Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Viens zemmērs.
Un nokosts fļuriks kanālā. Līdz virsmai uzstīvēju, bet kukainis bija izmanīgāks par mani HE HE. Pēc skata un sajūtas varēja būt ap kādi 3. Kaut kā tā.
30.oktobris 2020, 19:46 | links
 
Šodien Babīte bija ļoti skopa, lai neteiktu vairāk..... precīzāk sakot, no 08.00—16.00, ne piesitiena, tos kurus satiku pa ceļam arī nevienas zivs laivā. Šitādu aplauzienu sen neatceros. Varbūt šodien tomēr kādam gāja labāk?
30.oktobris 2020, 19:21 | links
 
Šodien Babīte nebija devīga,toties izlijām labi.Tikai 1 ņemama - 2.3 kg. un pāris zemmēri.Bet,gan jau būs labāk...
29.oktobris 2020, 21:56 | links
 
Pa kreisi no Ezerkrastiem liekas lielās platībās apakšā gandrīz nav zāles.Pie bojām, kur ienāk kanāla atzari, arī papliks, vairāk uz vidu atkal garā zāle, kur visi mānekļi ķeras.Kaut kā neiedvesa pārliecību tas gals, bet nu,kas zin, tas velk.
28.oktobris 2020, 11:07 | links
 
Man atkal tanī pat dienā ezers atvērās tikai ~13:00, kad pusstundā divi zemmēri un divi mēri. Laikam jānotrāpa īstajā laikā un pie īstajiem puduriem. Es no Ezerkrastiem maucu pa kreisi.
28.oktobris 2020, 10:29 | links
 
Starts no kādas konkrētas bāzes parasti atstāj iespaidu lasītājam, bet kurā malā faktiski bija aktivitāte?
28.oktobris 2020, 10:04 | links
 
27.10.2020
Starts no Dalderu bāzes ! Strādājām no 7:30-14 !
Kopmumā rezūltāts neslinkts ,man 82,72,69,63 un divi zemmēri !
Pāriniekam daudz labas copes ,bet tik viens zemmērs laivā :/
Viss aktīvākais bija rīta celiens līdz plks.12 , pēctam sākās mazās , nebija vairs intrasanti ,devāmies krastā :)
28.oktobris 2020, 08:35 | links
 
Satiku ap 13 bāzē to Neo, bez copes rîta cēliens. Man tas pats. Vismaz paairējos kārtīgi, svaigu gaisu paelpoju :)
27.oktobris 2020, 20:12 | links
 
Kā citiem!? FB ar neko neredz.

Willy, 27.oktobris 2020, 19:33

Tautas ezerā bija salīdzinoši maz. Dušeļu bāzē sanāca papļāpāt ar 2 džekiem, cik sapratu, zivi laivā iemānīt nesanāca. Sergejs, kurš pēdējā laikā priecē ar metriem, arī bija ezerā, bet rezultātu nezinu.
27.oktobris 2020, 19:45 | links
 
MT9 [27.10.20]: Velns, jo tālāk, jo trakāk. Šodien biju ezerā, jau tuvojās vakars, bet rokas pēc zivīm nesmako... :)) Domāju, ka tā arī palikšu uz nulles, bet tad vienā punktā izdevās izmānīt 2 palaidnes (63 un 67 cm). Nekas liels, bet priecē fakts, ka beidzot pele laivā iemānīja līdaku, jo līdz šim tikai copes bija jutusi. Nevar saprast, kad tās zivis sakustēsies, laikam stiprāks Z vējiņš jāpagaida un mīnusiņi naktī, no eto ņe točno :) pa
Nja...diezkas nav! Visu dienu pa tukšo nomaukt...tā var ticību sev pazaudēt!;))
Kā citiem!? FB ar neko neredz.
27.oktobris 2020, 19:33 | links
 







Velns, jo tālāk, jo trakāk. Šodien biju ezerā, jau tuvojās vakars, bet rokas pēc zivīm nesmako... :)) Domāju, ka tā arī palikšu uz nulles, bet tad vienā punktā izdevās izmānīt 2 palaidnes (63 un 67 cm). Nekas liels, bet priecē fakts, ka beidzot pele laivā iemānīja līdaku, jo līdz šim tikai copes bija jutusi. Nevar saprast, kad tās zivis sakustēsies, laikam stiprāks Z vējiņš jāpagaida un mīnusiņi naktī, no eto ņe točno :)
27.oktobris 2020, 18:52 | links
 
eh. CL sanitize filtri nogriež komentāros visu kas ir aiz mazāks lielāks simbols! Mēģināšu turpināt!

.... zem 1m.
Puika izcēla 2x 1m+ +/- no viena punkta slīdot ar peldošo enkuru divas reizes , es tai pat laikā 98cm un 96cm un pārkosts 0.91FC un tā nebija ne tuvu Norčas vieta, bet tā vieta no Jūnija vidus nav strādājusi - tik cik nesen viena ~90+ atrādījās, bet rudenī tur ir bijušas labas un zinu kas tur ar labas ir rudenī vilkuši!
Un tādu vietu ir daudz un katram savas, kad jo vairāk dzirdi kur ir izvilktas, tad kopsaucēju vēl grūtāk atrast, izņemot ka no presinga brīžiem palien malā!
Ezerā pirmo reizi biju ~1986-8 gadā precīzi neatceros, kopš tā laika ir daudz mainījies, daudz kas ir redzēts un vienalga to ezeru līdz galam nesaprotu.
Līdz ar to gribu teikt, ja mēs visu zinātu un zinātu uz ko, kad un kā droši vien mēs nemakšķerētu, jo nebūtu interesanti!
26.oktobris 2020, 23:42 | links
 
>ir viens ezers kur es ta daru, 2 vietas kur iemest un tad kursēju no vienas uz otru, jo nevar zināt kad tur būs būs aktivitāte..bet nu tur ir līdakas, to es zinu.
gadās ka uz 4.reizi dienā atbraucot paņem kas normāls.
babīte tadu pleķi nezinu, bet par vienu vietu aizdomas ir:D

Semtex, 26.oktobris 2020, 22:35


Gan jau tūlīt nories, bet izteikšu savu viedokli!

Norča babē kursē +/- starp 2x vietām, kopš gidē sen nav redzēts Babē izņemot PikeFight šogad un kad pagājušajā gadā Lund pārdeva.
Ir arī citas vietas - kā Norča Pike Fight uz laipas teica:" Daudzi močī pa manām vietām, bet Dāvim ir pašam savas", lai arī godīgi sakot drusku jau pārklājas, bet man nepatīk kāpt citam uz galvas līdz ar to dēļ vienas vietas nestresoju un dodos uz nākamo - neviena vieta nav ar garantiju, jo ņemot vēra līmeni un sezonu viņas migrē un katram ir sava zivs.
MT šogad redzēja spotu kur parasti neviens nelien un pat neticētu, ka tur var būt labas līdakas un man atnāca viņam pa prieku 1m+ līdz laivai, šogad tur tā bija otrā, kas atrādījās un tur šogad bija ok izmērā zem
26.oktobris 2020, 23:23 | links
 
Davis-Di [26.10.20]: varbūt īstais dildo vajag:(:)

Semtex, 26.oktobris 2020, 21:57

VVZ, vairāk izskatās, ka jābūt pareizā mirkli un pareizā vietā ar pareizo mānekli un varbūt arī vienalga ar kādu - galvenais pirmie divi!
Daudzi cenšas, bet reti kuram sanāk :D
Bet vismaz kaut kāda kustība un ik pa laikam izšauj kādam!
ir viens ezers kur es ta daru, 2 vietas kur iemest un tad kursēju no vienas uz otru, jo nevar zināt kad tur būs būs aktivitāte..bet nu tur ir līdakas, to es zinu.
gadās ka uz 4.reizi dienā atbraucot paņem kas normāls.
babīte tadu pleķi nezinu, bet par vienu vietu aizdomas ir:D
26.oktobris 2020, 22:35 | links
 
Davis-Di [26.10.20]: Šod.Lielupē man neņēma neko...citiem ar neko neredzēju!Norča bij,bet ar ātri pazuda...to viņa lauciņu jau es vienmēr pārbaudu kamēr šis nav ieradies!:)...
Tikai nebrūc virsū!!!....Gātē kādas 7 mazās!uz dažādiem vobleriem!:)Līmenis zems,vējš diesgan stiprs...laiks ideāls,bet....

Willy, 26.oktobris 2020, 22:16

Par šodienu Lielupē neko nezinu, bet cik dzirdēju vakar Norčam bija iesācēji, daudz bārdas un beigās pats 10+ iesita, bilde bija FB arī :D
Man čoms saka,ka ja Lielupē ņem tad Babē nē un otrādāk - rīt izskatās būs micro mači:D
Ta jau kkas būs!:)...MT var uzelpot!man rīt nav laika!:D
26.oktobris 2020, 22:35 | links
 
Šod.Lielupē man neņēma neko...citiem ar neko neredzēju!Norča bij,bet ar ātri pazuda...to viņa lauciņu jau es vienmēr pārbaudu kamēr šis nav ieradies!:)...
Tikai nebrūc virsū!!!....Gātē kādas 7 mazās!uz dažādiem vobleriem!:)Līmenis zems,vējš diesgan stiprs...laiks ideāls,bet....

Willy, 26.oktobris 2020, 22:16


Par šodienu Lielupē neko nezinu, bet cik dzirdēju vakar Norčam bija iesācēji, daudz bārdas un beigās pats 10+ iesita, bilde bija FB arī :D
Man čoms saka,ka ja Lielupē ņem tad Babē nē un otrādāk - rīt izskatās būs micro mači:D
26.oktobris 2020, 22:25 | links
 
Davis-Di [26.10.20]: varbūt īstais dildo vajag:(:)

Semtex, 26.oktobris 2020, 21:57

VVZ, vairāk izskatās, ka jābūt pareizā mirkli un pareizā vietā ar pareizo mānekli un varbūt arī vienalga ar kādu - galvenais pirmie divi!
Daudzi cenšas, bet reti kuram sanāk :D
Bet vismaz kaut kāda kustība un ik pa laikam izšauj kādam!
Šod.Lielupē man neņēma neko...citiem ar neko neredzēju!Norča bij,bet ar ātri pazuda...to viņa lauciņu jau es vienmēr pārbaudu kamēr šis nav ieradies!:)...
Tikai nebrūc virsū!!!....Gātē kādas 7 mazās!uz dažādiem vobleriem!:)Līmenis zems,vējš diesgan stiprs...laiks ideāls,bet....
26.oktobris 2020, 22:16 | links
 
varbūt īstais dildo vajag:(:)

Semtex, 26.oktobris 2020, 21:57


VVZ, vairāk izskatās, ka jābūt pareizā mirkli un pareizā vietā ar pareizo mānekli un varbūt arī vienalga ar kādu - galvenais pirmie divi!
Daudzi cenšas, bet reti kuram sanāk :D
Bet vismaz kaut kāda kustība un ik pa laikam izšauj kādam!
26.oktobris 2020, 22:08 | links
 
varbūt īstais dildo vajag:(:)
26.oktobris 2020, 21:57 | links
 
viņiem sava ādere atrasta:D

Semtex, 26.oktobris 2020, 21:25


Svētdien to āderi noklapēju :D un arī citas :(
Redzēs kas tuvākajās dienās notiksies, rīt Sergejs atkal uz ezeru un daži labi citi arī, kamēr pie šāda līmeņa citi vagos Lielupi.
26.oktobris 2020, 21:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager