Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Kungi,
Variet ieteikt kādu rotiņu priekš babītes?
Cik esmu novērojis, tad priekš seklākām vietām labāk ir rotiņi ar īsāku, platāku "lapiņu".

ZODIAC, 28.septembris 2020, 11:05


Blue Fox, Mepps aglia, no vietējiem Bumsa un Šilova rotiņi.
28.septembris 2020, 11:08 | links
 
2niece

Semtex, 28.septembris 2020, 10:37


Vitalika stilā, kas dos mazak?
Dos ka 46-50cm
28.septembris 2020, 11:07 | links
 
Kungi,
Variet ieteikt kādu rotiņu priekš babītes?
Cik esmu novērojis, tad priekš seklākām vietām labāk ir rotiņi ar īsāku, platāku "lapiņu".
28.septembris 2020, 11:05 | links
 
7up [28.09.20]: Semtex [14m]: Sarkanajā jakā džekam rokas skaista 4niece:)Un cik teiksim šāda?
2niece
28.septembris 2020, 10:37 | links
 
Nu vienigais ko varu pateikt vajag izmest laukā tos svarus vai tirgot komplektā ar to jauno Karpenkov mērentu:D
28.septembris 2020, 10:35 | links
 
Semtex [28.09.20]: Sarkanajā jakā džekam rokas skaista 4niece:)

Un cik teiksim šāda?
28.septembris 2020, 10:32 | links
 
Man mānīties nav vajadzības, necīnos par balvām sacensîbās ne sakara ar tavējo. Jo redzu, tev veiksmīgāks rakurs bildei. Bet tu atkal parādi tikai to, ka ,, tavs īpašais viedoklis,, ir vienīgais pareizais.
7up, 28.septembris 2020, 10:03


Sorry nenocietos.
Te nu ir ka tu savus skeletus gribi piesiet man - es savos komentāros pat bieži uzsveru ka tas ir mans subjektīvais viedoklis un tas nav jāpieņem par etalonu, pieņēmumi nav fakti, ja kāds izsaka pieņēmumu tad tas ir katra ziņa to pieņemt vai nepieņemt - tu gan savus pieņēmumus traktē kā faktus un nepieņem nevienu citu viedokli - pilnīgi visas tēmas kur mēs esam strīdējusies, un kad tev nav ko teikt - tu sāc bieži svaidīties ar jēlībām un personificētiem apvainojumiem, kas tā par pazīmi neizteikšos.

Man nav iebildumi, veic meistar klasi te visiem, visas sadaļas uz to nepretendēju, īstenība jau apnicis tas vis te, varēja admins mani nobloķēt, būtu miers.

Ja kas salīdzinājumam te vēl viena 6nice sliktā rakursā, Babītē šogad puikam 101cm.



Tagad gan es LogOff.
28.septembris 2020, 10:26 | links
 
Sarkanajā jakā džekam rokas skaista 4niece:)
28.septembris 2020, 10:22 | links
 
Davis-Di [28.09.20]: Davis-Di [45m]: Te pāris pēdējās, no šā gada.

7up, 27.septembris 2020, 23:49

Nu nesekoju tavu profilu vēstures attīstībai :) , bet tad jau baigais nazis esi - jo neķerot uz džerku vai BB tās lielās līdakas uz mazākiem mānekļiem nav biežs viesis, tas pats ir arī sportistiem kam pat medaļas ir pasaules līmenī un noķert vairākas 6-8kg sezonā tas ir jau apsveicami, laikam zini kur viņas sēž un regulāri piebraukā!

Ja uztaisa atkāpi no mānekļiem tad izņēmums ir ruttks pieminētais spragonītis - tas agrāk bija seklo ezeru bieds sevišķi vasaras mēnešos, uz tā 6nieces sēdās virsū pat bula laikā, ne velti vairums sacensībās dzīvo ēsmu aizliegts lietot.

PS. tā kas rokās - neizskatās pēc 6-8kg vairāk izskatās zem metra un velk ap/tuvu 5kgRedz, un nevari tu no savas ,, tuneļveida domāšanas,, šablona iziet, neizsakot savu ,, īpašo viedokli,, un IR tā līdaka 6+ un 93cm.
Tā, ka arī pats kad turpmāk ko apgalvosi, neaizmirsti faktus un bildes. :DDD

7up, 28.septembris 2020, 09:30


"izskatās" ir pieņēmums nevis apgalvojums!

Intereses pēc paskatījos citu tavu profilu un atradu to pašu bildi - izskatās, ka par izmēru kļūdījies vai arī mānies.

http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-97294.htm

Tīri salīdzinājumam tava 6+ Engures līdaka

Un mana nepilnus 6kg līdaka no Babītes, kura gan ir garāka par tavējo.
Man mānīties nav vajadzības, necīnos par balvām sacensîbās ne sakara ar tavējo. Jo redzu, tev veiksmīgāks rakurs bildei. Bet tu atkal parādi tikai to, ka ,, tavs īpašais viedoklis,, ir vienīgais pareizais.
28.septembris 2020, 10:03 | links
 
LogOff
28.septembris 2020, 09:52 | links
 
P.s un tavs kārtējais viedoklis par sportistiem, nav rādītājs. Piemēru gribi, esmu ar NG plecu pie pleca vimbojis un saķēris vairāk par viņu. / es nelielos, tikai fakts/. Un sportisti ķer mačos, bet es ķeru kad laika apstākļi ,, pareizie, . :)))))

7up, 28.septembris 2020, 09:34


Es jau saku ka esi baigais nazis.
Ja kas sportisti brauc uz copi ne tikai sacensībās, ir nācies ar pāris vienā laivā makšķerēt!
:)
28.septembris 2020, 09:51 | links
 
Davis-Di [45m]: Te pāris pēdējās, no šā gada.

7up, 27.septembris 2020, 23:49

Nu nesekoju tavu profilu vēstures attīstībai :) , bet tad jau baigais nazis esi - jo neķerot uz džerku vai BB tās lielās līdakas uz mazākiem mānekļiem nav biežs viesis, tas pats ir arī sportistiem kam pat medaļas ir pasaules līmenī un noķert vairākas 6-8kg sezonā tas ir jau apsveicami, laikam zini kur viņas sēž un regulāri piebraukā!

Ja uztaisa atkāpi no mānekļiem tad izņēmums ir ruttks pieminētais spragonītis - tas agrāk bija seklo ezeru bieds sevišķi vasaras mēnešos, uz tā 6nieces sēdās virsū pat bula laikā, ne velti vairums sacensībās dzīvo ēsmu aizliegts lietot.

PS. tā kas rokās - neizskatās pēc 6-8kg vairāk izskatās zem metra un velk ap/tuvu 5kgRedz, un nevari tu no savas ,, tuneļveida domāšanas,, šablona iziet, neizsakot savu ,, īpašo viedokli,, un IR tā līdaka 6+ un 93cm.
Tā, ka arī pats kad turpmāk ko apgalvosi, neaizmirsti faktus un bildes. :DDD

7up, 28.septembris 2020, 09:30



"izskatās" ir pieņēmums nevis apgalvojums!

Intereses pēc paskatījos citu tavu profilu un atradu to pašu bildi - izskatās, ka par izmēru kļūdījies vai arī mānies.

http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-97294.htm

Tīri salīdzinājumam tava 6+ Engures līdaka

Un mana nepilnus 6kg līdaka no Babītes, kura gan ir garāka par tavējo.
28.septembris 2020, 09:50 | links
 
Pēc pieredzes tur kur esmu noķēris 7kg līdakas uz mazajiem mānekļiem zinu ka pa laikam noķer kadu 3nieci,4nieci. Laikā kad līdaka ēdīs visu tad kādam var paveikties ar ko lielāku. Tādas līdakas ir varbut 2gb pa gadu dzirdētas. Vel atkarīgs no barības bāzes konkrētā ūdenstilpnē ja nav ko ēst tad iespēja lielāka un cik daudz tās lielās zivis tur ir? taka lielākā daļa stiepj mājās visu tad slēgtajās ūdenstilpnēs kas pieejamas visiem ir diezgan bēdīgi tikt pie lieliem lomiem.
28.septembris 2020, 09:36 | links
 
P.s un tavs kārtējais viedoklis par sportistiem, nav rādītājs. Piemēru gribi, esmu ar NG plecu pie pleca vimbojis un saķēris vairāk par viņu. / es nelielos, tikai fakts/. Un sportisti ķer mačos, bet es ķeru kad laika apstākļi ,, pareizie, . :)))))
28.septembris 2020, 09:34 | links
 
Davis-Di [28.09.20]: Te pāris pēdējās, no šā gada.

7up, 27.septembris 2020, 23:49

Nu nesekoju tavu profilu vēstures attīstībai :) , bet tad jau baigais nazis esi - jo neķerot uz džerku vai BB tās lielās līdakas uz mazākiem mānekļiem nav biežs viesis, tas pats ir arī sportistiem kam pat medaļas ir pasaules līmenī un noķert vairākas 6-8kg sezonā tas ir jau apsveicami, laikam zini kur viņas sēž un regulāri piebraukā!

Ja uztaisa atkāpi no mānekļiem tad izņēmums ir ruttks pieminētais spragonītis - tas agrāk bija seklo ezeru bieds sevišķi vasaras mēnešos, uz tā 6nieces sēdās virsū pat bula laikā, ne velti vairums sacensībās dzīvo ēsmu aizliegts lietot.

PS. tā kas rokās - neizskatās pēc 6-8kg vairāk izskatās zem metra un velk ap/tuvu 5kg
Redz, un nevari tu no savas ,, tuneļveida domāšanas,, šablona iziet, neizsakot savu ,, īpašo viedokli,, un IR tā līdaka 6+ un 93cm.
Tā, ka arī pats kad turpmāk ko apgalvosi, neaizmirsti faktus un bildes. :DDD
28.septembris 2020, 09:30 | links
 
Te pāris pēdējās, no šā gada.

7up, 27.septembris 2020, 23:49


Nu nesekoju tavu profilu vēstures attīstībai :) , bet tad jau baigais nazis esi - jo neķerot uz džerku vai BB tās lielās līdakas uz mazākiem mānekļiem nav biežs viesis, tas pats ir arī sportistiem kam pat medaļas ir pasaules līmenī un noķert vairākas 6-8kg sezonā tas ir jau apsveicami, laikam zini kur viņas sēž un regulāri piebraukā!

Ja uztaisa atkāpi no mānekļiem tad izņēmums ir ruttks pieminētais spragonītis - tas agrāk bija seklo ezeru bieds sevišķi vasaras mēnešos, uz tā 6nieces sēdās virsū pat bula laikā, ne velti vairums sacensībās dzīvo ēsmu aizliegts lietot.

PS. tā kas rokās - neizskatās pēc 6-8kg vairāk izskatās zem metra un velk ap/tuvu 5kg
28.septembris 2020, 08:53 | links
 

Te pāris pēdējās, no šā gada.
27.septembris 2020, 23:49 | links
 
Davis-Di [27.09.20]: Tad man katru sezonu ir ,, izņēmumi,, . Ķeru 7-8 kg līdakas uz 10-15cm mānekļiem.

7up, 27.septembris 2020, 16:06

Varbūt ar faktiem, aprakstu un kādas bildes studijā?
Paskaties, manos nobanotajos iepriekšējo gadu profilos. Ir gan bildes, gan mānekļi, gan apraksti.
27.septembris 2020, 23:45 | links
 
Paldies ,par saprasanu,
27.septembris 2020, 21:31 | links
 
Bija laiks,kad nebija gumijas maneklj, lietojam sakjertas ,rudis,raudis,plici,izklausas brutali,bet rezultats ,prieceja.Sistema stieple trszuburis,

ruttks, 27.septembris 2020, 21:25


Sprāgonītis, bija un ir štele - pilnīgi piekrītu!
27.septembris 2020, 21:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager