Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
viņiem sava ādere atrasta:D
26.oktobris 2020, 21:25 | links
 
Davis-Di [26.10.20]: Apsveicu! Šodien Sergejs ar JerkBait 108 un 99 iesituši.
Kas vakar aplauzās var teikt, ka ķērās vakar un ķeras rīt :D
Paldies! Vakar esot labi ķēries- tā teica bàzes saimniece. Un par rītdienu.. aizbraukšu paskatîties kā ķeras. :) manuprāt, laiks izcils
26.oktobris 2020, 18:12 | links
 
Šodien no saules līdz saulei 45, 55, 95cm

Os555, 26.oktobris 2020, 17:31


Apsveicu! Šodien Sergejs ar JerkBait 108 un 99 iesituši.
Kas vakar aplauzās var teikt, ka ķērās vakar un ķeras rīt :D
26.oktobris 2020, 17:56 | links
 
Šodien no saules līdz saulei 45, 55, 95cm
26.oktobris 2020, 17:31 | links
 
Uzreiz gribu piebilst, ka zaudētais vobleris ir ķīnas Zipbaits Orbit 130. Pieļavu domu, ka dēļ voblera izcelsmes, arī riņķa kvalitāte varēja būt vāja. Arī pastāv variants, ka pavada (manā gadījumā bija paštaisīta stiga no ģitaras stigas Nr.2) ir noslīdusi pa riņķi.
Jebkurā gadījumā nākamreiz provēšu stigu kabināt pa taisno pie voblera un gaidīt gaidīt gaidīt, kāmēr notiks nākama pārbaude.

stonedrider, 26.oktobris 2020, 15:04


Nu stīgai noteikti var viegli aizslīdēt starp riņķīša stieplēm un tad jau riņķīša izturība samazinās vairakkārt un normālāka līdaka var pielikt tam pasākumam punktu.
Pamēģini mājās ar stīgas pavadu un riņķīti cik viegli aiziet garām!
26.oktobris 2020, 15:19 | links
 
Uzreiz gribu piebilst, ka zaudētais vobleris ir ķīnas Zipbaits Orbit 130. Pieļavu domu, ka dēļ voblera izcelsmes, arī riņķa kvalitāte varēja būt vāja. Arī pastāv variants, ka pavada (manā gadījumā bija paštaisīta stiga no ģitaras stigas Nr.2) ir noslīdusi pa riņķi.
Jebkurā gadījumā nākamreiz provēšu stigu kabināt pa taisno pie voblera un gaidīt gaidīt gaidīt, kāmēr notiks nākama pārbaude.
26.oktobris 2020, 15:04 | links
 
Ātrs tests - riņķītis ar 39kg testu pie šāda scenārija locās vaļā vvz ar ļoti mazu spēku es teiktu zem 10kg


Man šādus scenārijus ir sanācis piefiksēt, pirms zivs.
26.oktobris 2020, 13:05 | links
 
Interesanti, un kā tad sauc šādus riņķus, kam ir viena stieple divu vietā?

onkyo, 26.oktobris 2020, 12:45


Nesaprati domu vai nepareizi izteicos - kad sakabe jau ieslīd riņķītim (split ring) starp vijumu un turas uz vienu vijumu - kaut kā tā!
26.oktobris 2020, 12:52 | links
 
Interesanti, un kā tad sauc šādus riņķus, kam ir viena stieple divu vietā?
26.oktobris 2020, 12:45 | links
 
Par riņķīšiem priekšā vobleriem.
Lielākā daļa japāņu un ASV vobleru ir domāti siet klāt pa taisno FC - par cik ka ne visi lieto cilpas mezglu - priekšā ir riņķītis, lai vobleris saglabātu brīvu kustību.
Tā iemesla pēc bieži spiningojot ar titāna pavadu vai stīgu vobleris nav vairs suspend un pauzē lēni grimst dēļ pavadas un karabīnes smaguma, riņķīša noņemšana var samazināt to, bet parasti pilnīgi suspends nepaliks vienalga.
Cik pats esmu novērojis tie riņķīši ir diezgan stingri un vajag būt ar labiem testiem, līdz ar to par izstiepšanu drusku apšaubu, bet var gadīties cits - ja lieto pietiekoši smalku sakabi tā var atsist riņķīti un sāk virzīties uz noņemšanos - pats esmu tādu scenāriju pieredzējis, bet zaudējis vobleri vai zivi tāda veidā nav sanācis, bet katrā ziņā ja sakabe turas tikai uz vienu riņķīša stiepli, divu vietā tad arī tests riņķītim drošs ka samazinās!
26.oktobris 2020, 12:31 | links
 
Teikšu kā ir, esmu spiningā +/- 3 klases skolnieks. Šī varēja būt mana pirma trofeja, bet ir kā ir. Secinājumus protams izdarīju, vajš punkts atrasts. Nākamreiz būšu ļaunāks

stonedrider, 26.oktobris 2020, 11:28


Iesaku paskatīties uz riņķiem, it sevišķi Jackall vobleriem, tiem bieži vien ir salikti tā saucamie "Split ring", kuri pie lielas slodzes padodās (atverās).
26.oktobris 2020, 12:24 | links
 
:), neaizmirsti par emociju kontrolēšanu situacijā !!!! :) No puniem mācamies !
26.oktobris 2020, 11:46 | links
 
Teikšu kā ir, esmu spiningā +/- 3 klases skolnieks. Šī varēja būt mana pirma trofeja, bet ir kā ir. Secinājumus protams izdarīju, vajš punkts atrasts. Nākamreiz būšu ļaunāks
26.oktobris 2020, 11:28 | links
 
Bet tie riņķi vobleriem manuprāt ir lieki,dažs izskatās dikti švaks, lai izturētu lielu slodzi.
Friks, 25.oktobris 2020, 21:27

Es, savulaik, arī vobleriem noņēmu riņķīšus. Tā gan vieglāk tos pievienot karabīnei, gan tiek izslēgta riņķīša iztaisnošanās. Atstāju tikai krenkiem un sunim, jo likās, ka tieši šiem vobleru tipiem ar riņķīti labāka spēle...
26.oktobris 2020, 11:24 | links
 
Stonedrider, pašam arī ir bijis, kad taisno karabīnes un noslīd lielās zivis ...:), tās tik bieži neatnāk ..:)
Jāizdara secinājumi pēc "sadarītā", savādāk atkal būs vainīgi riņķi , mezgli utt. :)
26.oktobris 2020, 11:11 | links
 
Apsveicama pacietība jums. Pašam šodien tikai viens zemmērs Spuņciema klajumā pēc 3stundu mētāšanas uz Buster jerk 15 cm un pat ne mutē. Pacietība beidzās un vienos metu mieru.Bet tie riņķi vobleriem manuprāt ir lieki,dažs izskatās dikti švaks, lai izturētu lielu slodzi. Spooky Jerk gan riktīgi, bet vienalga noņēmu, lai vieglāk kabināt karabīni.
25.oktobris 2020, 21:27 | links
 
Atskaite par 25o.
Atbraucam divatā ap 8iem Spuņciemas bāzē. Migla tāda, ka nevar redzēt laivas galus. Strādājam divatā, es tvičot, biedram gumijas. Apbraucam visus pudurus starp Spuņciema un Ezerkrasta bāzēm - ne piesitiena. Aizbraucam uz ezera vidū - tas pats. Nolēmām doties uz Gātes pusi. Pa ceļam turpinājām visu kas bija arsenālā. Rezultāts 0. Atbraucam pie Gātes, dabūju šņori voblera izmērā. Pec pusstundas vēl zemmers. Biedram uz gumijas klusums. Beigās nolēmam doties tūvāk Dušeliem. Man beidzot uzsēdies labs variants, bet ilgā ciņā lidz laivai nedavelku. Aizgāja ar vobleri zobos. Neizturēja gredzens. Pirmo reizi dzīvē tādu redzēju, ka pavada vesela bet voblera nav. Pilns ar rūgtumu devos mājās. Pārdomās par metāla kvalitāti...
25.oktobris 2020, 20:28 | links
 
Biju babītē kopā ar @Ingusz , bijām 19 un 21okt, abas dienas no kādiem 09:30-16:00 pirmajā dienā man viens knapmērs uz džerku, Ingum uz BB nekā, otrā dienā 21okt, vispār ne copes. Tās divas dienas galīgi mūs sagrāva, itkā izmēģinājām visu un visādi, grimstošus,peldošus, ātri ,lēni, dziļumā un seklumā, pa lielam nulles. Bijām vietās kur pirms gada arī bija “dzīves cope”- baigais slaktiņš, izmērs labs bet ne izcils, savukārt atvilkāmies no pilnas dūšas. Vispār cik dzirdu pašlaik pašvaki copmaņiem rezultāti Babītē diemžēl. ;(
25.oktobris 2020, 01:26 | links
 
njaa tas nav forši ka parejot uz mazu mānekļa izmēru ari nav neviena cope..zivis iespejams staigā līdzi barībai kura ir hz kur, itipaši ja nezinu katru ezera kaktu kur nav aizaudzis, ielīst pamēģināt.
24.oktobris 2020, 22:52 | links
 
Davis-Di [24.10.20]: Un par to ka kādam strādā un citam nestrādā - Engurē šodien iesita 87, 81 un 76 uz gumiju uz kuru man un arī eholotes PikeFight uzvarētājam Modrim neviena cope nav bijusi - Eastfield Wingman XL 25 cm zilā krasā.
:)
Kur fakta apstiprinājums, bilde vai paša ķērāja komentārs. :DDD
24.oktobris 2020, 22:15 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager