Babītes ezers

Ieteicamākie mānekļi, cope un ap to Babītes ezerā!
Bija laiks,kad nebija gumijas maneklj, lietojam sakjertas ,rudis,raudis,plici,izklausas brutali,bet rezultats ,prieceja.Sistema stieple trszuburis,
27.septembris 2020, 21:25 | links
 
Tad man katru sezonu ir ,, izņēmumi,, . Ķeru 7-8 kg līdakas uz 10-15cm mānekļiem.

7up, 27.septembris 2020, 16:06


Varbūt ar faktiem, aprakstu un kādas bildes studijā?
27.septembris 2020, 21:01 | links
 
Sveiciens aktīvajiem copmaņiem! Par mānekļu izmēru...Agrāk daudz copēts Babītē.Ir vilktas gan lielas,gan mazas.Lielākā ,ap 8 kg izvilkta uz ~12cm voblera,bet rotiņi,drīzāk,lieli roti arī ļoti rezultatīvi bijuši.4-6kg ne viena vien.Pagājušogad pavasarī, Aiviekstē ,uz liela vara krāsas rota noķēru 7,5 kg 107 cm,tā kā ,ja zivis ir,tad var noķert uz visādiem mānekļiem.Kā viens čoms kādreiz teica,nav vizulis uz kā nevar noķert zivi...Seklajos ezeros ļoti svarīgi atrast mānekli,ko var izspēlēt.Tad jau parasti viss notiek.Pat 10-20 cm dziļuma maiņa daudz nozīmē!BB gan nemētāju,tam vēl neesmu gatavs.Copēt,diemžēl,nesanāk tik bieži kā gribētos....Lai visiem labi lomi!
27.septembris 2020, 20:48 | links
 
Hey visiem.

Izrādās ka var arī bez liekām tizlibam un pārmetumiem pret citiem,te kko izlasīt.
Citādi likās pēdējais murgs te pēdējās dienās.
27.septembris 2020, 19:59 | links
 
Abavniek, kur vairāk copes bija? Pie puduriem vai klajumā? Pie viena jājautā kā ūdens līmenis...? Rīt ir doma aizlaist. Laiks kā nākas priekš copes, tikai tas vējš....;))
27.septembris 2020, 18:23 | links
 
Rezumē par šodienu. Sākām ap 6:30 no Vecupeniekiem. Man pa lielam tāds nopietns pirmais brauciens šogad uz līdaku. Šis tas jauns, protams, kur nu bez miuri peles utt. Sākums adrenalīna pills, lai gan te Babes guru saka, ka ne īpaši (kā arī bija)
. Tātad sākumā braucām apmēram stundu uz savām vietām, nu neiet tas elektro motors kā gribētos. Bet nu arī pret vēju utt.
Labi. Entuziastiski sākts uz bb, bet klusums. Protams nākamais solis uz rotu un jā, sāk lasīties, asaris ņem, bet nu ar tādu es teikšu haļavu. Viens gadās un viss. Pārbrauc citur un gadās otrs. Un atkal nekā. Tā kopumā 9 saķēru. Visi plus mīnus 15 cm. :D

Varbūt vēl daži ņēma, hz. Bet nu rezumē, mēs uz asariem netrāpījām.
Tā mētājot visu arsenālu ņēmieni tik uz rotu. Beidzot bija arī līdakas cops. Un arī uz rotu. Protams, uzsvars sāka tikt likts uz rotu un kopā jau 6 dabūju. 53, 59 un 71cm. 3 vēl bija mazās. Visas uz Black fury 3 nr. Vēl 2 copes bija. Un viena cope bija uz buster lielo, pie pašas laivas, pēc čoma teiktā bija 3-4 kg, bet nu ūdenī ir ūdenī.. Katrā ziņā bijusi smuka..
Tas arī viss. Čomam 2 asari, lai gan Babē parasti mani apvelk.

Rezumē, ka šodien šķita, ka jātrāpa uz galvas. Man dažām sanāca. Noteikti kādam būs gājis labāk.

Ezers kā vienmēr skaists. Lēpes papuvušas. Ūdens super dzidrs. Rīts unikāli skaists. Līmenis laikam ok. Bet nu braucot uz Babi, jāzin, ja brauc uz Babi.. Zāles ir.
Pa to laiku redzējām tikai 5 makšķernieku laivas... Tas nedaudz lika aizdomāties, kas tad nu. Bet nu labi.

Gari sanāca, bet aptuveni tā gāja. Vismaz kaut kas par copi ezerā :D
27.septembris 2020, 17:17 | links
 
Gribetu piekrist,bet ne,ar videjas klases katu daudz patikamak,neka ar bomi.Katram savs.
27.septembris 2020, 17:08 | links
 
Te var piebilst vienīgi par to ekipējumu ar kuru tu velc kā ar bomi, kuram tests ir 200gr+ un spole kā vinča vai 2500-3000 bezinerceni, kas ,, kauc,, pie katra rāviena un kāts uz izturības robežas. Man labāk pie sirds iet otrs variants. :)

7up, 27.septembris 2020, 16:46

Jā, sajūtas ar smalkāku rīku, izvadot zivi, ir patīkamākas, tam piekritīšu. Kaut gan man no 3 kg līdakas arī patīkami kātu loka :) Bet "bomīgajam" kātam ir viens liels pluss sajūtu ziņā - tas ir mazāk elastīgs, tādēļ, ja zivs ņem ar riktīgu bliezienu, smalkie kāti noamortizē un ar roku nesajūti to sitienu kā ar elektrību, bet cietais nodod pa taisno uz mugurkaula smadzenēm un mugura mirklī slapja... :)
27.septembris 2020, 16:54 | links
 
MT9 [27.09.20]: Tad man katru sezonu ir ,, izņēmumi,, . Ķeru 7-8 kg līdakas uz 10-15cm mānekļiem.

7up, 27.septembris 2020, 16:06
Šai diskusijai maza jēga, jo tā periodiski atkārtojas, bet katra puse vienalga paliek pie sava viedokļa. Tomēr izteikšos arī es, jo mājās palika garlaicīgi - ar maziem mānekļiem var noķert ļoti lielu līdaku, bet vidējais izmērs, ķerot ar lielajiem mānekļiem (sezonas ietvaros) būs viennozīmīgi lielāks. Skaitliski gan uzvaru svinēs mazie brāļi :)
Te var piebilst vienīgi par to ekipējumu ar kuru tu velc kā ar bomi, kuram tests ir 200gr+ un spole kā vinča vai 2500-3000 bezinerceni, kas ,, kauc,, pie katra rāviena un kāts uz izturības robežas. Man labāk pie sirds iet otrs variants. :)
27.septembris 2020, 16:46 | links
 
Tad man katru sezonu ir ,, izņēmumi,, . Ķeru 7-8 kg līdakas uz 10-15cm mānekļiem.

7up, 27.septembris 2020, 16:06

Šai diskusijai maza jēga, jo tā periodiski atkārtojas, bet katra puse vienalga paliek pie sava viedokļa. Tomēr izteikšos arī es, jo mājās palika garlaicīgi - ar maziem mānekļiem var noķert ļoti lielu līdaku, bet vidējais izmērs, ķerot ar lielajiem mānekļiem (sezonas ietvaros) būs viennozīmīgi lielāks. Skaitliski gan uzvaru svinēs mazie brāļi :)
27.septembris 2020, 16:13 | links
 
Davis-Di [25.09.20]: >Nu jā...daudzi nepiekritīs!...kāds māneklis,tāda zivs!:D

Kengurs24, 25.septembris 2020, 19:48

Neviens māneklis negarantē zivi ne lielu ne mazu ir ļoti daudz aspekti, kas to ietekmē.
Kas attiecas uz mānekļa lielumu un potenciālo zivju izmēru, eksperti kā Kengurs24 uzskata ka nav likumsakarības, bet toties pats Kengurs24 labprāt izmanto džerku un mānekļus kā rapala peto 20cm garumā, tai pašā laikā visā Eiropā lielās līdakas ķer lielākoties uz lieliem mānekļiem, nevis maziem, bet tas neizslēdz iespēju noķert trofeju līdaku uz 2nr rotiņu vai 2 colu gumiju, vai tml., bet tie vairāk vērtējami kā izņēmumi nevis likumsakarības!
Mana pieredze rāda, ka lielāku līdaku īpatsvars ir uz lieliem mānekļiem un tie arī atsijā krapmērus un zemmērus, tai pašā laikā arī ar BB sanāk ielasīt pietiekoši lielus skaitus, protams neizpaliek reizes kā šodien, kad uz BB ir baranka, bet toties bija laba atpūta svaigā gaisā, lai arī izskatās degungals ir drusku atkal apsvilis :P
Kad es esmu teicis, ka nav likumsakarības!??neesi savu ķirbi pārkarsējis vai mieturaļģes saostījies?!!!laigan pagaidām lielākā līdaka man ir uz 13 cm Rapalu...par ekspertu atškiribā no tevis,sevi nekad neesmu pozicionējis!
25.septembris 2020, 21:00 | links
 
>Nu jā...daudzi nepiekritīs!...kāds māneklis,tāda zivs!:D

Kengurs24, 25.septembris 2020, 19:48


Neviens māneklis negarantē zivi ne lielu ne mazu ir ļoti daudz aspekti, kas to ietekmē.
Kas attiecas uz mānekļa lielumu un potenciālo zivju izmēru, eksperti kā Kengurs24 uzskata ka nav likumsakarības, bet toties pats Kengurs24 labprāt izmanto džerku un mānekļus kā rapala peto 20cm garumā, tai pašā laikā visā Eiropā lielās līdakas ķer lielākoties uz lieliem mānekļiem, nevis maziem, bet tas neizslēdz iespēju noķert trofeju līdaku uz 2nr rotiņu vai 2 colu gumiju, vai tml., bet tie vairāk vērtējami kā izņēmumi nevis likumsakarības!
Mana pieredze rāda, ka lielāku līdaku īpatsvars ir uz lieliem mānekļiem un tie arī atsijā krapmērus un zemmērus, tai pašā laikā arī ar BB sanāk ielasīt pietiekoši lielus skaitus, protams neizpaliek reizes kā šodien, kad uz BB ir baranka, bet toties bija laba atpūta svaigā gaisā, lai arī izskatās degungals ir drusku atkal apsvilis :P
25.septembris 2020, 20:39 | links
 
Kengurs24 [25.09.20]: Abavnieks [14m]: Kengurs24 [24m]: MT9 [32m]: Kengurs24 [15m]: Nu jā...joki,joki!:))Cik fb lasu atskaites,kapā viņš gandrīz vienmēr!dažreiz liekas pat neticami!Toties izmērs cepamais, bet es gribu mazāk, bet lielas. Pagaidām ar to ir problēmas, bet vasarā Babītē tas normāli :)Nu jā...daudzi nepiekritīs!...kāds māneklis,tāda zivs!:DTak ķengur. Sen laiks iebraukt citur, un parādīt kā jāķer, nevis uz velcīti pa Gāti.. Kā saki - joks vai ne joks :)Slikti Tu seko līdzi!:)....es līdakas kopš ziemas nevelcēju vispār,pārsvarā lietoju bb kātu!...citur esmu bijis,tajā skaitā uz samiem!pagaidām nekā....
Visam savs laiks!
25.septembris 2020, 20:23 | links
 
Abavnieks [25.09.20]: Kengurs24 [24m]: MT9 [32m]: Kengurs24 [15m]: Nu jā...joki,joki!:))Cik fb lasu atskaites,kapā viņš gandrīz vienmēr!dažreiz liekas pat neticami!Toties izmērs cepamais, bet es gribu mazāk, bet lielas. Pagaidām ar to ir problēmas, bet vasarā Babītē tas normāli :)Nu jā...daudzi nepiekritīs!...kāds māneklis,tāda zivs!:DTak ķengur. Sen laiks iebraukt citur, un parādīt kā jāķer, nevis uz velcīti pa Gāti.. Kā saki - joks vai ne joks :)
Slikti Tu seko līdzi!:)....es līdakas kopš ziemas nevelcēju vispār,pārsvarā lietoju bb kātu!...citur esmu bijis,tajā skaitā uz samiem!pagaidām nekā....
25.septembris 2020, 20:18 | links
 
Kengurs24 [25.09.20]: MT9 [32m]: Kengurs24 [15m]: Nu jā...joki,joki!:))Cik fb lasu atskaites,kapā viņš gandrīz vienmēr!dažreiz liekas pat neticami!Toties izmērs cepamais, bet es gribu mazāk, bet lielas. Pagaidām ar to ir problēmas, bet vasarā Babītē tas normāli :)Nu jā...daudzi nepiekritīs!...kāds māneklis,tāda zivs!:D
Tak ķengur. Sen laiks iebraukt citur, un parādīt kā jāķer, nevis uz velcīti pa Gāti.. Kā saki - joks vai ne joks :)
25.septembris 2020, 20:08 | links
 
MT9 [25.09.20]: Kengurs24 [15m]: Nu jā...joki,joki!:))Cik fb lasu atskaites,kapā viņš gandrīz vienmēr!dažreiz liekas pat neticami!Toties izmērs cepamais, bet es gribu mazāk, bet lielas. Pagaidām ar to ir problēmas, bet vasarā Babītē tas normāli :)
Nu jā...daudzi nepiekritīs!...kāds māneklis,tāda zivs!:D
25.septembris 2020, 19:48 | links
 
Kengurs24 [25.09.20]: Nu jā...joki,joki!:))Cik fb lasu atskaites,kapā viņš gandrīz vienmēr!dažreiz liekas pat neticami!
Toties izmērs cepamais, bet es gribu mazāk, bet lielas. Pagaidām ar to ir problēmas, bet vasarā Babītē tas normāli :)
25.septembris 2020, 19:34 | links
 
MT9 [25.09.20]: Kengurs24 [19m]: Kā Tu komentē Vitaļika rezultātu?8 mēri!Baigais specss!??Tev pat cepams asaris nav!!!:(Viņš ir zāļu monstrs :D Asaris viņam tikai 1, man veseli 3 :))) Joks :)
Nu jā...joki,joki!:))Cik fb lasu atskaites,kapā viņš gandrīz vienmēr!dažreiz liekas pat neticami!
25.septembris 2020, 19:31 | links
 
Kengurs24 [25.09.20]: Kā Tu komentē Vitaļika rezultātu?8 mēri!Baigais specss!??Tev pat cepams asaris nav!!!:(
Viņš ir zāļu monstrs :D Asaris viņam tikai 1, man veseli 3 :))) Joks :)
25.septembris 2020, 19:20 | links
 
Abavnieks [25.09.20]: Kā pašam šķiet, kādēļ Tev ievērojami sliktāki rezultāti šogad?
Es tieši līdaku sezonu plānoju atklāt svētdien Babē. :D
Jo krietni vairāk laika veltu lielajiem mānekļiem. Pagājušajā sezonā iegādājos asaru kātiņu un vasarā dikti daudz laika veltīju tam. Praktiski katrā copē tas sagūstīja 1 mēra līdaku un daudz asarīšu.
25.septembris 2020, 19:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager