Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Patiesība, cik noķer mums pat sapņos nerādās!atskaitās cl
kopā ar fb +-20copmaņi!cik laivu ir ezerā???

Willy, 8.novembris 2020, 20:10

Es šodien ieliku atskaiti uzreiz par 40 copmaņiem. Rezultāts neiepriecinošs... :)
8.novembris 2020, 20:25 | links
 
Jurik [08.11.20]: Davis-Di [18:49]: Rudens silts un līdaku uzvedība dīvaina, nav tā kā parasti, daudzas līdakas, kas tiek izvilktas, ir tādas kalsnas un neuzēdušās un uzvedās itkā ziema jau būtu, citus gadus pat "ziemā" jautrāk iet.

Ja paskatāmies pēdējo piecu gadu meteo.lv statistiku tad šogad ir augstākā ūdens temperatūra ~9-10C pa pieciem gadiem, zemākā bija 2016.gadā astotajā novembrī 2,1C, bet vidēji 3C zemāka temperatūra par šodienas.

Vai temperatūra ir pie vainas, ka līdakas uzvedas šogad gausāk - vvz, bet prasās ka viņām kaut kas dzirksteli piešauj, varbūt pirmās salnas ko līdzēs.Es nevaru to pamatot zinātniski, bet tīri loģiski teiktu tā: līdz ar sūnaina laika iestāšanos, ezerā būs mazāk copmaņu un zivs būs mazāk biedēta - ņems labāk kā vakar. Tik labi kā pagājušajā rudenī neņems, jo makšķernieku daudzums pieaug. Noķerto trofeju daudzums būs lielāks, jo iespējas par tām paziņot pieņemas spēkā.

Patiesība, cik noķer mums pat sapņos nerādās!atskaitās cl
kopā ar fb +-20copmaņi!cik laivu ir ezerā???
8.novembris 2020, 20:10 | links
 
Davis-Di [08.11.20]: Rudens silts un līdaku uzvedība dīvaina, nav tā kā parasti, daudzas līdakas, kas tiek izvilktas, ir tādas kalsnas un neuzēdušās un uzvedās itkā ziema jau būtu, citus gadus pat "ziemā" jautrāk iet.

Ja paskatāmies pēdējo piecu gadu meteo.lv statistiku tad šogad ir augstākā ūdens temperatūra ~9-10C pa pieciem gadiem, zemākā bija 2016.gadā astotajā novembrī 2,1C, bet vidēji 3C zemāka temperatūra par šodienas.

Vai temperatūra ir pie vainas, ka līdakas uzvedas šogad gausāk - vvz, bet prasās ka viņām kaut kas dzirksteli piešauj, varbūt pirmās salnas ko līdzēs.
Es nevaru to pamatot zinātniski, bet tīri loģiski teiktu tā: līdz ar sūnaina laika iestāšanos, ezerā būs mazāk copmaņu un zivs būs mazāk biedēta - ņems labāk kā vakar. Tik labi kā pagājušajā rudenī neņems, jo makšķernieku daudzums pieaug. Noķerto trofeju daudzums būs lielāks, jo iespējas par tām paziņot pieņemas spēkā.
8.novembris 2020, 19:06 | links
 
Rudens silts un līdaku uzvedība dīvaina, nav tā kā parasti, daudzas līdakas, kas tiek izvilktas, ir tādas kalsnas un neuzēdušās un uzvedās itkā ziema jau būtu, citus gadus pat "ziemā" jautrāk iet.

Ja paskatāmies pēdējo piecu gadu meteo.lv statistiku tad šogad ir augstākā ūdens temperatūra ~9-10C pa pieciem gadiem, zemākā bija 2016.gadā astotajā novembrī 2,1C, bet vidēji 3C zemāka temperatūra par šodienas.

Vai temperatūra ir pie vainas, ka līdakas uzvedas šogad gausāk - vvz, bet prasās ka viņām kaut kas dzirksteli piešauj, varbūt pirmās salnas ko līdzēs.
8.novembris 2020, 18:49 | links
 
Laidāmies no Vecupenieku bāzes. No rīta puses 1 zemmērs atkabinājās pie laivas. Un 1 varbūt mērs izleca svecē pakaļ džerkam.. un pēcpusdienā labi pavilku 5+ uz bandītu, bet notirinājās. Pāriniekam cope uz 23 pigu. Izskatās ka visiem švaki.. Mammas laikam negrib ēst.
8.novembris 2020, 17:26 | links
 
Šodien man viena cope bija, kuru pavilku nedaudz un aizgāja ar āķi mutē no voblera gredzens neizturēja. Pārinieka viens sitiens uz gumiju. Pārsvarā mētāju jerku.
8.novembris 2020, 17:13 | links
 

Šodien ezerā norisinājās sacensības. Rīkoja Dūšeļu bāze, piedalījās 20 ekipāžas. Es startēju komandā ar Dairi. Man rezultāts kā parasti, Dairis tika pie 55 cm līdaciņas. Apkopojot rezultātus 3.vieta noķēra zivis ar kopējo svaru 2,9 kg; 2.vieta 3,4 kg; 1.vieta 7,2 kg (piecas mēra līdakas). Līmenis labs, bet sacensību zivis mani joprojām ignorē, turpināsim trenēties :))
8.novembris 2020, 17:10 | links
 
Dzelzs nervi tev, marco, sarēķināju, sanāk kādas 3 minūtes viena ietīšana, ja aizmet mānekli 50metrus. Šodien ezerā, raustot džerkus 15-17cm, ar max pauzi 2-3sek. 4.5stundās pilnīga nulle - ne piesitiena!
8.novembris 2020, 16:07 | links
 

Vakar ezerā bij dizgan daudz laivu, bet tā arī neviens neatsaucās, kā gājis.
Tad uzrakstīšu kā man gāja.
Ezerā smuki ir uzcēlies ūdens līmenis un pa dienu vēl cēlās. Pūta zivīgais rietuma vējš. Vispār vakar bij ko darīt, bet baigais bērnudārzs. Rezultātā 21. laivā un 1. smukule uz mājām. Vēl divas smukules apmēram 1.5 un 3-4kg pēc cīniņa ņēma virsroku, lai vēl paaugtos. Nedaudz reklāmas. Copēju uz paša taisītiem vobleriem un līdz šim nekad bez zivīm neesmu palicis. Man viņi ir peldoši un vienmērīgi tinot iet 5-10cm dziļumā. Ja ūdens līmenis zems, tad strādāju ar tādu, ja augsts, tad zem apkšējā trijnieciņa pielieku 1-1.5gr sviniņu un viņš man jau ir grimstošs. Es nekad vienmērīgi spoli netinu, bet 2-3 apgriezieni un 3-8sek. pauze. Tā kā pauzē viņš vai nu uzpeld , vai grimst.
8.novembris 2020, 09:51 | links
 
Kā šodien ir gājis ezerā ar copi?

marco38, 7.novembris 2020, 19:03

Spriežot pēc atskaitēm FB, gāja grūti, bet vismaz pāris metri izmānīti.
7.novembris 2020, 19:49 | links
 
Kā šodien ir gājis ezerā ar copi?
7.novembris 2020, 19:03 | links
 
Vakar viens mērs ,viens zemmērs,čomam viena zemmēra un tas viss kas pieteicās!
Saule nobeidza copi,kā arī pēc pūtiena iepriekšējā dienā ,parasti arī nekas īpaši prātīgs nav.
Ūdens līmenis augsts,kā arī dzidrs.
7.novembris 2020, 09:36 | links
 
Skatos, kasZMNI damja stacijā līmeni rāda 65cm, bet meteo.lv Lielupe-Sloka stacijā 45cm

Friks, 7.novembris 2020, 07:47

ZMNI dati uz vakardienu.
7.novembris 2020, 08:09 | links
 
Skatos, kasZMNI damja stacijā līmeni rāda 65cm, bet meteo.lv Lielupe-Sloka stacijā 45cm
7.novembris 2020, 07:47 | links
 
gaituks [06.11.20]: Labvakar kā ar līmenī babītes ezerā
Šis ir vienkāršāks un saprotamāks :
http://www.zmni.lv/station/babites-ezers-dambji/
7.novembris 2020, 07:04 | links
 
Labvakar kā ar līmenī babītes ezerā

gaituks, 6.novembris 2020, 21:27


https://videscentrs.lvgmc.lv/iebuvets/hidrologiskas-prognozes

Skaties sloku vai pie jūras Lielupi.
Ūdens patreiz ir - krūzītē nav jāņem līdzi :D
6.novembris 2020, 21:30 | links
 
Labvakar kā ar līmenī babītes ezerā
6.novembris 2020, 21:27 | links
 

Bet tas , ka Ķenguram neviena nav bijusi ,, līdz pakaļai,, nenozīmē, ka tā nenotiek. Lūk reāls piemērs, kā mērs normālu gumiju uz pauzes ieloka ka šņakst. :) A ja tā uz metru, cik dziļi var ,, iešņaukt,,!? :)
6.novembris 2020, 09:59 | links
 
Hard mono nav FC un ir mīkstāks.
Jā mīkstāks gan, bet kā jau teicu, ka copē visādi gadās, nav divu vienādu copes reižu. Domāju ka manā gadījumā ar FC būtu bijis pušu, jo es pat nepaspēju piecirst ka bija pušu, cirtiena brīdi pretestība nebija un izlēca pavada no ūdens. Šai laikam ļooooti asi zobi bija.
6.novembris 2020, 07:58 | links
 
Abavnieks [05.11.20]: Kāds iemet kādreiz bildi, kur līdaka ir ierijusi, tieši ierijusi, nevis satinusi sev apkārt tās 50cm-70cm pavadas plus mānekli.
Lai gan pašam ir bijuši traki kampieni, un nokosti mānekļi ar 40cm pavadām, nevienā mirklī nav bijusi ticība, ka apakšā ir bijis nezin kāds haizivjveidīgais 3m briesmonis, kurš ir ielopsējis līdz galam, manā gadījumā 130mm un 140mm voblerus un dažus džerkus plus 40cm pavadas..

Toties skatoties kā ūdenī notiek twicha, džerka uzrāviens, kad māneklis pauzē aizslīd uz priekšu, bet aukla ar pavadu paliek lociņā aiz muguras vai sānos un līdaka no priekšas skrējienā grābj paķerot starp zobiem ari brīvo auklu, gan šķiet ļoti reāli.

Bet viss var būt... Es gan neiztēlojos, kā piemēram 110cm līdaka var iestumt vienā momentā kaut 50cm pavadu un 20cm mānekli. Vienīgais variants būtu, ka to mānekli jau rijienā sāk dirst pa otru galu ārā
Nu bet ,, makšķernieku stāstus,, jau nevar aizliegt. :))))))
Par gājienu no priekšas arī ir pieredze un ne vienreiz vien. Tāpēc jau cope ir interesanta. ;)
5.novembris 2020, 23:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager