Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Davis-Di [05.11.20]: Tad viss skaidrs, ja mučkulī bija

Abavnieks, 5.novembris 2020, 22:17

Nezinu, kas tur skaidrs, bet iecēlām ātri un arī neizskatījās pēc stāsta, kad satīts uz zobiem.
Slēdziena šai situācijā nebūs, bet viela pārdomām gan.
Skaidrs tas, ka nebija ierijusi visu garumu līdz dibenam. Sākumā sapratu, ka visu garumu bija norijusi.

Pārējais jau nešķiet vairs neticami un tādēļ pašam uz bb arī stāv kādi 75-80cm, gadījumam - ja nu...
5.novembris 2020, 22:30 | links
 
Tad viss skaidrs, ja mučkulī bija

Abavnieks, 5.novembris 2020, 22:17


Nezinu, kas tur skaidrs, bet iecēlām ātri un arī neizskatījās pēc stāsta, kad satīts uz zobiem.
Slēdziena šai situācijā nebūs, bet viela pārdomām gan.
5.novembris 2020, 22:26 | links
 
Davis-Di [05.11.20]: Kā tad dabūji to āķi pirkstā? Ja bija iesitusi visu mānekli plus pavadu rīklē, tad tie āķi ar pavadu nebija dziļi vēderiņā vai bija vienkārši murškulī mutē?

Abavnieks, 5.novembris 2020, 21:50

Māneklis bija žaunās un pārējais bija mučkulī lokos rīklē.
Ir divas opcijas :
1. ņēma baigā skrējienā no aizmugures un ierija, bet tad mānekļa purnam nevajadzetu būt rīklē.
2. pretkustībā ielocīja gan pavadu gan mānekli, kas vairāk ir ticams.
(Vilku no dziļuma uz seklumu )

Dēļ tā cik aukla bija mutē arī ar pirkstiem šetināju āŗā, nevis ar knaiblēm un kad pavada tika izvilkta un pirmais āķis izlikts ārpus mutes, viņa izdomāja trādi rīdi ... āķis bija vidējā pirkstā un 6kg+ ārdijās tajā, jo otra roka izslīdēja no žaunas - tā bija viņas kļūda jo beigās aizgāja kotletēs :D
Tad viss skaidrs, ja mučkulī bija
5.novembris 2020, 22:17 | links
 
Kā dabūju otru āķi ārā, tikai privāti - C&R piekritēji mani norakstīs. :D
5.novembris 2020, 22:10 | links
 
Kā tad dabūji to āķi pirkstā? Ja bija iesitusi visu mānekli plus pavadu rīklē, tad tie āķi ar pavadu nebija dziļi vēderiņā vai bija vienkārši murškulī mutē?

Abavnieks, 5.novembris 2020, 21:50


Māneklis bija žaunās un pārējais bija mučkulī lokos rīklē.
Ir divas opcijas :
1. ņēma baigā skrējienā no aizmugures un ierija, bet tad mānekļa purnam nevajadzetu būt rīklē.
2. pretkustībā ielocīja gan pavadu gan mānekli, kas vairāk ir ticams.
(Vilku no dziļuma uz seklumu )

Dēļ tā cik aukla bija mutē arī ar pirkstiem šetināju āŗā, nevis ar knaiblēm un kad pavada tika izvilkta un pirmais āķis izlikts ārpus mutes, viņa izdomāja trādi rīdi ... āķis bija vidējā pirkstā un 6kg+ ārdijās tajā, jo otra roka izslīdēja no žaunas - tā bija viņas kļūda jo beigās aizgāja kotletēs :D
5.novembris 2020, 22:04 | links
 

Dziļāk man nav gadījies...Peto ap 20cm
5.novembris 2020, 21:55 | links
 
Davis-Di [05.11.20]: Te ir drusku atsauce uz manu pieredzi šogad.
=AZW7YN1-IAW-BaMrArycNvViPKDxTrZQez84ir1PFDg6nMckglu9O0YM7PDUX3RsdocIw6P--uZM5LgHg5yRB__peLB7prltH3yxYug5SlnNSfYcxoBvPr0S9Jm2C5IgkdM&__tn__=%2CO%2CP-R]https://www.facebook.com/davis...

Vēlos pieminēt, ka līdaka nebija aptinusies, bet iesitusi visu rīklē, tas pasākums vispār nebija veiksmīgs, jo vēl āķi pirkstā dabūju, bet viela pārdomām. Ir vērts ari palasīt citu copmaņu komentārus par lietoto pavadu garumiem.
Kā tad dabūji to āķi pirkstā? Ja bija iesitusi visu mānekli plus pavadu rīklē, tad tie āķi ar pavadu nebija dziļi vēderiņā vai bija vienkārši murškulī mutē?
5.novembris 2020, 21:50 | links
 
Visādi jau gadās, laikam trāpīja tieši pavadā, Es izmantoju 1.05 savage gear Hard mono.

Sandzeis, 5.novembris 2020, 21:38


Hard mono nav FC un ir mīkstāks.
Es vēl sūtīju šādu čomam, kam ir labi sasniegumi - viņam nav vēl pārkosts.
Bet tas nav rādītājs, jo ir cilvēki kā es kam visādi kasjaki gadās, arī atšaut mānekļus un ir kam nē ... varbūt viņu zebras melnā strīpa vel pienāks, bet ceru ka nē!
5.novembris 2020, 21:48 | links
 
Te ir drusku atsauce uz manu pieredzi šogad.
=AZW7YN1-IAW-BaMrArycNvViPKDxTrZQez84ir1PFDg6nMckglu9O0YM7PDUX3RsdocIw6P--uZM5LgHg5yRB__peLB7prltH3yxYug5SlnNSfYcxoBvPr0S9Jm2C5IgkdM&__tn__=%2CO%2CP-R]https://www.facebook.com/davis...

Vēlos pieminēt, ka līdaka nebija aptinusies, bet iesitusi visu rīklē, tas pasākums vispār nebija veiksmīgs, jo vēl āķi pirkstā dabūju, bet viela pārdomām. Ir vērts ari palasīt citu copmaņu komentārus par lietoto pavadu garumiem.
5.novembris 2020, 21:44 | links
 
Visādi jau gadās, laikam trāpīja tieši pavadā, Es izmantoju 1.05 savage gear Hard mono.
5.novembris 2020, 21:38 | links
 
Kāds iemet kādreiz bildi, kur līdaka ir ierijusi, tieši ierijusi, nevis satinusi sev apkārt tās 50cm-70cm pavadas plus mānekli.
Lai gan pašam ir bijuši traki kampieni, un nokosti mānekļi ar 40cm pavadām, nevienā mirklī nav bijusi ticība, ka apakšā ir bijis nezin kāds haizivjveidīgais 3m briesmonis, kurš ir ielopsējis līdz galam, manā gadījumā 130mm un 140mm voblerus un dažus džerkus plus 40cm pavadas..

Toties skatoties kā ūdenī notiek twicha, džerka uzrāviens, kad māneklis pauzē aizslīd uz priekšu, bet aukla ar pavadu paliek lociņā aiz muguras vai sānos un līdaka no priekšas skrējienā grābj paķerot starp zobiem ari brīvo auklu, gan šķiet ļoti reāli.

Bet viss var būt... Es gan neiztēlojos, kā piemēram 110cm līdaka var iestumt vienā momentā kaut 50cm pavadu un 20cm mānekli. Vienīgais variants būtu, ka to mānekli jau rijienā sāk dirst pa otru galu ārā
5.novembris 2020, 21:35 | links
 
Davis-Di [05.11.20]: Kapēc daudzi ieciklējas uz fc pavadām???Ar ko titāna pavada ir sliktāka?es kamēr mēģināju atcerēties,ka pēc katras mazās fc ir jāpārbauda pakāsu vismaz 5 labus mānekļus...un man pietika!Līdakai tikai titāns...

Willy, 5.novembris 2020, 21:00

Tīri no savas pieredzes, tieši džerkam un BB, nepretendēju uz pareizo viedokli.
Titāns ir laba lieta, bet ne ar pārāk garām pavadām. Pieredze rāda, ka lielas un ne pat trofejas var iesist 70cm+ iekšā ka nav ko redzēt. Ar titānu nevisai var uztaisīt mezgls/mezgls savienojumu - vajag griezuli, gara pavada neder, bojā kāta riņķi.
Seklos ūdeņos, FC ir vieglāks un var novilkt lēnāk ar zemāku iegrimi.
Dzidrā ūdenī FC ir itkā priekšroka, jo mazāk redzams ūdenī.
Līdz ar to esmu nobāzējies pie FC, bet tai pašā laikā pāris gadus atpakaļ pat testēju Lielupē, duļķī nerūsējošā tērauda trosītes, jo dziļumā 7m kad ir duļķis rudenī tur tā pat neko neredz, bet vienalga pārgāju beigās uz FC jo personīgi liekās ka copju skaits ir lielāks.
Laikam jau katram savs...
Nesen maza līdaciņa pie laivas uztaisīja sveci un virs pavadas nokoda ar visu mazo Otus!:(
Čoms gan vakar,gan šodien Gātē uz vobleriem dabuja pa trīniecei,kaudzi ar mazajām un pārīti ap.1,5kg....ar titāna pavadām!ūdens bij dzidrs,bet saule nebij!:)
5.novembris 2020, 21:33 | links
 
Par Twich utml. titāna pavada +/- nr.1, bet ne pītais, otrā godpilnā vieta stīgai - manā skatījumā!
5.novembris 2020, 21:25 | links
 
Kapēc daudzi ieciklējas uz fc pavadām???Ar ko titāna pavada ir sliktāka?es kamēr mēģināju atcerēties,ka pēc katras mazās fc ir jāpārbauda pakāsu vismaz 5 labus mānekļus...un man pietika!Līdakai tikai titāns...

Willy, 5.novembris 2020, 21:00


Tīri no savas pieredzes, tieši džerkam un BB, nepretendēju uz pareizo viedokli.
Titāns ir laba lieta, bet ne ar pārāk garām pavadām. Pieredze rāda, ka lielas un ne pat trofejas var iesist 70cm+ iekšā ka nav ko redzēt. Ar titānu nevisai var uztaisīt mezgls/mezgls savienojumu - vajag griezuli, gara pavada neder, bojā kāta riņķi.
Seklos ūdeņos, FC ir vieglāks un var novilkt lēnāk ar zemāku iegrimi.
Dzidrā ūdenī FC ir itkā priekšroka, jo mazāk redzams ūdenī.
Līdz ar to esmu nobāzējies pie FC, bet tai pašā laikā pāris gadus atpakaļ pat testēju Lielupē, duļķī nerūsējošā tērauda trosītes, jo dziļumā 7m kad ir duļķis rudenī tur tā pat neko neredz, bet vienalga pārgāju beigās uz FC jo personīgi liekās ka copju skaits ir lielāks.
5.novembris 2020, 21:22 | links
 
Ja iet uz līdaku, tad arī tikai titāns vai stīga. Līdaka vairāk fokusējas uz mānekli. Protams, ja nav žēl šķirties no mānekļa, tad var likt fļuriku.
5.novembris 2020, 21:05 | links
 
Davis-Di [05.11.20]: Tieši pirms copes biju pārsējis jo bija pabojāta, bet tur tā pavada bija tā nogriezta takā ka sērkociņu nospicē. Sīkums par tukšo copi, gumijas žēl, pirmā cope gumijai :D

Sandzeis, 5.novembris 2020, 20:15

Vienīgā reize, kad pārkoda 0,91mm FC, trešajā metiena pēc pārsiešanas.



Ir bijuši kodumi/bojajumi pēc lielam līdakām uz 2/3, bet iepriekš vienmēr bija izturējis!
Kapēc daudzi ieciklējas uz fc pavadām???Ar ko titāna pavada ir sliktāka?es kamēr mēģināju atcerēties,ka pēc katras mazās fc ir jāpārbauda pakāsu vismaz 5 labus mānekļus...un man pietika!Līdakai tikai titāns...
5.novembris 2020, 21:00 | links
 
Tieši pirms copes biju pārsējis jo bija pabojāta, bet tur tā pavada bija tā nogriezta takā ka sērkociņu nospicē. Sīkums par tukšo copi, gumijas žēl, pirmā cope gumijai :D

Sandzeis, 5.novembris 2020, 20:15


Vienīgā reize, kad pārkoda 0,91mm FC, trešajā metiena pēc pārsiešanas.



Ir bijuši kodumi/bojajumi pēc lielam līdakām uz 2/3, bet iepriekš vienmēr bija izturējis!
5.novembris 2020, 20:28 | links
 
Tieši pirms copes biju pārsējis jo bija pabojāta, bet tur tā pavada bija tā nogriezta takā ka sērkociņu nospicē. Sīkums par tukšo copi, gumijas žēl, pirmā cope gumijai :D
5.novembris 2020, 20:15 | links
 
Babīte šodien pārsteigumu pilna bija, kolēģim 107cm un pirmais metrs ar ko arī apsveicu, man negaidīta cope, un nokosta pavadiņa. Iemetu manuprāt perspektīvā vietā, mazliet pavilku pie āķiem pieķērās dūņas, sāku ātri vilkt mānekli uz laivas pusi, lai ātrāk noaķētu dūņas un pēkšņi bam, šļakatas pa gaisu es apstulbu, tiešām negaidītā brīdī un pat neuzcirtu normāli, mazliet pavilku un līdaka prom bija, otrs fokus, iemetu pie pudura mānekli mazliet pavelku jūtu ir kontakts, cērtu tukšais, piecirtieni brīdī jau pavada bija nost. Žēl gan, bet ganjau nākošreiz.....

Sandzeis, 5.novembris 2020, 19:55


FC jāpārbauda regulāri, jo ne tikai līdakas, bet arī āķi bojā to ja ik pa laikam aizķeras aiz pavadas.

Līdzīgā veidā, kā tu stāsti arī esmu 10+ pasējis, kad tālmetienā uzķeras zāles un nesanāk ar asu cirtienu nosist nost - velku iekša cik jaudas lai ātrāk uztaisītu jaunu metienu un pusceļā BAMS..., es gan pievilku gandrīz līdz laivai un redzēju gan zivi gan ka māneklis ieķeries lūpas galā, kas jau atplīsušā lūpā izļurkājies turas... ilgi nebija jāgaida cirtiens no līdakas puses un bija nost.
5.novembris 2020, 20:06 | links
 
Babīte šodien pārsteigumu pilna bija, kolēģim 107cm un pirmais metrs ar ko arī apsveicu, man negaidīta cope, un nokosta pavadiņa. Iemetu manuprāt perspektīvā vietā, mazliet pavilku pie āķiem pieķērās dūņas, sāku ātri vilkt mānekli uz laivas pusi, lai ātrāk noaķētu dūņas un pēkšņi bam, šļakatas pa gaisu es apstulbu, tiešām negaidītā brīdī un pat neuzcirtu normāli, mazliet pavilku un līdaka prom bija, otrs fokus, iemetu pie pudura mānekli mazliet pavelku jūtu ir kontakts, cērtu tukšais, piecirtieni brīdī jau pavada bija nost. Žēl gan, bet ganjau nākošreiz.....
5.novembris 2020, 19:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager