaitu. Nav mērķa izmērs :) Šodien dažiem arī bija kaudzīte ar zemmēriem, bet sacensību ietvaros tie dod precīzi 0 ;)
8.novembris 2020, 22:49 | links
 
nipijs38 [08.11.20]: Šodien cope nebija galīgi svaka.
Uz diviem kādas 15lidacinas.lielaka kādas 53cm.viss uz buster no 10-15cm
Kas tā par copi!tā tāda "jāšanās "ar mazajām!:(
8.novembris 2020, 21:49 | links
 
Šodien cope nebija galīgi svaka.
Uz diviem kādas 15lidacinas.lielaka kādas 53cm.viss uz buster no 10-15cm
8.novembris 2020, 21:45 | links
 
MT9 [08.11.20]: Patiesība, cik noķer mums pat sapņos nerādās!atskaitās cl
kopā ar fb +-20copmaņi!cik laivu ir ezerā???

Willy, 8.novembris 2020, 20:10
Es šodien ieliku atskaiti uzreiz par 40 copmaņiem. Rezultāts neiepriecinošs... :)
:))) +100500
8.novembris 2020, 21:41 | links
 

Re...
8.novembris 2020, 21:40 | links
 
Davis-Di [08.11.20]: Vakar arī nebija copes diena, jāgaida aukstums.

belijs23, 8.novembris 2020, 21:07

Augustā gaidījām septembra vidu, lai nokrītas drusku ūdens temp un jau pie lēpeņu laukiem tiek, tad oktobri, tad novembri ... iestāsies ziema bez rudens žora :))))))))), laikam zivīm arī karantīna un maskas velkā :))))
Varbūt viss ir vienkārši!?Zivs jūt,ka ziema tik drīz nebūs!
Šī nakts gaidāma vēsa...rīt būs cope!:D
8.novembris 2020, 21:39 | links
 
Vakar arī nebija copes diena, jāgaida aukstums.

belijs23, 8.novembris 2020, 21:07


Augustā gaidījām septembra vidu, lai nokrītas drusku ūdens temp un jau pie lēpeņu laukiem tiek, tad oktobri, tad novembri ... iestāsies ziema bez rudens žora :))))))))), laikam zivīm arī karantīna un maskas velkā :))))
8.novembris 2020, 21:24 | links
 
Sestdien, piektdien ar nebija copes diena kā daudzās citās :), ceturtdien laikam kaut, kas bija izkustējies, bet ar nekas ekstra oriģināls. Arī šajās dienās kādam jau kaut kas izšauj, bet nekādi baigie rekordi netiek stādīti un lielākai daļai diezgan švaki - to arī saka laivu bāzēs.
Ja es atskatos uz pēdējiem diviem mēnešiem, visas līdaku copes man tādas nekādas (izņemot vienu, kas paņēma ar labu belzienu) - tā kā ziemā, pauzē nospiež, daudz baksta un arī uz to saņemas pēdējos metros pirms laivas, runājot ar citiem copmaņiem - diezgan līdzīgi novērojumi.
Līdz ar to patreiz izskatās, ka BB atpūšas stūrī ar dažiem izņēmumiem, un labāki rezultāti ir uz twiču vai bezsvara mazākam gumijām ar ko var ieturēt pietiekoši garas pauzes vai ļoti lēni novilkt.
8.novembris 2020, 21:19 | links
 
Vakar arī nebija copes diena, jāgaida aukstums.
8.novembris 2020, 21:07 | links
 
MT9 [08.11.20]: Patiesība, cik noķer mums pat sapņos nerādās!atskaitās cl
kopā ar fb +-20copmaņi!cik laivu ir ezerā???

Willy, 8.novembris 2020, 20:10
Es šodien ieliku atskaiti uzreiz par 40 copmaņiem. Rezultāts neiepriecinošs... :)
Šodien nebij copes diena...Lielupē,Gātē laivu pilns! Cik aprunājos,švaki...man 2x mēri un 4xmazās laivā!visas copes uz mazajiem mānekļiem...
8.novembris 2020, 20:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager